Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: آژانس خبری (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A2%DA%98%D8%A7%D9%86%D8%B3-%D8%AE%D8%A8%D8%B1%DB%8C)
+--- انجمن: نقد و بررسی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D9%86%D9%82%D8%AF-%D9%88-%D8%A8%D8%B1%D8%B1%D8%B3%DB%8C)
+---- انجمن: بحث و تبادل نظر پیرامون بازی ها (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%88-%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%AF%D9%84-%D9%86%D8%B8%D8%B1-%D9%BE%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%85%D9%88%D9%86-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%87%D8%A7)
+---- موضوع: The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread (/Thread-The-Witcher-3-Wild-Hunt-Official-Thread)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49

RE: The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread - Last Warrior - 05-04-2015

ممنون ابراهیم جان بابت تریلر ها و اطلاعات جدیدی که قرار میدی و بقیه دوستان که در بحث ها شرکت می کنن
یه اطلاعاتی راجه به  Ciri ، خود ابراهیم در صفحات قبلی قرار داده بود و در مورد نقش Ciri در داستان گفته بود؛ به نظرم چون محوریت داستان بازی کاراکتر Ciri هست و درواقع به نظر میاد نیروهای Wild Hunt و خود Geralt بدنبال Ciri هستن، پس Ciri یکی از شخصیت های مهم داستان هست و  مهم ترین شخصیت بعد از Geralt ؛ البته اهمیت گرالت برای این میتونه بیشتر باشه که بازی کننده ها با اون بازی رو جلو می برن و داستان اصلی به نظر میاد تا حدودی حول  Ciri و وقایع مربوط به اون هست. برای همین سازنده ها تصمیم گرفتن قسمت هایی از بازی کنترل این شخصیت رو بدست بازی کننده بسپارن تا بازی کننده ها بیشتر با این شخصیت همزاد پنداری کنن و همچنین در روند گیم پلی هم تنوع ایجاد بشه .

RE: The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread - The Wolf Of Rivia - 05-04-2015

اگه میشد مثل gta v یک حالت سوییچ میزاشتن جالب میشد .
البته این حالت رو واسه بعد از اینکه بخش داستانی تموم شد آنلاک کنیم .

RE: The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread - Blue Sun - 05-04-2015

(05-04-2015, 08:09 PM)Dead Soldier نوشته است: اگه میشد مثل gta v یک حالت سوییچ میزاشتن جالب میشد .

شاید ایده جالبی بود، اما خب ایده خوبی نبود.
با انجام یه مقایسه خیلی ساده، پی میبریم که هر نسخه از سری GTA، یه داستان متفاوت داره که در یه شهر کاملا متفاوت با نسخه قبلی و با یه شخصیت کاملا متفاوت صورت میگیره، اما خب در طی سه نسخه ویچر ما همواره با استفاده از شخصیت گرالت به بازی پرداختیم و با اون خو گرفتیم. در سری ویچر داستان هر نسخه تا حدود زیادی با نسخه قبلی اون در ارتباطه و تنها شخصی هم که با استفاده از اون میشد به بازی کردن پرداخت گرالت بوده. در واقع، شخصیت اصلی این سری گرالته. در این نسخه هم سیری تاثیر زیادی بر روی داستان بازی داره، اما خب داستان همواره داره از دید گرالت روایت میشه و خوشبختانه سیری فقط در یک سری مواقع خاص قابل بازیه.
همچنین فراموش نکنید که ویچر 3 یه بازی RPG هست. ما این همه وقت بزاریم و شخصیت گرالت رو با انتخاب هایی که درون بازی انجام میدیم، شکل بدیم و کلی اون رو شخصی سازی کنیم و ارتقا بدیم و کلی وسایل ارزشمند در طول بازی پیدا کنیم و بخریم و بعد در آخر که 50 ساعت از بازی رو به پایان رسوندیم سی دی پراجکت بیاد و یه شخصیت دیگه رو برامون قابل بازی بزاره، شخصیتی که تمام کار هایی که در بالا گفتم رو هم میشه باهاش انجام داد؟
تازه اگر هم این کاری که تو گفتی رو انجام بده، ما که دیگه مراحل داستانی بازی رو به پایان رسوندیم و نمیتونیم انتخاب های خیلی تاثیر گذاری با سیری انجام بدیم.
در هر صورت، به نظر من که نمیتونه ایده خوب و مفیدی باشه. D:

(05-04-2015, 08:34 PM)Blue Sun نوشته است:
(05-04-2015, 08:09 PM)Dead Soldier نوشته است: اگه میشد مثل gta v یک حالت سوییچ میزاشتن جالب میشد .

شاید ایده جالبی بود، اما خب ایده خوبی نبود.
با انجام یه مقایسه خیلی ساده، پی میبریم که هر نسخه از سری GTA، یه داستان متفاوت داره که در یه شهر کاملا متفاوت با نسخه قبلی و با یه شخصیت کاملا متفاوت صورت میگیره، اما خب در طی سه نسخه ویچر ما همواره با استفاده از شخصیت گرالت به بازی پرداختیم و با اون خو گرفتیم. در سری ویچر داستان هر نسخه تا حدود زیادی با نسخه قبلی اون در ارتباطه و تنها شخصی هم که با استفاده از اون میشد به بازی کردن پرداخت گرالت بوده. در واقع، شخصیت اصلی این سری گرالته. در این نسخه هم سیری تاثیر زیادی بر روی داستان بازی داره، اما خب داستان همواره داره از دید گرالت روایت میشه و خوشبختانه سیری فقط در یک سری مواقع خاص قابل بازیه.
همچنین فراموش نکنید که ویچر 3 یه بازی RPG هست. ما این همه وقت بزاریم و شخصیت گرالت رو با انتخاب هایی که درون بازی انجام میدیم، شکل بدیم و کلی اون رو شخصی سازی کنیم و ارتقا بدیم و کلی وسایل ارزشمند در طول بازی پیدا کنیم و بخریم و بعد در آخر که 50 ساعت از بازی رو به پایان رسوندیم سی دی پراجکت بیاد و یه شخصیت دیگه رو برامون قابل بازی بزاره، شخصیتی که تمام کار هایی که در بالا گفتم رو هم میشه باهاش انجام داد؟
تازه اگر هم این کاری که تو گفتی رو انجام بده، ما که دیگه مراحل داستانی بازی رو به پایان رسوندیم و نمیتونیم انتخاب های خیلی تاثیر گذاری با سیری انجام بدیم.
در هر صورت، به نظر من که نمیتونه ایده خوب و مفیدی باشه. D:

الان که حرف های تو رو خوندم خودمم فهمیدم ایده جالبی نیست . :D
شاید اگه سبک بازی RPG نبود میشد ( البته شاید ) .

RE: The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread - Last Warrior - 05-04-2015

دقیقا، موافقم، سوئیچ کردن نمیتونه تو این بازی زیاد خوب باشه؛ خو گرفتن با شخصیت و رشد کردن با اون، هم از لحاظ امکانات و هم از لحاظ سیر داستانی از مواردی هست که توی بازی های RPG دیده میشه و ممکنه سوئیچ کردن توی یه بازی  RPG این روند رو نتونه حفظ کنه و زیاد کارساز نباشه، ولی همین مقداری که کنترل Ciri در اختیار بازی کننده قرار می گیره میتونه تجربه جالبی باشه، هم ممکنه مراحلی از داستان بازی رو بجای صحنه های سینماتیک و میان پرده، خود شحصیت Ciri پیش ببره و بازی کننده بیشتر با شخصیت و داستان اون ارتباط برقرار کنه و تنوع در گیم پلی هم مورد دیگه هست؛ از طرف دیگه کی و کجا بودن این مراحلی هم که با Ciri باید رفت، می تونه مهم باشه.
یه نکته ای که برای من جالبه اینه که ممکنه ما تا حدی توانایی های Geralt رو ارتقا داده باشیم، بعد کنترل Ciri رو با امکانات صفر بعهده بگیریم، این چالشی هست که من دوست دارم، یعنی انگار یه بار دیگه از صفر و با احتیاط باید شروع کنیم و اگه این مراحل رفت و آمد داشته باشه بین Geralt و Ciri ، باز باید حواس ما به امکانات دو طرف باشه، البته شاید این مورد دومی کمی جالب نباشه برای عده ای و البته برای طراحی هم کمی سخت باشه، چون باید اون سیر داستانی حفظ بشه
در هر حال باید دید چگونه خواهد بود ...

RE: The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread - sheep2014 - 05-04-2015

"شاید اگه سبک بازی RPG نبود میشد ( البته شاید )"
برادر من اگه یه سبک باشه که توش switch کاراکتر خوب در بیاد اون RPG هست :| 
به dragon age inquisition نگاه کنید مثلا. تو ویچر از لحاظ های دیگه مشکل پیش میاد.

(05-04-2015, 09:14 PM)sheep2014 نوشته است: "شاید اگه سبک بازی RPG نبود میشد ( البته شاید )"
به dragon age inquisition نگاه کنید مثلا. تو ویچر از لحاظ های دیگه مشکل پیش میاد.

منظورم متوجه نشدید .
همانطور که ابراهیم گفت RPG که معنیش هم نقش آفرینی طوری هستش وقتی با یک کاراکتر شخصی سازی انجام میشه الان دیگه به نظر من جالب نیست شخصیت دیگه ای هم باشه .
در مورد دراگون ایج هم نظری ندارم چون بازی نکردم .

(05-04-2015, 09:21 PM)Dead Soldier نوشته است:
(05-04-2015, 09:14 PM)sheep2014 نوشته است: "شاید اگه سبک بازی RPG نبود میشد ( البته شاید )"

منظورم متوجه نشدید .
همانطور که ابراهیم گفت RPG که معنیش هم نقش آفرینی طوری هستش وقتی با یک کاراکتر شخصی سازی انجام میشه الان دیگه به نظر من جالب نیست شخصیت دیگه ای هم باشه .
اگه بازم منظورم متوجه نشدید ارسال قبلی سجاد میتونه موثر باشه .

RE: The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread - sheep2014 - 05-04-2015

منظورم متوجه نشدید .

منظورم متوجه نشدید .
اگه بازم منظورم متوجه نشدید ارسال قبلی سجاد میتونه موثر باشه .
بله به نظر میاد سلیقمون فرق داره. من ترجیح میدم چند تا کاراکتر باشن گروهی بریم وسطش بینشون سوییچ کنم شما اونطوری دوست دارین. ولی به نظرم حتما dragon age رو بازی کنید. اگه محبوب ترین rpg عمرم نباشه 100% دومیش هست. فوق العاده بود بازی. 

RE: The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread - Blue Sun - 05-04-2015

البته تفاوت این دو بازی RPG در این مورد، و این که چرا سوییچ کردن در Dragon Age: Inquisition میتونه جذاب و جالب به نظر برسه اما در ویچر 3 نه، اینه که ما میتونیم در Dragon Age: Inquisition خودمون شخصیتمون رو در بازی خلق کنیم، اما خب در ویچر 3 ما چنین توانایی رو نداریم و کلا گرالت تنها شخصیت اصلی و قابل بازی این سری بوده و هست و  حتی سیری هم همون طور قبلا اشاره شد تنها در یک سری مواقع خاص قابل بازیه.

(05-04-2015, 09:29 PM) pid=\167052' نوشته است:بله به نظر میاد سلیقمون فرق داره. من ترجیح میدم چند تا کاراکتر باشن گروهی بریم وسطش بینشون سوییچ کنم شما اونطوری دوست دارین. ولی به نظرم حتما dragon age رو بازی کنید. اگه محبوب ترین rpg عمرم نباشه 100% دومیش هست. فوق العاده بود بازی. 

درسته .
در کل من طرفدار پروپا قرص این سبک نیستم . چون حوصله و صبرم کمه .
در اکثر بازی های RPG باید وقت زیادی رو در محیط بازی بگذرونی که زیاد با روحیه من سازگار نیست .
اسکایریم و نسخه قبلی ویچر هم زیاد نتونستم ادامه بدم .( یکی از دلایلشم اینکه بازی های خطی زیادی انجام دادم و میدم )