Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: آژانس خبری (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A2%DA%98%D8%A7%D9%86%D8%B3-%D8%AE%D8%A8%D8%B1%DB%8C)
+--- انجمن: نقد و بررسی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D9%86%D9%82%D8%AF-%D9%88-%D8%A8%D8%B1%D8%B1%D8%B3%DB%8C)
+---- انجمن: بحث و تبادل نظر پیرامون بازی ها (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%88-%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%AF%D9%84-%D9%86%D8%B8%D8%B1-%D9%BE%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%85%D9%88%D9%86-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%87%D8%A7)
+---- موضوع: The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread (/Thread-The-Witcher-3-Wild-Hunt-Official-Thread)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49

RE: The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread - Edge And Christian - 05-16-2015

خب دوستان یه ویدئو جدید براتون درست و آپلود کردم.

بنا به درخواست دوست خیلی خوبم آقا آرین ( Dead Soldier) از تجربه ای که تا به الان کسب کردم بهتون میگم.

اول از همه این لینک ویدئویی هست که درست کردم براتون با بالاترین کیفیت. حجمش کمه 110 مگه. اونایی که حجم دانلود ندارن منتظر باشن چون دارم توی یو.تی.وب هم براشون این فیلم رو آپلود می کنم. متاسفانه آپارات خودمون بیش از 100 مگ ایل رو آپلود نمیکنه برای همین رفتم سراغ منابع خارجی که در این زمینه فایل های نا محدود رو هم آپلود می کنند. ( دوستان توجه داشته باشن من در سریع ترین زمان ممکن دارم فایل رو آپلود می کنم ولی اگر نشد حتما حجم فایل رو کم میکنم و در آپارات خودمون اون رو آپلود می کنم

دانلود ویدئو با حجم 110 مگابایت

اما بریم سر اطلاعاتی که با تجربه خودم به دست آوردم و بعضی از این تجربه یا بهتره بگم اطلاعات رو می دونید. خیلی خودمونی توضیح می دم چون حال ادبی تایپ کردن رو ندارم :D  ( انشالله تو نقد و بررسی ویچر3)

ببینید محیط بازی خیلی بزرگتر از اون چیزی هست که فکرش رو میکنید و از نظر من سازنده ها به قول خودشون عمل کردن و یه محیط بسیار وسیع رو تولید کردن. اول بازی خبری از قایق و مایق نیست. کم کم با پشت سر گذاشتن مراحل به اون قسمت هم میرسید.

بخش داستانی به شدت با هم مرتبطه و یه استحکام عجیبی داره. حتی اگر زبون انگلیسی شما 0 هم باشه از ماجرای بازی سر در میارید.

گیم پلی بازی همانند نسخه های پیشینه. کنترل شخصیت ها و انیمیشن هایی که در داخل بازی( دقت کنید داخل بازی نه میان پرده ها) تقریبا همانند نسخه پیشین یعنی The Witcher 2 هست. از اصلی ترین ایرادی که میشه از این بخش گرفت، قسمت اسب سواریه. البته هیچ مشکلی در این قسمت وجود نداره هاا ولی اگر اسبتون گم بشه پیدا کردنش زجر آوره. البته من توی یه تریلری از بازی دیده بودم که شخص بازیباز با سوت زدن کاری میکنه که اسب بیاد ولی متاسفانه بنده در حال حاظر همچین چیزی کشف نکردم. توی دفترچه راهنما هم نیست متاسفانه.

گرافیک بازی هم همون طور که بهتون نشون دادم بسیار عالی هست. یه پچ روز اولی داره که 400 مگابایته. با دانلود کردن اون بسیاری از مشکلات درست میشه ولی همونطور که گفتم تا پچ رو نصب نکردین اصلا بازی رو بازی نکنید. بعد از نصب پچ هم ایراداتی وجود داره که احتمالا روز عرضه جهانی یه پچ دیگه منتشر کنند و باگ های بازی فیکس بشه یا حداقل خیلی خیلی کم بشه.

کلا تجربه هایی که از این بازی به دست آوردم به صورت خلاصه براتون بیان کردم. امر دیگه ای داشتین در خدمتم

RE: The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread - The Wolf Of Rivia - 05-16-2015

(05-16-2015, 08:28 PM)mr of 619 نوشته است: خب دوستان یه ویدئو جدید براتون درست و آپلود کردم.

بنا به درخواست دوست خیلی خوبم آقا آرین ( Dead Soldier) از تجربه ای که تا به الان کسب کردم بهتون میگم.

اول از همه این لینک ویدئویی هست که درست کردم براتون با بالاترین کیفیت. حجمش کمه 110 مگه. اونایی که حجم دانلود ندارن منتظر باشن چون دارم توی یو.تی.وب هم براشون این فیلم رو آپلود می کنم. متاسفانه آپارات خودمون بیش از 100 مگ ایل رو آپلود نمیکنه برای همین رفتم سراغ منابع خارجی که در این زمینه فایل های نا محدود رو هم آپلود می کنند. ( دوستان توجه داشته باشن من در سریع ترین زمان ممکن دارم فایل رو آپلود می کنم ولی اگر نشد حتما حجم فایل رو کم میکنم و در آپارات خودمون اون رو آپلود می کنم

اما بریم سر اطلاعاتی که با تجربه خودم به دست آوردم و بعضی از این تجربه یا بهتره بگم اطلاعات رو می دونید. خیلی خودمونی توضیح می دم چون حال ادبی تایپ کردن رو ندارم :D  ( انشالله تو نقد و بررسی ویچر3)

ببینید محیط بازی خیلی بزرگتر از اون چیزی هست که فکرش رو میکنید و از نظر من سازنده ها به قول خودشون عمل کردن و یه محیط بسیار وسیع رو تولید کردن. اول بازی خبری از قایق و مایق نیست. کم کم با پشت سر گذاشتن مراحل به اون قسمت هم میرسید.

بخش داستانی به شدت با هم مرتبطه و یه استحکام عجیبی داره. حتی اگر زبون انگلیسی شما 0 هم باشه از ماجرای بازی سر در میارید.

گیم پلی بازی همانند نسخه های پیشینه. کنترل شخصیت ها و انیمیشن هایی که در داخل بازی( دقت کنید داخل بازی نه میان پرده ها) تقریبا همانند نسخه پیشین یعنی The Witcher 2 هست. از اصلی ترین ایرادی که میشه از این بخش گرفت، قسمت اسب سواریه. البته هیچ مشکلی در این قسمت وجود نداره هاا ولی اگر اسبتون گم بشه پیدا کردنش زجر آوره. البته من توی یه تریلری از بازی دیده بودم که شخص بازیباز با سوت زدن کاری میکنه که اسب بیاد ولی متاسفانه بنده در حال حاظر همچین چیزی کشف نکردم. توی دفترچه راهنما هم نیست متاسفانه.

گرافیک بازی هم همون طور که بهتون نشون دادم بسیار عالی هست. یه پچ روز اولی داره که 400 مگابایته. با دانلود کردن اون بسیاری از مشکلات درست میشه ولی همونطور که گفتم تا پچ رو نصب نکردین اصلا بازی رو بازی نکنید. بعد از نصب پچ هم ایراداتی وجود داره که احتمالا روز عرضه جهانی یه پچ دیگه منتشر کنند و باگ های بازی فیکس بشه یا حداقل خیلی خیلی کم بشه.

کلا تجربه هایی که از این بازی به دست آوردم به صورت خلاصه براتون بیان کردم. امر دیگه ای داشتین در خدمتم

دمت گرم برادر .
الان دیگه تجربه این بازی خیلی واجب شد . پول دستم اومد اولین کاری که میکنم اینه که این بازی رو میخرم .
فقط یک سوال .
تو نسخه قبلی یک چیزی که من رو آزار میداد مراحل فرعی بود . گاهی اوقات کلا از داستان اصلی دور میکرد (‌چون خیلی زیاد بودن )‌.
این نسخه هم همین جوریه ؟

RE: The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread - BadBoy4Ever - 05-16-2015

داداش این ویدیو همونه که با اون زنه که آواز میخونه میجنگه ؟ تو طویله ؟

RE: The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread - Blue Sun - 05-16-2015

آرین جان 50 ساعت مراحل فرعی که الکی نیست. D:
بعد اگه قرار بود با داستان اصلی ارتباط مستقیم داشته باشن که دیگه اسمشون مراحل فرعی نبود. D:

RE: The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread - The Wolf Of Rivia - 05-16-2015

(05-16-2015, 08:54 PM)Blue Sun نوشته است: آرین جان 50 ساعت مراحل فرعی که الکی نیست. D:
بعد اگه قرار بود با داستان اصلی ارتباط مستقیم داشته باشن که دیگه اسمشون مراحل فرعی نبود. D:

آره واقعا .
ولی وسط داستان بازی نباشه :| 
تو نسخه قبلی واقعا خیلی رو مخ بود ! 

RE: The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread - Blue Sun - 05-16-2015

علی جان (mr of 619)، برای این که اسب رو با سوت زدن در بازی احضار کنی، دو بار دکمه L3 رو فشار بده.

RE: The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread - Edge And Christian - 05-16-2015

(05-16-2015, 08:39 PM)Dead Soldier نوشته است:
(05-16-2015, 08:28 PM)mr of 619 نوشته است: خب دوستان یه ویدئو جدید براتون درست و آپلود کردم.

دمت گرم برادر .
الان دیگه تجربه این بازی خیلی واجب شد . پول دستم اومد اولین کاری که میکنم اینه که این بازی رو میخرم .
فقط یک سوال .
تو نسخه قبلی یک چیزی که من رو آزار میداد مراحل فرعی بود . گاهی اوقات کلا از داستان اصلی دور میکرد (‌چون خیلی زیاد بودن )‌.
این نسخه هم همین جوریه ؟

نه داش آرین مراحل فرعی وسط مراحل اصلی نداره. یعنی مراحل فرعیش دل بخواهیی هست کاری با مراحل اصلی نداره.

اما درباره تعداد که نمیدونم چندتا مرحله فرعی هستش ولی چیزی که معلومه و دوست دیگرم آقا ابراهیم هم بهش اشاره کرد اینه که مراحل فرعی طولانی هست.

(05-16-2015, 08:45 PM)badboyX نوشته است: داداش این ویدیو همونه که با اون زنه که آواز میخونه میجنگه ؟ تو طویله ؟

خیر داداش گلم.
این ویدئو مربوط به Wild Hunt ها و شخصیت سیری میشه داداشم.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

داش ابراهیم خیلی نوکریم کمک بسی بسیار بزرگی به ما کردی.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دوستان به یه سری تصاویر جدید برگشتم که یه مکان رو در 4 زمان : روز، شب، طلوع و غروب نشون میده. ( در کل نورپردازی بازی رو خواستم به تصویر بکشونم)

طلوع

روز

غروب

شب

دوتا عکس خوشگل فرعی هم براتون گرفتم که از نظر خودم خیلی باحاله :D

عکس شماره یک

عکس شماره دو

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دوستان عزیز سوالی، درخواستی( موسیقی، گیم پلی، تصویر) یا چیز دیگه ای داشتن اعلام کنند در خدمتیم

RE: The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread - Last Warrior - 05-18-2015

خیلی خیلی خوشحالم از اینکه می بینم این بازی موفق شده و نظر منتقدها و البته بازی کننده ها رو جلب کرده.
ولی همین تریلرهایی که بحث هاش توی همین ترد انجام شد پر از جذابیت و چشم انداز های زیبا و لحظات عالی و کلی نکته جالب دیگه بود، دیگه چه برسه به بازیش.
دوست منتقد گیم اسپات هم احتمالا یه سری به این ترد زده و وقتی زحمات و بحث و تبادل نظرهای دوستان انجمن رو دیده یه نمره کامل برای بازی رد کرده!( حالا نمرشو به اسم خودمون زدم S0 (94) )
 و . . .   آرزو  دارم همه گیمرهایی که به این بازی علاقه دارن ، بتونن این بازی رو تجربه کنن، امیدوارم.

RE: The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread - Blue Sun - 05-18-2015

علی جان کمی هم راجع به دوربین بازی توضیح بده. این مسئله ذهن تمامی ما رو خیلی به خودش مشغول کرده بود. D:

RE: The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread - Last Warrior - 05-18-2015

تشکر  از علی آقا ( mr of 619 ) برای تصاویر و تریلرها و توضیحاتی که قرار دادن، ممنون داداش
من این تصاویری که گذاشته بودی رو دیدم، واقعا بازی از لحاظ بصری خیلی زیباست. یکی از تریلر هایی که گذاشتی رو هم دیدم. هر چی تیر مینداختی نمیخورد به گریفین که D: ،  ولی این تیرهات انگار محدودیت نداشت، توی بعضی تریلرها دیده بودم که محدودیت هست برای تعداد تیر!
بعد علی جان همونطور که ابراهیم عزیز هم گفت، یخورده در مورد دوربین هم بگو ، البته این قضیه ذهن منو بیشتر درگیر خودش کرده بود! و اینکه هدف رو خودت مارک میکنی یا ضرباتت از هر سمتی به هدف میخوره؟ چون یه جا توی تریلر دیدم پشت به دوربین بودیو بلافاصله بعدش رو به دوربین و در هر دو حالت مشکلی نبود انگار و ضربه شمشیرت به گریفین میخورد! در هر حال به نظر میاد دوربین خودکار حرکت میکنه و منحصر به فرده برا خودش، درسته؟ یا خودت کنترل میکنیش؟!
راستی گریفین رو این طوری هم شکار کردی :

[تصویر:  zgxt7eg51aau.jpg]
از بالا بپری رو سر گریفین و کارشو بسازی!

و البته در مورد شب های بازی هم توضیح بده و بگو چطوره، خوفناکه؟! 
در مورد دشمن ها و پویا بودن محیط بازی در این زمینه هم توضیح بده ببینیم مثلا از یه جایی که رد میشی و چند نفر رو میکشی دوباره که از اونجا رد بشی همون اتفاقات میوفته و یه مبارزه دیگه داری یا دشمن عوض میشن یا هیچ اتفاقی نمیوفته؟!
ممنون