Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: آژانس خبری (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A2%DA%98%D8%A7%D9%86%D8%B3-%D8%AE%D8%A8%D8%B1%DB%8C)
+--- انجمن: نقد و بررسی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D9%86%D9%82%D8%AF-%D9%88-%D8%A8%D8%B1%D8%B1%D8%B3%DB%8C)
+---- انجمن: بحث و تبادل نظر پیرامون بازی ها (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%88-%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%AF%D9%84-%D9%86%D8%B8%D8%B1-%D9%BE%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%85%D9%88%D9%86-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%87%D8%A7)
+---- موضوع: The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread (/Thread-The-Witcher-3-Wild-Hunt-Official-Thread)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49

RE: The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread - A.R.A.$.H - 04-18-2016

بدترین ضدحالم رو الان توی مرحله A Towerful Of Mice  خوردم  S0 (2)
خوب الان من از کجا باید میفهیدم که این روح به ظاهر معصوم یه Pesta هستش؟  S0 (43) روحی که اگر باهاش نجنگی میره کل یک امپراطوری رو بیمار میکنه و از بین میبره  S0 (43)
خدایی مسخره بازی شد  S0 (2) امیدوارم تاثیر فوق هولناکی روی پایان بازی نذاره!
ولی جالبه که توی ویچر برای اولین بار انتخاب سیاه و سفید دیدم ظاهرا! یا یه اتفاق تلخ یا رستگاری روح که کاملا واضحه که بر خلاف داستان های ویچر خاکستری نیست انتخابش!

RE: The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread - saeed aghababaee - 04-18-2016

(04-18-2016, 12:07 PM)A.R.A.$.H نوشته است: بدترین ضدحالم رو الان توی مرحله A Towerful Of Mice  خوردم  S0 (2)
خوب الان من از کجا باید میفهیدم که این روح به ظاهر معصوم یه Pesta هستش؟  S0 (43) روحی که اگر باهاش نجنگی میره کل یک امپراطوری رو بیمار میکنه و از بین میبره  S0 (43)
خدایی مسخره بازی شد  S0 (2) امیدوارم تاثیر فوق هولناکی روی پایان بازی نذاره!
ولی جالبه که توی ویچر برای اولین بار انتخاب سیاه و سفید دیدم ظاهرا! یا یه اتفاق تلخ یا رستگاری روح که کاملا واضحه که بر خلاف داستان های ویچر خاکستری نیست انتخابش!

اتفاقا این هم خاکستریه ارش جان.
 اولا که شما باید می دیدی وقتی که این روح داره این همه ادم رو میکشه قطعا معصوم نیست وگرنه اصلا چرا اون زنه تورو می فرستاد اینجا تا تحقیق کنی ببینی چه خبره؟ به این دلیل که ادما داشتن کشته می شدن. از این گذشته اینه که در حالت بعدی فکر نکن سرنوشت سفیدی در انتظارت بود. در حالت بعدی هم باید نامزدش رو می بردی پیشش تا مثلا ازش خداحافظی کنه و وقتی می بردیش اونجا نامزدش رو می کشت. کلا در هیچ حالتی اتفاق زیاد خوبی توی این ماموریت نمی افتاد.

چند نکته سعید:
1- اشارات بازی انصافا خوب نبود به کشتارها. یک بار یه اشاره ای کرد Kiera که ارواح نمیزارند کسی زنده برگرده ولی انتظار نداشتم یک روح عادی که فقط با لامپ خودش رو نشون میده، یه Wraith طاعونی باشه! مخصوصا ایراد بزرگ این بازی که تازه بعد از کشتن موجودات میگه نقطه ضعفشون چیه (بجز برخی موارد استثناء مثل هیولا کشی هایی که آماده سازی داره)  S0 (2)  چون یه بار قبلا Noonwraith کشتم از همون اول معلوم بود هیولاست و نمیدونستم که این موجودات شکل عوض می کنند.
2- این یکی خیلی مهمه  S0 (2)  در حالت دوم درسته بازم پسره میمیره ولی خود Wraith هم از بین میره و روح دختره هم رستگار میشه! اما اگر با استخون ها بری پیش پسره، اون رو که میکشه هیچ، صحیح و سالم هم بدون درگیری با ما غیب میشه و خدا میدونه رفته کجا رو نابود کنه.
3- این ماموریت زمانی جالب تر میشه که اگر Wraith و نامزدش همدیگه رو ببیند و بازی تموم بشه، حدودا دوبرابر XP بیشتر میده! من 270 تا گرفتم در صورتی که 500 تا میتونست باشه!

(04-18-2016, 12:26 PM)A.R.A.$.H نوشته است: چند نکته سعید:
1- اشارات بازی انصافا خوب نبود به کشتارها. یک بار یه اشاره ای کرد Kiera که ارواح نمیزارند کسی زنده برگرده ولی انتظار نداشتم یک روح عادی که فقط با لامپ خودش رو نشون میده، یه Wraith طاعونی باشه! مخصوصا ایراد بزرگ این بازی که تازه بعد از کشتن موجودات میگه نقطه ضعفشون چیه (بجز برخی موارد استثناء مثل هیولا کشی هایی که آماده سازی داره)  S0 (2)  چون یه بار قبلا Noonwraith کشتم از همون اول معلوم بود هیولاست و نمیدونستم که این موجودات شکل عوض می کنند.
2- این یکی خیلی مهمه  S0 (2)  در حالت دوم درسته بازم پسره میمیره ولی خود Wraith هم از بین میره و روح دختره هم رستگار میشه! اما اگر با استخون ها بری پیش پسره، اون رو که میکشه هیچ، صحیح و سالم هم بدون درگیری با ما غیب میشه و خدا میدونه رفته کجا رو نابود کنه.
3- این ماموریت زمانی جالب تر میشه که اگر Wraith و نامزدش همدیگه رو ببیند و بازی تموم بشه، حدودا دوبرابر XP بیشتر میده! من 270 تا گرفتم در صورتی که 500 تا میتونست باشه!

شاید برای ما که زبان اصلی و ادریمون انگلیسی نیست کمی گنگ باشه ارش جان ولی فکر میکنم برای انگلیسی زبان ها اونقدری اشاره کافی هست که بدونن وقتی هیچ کسی به غبر از همین دختر اینجا نیست نمی تونه کسی دیگه قاتل باشه و البته دختر هم کمی مشکوک می زد از معصومیت. من بار اولی که بازی کردم اتفاقی کار درست رو کردم البته فکر نمی کردم پسره رو بکشه. منظور من از این بخش این بود که شما گفتی سیاه و سفیده می خواستم بگم که در نهایت بازم سیاه و سفید نیست یعنی نمی تونی بگی چون یه نفر فقط میمیره سفیده.
این موردی که هیولاها رو نقطه ضعفشون رو اول نمی گه فکرمی کنم به غیر از همین یه مورد دیگه این طوری نیست. همیشه وقتی یه موجود رو یه بار می کشی و اطلاعاتش رو می گیری دیگه تا اخر بازی می دونی چه ضعفی داره.
دقیقا بهترین حالت تعریف شده برای این ماموریت همینه که پسره بمیره و دختره دست از سر بقیه برداره.

حالا تو ادامه بازی هم تاثیراتش نشون میده دوباره؟ یا چون ماموریت فرعیه چیزی نمیشه؟ اگر آره که دنبال save باشم.
شدیدا حساسیت دارم به اینکه سر این جور موارد کشکی کشکی بازی یک مهر Fail گنده بزنه وسط پیشنونی آدم! هر چند تموم شده قضیه و با موفقیت ثبت شده اما سر این جور مواقع چنان آدم احساس شکستی میکنه از صدتا باخت بدتره.

(04-18-2016, 01:09 PM)A.R.A.$.H نوشته است: حالا تو ادامه بازی هم تاثیراتش نشون میده دوباره؟ یا چون ماموریت فرعیه چیزی نمیشه؟ اگر آره که دنبال save باشم.
شدیدا حساسیت دارم به اینکه سر این جور موارد کشکی کشکی بازی یک مهر Fail گنده بزنه وسط پیشنونی آدم! هر چند تموم شده قضیه و با موفقیت ثبت شده اما سر این جور مواقع چنان آدم احساس شکستی میکنه از صدتا باخت بدتره.

دقیقا همین طوره که میگی. واقعا اینها از صد تا پایان بد هم بدتره وقتی همچین کاری توی یه ماوریت اتفاق می افته. 
به فکر سیو نباش ارش جان. پرونده این ماموریت دیگه بسته شد. تاثیری هم در ادامه نداره. فقط یه جا توی بازی با روحی که توی یه درخته همبن بساط رو خواهی داشت. اگه می خوای بگم چیکار کن اگر نه که برو خودت ولی سیو داشته باش چون اثراتش رو بعدا خواهی دید و مدت طولانی تا اثراتش طول میکشه و اگر اشتباه کرده باشی خیلی ناراحت خواهی شد.

RE: The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread - big heart - 04-18-2016

دوستان یک سوال دارم من به خاطر مشکلات سیستمم نتوانستم این بازی را تمام کنم و تا اواسط رفتم الان می خواهم بعد از انتشار بلاد اند واین دو دی ال سی این بازی را نصب کنم ایا مشکلی با سیو ها به وجود خواهد اورد یا نه؟ایا می توانم از سیوم بانصب دو دی ال سی ادامه دهم؟

RE: The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread - You Never Win - 04-18-2016

(04-18-2016, 04:48 PM)big heart نوشته است: دوستان یک سوال دارم من به خاطر مشکلات سیستمم نتوانستم این بازی را تمام کنم و تا اواسط رفتم الان می خواهم بعد از انتشار بلاد اند واین دو دی ال سی این بازی را نصب کنم ایا مشکلی با سیو ها به وجود خواهد اورد یا نه؟ایا می توانم از سیوم بانصب دو دی ال سی ادامه دهم؟

بله می تونید ادامه بدید و مشکلی در سیو به وجود نمیاره! معمولاً DLC ها فقط یه چیز جداگانه هستن و به سیو دست نمی زنن.

دوستان بخش داستانی اصلی طولانی هست قشنگ؟ یا بیشتر طولانی بودن ویچر به خاطر چیزهای فرعی توی دنیا هستش؟
الان مثلا قابلیت ها رو میبینی خیلی هنوز جا هست برای گسترش یا مثلا برخی کوئست ها که میرند توی لول 24 و 25 چون با این سرعت پیشروی من نگران میشم نیایم خوب بازی تموم بشه بعد تازه بیفتیم این چیزا رو بگیریم  S0 (2)

RE: The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread - The White Witcher - 04-18-2016

(04-18-2016, 09:56 PM)A.R.A.$.H نوشته است: دوستان بخش داستانی اصلی طولانی هست قشنگ؟ یا بیشتر طولانی بودن ویچر به خاطر چیزهای فرعی توی دنیا هستش؟
الان مثلا قابلیت ها رو میبینی خیلی هنوز جا هست برای گسترش یا مثلا برخی کوئست ها که میرند توی لول 24 و 25 چون با این سرعت پیشروی من نگران میشم نیایم خوب بازی تموم بشه بعد تازه بیفتیم این چیزا رو بگیریم  S0 (2)

بله خود بخش اصلی هم خیلی طولانیه. وقتی که سیری رو پیدا کنید فکر میکنید به اواخر بازی رسیدید ولی تازه قسمت اصلی بازی شروع میشه و کلی ماجرا خواهید داشت...  S0 (24)