Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: آژانس خبری (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A2%DA%98%D8%A7%D9%86%D8%B3-%D8%AE%D8%A8%D8%B1%DB%8C)
+--- انجمن: نقد و بررسی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D9%86%D9%82%D8%AF-%D9%88-%D8%A8%D8%B1%D8%B1%D8%B3%DB%8C)
+---- انجمن: بحث و تبادل نظر پیرامون بازی ها (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%88-%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%AF%D9%84-%D9%86%D8%B8%D8%B1-%D9%BE%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%85%D9%88%D9%86-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%87%D8%A7)
+---- موضوع: The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread (/Thread-The-Witcher-3-Wild-Hunt-Official-Thread)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49

RE: The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread - A.R.A.$.H - 04-19-2016

سعید گفتی روح و درخت ....
رسیدم به یه جایی که یه چیز گوشت مانند توی غاره که داخلش یه روح زندانیه. فکر کنم منظورت همون باشه.
اگر همونه، اینطور که من دیدم انتخاب ها ایناست:
1- آزاد کردن روح: بچه یتیم ها رو نجات میده، ساکنین دهکده نزدیک غار رو میکشه (من که چیزی ندیدیم. ظاهرا امنه)، زن Baron بدست سه Cron میمیره و Baron هم خودش رو دار میزنه
2- روح رو بکشیم: دهکده چیزی نمیشه، سه Cron بچه ها رو میخورند ( S0 (43) )، Baron و زنش زنده می موند.
یه حالت سومی هم داره که عمرا به مخ آدم میکشید که اونم اینه تصادفی به این غار و روح بر بخوری و قضیه رو بی طرف صاف کنی.
درسته؟
من اولی رو فعلا انتخاب کردم که انصافا هم سخته با این توضیحات  S0 (2)
اگر منظورت همین درخت و روح هستش، چیز دیگه ای جز اینا رخ میده بازم؟

RE: The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread - saeed aghababaee - 04-19-2016

اره ارش جان همین رو گفتم. البته یه تفاوت هایی با این چیزی که شما گفتی داره. قبلا هم توی مقاله چگونه به بهترین پایان ویچر دست یابیم گفته بود که:

سرنوشت Bloody Baron و خانواده‎اش:

۱ – اگر روح اسیر شده در درخت را در ماموریت The Whispering Hillock بکشید Anna همسر Baron زنده می‎ماند ولی دیوانه می شود. Velen در صلح و آرامشی نسبی به سر خواهد برد.

۲ – اگر روح اسیر شده در درخت را در ماموریت The Whispering Hillock آزاد کنید Downwarren نابود خواهد شد، Anna می‎میرد و Baron خودکشی می‎کند. velen در هرج و مرج و آشوب به سر خواهد برد.

در حالت اول که روح رو بکشی هیچ مشکلی به وجودنمیاد جز این که زن بارون دیوونه میشه که البته این بهترین پایانه این بخشه. بچه ها رو بعدا می تونی نجات بدی از دست 3 تا کرون و باهاشون  میجنگی و دیگه به بچه ها کاری ندارن. در واقع تنها انتخاب درست حالت اول هست و به هیچ وجه روح رو نجات نده. با روش اول به نوعی خانواده بارون و زندگیش و رابطه اش با دخترش رو نجات خواهی داد. 
یه جاهای حساس مثل این رو توی مقاله ای ه گفتم کامل توضیح دادم و اگر گاهی برای اطمینان خاطر از این که داری کار درست رو انجام میدی بخونیش بد نیست چون این ماموریت های کوچیک رو هم گفتم توش.

ارش نکته مهمتر اینه که اگر می خوای یه دفعه پایان بازی ضد حال نخوری و بازی با پایان بد تموم نشه برات توی مقاله بخون که چه جوری پایان خوب رو به دست بیاری چون به گزینه های مکالمه هایی ربط داره که عمرا فکر نمی کنی تاثیر گذارن در حالی که سرنوشت سیری رو رقم می رنن و اگه می خوای یه بار بازی کنی و بهترین پایان رو داشته باش بخونش. همین طور روابطش با تریس و ..... 
به طور کلی ا ز اونجا که به نظر میاد تو هم مثل من م=وسواس و ترس عجیبی خراب کردن انتخاب ها و پایان بد و .. داری بهتریه مقاله رو یه نگاه کلی بکنی.

RE: The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread - Station - 04-22-2016

The Witcher 3 – جدیدترین تصاویر از بسته الحاقی Blood and Wine

آرش سعادتمند ۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ | ۲۰:۱۹
[تصویر:  witcher-3-box-art-768x427.jpg]
هر چند هنوز مشخص نیست که دومین بسته الحاقی بازی The Witcher 3: Wild Hunt یعنی Blood and Wine چه موقعی دقیقا عرضه می شود، سی دی پراجکت رد یک سری تصاویر جدید از آن را منتشر کرده است. همراه با انتشار تصاویر نیز مارسین موموت به عنوان هماهنگ کننده بخش روابط عمومی، توضیحاتی را ارائه کرده است و گفته که در ماه مه ما شاهد انتشار جزئیات بیشتری خواهیم بود. متن ارائه شده به خبرگزاری ها بدین شرح است:
نقل‌قول:
من از همین الان می توانم به شما بگویم که Blood and Wine داستان فوق العاده ای دارد که دارای تمامی پیچش های مورد انتظار شما از نویسندگان می باشد. سرزمین Toussaint که مشغول ساخت آن برای این بسته الحاقی هستیم، به هیچ وجه نمونه ای در Wild Hunt ندارد زیرا الاابالی و رنگارنگ طراحی شده با این حال هیچ وقت این حس شما را رها نخواهد کرد که پشت تمامی این موارد، اتفاقات واقعا تاریکی در حال رخ دادن هستند. ما در ماه مه اطلاعات بیشتری را منتشر خواهیم کرد با این حال برای شیرین تر شدن صبر، این تصاویر جدید از بسته الحاقی را داشته باشید.
[تصویر:  The_Witcher_3_Wild_Hunt_Blood_and_Wine_A...50x141.jpg] [تصویر:  The_Witcher_3_Wild_Hunt_Blood_and_Wine_B...50x141.jpg] [تصویر:  The_Witcher_3_Wild_Hunt_Blood_and_Wine_I...50x141.jpg] [تصویر:  The_Witcher_3_Wild_Hunt_Blood_and_Wine_T...50x141.jpg] [تصویر:  The_Witcher_3_Wild_Hunt_Blood_and_Wine_T...50x141.jpg]

RE: The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread - PG.AMiRHoSsEiN - 04-22-2016

عالیه!
ولی خدایی کمر آدم زیر حجم این همه آپدیت میشکنه!
دیروز رفتم heart of stone رو دانلود کنم دیدم براش تقریبا باید  16 گیگ آپدیت دانلود کنم!
کُرک و پرم ریخت!

RE: The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread - A.R.A.$.H - 04-22-2016

این Blood and Wine خداوکیلی عجیب جو عجیب غریبی نسبت به بازی اصلی داره  S0 (43) wild hunt همش نابودی، درد، اندوه و غیره بعد این یکی انقدر با صفا و قشنگ! البته خدا میدونه قضیه از چه قراره و همه چیز اونطور که به نظر میرسه نیست  S0 (2) ولی باز هم از wild hunt آدم چنین چیزی رو میبینه متعجب میشه.

RE: The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread - B.A.T - 04-22-2016

سلام. 
دوستان نسخه کامل بازی فیزیکی امکانش هست بیاد؟
چون من بازی اصلی رو خوردم ولی dlc ها رو بازی نکردم Wall

RE: The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread - ERFAN RP - 04-22-2016

(04-22-2016, 10:04 PM)バットマン_アスカン نوشته است: سلام. 
دوستان نسخه کامل بازی فیزیکی امکانش هست بیاد؟
چون من بازی اصلی رو خوردم ولی dlc ها رو بازی نکردم Wall

خود سازندگان چندوقت پیش عرضه نسخه Enhanced edition رو رد کرده‎‌اند، ولی با وجود اینکه بازی dying light نسخه کامل رو دریافت کرد، برای این بازی هم انتظار میره توی تابستون نسخه کامل عرضه بشه (امیدوارم)

RE: The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread - A.R.A.$.H - 04-30-2016

وقت بخیر
من خیلی وقته ماموریت بارون و کرون ها رو تموم کردم. پایان خوبش هم گرفتم که کرون ها بچه ها رو میخورند ولی دهکده و زن بارون نجات پیدا میکنه.
خواستم ببینم راهی برای پیدا کردن و نابودی کرون ها هستش؟ یا رفتند برای همیشه؟ یا جلوتر دوباره میاند؟
حسی خوشی ندارم زنده در رفتند! حس میکنم ناقصه داستان ما با اونا. دیگه باهاشون برخورد نداریم؟

RE: The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread - ERFAN RP - 04-30-2016

(04-30-2016, 02:17 AM)A.R.A.$.H نوشته است: وقت بخیر
من خیلی وقته ماموریت بارون و کرون ها رو تموم کردم. پایان خوبش هم گرفتم که کرون ها بچه ها رو میخورند ولی دهکده و زن بارون نجات پیدا میکنه.
خواستم ببینم راهی برای پیدا کردن و نابودی کرون ها هستش؟ یا رفتند برای همیشه؟ یا جلوتر دوباره میاند؟
حسی خوشی ندارم زنده در رفتند! حس میکنم ناقصه داستان ما با اونا. دیگه باهاشون برخورد نداریم؟

اسپویلر
.
.
.
.
.
در اواخر بازی یکبار دیگه باهاشون روبرو میشید، و بسته به انتخاب هایی که در طول داستان داشته اید، نتیجه‌های مختلفی میگیرید. زیاد نمیخوام لو بدم، ولی تمامی انتخاب ها مربوط به سیری میشه که چه اتفاقی براش میوفته

RE: The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread - A.R.A.$.H - 04-30-2016

دوستان توی زره ها و سلاح های کلاس ویچر، کدوم کلاس به نظرتون بهتره و ارزش خرج کردن پول برای ارتقا تا بالاترین سطح رو داره؟
من گریفن رو تازه فروختم و همین دیشب دستور ساخت کت رو پیدا کردم.
ظاهرا یک سری دیگه مثل وایپر و بِر هم هست. 
اینا رو باید مقطعی استفاده کرد؟ یا با ارتقا میشه توی هر سطحی از اونا استفاده کرد؟ مثلا یه جا خوندم گفته بود اگر اطراف لول 17 تا 20 هستید، دیگه گریفن به کار نمیاد و میریم سراغ کت. ولی خوب در صورتی که هر کلاس کلی قابل ارتقا هستش!
به شخصه خیلی گیج شدم و بازی هم اطلاعات جامعی نمیده هر کلاس آیتم هاش دقیقا چی میشه مگر اینکه بسازی اونا رو یا دستور تهیه رو حداقل پیدا کنی.
الان مثلا فهمیدم گریفن برای شدت جادو و زره متوسط خوبه. کت قدرت ضربه میده و زره سبک برای پرشدن سریع استامینا داره. بقیه کلاسا رو نمیدونم  S0 (43) یهو کلی میری دنبال آیتم هاش ممکنه با سبک بازی شما مناسب نباشه.
یه توضیح میشه بدید ما پیگر کدوم باشیم؟
لول 17 هستم. شهر نوویگراد (هنوز به اسکلگه نرفتم)
==========
یک سوال دیگه: کلاس کت همه چیزش رو ظاهرا پیدا کردم (شمشیر، کراسبو، شلوار، دستکش، پیراهن، چکمه) ولی هنوز زده یک تکه دیگه مونده  S0 (44)
هیج جای نقشه چیزی نمیبینم و نقاطی هم که بازی هدایت کرده بود کامل گشتم. چیزی می دونید؟