Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: آژانس خبری (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A2%DA%98%D8%A7%D9%86%D8%B3-%D8%AE%D8%A8%D8%B1%DB%8C)
+--- انجمن: نقد و بررسی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D9%86%D9%82%D8%AF-%D9%88-%D8%A8%D8%B1%D8%B1%D8%B3%DB%8C)
+---- انجمن: بحث و تبادل نظر پیرامون بازی ها (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%88-%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%AF%D9%84-%D9%86%D8%B8%D8%B1-%D9%BE%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%85%D9%88%D9%86-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%87%D8%A7)
+---- موضوع: تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V (/Thread-%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%AF%D9%84-%D9%86%D8%B8%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%B1%D8%A7%D8%A8%D8%B7%D9%87-%D8%A8%D8%A7-%D8%B1%D8%A7%D8%B2%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%AE%D9%81%DB%8C-GTA-V)

RE: تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V - mnhgm - 07-01-2016

سلام به دوستان خوبم.
از وقتی که این تاپیک شروع به کار کرد تا همین امروز بحث های زیادی میگذره. من با یک اکانت دیگه در این تاپیک فعالیت داشتم. 
به شخصه من به اتفاق دوستان تیم جست و جو تشکیل دادیم و جست و جو های بسیاری کردیم به طوری که فک نمیکنم جایی از قلم افتاده باشه.
بعد از کلی ازمون و خطا به این پی بردیم که هیچ چیز مخفی از قبیل جتپک و ... در بازی وجود نداره و همه ایستراگ هایی که در بازی وجود داره نمیخواد که ما به یک چیزی برسیم بلکه میخواد ما یک چیزی رو بفهمیم. پس وقته این بود دیگه گشت و گذار نکنیم و تیکه های پازل رو که پیدا کردیم به هم بچسبونیم. یعنی کار رو به جای جست و جو بکنیم نظریه دادن. ما اون سال در این کار ناکام شدیم و کلا تیم جست و جو و ... برچیده شد.
از شما دوستان عزیز که این تاپیک رو زنده کردن و علاقه به راز های gta v دارن می خواهم که به نظریه دادن رو بیارن در غیر این صورت به جایی نخواهند رسید.
در اخر هم ممنونم از تمام کسانی که در ان سال ها تاپیک رو یاری کردند و همچنین متشکرم از عزیزانی که این تاپیک را زنده کردن و به سوی راز های این عنوان روانه شدند.

RE: تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V - mohammad1692 - 07-01-2016

(07-01-2016, 05:00 PM)Abuse نوشته است: سلام دوستان
امروز در حال گشت و گذار تو GTA V بودم که به یک نکته عجیب پی بردم و نمی دونم بقیه هم به این نکته توجه کردن یا نه
در این مکان یک کشتی تفریحی وجود داره، همون لحظه ای که وارد کشتی شدم همه چی برام آشنا بود !
این دقیقا همون کشتی ای هست که تو یکی از مراحل بازی Max Payne 3 وجود داشت !
مدل کشتی ، ابعاد و حتی اتاق ها و دکوراسیون و دقیقا همون کشتی موجود در بازی Max Payne 3 هست
در بعضی از مراحل Max Payne 3 پیانو ای وجود داشت که با زدن یک دکمه Max Payne شروع به نواختن پیانو می کرد ، این پیانو در وسط همون کشتی در GTA V نیز هست.
و جالب تر از اون اینکه وقتی که پلیس دنبال شما هست و شما هم داخل کشتی هستین یه آهنگی پخش میشه که ریتم آهنگ بسیارشبیه به آهنگی هست که در Chapter XI بازی Max Payne 3  پخش می شد.
تصاویری از شباهت دو کشتی :
1
2
3

سلام داداش بله همین طوره کلا این بازی بیشترش شباهت های زیادی به دیگر بازی ها و فیلم ها داره . بعضی از مرحله ها مثل بعضی فیلمای هالیوودی ساخته شدن و حتی یه بانکی در بازی وجود داره که دقیقا مثل یه بانک در سریال از غروب تا طلوع افتاب ساخته شده

(07-01-2016, 06:08 PM)mnhgm نوشته است: سلام به دوستان خوبم.
از وقتی که این تاپیک شروع به کار کرد تا همین امروز بحث های زیادی میگذره. من با یک اکانت دیگه در این تاپیک فعالیت داشتم. 
به شخصه من به اتفاق دوستان تیم جست و جو تشکیل دادیم و جست و جو های بسیاری کردیم به طوری که فک نمیکنم جایی از قلم افتاده باشه.
بعد از کلی ازمون و خطا به این پی بردیم که هیچ چیز مخفی از قبیل جتپک و ... در بازی وجود نداره و همه ایستراگ هایی که در بازی وجود داره نمیخواد که ما به یک چیزی برسیم بلکه میخواد ما یک چیزی رو بفهمیم. پس وقته این بود دیگه گشت و گذار نکنیم و تیکه های پازل رو که پیدا کردیم به هم بچسبونیم. یعنی کار رو به جای جست و جو بکنیم نظریه دادن. ما اون سال در این کار ناکام شدیم و کلا تیم جست و جو و ... برچیده شد.
از شما دوستان عزیز که این تاپیک رو زنده کردن و علاقه به راز های gta v دارن می خواهم که به نظریه دادن رو بیارن در غیر این صورت به جایی نخواهند رسید.
در اخر هم ممنونم از تمام کسانی که در ان سال ها تاپیک رو یاری کردند و همچنین متشکرم از عزیزانی که این تاپیک را زنده کردن و به سوی راز های این عنوان روانه شدند.

موافقم داداشی ، این بازی مثل پازل می مونه که باید تیکه هاش رو بهم چسبوند و حالا یا حاوی یک پیامه یا چیزه ای که ما نمیدونیم .

و یه چیزه دیگه که متوجه شدم موقع خوندم این تاپیک اینکه خیلی ها  ufo  ها رو در دنیای خودمون باور دارن ، قصد ندارم این قضیه بشقاب پرنده و فضایی ها رو رد کنم ولی صرفا با دیدن دو تا فیلم در یوتیوب زود تصمیم نگیرید که فضایی ها اومدن این طرفا ،
اگه دقت کنید این مسائل همه اش در جهت سوق دادن افکار عمومی به سمت و سویی هستش که خارجیا کاملا در اون مهارت دارن و معلوم نیست پشت پرده این قضایا چیه ،
و یه چیزه دیگه که باید توجه بشه بهش اینه ، اگه دقت کنید هر سفینه ای که بهش میگن بشقاب پرنده تا میرسه به زمین میره امریکا ، انگار با اینا قرار داد بستن و تا به حال نشده بیان طرفای ما ، این خودش بیانگر اینه که این مسائل دروغی بیش نیس .
همون طور که قبلا گفتم با ذهن باز به این چیزا نگاه کنید و تا چیزیو ندیدید باورش نکنید .

[تصویر:  65319449847953543581.bmp]

RE: تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V - mnhgm - 07-01-2016

(07-01-2016, 07:54 PM)mohammad1692 نوشته است:
(07-01-2016, 05:00 PM)Abuse نوشته است: سلام دوستان
امروز در حال گشت و گذار تو GTA V بودم که به یک نکته عجیب پی بردم و نمی دونم بقیه هم به این نکته توجه کردن یا نه
در این مکان یک کشتی تفریحی وجود داره، همون لحظه ای که وارد کشتی شدم همه چی برام آشنا بود !
این دقیقا همون کشتی ای هست که تو یکی از مراحل بازی Max Payne 3 وجود داشت !
مدل کشتی ، ابعاد و حتی اتاق ها و دکوراسیون و دقیقا همون کشتی موجود در بازی Max Payne 3 هست
در بعضی از مراحل Max Payne 3 پیانو ای وجود داشت که با زدن یک دکمه Max Payne شروع به نواختن پیانو می کرد ، این پیانو در وسط همون کشتی در GTA V نیز هست.
و جالب تر از اون اینکه وقتی که پلیس دنبال شما هست و شما هم داخل کشتی هستین یه آهنگی پخش میشه که ریتم آهنگ بسیارشبیه به آهنگی هست که در Chapter XI بازی Max Payne 3  پخش می شد.
تصاویری از شباهت دو کشتی :
1
2
3

سلام داداش بله همین طوره کلا این بازی بیشترش شباهت های زیادی به دیگر بازی ها و فیلم ها داره . بعضی از مرحله ها مثل بعضی فیلمای هالیوودی ساخته شدن و حتی یه بانکی در بازی وجود داره که دقیقا مثل یه بانک در سریال از غروب تا طلوع افتاب ساخته شده

(07-01-2016, 06:08 PM)mnhgm نوشته است: سلام به دوستان خوبم.

موافقم داداشی ، این بازی مثل پازل می مونه که باید تیکه هاش رو بهم چسبوند و حالا یا حاوی یک پیامه یا چیزه ای که ما نمیدونیم .

و یه چیزه دیگه که متوجه شدم موقع خوندم این تاپیک اینکه خیلی ها  ufo  ها رو در دنیای خودمون باور دارن ، قصد ندارم این قضیه بشقاب پرنده و فضایی ها رو رد کنم ولی صرفا با دیدن دو تا فیلم در یوتیوب زود تصمیم نگیرید که فضایی ها اومدن این طرفا ،
اگه دقت کنید این مسائل همه اش در جهت سوق دادن افکار عمومی به سمت و سویی هستش که خارجیا کاملا در اون مهارت دارن و معلوم نیست پشت پرده این قضایا چیه ،
و یه چیزه دیگه که باید توجه بشه بهش اینه ، اگه دقت کنید هر سفینه ای که بهش میگن بشقاب پرنده تا میرسه به زمین میره امریکا ، انگار با اینا قرار داد بستن و تا به حال نشده بیان طرفای ما ، این خودش بیانگر اینه که این مسائل دروغی بیش نیس .
همون طور که قبلا گفتم با ذهن باز به این چیزا نگاه کنید و تا چیزیو ندیدید باورش نکنید .

[تصویر:  65319449847953543581.bmp]
اوایل قضیه بشقاب پرنده هارو به چت پک ربط می دادن ولی همین طور که گذشت برای همه روشن شد این مسایل حاویه پیامه.
همون طور که فرمودید این قضیه یو اف او مسله ای هست که عملا نمیشه حرفی قطعی راجبش زد و به نظرم در این بازی به دروغ بودن یا واقعی بودن قضیه بشقاب پرنده اشاره کرد.
موفق باشی.

RE: تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V - mohammad1692 - 07-02-2016

امروز یه عکس تو نت پیدا کردم که خیلی به اون عکس بالای تلکابین نزدیکه
اگه دقت کنید ترتیبش همون طوریه ، یعنی اول سفینه و بعدیش ت خ م مرغ ، البته ت خ م مرغ نیست ، بلکه مجسمه ی یه مرغ بزرگه ،همونی که عکسش رو دیواره و سومی که فعلا پیدا نشده

[تصویر:  98427728560642973619.jpg]

RE: تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V - The Last King On The Earth - 07-03-2016

دوستان کجای کارین؟ برید صحفه های قبل رو بخونید متوجه میشید جت پک بیانگر پیدا کردن سی جی هست! چرا؟ چون سی جی برای اولین بار تو سری جت پک داشت!
او ضبدر های روی نقشه ی کوه چیلارد یکیشو پیداکردن و چند صفحه قبل لینکشو گذاشتم.
همچنین با برخی ترفند وماد یکی از دوستان تونست داخل سفینه فضایی رو ببینه که با کمال تعجب دوتا انسان توش بودن! موجود فضایی در بازی وجود نداره! صفحات قبلی عکس اینم نیز هست.
سفینه همون سفینه ای هست که شمال لوس سانتوس غرق شده.
به نظرم صفحات قبلی رو بخونید.

RE: تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V - mohammad1692 - 07-03-2016

اونا که ادم نبودن ربات بودن . این همه نابغه تو دنیا هس که ده برابر منو و شما ضریب هوشی بالا دارن ، اگه اونا نتونستن جت پک پیدا کنن پس باید دنبال چیزه دیگه ای باشیم .

این بازی دقیقا شده مثل بازی مزعه دار ps1  که تا به امروز بعضیا هنوز دنباله شهر رفتن هستن .

من خودم چیزایی دیدم که فک نکنم کسی دیده باشه در  gta v ولی خب خیلی گنگ و نامفهومه . عکس دو تاشونم گذاشتم صفحات قبلی که کسی علاقه ای نشون نداد بی خیال شدم .

RE: تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V - Mehrshadhp - 07-03-2016

سلام،این ویدیوی نقشه بازی رو که راکستار به کسایی که پک کامل بازی رو دارن دیدید؟

ویدیو نقشه

ویدیوی دوم هم ببینید بد نیست: لینک
[url=http://hn3.asset.aparat.com/aparat-video/a_rc5d9en38h93s430nn6717o79q44p5r6q316q0514230-037c__d7432.apt?was=c2VydmVyX3RpbWU9Ny8zLzIwMTYgMTA6MDE6MzEgQU0maGFzaF92YWx1ZT1KUit3a09vVitXVmZ1UXUrbXh4Sm5RPT0mdmFsaWRtaW51dGVzPTE0NDAwJmlkPWV5SnplWE5mYm1GdFpTSTZJbUZ3WVhKaGRDSXNJblJwYldVaU9qRTBOamMxTkRBd09URXNJblpwWkNJNk16ZzBOelUyTXl3aWQyRjBZMmhmZEhsd1pTSTZJbk5wZEdVaUxDSnlibVIxYzJWeWFXUWlPaUl6T0RRM05UWXpNVFEyTnpVME1EQTVNVFF4TXpZd015SXNJblZ6WlhKZmFYQWlPaUk0T1M0ME5DNHhNelV1TVRVNElpd2laSFZ5WVhScGIyNGlPaUl5TWpZaUxDSjFjMlZ5YVdRaU9pSXhORFF3TWpBaWZRPT0=][/url]

RE: تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V - ERFAN RP - 07-03-2016

سلام دوستان.
دیدم که تاپیک داره کمی بالا میگیره، بیام و یک موضوعی رو بیان کنم
خب، قبل و بعد از عرضه DLC جدید، یکسری easter egg وجود داشت، اون هم این بود که اگر بین یک تایمی توی صبح یکی از آیتم‌هایی که توی دنیای بازی پخش شده بود رو مصرف میکردید میتونستید در نقش یک بیگ فوت ظاهر بشید، توی اون مورد، اگر این 7 تا آیتم رو به ترتیب از sunday شروع بکنید و هر روز توی اون ساعت مشخص بخورید، میتونید یکسری سرنخ گیر بیارید. بهتره ویدئو رو خودتون ببینید تا کامل متوجه بشید، ولی موضوعی که هست اینه که راکستار بعد از هر آپدیت داره سعی میکنه تک تک رازها رو نمایان کنه، پس اگر درباره این موضوع کوه چیلاد و جت‌پک موجود توی بازی هنوز به نتیجه نرسیده‌اید، مطمئن باشید راکستار میتونه توی آپدیت‌های بعدی (شاید هم محتوای اضافی داستانی!) این راز رو گسترش بده!
https://www.youtube.com/watch?v=YW0ZDx8gt6w

RE: تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V - Cpt. John "Soap" MacTavish - 07-03-2016

بچه ها یه راز جدید پیدا کردم!!

این عکس رو اول ببینید.
[تصویر:  1c6p_gta5_2016-07-03_14-39-54-740.jpg]

توی این قسمت عجیب غریب نقشه بازی یه کد هست اونم اینه 6EQUJ5
خب حالا میگید چه ربطی داره من بهتون میگم، این کد معروف به کد Wow هست. این کد رو دانشمندی به اسم جری آر همن در 15 اگوست سال 1977 کشف کرد که در حال کار برروی پروژه جتسجوی خوش فرازمینی بود (SETI) بود. این سیگنال فقط 72 ثانیه طول کشید و تمام شد و از اون زمان تاحالا دیگه هیچ وقت این موج رادیویی پیدا نشد. توی بازی اگه با ماشین فضایی نزدیک این محل بشید و رادیو روشن باشه یه پیام بخش میشه که هیچ ربطی به رادیو های بازی نداره، من خودم نتوستم بفهمم چی میگه، و در ضمن قبل از اینکه نزدیک این منطقه بشید بازی رو Quick Save کنید تا شانستون مث من نپره، و اگر کسی لطف کنه و سیو بازی قبل از اینکه این صدا پخش بشه رو برام بفرسته خیلی سپاس گذار میشم.

RE: تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V - mohammad1692 - 07-03-2016

اخرش خیلی بد تموم شد ، راکستار هم مریضه  این چه پایانی بود .
کسی میدونه چرا اون پلیسه گفت دوستات رو بکش ؟ Smilie (19)

تو منطقه نظامی چیزی نبود اونجا رو نگردید ، فقط یه درب باز میشه که واسه برج مراقبته و یه اسلحه توشه .

آقا این عکسه خیلی نزدیکه ها
سفینه رو داره و . ت خ م مرغ هم داره . و جت پک درست میفته روی اون کمپ آدمای بی لباس .

[تصویر:  98427728560642973619.jpg]

کسی اگه انگلیسی بلده بگه چرا اون پلیسه گفت دوستاتو بکش ؟

(07-03-2016, 05:18 PM)Cpt. John "Soap" MacTavish نوشته است: بچه ها یه راز جدید پیدا کردم!!

این عکس رو اول ببینید.
[تصویر:  1c6p_gta5_2016-07-03_14-39-54-740.jpg]

توی این قسمت عجیب غریب نقشه بازی یه کد هست اونم اینه 6EQUJ5
خب حالا میگید چه ربطی داره من بهتون میگم، این کد معروف به کد Wow هست. این کد رو دانشمندی به اسم جری آر همن در 15 اگوست سال 1977 کشف کرد که در حال کار برروی پروژه جتسجوی خوش فرازمینی بود (SETI) بود. این سیگنال فقط 72 ثانیه طول کشید و تمام شد و از اون زمان تاحالا دیگه هیچ وقت این موج رادیویی پیدا نشد. توی بازی اگه با ماشین فضایی نزدیک این محل بشید و رادیو روشن باشه یه پیام بخش میشه که هیچ ربطی به رادیو های بازی نداره، من خودم نتوستم بفهمم چی میگه، و در ضمن قبل از اینکه نزدیک این منطقه بشید بازی رو Quick Save کنید تا شانستون مث من نپره، و اگر کسی لطف کنه و سیو بازی قبل از اینکه این صدا پخش بشه رو برام بفرسته خیلی سپاس گذار میشم.

ممنون اطلاعات قشنگی بود و خواندنی . چه شانسی من یه بار اتفاقی رد شدم و کلا صداهای بازی رو بستم . الان چجوریا میشه ؟ نمیشه رادیو رو فعال کنم برم اونجا ؟