Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: آژانس خبری (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A2%DA%98%D8%A7%D9%86%D8%B3-%D8%AE%D8%A8%D8%B1%DB%8C)
+--- انجمن: نقد و بررسی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D9%86%D9%82%D8%AF-%D9%88-%D8%A8%D8%B1%D8%B1%D8%B3%DB%8C)
+---- انجمن: بحث و تبادل نظر پیرامون بازی ها (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%88-%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%AF%D9%84-%D9%86%D8%B8%D8%B1-%D9%BE%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%85%D9%88%D9%86-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%87%D8%A7)
+---- موضوع: تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V (/Thread-%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%AF%D9%84-%D9%86%D8%B8%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%B1%D8%A7%D8%A8%D8%B7%D9%87-%D8%A8%D8%A7-%D8%B1%D8%A7%D8%B2%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%AE%D9%81%DB%8C-GTA-V)

RE: تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V - Mr.ISO - 07-05-2016

واقعا ممنونم از شما بابت اطلاعاتتون، فقط چندتا سوال:

منظور از کمپ HIP همون کمپ خورشید پرستا هست؟

نوشته در آخر به اینجا بیا که جت پک منتظرته، منظورش همون قسمتی هست که داخل عکس مشخص شده که مثل یه جور جزیره کوچیک هست؟

راستی با استفاده از Native Trainer میشه این کار رو انجام داد؟ مثل بارونی کردن هوا و جلو کشیدن ساعت؟

RE: تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V - Devil Prince - 07-05-2016

سلام
خواهش می کنم. قابلی نداشت.
1- بله. منظور همونجاست.
2- بله. همونجا
3- اول با همین برنامه امتحان کنید. اگه چیزی ندیدید، دوباره به صورت عادی انجامش بدید. فکر کنم یه سری از راز ها با این ترینر ها غیرفعال میشن (به گفته ی یکی از دوستان). البته شما اول همون کار رو بکن. شاید جواب داد ...

RE: تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V - Mr.ISO - 07-05-2016

(07-05-2016, 09:00 PM)Devil Prince نوشته است: سلام
1- بله. منظور همونجاست.
2- بله. همونجا
3- اول با همین برنامه امتحان کنید. اگه چیزی ندیدید، دوباره به صورت عادی انجامش بدید. فکر کنم یه سری از راز ها با این ترینر ها غیرفعال میشن (به گفته ی یکی از دوستان). البته شما اول همون کار رو بکن. شاید جواب داد ...

من ساعت 3 صبح رفتم بالای چیلاد و سفینه رو دیدم بعد رفتم داخل کمپ ولی هیچ کسیو ندیدم که تخم فضایی دستش باشه، البته ناگفته نمونه از زیاد کننده سرعت برای رسیدن به کمپ استفاده کردم.

(07-05-2016, 09:05 PM)Mr.ISO نوشته است:
1- بله. منظور همونجاست.
2- بله. همونجا

من ساعت 3 صبح رفتم بالای چیلاد و سفینه رو دیدم بعد رفتم داخل کمپ ولی هیچ کسیو ندیدم که ***** فضایی دستش باشه، البته ناگفته نمونه از زیاد کننده سرعت برای رسیدن به کمپ استفاده کردم.
ساعت 3 بارون هم میومد؟! اگه میومد که یه بار بدون ترینر این مورد رو امتحان کنید. اگه نشد دیگه این فرضیه رو برای همیشه می بندیم.
دوستان فقط سعی کنید تو انجام این روش خیلی سریع باشید. شاید باید تا ساعت 3 بامداد تو اون کمپ ـه باشید و اگر مثلا 4 بشه، تخم مرغ دیده نمیشه ...
اگه این نشد، یه چیز جدید یادم افتاد که اونم بعدا مطرح می کنم...

این دو تا ویدئو واقعا فوق العادن و هر دو تاشون به نظر من تا حد زیادی درستن. مخصوصا دومی ـه که تقریبا کامل ـه و من تا حد زیادی قبولش دارم. حتما دوستانی که این قضیه ی راز رو دنبال می کنن، نگاش کنن. من در عجب کار راکستارم که چند هزارنفر رو چجوری سرگرم خودش کرده!
هردو ویدئو از Youtube هستن.
ویدئوی اول
ویدئوی دوم 

RE: تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V - Mr.ISO - 07-06-2016

(07-05-2016, 09:54 PM)Devil Prince نوشته است:
(07-05-2016, 09:05 PM)Mr.ISO نوشته است:
1- بله. منظور همونجاست.
2- بله. همونجا

من ساعت 3 صبح رفتم بالای چیلاد و سفینه رو دیدم بعد رفتم داخل کمپ ولی هیچ کسیو ندیدم که ***** فضایی دستش باشه، البته ناگفته نمونه از زیاد کننده سرعت برای رسیدن به کمپ استفاده کردم.
ساعت 3 بارون هم میومد؟! اگه میومد که یه بار بدون ترینر این مورد رو امتحان کنید. اگه نشد دیگه این فرضیه رو برای همیشه می بندیم.
دوستان فقط سعی کنید تو انجام این روش خیلی سریع باشید. شاید باید تا ساعت 3 بامداد تو اون کمپ ـه باشید و اگر مثلا 4 بشه، ***** مرغ دیده نمیشه ...
اگه این نشد، یه چیز جدید یادم افتاد که اونم بعدا مطرح می کنم...

بله بارون میومد، امروز بدون ترینر امتحان میکنم ولی من چشمم آب نمیخوره که اتفاق بیفته چون این عکسی که شما قرار دادید نسبتا مدت طولانی از منتشر شدنش میگذره و اگه نتیجه هم داشت دیگران بهش میرسیدن، والا ساعت 3 تازه سفینه ظاهر میشه مگر اینکه تلپورت کنیم که من تلپورت کردم نتیجه ای نداشت.
راستی ناگفته نمونه که توی این ساعت، داخل کمپ، فقط 2 نفر هستن بر خلاف ساعتای بین 9 تا 12 که تعدادشون ظاهرا به حداکثر میرسه، یعنی زمانی زیاد میشن که خورشید طلوع کرده.

RE: تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V - ebrahimnankali - 07-06-2016

دوستان من خیلی وقته این پست را دنبال میکنم. چرا اینقدر دنبال چیز میذای دیگه میگردید؟ بابا بیاید همین چیزایی که پیدا کردید رو بهم بچسبونید ببینید چی در میاد. چون وقتی که ایستراگ هارو بچسبونید یک دفعه میتونید از اون یک سرنخ از ایستراگ های دیگه پیدا کنید.. به امید پیداکردن راز بزرگ Ghelion

RE: تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V - The Last King On The Earth - 07-06-2016

الان دوبار دارم امتحان میکنم اصلا جت پکی ندیدم

RE: تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V - Yves Guillemot - 07-06-2016

(07-06-2016, 10:21 AM)Mr.ISO نوشته است:
(07-06-2016, 08:57 AM)Yves Guillemot نوشته است: یکی کمپ آدم خواران رو تو نقشه بهم نشون میده؟

من هرچی میگردم نمیتونم نقشه پیدا کنم که مشخص کنم از صفحه بازی هم عکس میگیرم عکس رو به صورت تمام مشکی ذخیره میکنه، اگه میشه یه عکس از نقشه بدید براتون مشخص کنم.
متاسفانه الان پشت سیستم نیستم جوان.
برای رفع مشکلت از نرم افزار "Fraps" استفاده کن.

RE: تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V - white.wolf - 07-06-2016

(07-06-2016, 10:21 AM)Mr.ISO نوشته است:
(07-06-2016, 08:57 AM)Yves Guillemot نوشته است: یکی کمپ آدم خواران رو تو نقشه بهم نشون میده؟

من هرچی میگردم نمیتونم نقشه پیدا کنم که مشخص کنم از صفحه بازی هم عکس میگیرم عکس رو به صورت تمام مشکی ذخیره میکنه، اگه میشه یه عکس از نقشه بدید براتون مشخص کنم.

کمپ همبنجایی که علامت زدم 
http://*****/images/qf15kc5n5wyskfgo7eta.jpg

http://*****/images/odggv1sq5413xmxryl6v.jpg

دوستان من یه چیزی قبلا تو بازی دیده بودم راجب همین کمپ شاید شما هم دیده باشین ولی برای من جدید بود این بود که اگه دقت کرده باشین با ترور میتونید انسان هارو بزدید و به همین اعضای این کمپ بفروشد یه بار مثل همیشه داشتم همین کار رو میکردم ساعت 5 یا 6 صبح بود هوا تاریک بود وکم کم داشت روشن میشد وقتی با اون گروکان به کمپ رسیدم اعضای کمپ گروگان رو ازم گرفتن همینطور خود ترور هم دستگیر کردن توی سکانسی که نشون میده ترور با اعضای این کمپ درگیر میشه و شما باید تمام اعضای کمب رو میکشتید بعد از اینکه همه رو کشتید مینوسیه alturist complete و دیگه بعد این هر بار که اونجا میرید هیچ خبری از عضای این کمپ نیست حتی با فرانکلین و مایکل هم راحت میتونید اونجا برید الانم عکس میگیرم نشون میدم که اونجا خالی هست