Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: آژانس خبری (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A2%DA%98%D8%A7%D9%86%D8%B3-%D8%AE%D8%A8%D8%B1%DB%8C)
+--- انجمن: نقد و بررسی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D9%86%D9%82%D8%AF-%D9%88-%D8%A8%D8%B1%D8%B1%D8%B3%DB%8C)
+---- انجمن: بحث و تبادل نظر پیرامون بازی ها (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%88-%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%AF%D9%84-%D9%86%D8%B8%D8%B1-%D9%BE%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%85%D9%88%D9%86-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%87%D8%A7)
+---- موضوع: تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V (/Thread-%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%AF%D9%84-%D9%86%D8%B8%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%B1%D8%A7%D8%A8%D8%B7%D9%87-%D8%A8%D8%A7-%D8%B1%D8%A7%D8%B2%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%AE%D9%81%DB%8C-GTA-V)

RE: تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V - You Never Win - 06-10-2015

(06-10-2015, 01:35 PM)Hossein.R.C.g نوشته است: الآن یه خصوصی بهت میدم در مورد تایپک تا یکم حرف بزنیم.
--------------------------------------------------------------------
اگه اینطوری باشه خیلی خوبه گروه به گروه میرن دنبال راز.
بنده خودم شخصا دنبال جت پک و موجود دریایی هستم ولی فعلا جست و جویم رو کنسل کردم به دلیل دو امتحان آخر.
ولی به یه چیز هایی دست یافتم که براتون میگم.
http://nsae01.casimages.net/img/2013/09/24/130924060213687671.jpg
در عکس بالا دو جا هست که دورش خط کشیده شده که این نشان دهندۀ اینه که آن یه جور خیابان هستند که انتهایش بسته می شود من به سخت در تلاشم تا این مکان رو پیدا کنم، حالا بقیه هم اگر بتونن کمک کنند، چنین مکانی را پیدا کنن که در شرق و غرب دو خیابان بسته باشه خیلی خوب میشه.
-----------------------------------------------------------------
مطلب بعدی در مورد کسایی هست که میگن سفینۀ فضایی وجود داره ولی ادم فضایی نه
[تصویر:  2mcgbhl.jpg]
اینم آخرین جست و جوی من
البته اینارو از اینترنت آوردم
[تصویر:  seacave_zps4d3c3acc.jpg]
یه راهی وجود داره که میره زیر زمین
موفق باشید

داداش این UFO کجای نقشه هست؟شکلش خیلی عجیبه شاید یه چیزی داشته باشه و همونطور هم که تو عکس مشخص کردین خلبان داره.

RE: تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V - eflc2014 - 06-10-2015

این بالای منطقه نظامیه

راستی توی یه فروم انگلیسی خوندم که جت پک داخل اون یوفوی بالای کمپ نقاشی هاست و باید با هواپیما از زیر بری داخلش و از هیچ رمزی هم استفاده نکنی. نمیدونم راسته یا نه

RE: تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V - battle gamer - 06-10-2015

بچه ها یه چیز ممکنه دقیق نگاه کنید یکی از دوستان گفت تو بازی جی تی ای سن اندرس یه چیزی دقیقا مثل عکس توی کوه چیلاد هست حالا شاید راک استار داره به ما میگه این عکس نقشه برید راز بزرگ رو توی جی تی ای سن اندرس پیدا کنید چون دقیقا یادمه توی سن اندرس یه چیز تو همین مایه ها بود اول جت پک خودمون بعد مرغ روباتی بعد مغازه ای که بالاش سفینه است یا شاید راک استاز میگه که برید تو سن اندرس بریسید به اون چیزی که مستقیم به اون چیزه ربط داره و بعد نقشه رو یاد بگیرید بیاید روی جی تی ای وی اجرا کنید چون بیشتر نقشه وی از سن الهام گرفته شده و من میگم صد درصد سن اندرس یه ربطی داره البته یه ربط نه خیلی ربط

RE: تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V - eflc2014 - 06-10-2015

ولی باز هم من این فکر رو ندارم. منظورم اینه که یه ایستر اگ در GTA sa هست که هنوز فاش نشده. امکانش خیلی کمه که راکستار، از چندین سال پیش این همه سرمایه گذاری کنه و بازی بسازه و فکر اینجاشم کرده باشه. اگه واقعا راکستار همچین کاری کرده، یعنی نهایت فکر. هر کس که ایده همچین چیزی را در بازی داده یعنی سازنده ها، خیلی مخ بوده. کاشکی میشد باهاش چت کنیم. اگر کسی میدونه چه کسی هست، اسمشو بگه که در فیس بوق و توییتر پیدا کنیم. شاید اگه بفهمه که من همچین فکری به ذهنم رسیده، پنج دقیقه بتونه باهام حرف بزنه. چون فکر کنم اولین نفری باشم که اینو فهمیدم. یههویی به ذهنم رسید به خدا

کمکم کنید پیداش کنم

RE: تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V - BadBoy4Ever - 06-10-2015

(06-10-2015, 03:00 PM)eflc2014 نوشته است: از کجا مطمعن اید؟؟؟؟ شاید باز هم باشه که هنوز کشف نشده. این GTA v دو ل و نیمه که اومده و تازه پر فروش ترین بازی بوده ولی هنوز کلی ایستر اگ هاش مونده چه برسه به GTA sa

استی توی یکی از مراحل GTA vc، یادمه یه تخم بزرگ روی یه پایه بود توی بانک فکر کنم که ازش محافظت میشد

از کجا مطمعنم ؟؟ عزیزم 12 سال از عرضه یه عنوان میگذره اونوقت هنوز رازهاش کشف نشدن ؟ خودتون بفرمایید چک کنید : لینک 
از اسپم هم بپرهیزید

RE: تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V - last assassin - 06-10-2015

دوستان بحث GTA San رو بذارید کنار!
شما ایده ات رو دادی حالا خودت و هر کس دوست داره می ره دنبالش!
هر کی هم به نتیجه "مهم" یا "خاصی" رسید میاد می گه!
تمام!
دیگه حرفی در رابطه با این موضوع نزنید!

RE: تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V - Mr.ISO - 06-10-2015

سلام دوستان، چند صفحه قبل چنتا از دوستان نوشتن ک پایین نقشه توی دریا برین، صدای جیغ میاد و احتمال داره به تخم مرغ شکسته مربوط باشه، ب نظر من این فکره کاملا اشتباهیه چون مثلا بالای نقشه توی دریا هم صدای جیغ میاد، اما این صدای چیه؟ کاملا مشخصه جیغ دلفینه، چون هروقت دلفین میاد نزدیکتون صدای جیغ هم بیشتر میشه پس کاملا مشخصه مربوط ب دلفینه.

RE: تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V - You Never Win - 06-10-2015

(06-10-2015, 03:46 PM)omidkhalafbeigi نوشته است: سلان دوستان، چند صفحه قبل چنتا از دوستان نوشتن ک پایین نقشه توی دریا برین، صدای جیغ میاد و احتمال داره به تخم مرغ شکسته مربوط باشه، ب نظر من این فکره کاملا اشتباهیه چون مثلا بالای نقشه توی دریا هم صدای جیغ میاد، اما این صدای چیه؟ کاملا مشخصه جیغ دلفینه، چون هروقت دلفین میاد نزدیکتون صدای جیغ هم بیشتر میشه پس کاملا مشخصه مربوط ب دلفینه.

بله داداش.ممنون برای چک کردن نظریه.وقتی صدا هم میومد یه سایه ای چیزی روی آب رد می شد.حرف شما درسته.

RE: تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V - last assassin - 06-10-2015

پس در مورد افرادی که توی آب جست و جو می کنن!
به صداها اعتنا نداشته باشید! برید دنبال یه چیز دیگه!
به نظرم بهترین جا برای گشتن Hatch هست توی غرب نقشه توی آبه!

RE: تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V - The Last King On The Earth - 06-10-2015

(06-10-2015, 04:03 PM)last assassin نوشته است: پس در مورد افرادی که توی آب جست و جو می کنن!
به صداها اعتنا نداشته باشید! برید دنبال یه چیز دیگه!
به نظرم بهترین جا برای گشتن Hatch هست توی غرب نقشه توی آبه!
میشه روی نقشه مشخص کنید دقیق کجاس