Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: آژانس خبری (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A2%DA%98%D8%A7%D9%86%D8%B3-%D8%AE%D8%A8%D8%B1%DB%8C)
+--- انجمن: نقد و بررسی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D9%86%D9%82%D8%AF-%D9%88-%D8%A8%D8%B1%D8%B1%D8%B3%DB%8C)
+---- انجمن: بحث و تبادل نظر پیرامون بازی ها (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%88-%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%AF%D9%84-%D9%86%D8%B8%D8%B1-%D9%BE%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%85%D9%88%D9%86-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%87%D8%A7)
+---- موضوع: تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V (/Thread-%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%AF%D9%84-%D9%86%D8%B8%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%B1%D8%A7%D8%A8%D8%B7%D9%87-%D8%A8%D8%A7-%D8%B1%D8%A7%D8%B2%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%AE%D9%81%DB%8C-GTA-V)

RE: تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V - mak19 - 09-07-2015

ببخشید من چند وقت پیش که با ps4  جی تی آی بازی می کردم نزدیک اون خونه ای شدم که فرانکلین مواد گرفت  در گرو استریت که صدای یوفو شنیدم (همون صداهایی که معمولا تو فیلمهای خارجی برای یوفو می گذارند) رفتم از خانه دور شدم صدا رفت و دو باره نزدیک شدم و دوباره همون صدا را شنیدم  دفعه بعدی که به اونجا رفتم دیگه اون صدا نمی اومد :-/

RE: تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V - cg.art - 09-07-2015

(09-07-2015, 02:22 PM)AAROnN7 نوشته است: ما اصلا گروه تو شهر نداشتیم ساختمونا چیزی نیست چون درشون قفله منم هم AII اگه درست نوشته باشم
همFIB رو با جدیدترین ورژن نگاتیو تراینر گشتم هیچی نبود

نداشتیم اما قرار شد که ساخته بشه اما حالا که شما میگی هیچ چیزه مشکوکی نیست خب نمیسازیم

RE: تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V - only-pc - 09-07-2015

(09-07-2015, 02:22 PM)AAROnN7 نوشته است: ما اصلا گروه تو شهر نداشتیم ساختمونا چیزی نیست چون درشون قفله منم هم AII اگه درست نوشته باشم
همFIB رو با جدیدترین ورژن نگاتیو تراینر گشتم هیچی نبود

سلام چاکرم :D
تمام ساختمان ها مثل aii و fib توسط بنده جست و جو شد هیچ مورد مشکوکی وجود نداره و همه ساختمان ها تو خالی هستن.

من در حالا ساخت یک سایت و یک انجمن برای بحث های گروه تجسس هستم که در اون سایت بحث کنیم و نتیجه بحث هارو به این تاپیک انتقال بدیم.
به زودی ادرس رو میزارم.

RE: تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V - Mr.ISO - 09-07-2015

(09-07-2015, 02:15 PM)AA-Revenger نوشته است:
(09-07-2015, 01:57 PM)omidkhalafbeigi نوشته است:
(09-07-2015, 01:00 PM)AA-Revenger نوشته است:
(09-07-2015, 10:55 AM)omidkhalafbeigi نوشته است:
(09-06-2015, 11:03 PM)AA-Revenger نوشته است: اقایون گرامی، دوستان بزرگوار، گیمرای حرفه ای، استاید ایستر اگ هرچی که هستید
اسم راز بزرگ رو خودتون روی این سری ایستراگ گذاشتید و این قدر جو دادید باورتون شده.
برادرای من خودتونو گول نزنید. حرفه ای ترین های ما نوب ترین های دنیا محسوب میشن. اونا نتونستن چیزی پیدا کنن.
مثلا توقع دارید الان از این بازی یک راز بزرگ کیهان یا زمین دربیاد؟
وقت خودتونو تلف نکنید چون اگر هم چیزی باشه این قدر بد و گنگ طراحی شده که نمیشه پیداش کرد.

درسته اسم این راز رو خودمون روش گذاشتیم، من متوجه نمیشم شما که با این ایستر اگ مخالفی چرا میای توی این تاپیک؟ این افراد از روی عشق و علاقه دارن برای حل این راز تلاش میکنن ولی شما میای با چند کلمه نسبت به این کار بی میلشون میکنی :-/

عزیز وقتی تحقیق نکردی صحبتی نکن. حداقل سی صفحه این تاپیک مال منه. بردید صفحات قبلی رو مشاهده کنید می فهمید فعالترین کاربر توی این تاپیک من بودم. وقتی که حساب کردم من حدود هشت هزار کلمه تا به الان توی این تاپیک مطلب گذاشتم. برید صفحات قبلی مطالعه کنید متوجه می شید.

باشه رفیق من تحقیق نکردم :)  تبریک میگم سی صفحه مال شماس ولی این چیزا ب من ربطی نداره، مشکل من با شما و امثال شماس ک نمیدونم چرا وقتی خودتون ب چیزی توی این راز نرسیدین میخواین جلوی بقیه رو هم بگیرین! در کل سعی نکنین با این کارا خودتونو نشون بدین و بگین این رازا چرت و پرته! چون هیچ شرکتی مثله راکستار با بودجه 800 میلیارد تومن برای این بازی!  من و شما رو بزاره سرکار!

از مدیر تاپیک معذرت میخوام بابت اسپم.
خوب عزیز من یک مثال برای شما میزنم شیاید متوجه شید.
من الان یک چیستان به شما میگم. چی الان توی جیب منه؟
می تونید جواب بدید؟ نه!
ماجرای راکستار هم همینه. تمام ایستراگ هایی که در بازی هستن دقیقا ریشه علمی دارن. بر فرض مثال اون یوفو توی اب در اصل یک کنایه به حادثه رازول هست. یوفو بالا منطقه نظامی مربوط یه شایعات منطقه 51 ایالت نوادا هست که میگن ***** آمریکا با فضایی ها در اونجا ارتباط داره. یوفو بالای منطقه کویری که نزدیک خونه ترور هست یک کنایه به بازمانده قوم مایا هست که در اخرین لحطات در بیابان ها علائم خودشون رو به جا گذاشتند. اون هیولا شایعه شده مربوط به دایناسور بازمانده که اسمش چمپ هست. در کل راکستار به قول شما نه بیکاره و نه پولش زیادی کرده که ایستراگ ها رو طراحی کرده. ولی طراحی به قدری بد انجام شده که تمامی سرنخ های ما به بن بست بر میخوره. 
در ضمن برای بخش دریا به خوتون زحمت ندید چون یک نوزاد هیولا در اب پیدا شده. بخش جنوب نقشه پایین اون کارخانه نفتی صد متر پایین تر اگر با زیر دریایی در شب حرکت کنید صدای گریه یک موجود بزرگ رو می شنوید و هر چه بیشتر برید جلو اون بیشتر گریه میکنه تا وقتی که با موج هاش شمارو به عقب پرت میکنه و دیگه نمی تونید پیش برید تا صبح. بعد صبح هم دیگه اونجا نیست و صدای گریه ای هم شنیده نمیشه.
امیدوارم کمکی کرده باشم.

خیلی توضیحات خوبی دادید، تمامی حرفای شما درسته، این ایستراگ ها بر اساس پدیده هایی ک اتفاق افتاده ساخته شده، کاملا درسته.
ولی مطمعنن توی این بازی رازی وجود داره، ولی رازی نیست که مربوط به دنیای خودمون باشه، ممکنه در آخر یه هیولایی پیدا شه یا جت پک! علت این که اسم این راز رو گذاشتن یا گذاشتیم راز بزرگ فقط و فقط پیچیدگیشه! چون در آخر چیزی رو نشون نمیده که آمریکا یا ابر قدرت ها از مردم پنهان کرده باشن چون در غیر این صورت دیگه راکستاری باقی نمیمونه!
اون هیولای دریایی رو هم نمیدونم شما از کجا آوردید، چون وقتی به ته دریا برید حتا اگه ترینر داشته باشید، نفس کم میارید یا دوباره اسپاون میشید توی خشکی!

(09-07-2015, 02:22 PM)only-pc نوشته است:
(09-07-2015, 10:55 AM)omidkhalafbeigi نوشته است: درسته اسم این راز رو خودمون روش گذاشتیم، من متوجه نمیشم شما که با این ایستر اگ مخالفی چرا میای توی این تاپیک؟ این افراد از روی عشق و علاقه دارن برای حل این راز تلاش میکنن ولی شما میای با چند کلمه نسبت به این کار بی میلشون میکنی :-/

عزیز وقتی تحقیق نکردی صحبتی نکن. حداقل سی صفحه این تاپیک مال منه. بردید صفحات قبلی رو مشاهده کنید می فهمید فعالترین کاربر توی این تاپیک من بودم. وقتی که حساب کردم من حدود هشت هزار کلمه تا به الان توی این تاپیک مطلب گذاشتم. برید صفحات قبلی مطالعه کنید متوجه می شید.

باشه رفیق من تحقیق نکردم :)  تبریک میگم سی صفحه مال شماس ولی این چیزا ب من ربطی نداره، مشکل من با شما و امثال شماس ک نمیدونم چرا وقتی خودتون ب چیزی توی این راز نرسیدین میخواین جلوی بقیه رو هم بگیرین! در کل سعی نکنین با این کارا خودتونو نشون بدین و بگین این رازا چرت و پرته! چون هیچ شرکتی مثله راکستار با بودجه 800 میلیارد تومن برای این بازی!  من و شما رو بزاره سرکار!

می تونید جواب بدید؟ نه!
ماجرای راکستار هم همینه. تمام ایستراگ هایی که در بازی هستن دقیقا ریشه علمی دارن. بر فرض مثال اون یوفو توی اب در اصل یک کنایه به حادثه رازول هست. یوفو بالا منطقه نظامی مربوط یه شایعات منطقه 51 ایالت نوادا هست که میگن ***** آمریکا با فضایی ها در اونجا ارتباط داره. یوفو بالای منطقه کویری که نزدیک خونه ترور هست یک کنایه به بازمانده قوم مایا هست که در اخرین لحطات در بیابان ها علائم خودشون رو به جا گذاشتند. اون هیولا شایعه شده مربوط به دایناسور بازمانده که اسمش چمپ هست. در کل راکستار به قول شما نه بیکاره و نه پولش زیادی کرده که ایستراگ ها رو طراحی کرده. ولی طراحی به قدری بد انجام شده که تمامی سرنخ های ما به بن بست بر میخوره. 
در ضمن برای بخش دریا به خوتون زحمت ندید چون یک نوزاد هیولا در اب پیدا شده. بخش جنوب نقشه پایین اون کارخانه نفتی صد متر پایین تر اگر با زیر دریایی در شب حرکت کنید صدای گریه یک موجود بزرگ رو می شنوید و هر چه بیشتر برید جلو اون بیشتر گریه میکنه تا وقتی که با موج هاش شمارو به عقب پرت میکنه و دیگه نمی تونید پیش برید تا صبح. بعد صبح هم دیگه اونجا نیست و صدای گریه ای هم شنیده نمیشه.
امیدوارم کمکی کرده باشم.

این فرضیه تا وقتی درست بود که تمام ایستر اگ ها به صورت انفرادی در بازی قرار گرفته شده باشن ولی ما برای تمام ایستر اگ ها یه نقشه ای در بالای کوه چیلاد داریم که قضیه رو پیچیده تر میکنه در ضمن اون صدای دلفین هست زیر اب که اون منطقه به صورت کامل توسط بنده جست و جو شد و برای اصلاعات بیشتر به مقاله من چند صفحه قبلتر مراجعه کنید.
در ضمن من از کامنت های قبلیم عذر خواهی میکنم شاید نباید انقد اعصبانی میشدم.

اون نقشه رو فراموش کردم! وجود این نقشه این احتمالو قوی تر میکنه که راز توی بازی هست، با دوستمون موافقم چون اون موقعی که یکی از کاربرا گفت زیر دریا صدای گریه میاد، اولین نفری بودم که رفتم و دیدم وقتی به دلفین نزدیک میشی این صدا بیشتر میشه ;)  فقط توی اون منطقه این صدا نیست، توی هرقسمت دیگه ای توی دریا، وقتی دلفین باشه صدای گریه هم میاد، البته اون صدای گریه نیست، صداییه که دلفینا ایجاد میکنن ولی شبیه به گریه هست.

RE: تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V - Big Killer - 09-07-2015

اینم نقشه انورت برای راحت تر شدن کار

http://gta-5-map.com?lat=76.43460339197581&lng=-137.98828125&zoom=4

RE: تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V - AA-Revenger - 09-07-2015

(09-07-2015, 02:22 PM)only-pc نوشته است:
(09-07-2015, 10:55 AM)omidkhalafbeigi نوشته است: درسته اسم این راز رو خودمون روش گذاشتیم، من متوجه نمیشم شما که با این ایستر اگ مخالفی چرا میای توی این تاپیک؟ این افراد از روی عشق و علاقه دارن برای حل این راز تلاش میکنن ولی شما میای با چند کلمه نسبت به این کار بی میلشون میکنی :-/

می تونید جواب بدید؟ نه!
امیدوارم کمکی کرده باشم.

این فرضیه تا وقتی درست بود که تمام ایستر اگ ها به صورت انفرادی در بازی قرار گرفته شده باشن ولی ما برای تمام ایستر اگ ها یه نقشه ای در بالای کوه چیلاد داریم که قضیه رو پیچیده تر میکنه در ضمن اون صدای دلفین هست زیر اب که اون منطقه به صورت کامل توسط بنده جست و جو شد و برای اصلاعات بیشتر به مقاله من چند صفحه قبلتر مراجعه کنید.
در ضمن من از کامنت های قبلیم عذر خواهی میکنم شاید نباید انقد اعصبانی میشدم.

اون نقشه کوه چیلاد واقعا چیز پیچیده ای چون هر جور هرجا قرار بدی درست نمیشه.
نه عزیز یک بار نزدیک همون نواحی به یکی از بچه های همین تاپیک حمله شد. یک دفعه یک نقطه قرمز روی رادار اومد با همون صدا. دو دقیقه بعدش یک چیزی بهش خورد زیر دریایی ترکید! نقطه قرمز هم یعنی حمله دشمن. دلفین اگرم بیاد و حمله کنه نقطه قرمز بزرگ نمیشه.
خواهش میکنم عزیز. مهم نیست همه عصبانی میشن.

RE: تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V - cg.art - 09-07-2015

(09-07-2015, 10:55 AM)omidkhalafbeigi نوشته است:
(09-06-2015, 11:03 PM)AA-Revenger نوشته است: اقایون گرامی، دوستان بزرگوار، گیمرای حرفه ای، استاید ایستر اگ هرچی که هستید
اسم راز بزرگ رو خودتون روی این سری ایستراگ گذاشتید و این قدر جو دادید باورتون شده.
برادرای من خودتونو گول نزنید. حرفه ای ترین های ما نوب ترین های دنیا محسوب میشن. اونا نتونستن چیزی پیدا کنن.
مثلا توقع دارید الان از این بازی یک راز بزرگ کیهان یا زمین دربیاد؟
وقت خودتونو تلف نکنید چون اگر هم چیزی باشه این قدر بد و گنگ طراحی شده که نمیشه پیداش کرد.

درسته اسم این راز رو خودمون روش گذاشتیم، من متوجه نمیشم شما که با این ایستر اگ مخالفی چرا میای توی این تاپیک؟ این افراد از روی عشق و علاقه دارن برای حل این راز تلاش میکنن ولی شما میای با چند کلمه نسبت به این کار بی میلشون میکنی :-/

می تونید جواب بدید؟ نه!
امیدوارم کمکی کرده باشم.
 مکان دقیق  روی نقشه

RE: تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V - Mr.ISO - 09-07-2015

نمیدونم چرا نمیشه برای [b]AA-Revenger[/b]  زیر نوشتشون جواب  فرستاد، پس همینجا جوابشونو میدم.

جواب ایشون: اون نقطه قرمر هم که وقتی توی نقشه به وجود میاد و زیردریایی از بین میره، بی ادبی نباشه ولی اون کاربری که این موردو گفتن خودشون پیدا کردن کاملا حرفشون دروغه! چرا؟ چون شما کافیه توی گوگل سرچ کنید Big Shark in GTA V، فرومایی میان ک زمانشون برای خیلی وقت پیشه و گفتن این این کوسه رو دیدن، کوسه ای ک اندازش چند برابر کوسه معمولیه، عکس این کوسه توی فروم ها هم کاملا یکیه، این کاربرمون هم این عکسو از همون تاپیکا گیر آوردن!

RE: تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V - only-pc - 09-07-2015

درود برای همه رفقا چاکرم :D

با راه اندازی گروه تجسس صد در صد بحث در تاپیک بیشتر میشه و طولی نمیکشه که کل تاپیک رو اسپم بگیره. و یه فردی که تازه با تاپیک اشنا شده با کلی بحث مختلف و جور وا جور و اسپم روبه رو میشه و گیج میشه. تصمیم گرفتم که سایت و انجمنی رو بسازم که در انجا بحث میان گروه تجسس صورت بگیره و نتیجه بحث ها به صورت مقاله یا جمع بندی در تاپیک قرار بگیره. این کار باعث نظم در تاپیک میشه.

ادرس سایت:
http://grandtheftauto5.vcp.ir

ادرس انجمن:
http://grandtheftauto5.vcp.ir/forum

ادرس ایمیل:
gtaveastereggs100@gmail.com

RE: تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V - Big Killer - 09-07-2015

بنرم همین جا توی همین انجمن بمونه بهترهچون اینا اختصاصی گیمفاست و نباید جای دیگه ای به نمایش در بیاد از مدیر تاپیک هم خواهش میکنم این تاپیک رو قابل نمایش فقط برای کاربرای عضو بکند