Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
Tekken 7 | Official Thread - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: آژانس خبری (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A2%DA%98%D8%A7%D9%86%D8%B3-%D8%AE%D8%A8%D8%B1%DB%8C)
+--- انجمن: نقد و بررسی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D9%86%D9%82%D8%AF-%D9%88-%D8%A8%D8%B1%D8%B1%D8%B3%DB%8C)
+---- انجمن: بحث و تبادل نظر پیرامون بازی ها (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%88-%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%AF%D9%84-%D9%86%D8%B8%D8%B1-%D9%BE%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%85%D9%88%D9%86-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%87%D8%A7)
+---- موضوع: Tekken 7 | Official Thread (/Thread-Tekken-7-Official-Thread)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

RE: Tekken 7 | Official Thread - Qeiji - 04-03-2015

بچه ها نظرتون درباره طراحی جدید جین چیه؟
من خوشم نیومد. به نظرم اصلا جالب نیست.
اون لباسش تو تکن4 و5 خیلی باحال تر از این بود.

RE: Tekken 7 | Official Thread - مجیدنصر - 04-03-2015

حالا به نظر من جذاب تر شده و به قیافه ی خشنش خیلی اومده اصلا مرد هست و جذبه اش
به نظر من قسمت دست هاش خیلی قشنگ تر شده و اون پوششی که برای دست هاش گذاشته شده خیلی خوبه و با عث دفع ضربات میشه و آسیب کمتری به جین وارد میشه و این لباسی هم که پوشیده با عث شده این عظلات جین خودش رو بیشتر نمایش بده و خیلی هرکول تر نشونش بده.
کفش هاش هم خیلی خوشگله باید برم ازش بپرسم چه مارکی هست و از کجا خریده منم برم بخرم.

RE: Tekken 7 | Official Thread - Last of Shadow - 04-03-2015

به نظر من هم طراحی جین داخل سری های قبل خیلی بهتر بود، البته نمیخوام بگم این خیلی بده یا افتضاحه. اما در مقابل لباس قبلی یکم ضعیف تره. امیدوارم لباس جین تو نسخه های قبل هم داخل بازی قابل انتخاب باشه، این جور خیلی بهتره.

[تصویر:  lehagewikrz5oil20voc.jpg]

خب این جین توی تیکن 5 این قشنگه ولی توی هفت خیلی خفن تر شده اینجا دمپایی پوشیده اونجا کفش اسپورت اینجا لباس نداره توی هفت داره.دستکش هایی که دستش هست توی 7 خیلی جذاب تره حالا یکی برای من توضیح بده چی توی شماره پنج جین رو جذاب تر از شماره ی هفت کرده.
البت هاین رو هم بگم که این یک نظر فوق العاده شخصی هست و این سوال ها فقط برای اطلاع هست و گرنه نظر هر کسی بسیار محترم و ارزشمند هست.

نه بابا من این لباسو نمیگم که!
اونی که کاپشن بنفش داشت و یه کلاه عین اساسین ها رو سرش بود.
اون به نظرم قشنگ تر از این جدیده تو7ـه.
حالا هر کس یه نظری داره ولی این جدیده خیلی جلف و زرق و برقیه!
این لباس اصلی که همیشه هست. تو 6 هم بود فقط آتیشش زرد و قرمز شده بود و دستکشش مثل نسخه3 شده بود که ده تا میخ آهنی روش داشت.
از 6 به بعد هم همیشه یه بخش کاستومایز بود که میشد همه چی کاراکترها از مدل مو و لباس گرفته تا رنگشون رو به دلخواه تغییر داد. مثلا من واسه هیهاچی اون لباس معروفش که توش تیپ زده و دستمال گردن داره و یه پالتو ببری هم داره رو ورداشته بودم.
در کل با کمال احترام به آقا مجید من با این لباسش نمیتونم کنار بیام ولی عوضش اون تیپ کازویا با اون اُورکت چرمی ش خیلی مشتیه! Love

صادق جان نظرت رو چش ما جا داره.
حالا این همون لباسی هست که میگی؟

[تصویر:  0qjsvqjxzprmja5vo710.jpg][تصویر:  250sxmyx0d50rh8jngjm.jpg]

خب اگه منظورت همین لباس ها هست که این لباس ها واقعا قشنگ هست و یه تیپ خیلی خاصی میده به شخصیت و کلا شخصیت رو خیلی مرموز کرده به خصوص عکس سمت راست خیلی خفنه ولی یک چیزی رو که باید توجه کنی گذر زمان بر شخصیت ها و مد هست این لباس برای اون دوره واقعا خوبه ولی الان دیگه نه چون باید لباس شخصیت ها طبق موقعی که بازی عرضه میشه تغییر کنه مثلا بازی DMC 5 که اومد همه اعتراض به این کردند که چرا دانته عوض شده ولی من اصلا چنین عقیده ای نداشتم چون شخصیت نسبت به آخر داستان تغییر کرد و در آخر کار دیدید که دوباره همون دانته ی قدیمی شد.
تازه سازنده ها برای اینکه دل طرفداران قدیمی رو به دست بیارند یکسری از لباس هایی که اون شخصیت قبلا داشته رو توی نسخه ی جدید میارند که اگه کسی نخواست اون لباس ها رو انتخاب کنه.
ولی خداییش الان این عکس ها رو بزار بغل اون عکس 7 تفاوت رو احساس کن.

داداش نمیخوام بحث به بیراهه بره ولی درباره DmC اصلا باهات موافق نیستم. خود کپکام فهمید چه غلطی کرده بود تو این نسخه آخری!
تریپش واقعا ضایع شده بود. واقعا اون لباسای قشنگ و عالی پر زرق و برق با این پالتوی رنگ و رو رفته و یه زیر پوش برابری میکنه؟حتی لباس3 که فقط پالتو بود از این سرتر بود!
قیافه ش هم که دیگه نگو!  S0 (52)
اون حس شوخ طبعیه دانته چی؟ همیشه تیکه های باحال مینداخت اونوقت این اومول فقط بلد بود اول و آخرو وسط هر جمله یه ف*ک اضافه کنه.
داستانشم که هیچی دیگه، کلا زدن نابود کردن خانواده دانته رو. مادرش که انسان بود، شد فرشته، پدرش رو که کلا نابود کردن. اصلا این اسپاردای بدردنخور که زنشو ول میکنه و حافظه بچه هاشو پاک میکنه و آخرش هم میوفته تو چنگ مانداس، با اون اسپاردای خفن که یه تنه همه ی شیاطین رو از زمین بیرون میکنه، برابره؟
خودشون فهمیدن چه گندی زدن و به همین دلیل در یک اقدام یه سری تغییرات کلی تو خود بازی دادن و از اون طرف DMC4Special edition رو معرفی کردن که یه سری کاتسین های اضافی داره و داستان گنگ نسخه4 رو سروسامون میده و بدون شک با این کارشون میخوان بگن که بعدش میرن سراغ DMC5 نه DmC2.

RE: Tekken 7 | Official Thread - Last of Shadow - 04-03-2015

خب شما خودتون هم اشاره کردید بیشتر میتونه مربوط به سلیقه ی افراد باشه. توی لباس جدید من یکم با طراحی شلوار Jin مشکل دارم که البته زیاد هم بد نیست ولی طراحی قبلی رو بیشتر می پسندیدم.
در مورد بخش DMC اینجا جای بحثش نیست اما باید بگم که کاملاً مخالفم چون دانته تو نسخه آخر یعنی DmC واقعاً خوب نبود و این ربطی به جدید شدن و گذر زمان هم نداشت چون دانته به عنوان یکی از نماد های این سری بازیه و نمیتونن به راحتی اون رو کاملاً تغییر بدن که این موضوع باعث اعتراض زیاد هواداران هم بود. به همین خاطر نمیشه گفت باید کارکتر با طراحی جدید تغییر کنه. دانته نسخه های قبل کجا و دانته ی DmC کجا؟

درمورد جین:
این لباس جین همونه که میگم. آره!
الان که دقت میکنم میبینم یه جورایی درست میگی ولی بازم یه مقدار ایراد داره لباسش. مثلا من اصلا با دستکشش حال نکردم. یه چیز عجیب غریبی شده کلا دوتا بازوهاش.
لباسش کلا زیادی تنگه. تو 5 لباسش خیلی راحت بود ولی تو این نه! باز کفشاش و شلوارش یه چیزی ولی این بازوهاش خیلی فضایی شده

صادق جان نوکرتم من DMC رو فقط برای مثال اونم برای لباس گفتم شما اومده کل بازی رو نقد کردی من اون رو فقط گفتم که بگم بعد سازنده ها میاند و لباس های قدیمی رو برای شخصیت ها قرار می دند که کسی ناراضی نباشه از بازی و همه به سمت بازی بیاند.
حرف من اینه که اگه بخواند همیشه با یک شکل و یک فرم لباس توی مثلا هشت نسخه از بازی ظاهر بشه و هیچ تغییری توی ظاهر و لباس اون نشه اون شخصیت برای بازیباز فوق العاده خسته کننده میشه.
مثلا اگه توجه کرده باشی توی بازی های مورتال کمبت و یا مبارزات خیابانی توی هر سری از بازی تغییراتی توی شخصیت ها و لباس اون ها حالا کم و یا زیاد شاهد هستیم.