Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
Tekken 7 | Official Thread - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: آژانس خبری (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A2%DA%98%D8%A7%D9%86%D8%B3-%D8%AE%D8%A8%D8%B1%DB%8C)
+--- انجمن: نقد و بررسی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D9%86%D9%82%D8%AF-%D9%88-%D8%A8%D8%B1%D8%B1%D8%B3%DB%8C)
+---- انجمن: بحث و تبادل نظر پیرامون بازی ها (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%88-%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%AF%D9%84-%D9%86%D8%B8%D8%B1-%D9%BE%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%85%D9%88%D9%86-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%87%D8%A7)
+---- موضوع: Tekken 7 | Official Thread (/Thread-Tekken-7-Official-Thread)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

RE: Tekken 7 | Official Thread - Old Snake - 04-05-2015

لاکی کلوئی |:
همون پس به لباس های با ابهت و خفن عادت نداری واسه همین به لباس جین گیر می‎دی. D:

RE: Tekken 7 | Official Thread - Qeiji - 04-05-2015

(04-05-2015, 12:37 AM)Old.Snake نوشته است: لاکی کلوئی |:
همون پس به لباس های با ابهت و خفن عادت نداری واسه همین به لباس جین گیر می‎دی. D:

من هیچجوره این لباس تو کتم نمیره! جلفه، میفهمی؟ جلف

درباره اون عکس هم نه نرفته تو صورتش، فقط از تو موهاش رد شده، اینجور باگها طبیعیه و تو همه بازیا هست و کاریش نمیشه کرد مگه اینکه موها رو خیلی طبیعی درست کنن (یه چیزی مثل رایلی تو کال آف گوست ولی بهتر از اون) اما خب دردسر داره چون گرافیک رو خیلی میبره بالا و لزومی هم نداره. زیاد هم مهم نیست. تو وسط مبارزه، تو اون هیجان و سرعت، عمرا بتونی این چیزا رو تشخیص بدی.

RE: Tekken 7 | Official Thread - مجیدنصر - 04-05-2015

آهان تازه داریم میرسیم به جاهای جالب
والا جلف تو فرهنگ لغت ما به این معنیه که مثلا بیاند به جین لباس صورتی بپوشونند نه این لباس که ابهت ازش میباره.
اون Lucky Chloe هم دختره میفمی دختر باید لباس گربه ای تنش کنند آخه این لباس گربه ای رو مقایسه می کنی با این لباس همه چیز تموم
هومن داداش کجایی بیا این منو کشت بیا به دادم برس

(04-05-2015, 12:56 AM)مجید نصر نوشته است: آهان تازه داریم میرسیم به جاهای جالب
والا جلف تو فرهنگ لقت ما به این معنیه که مثلا بیاند به جین لباس صورتی بپوشونند نه این لباس که ابهت ازش میباره.
اون Lucky Chloe هم دختره میفمی دختر باید لباس گربه ای تنش کنند آخه این لباس گربه ای رو مقایسه می کنی با این لباس همه چیز تموم
هومن داداش کجایی بیا این منو کشت بیا به دادم برس

تو فرهنگ لغت ما هم به این نمیگن پر ابهت! ابهت از اون دستکشش میباره یا اون کفشش؟

مردشور اون دستکشای جکسیش رو ببرن! اون خلاقیتشون تو حلقم :D

آقای صادق. در دفاع خودت چی داری بگی؟ D:
نه قبول نکنی این لباس آخر ابهته نمی‎زاریم بری. طرح لباس واقعاً قشنگه. حالا که اینطوریه اصلاً چون شبیه همین موتور سواراس، قشنگه. لباس یک فضای ورزشی هم داره. یک نگاه به شلوار و بوتش بنداز. واقعاً حرفه ای و زیبان مخصوصاً اینکه تو تن جین هستن واقعاً میدرخشن یا مثلاً دست هاش. واقعاً مشت زدن به حریفت اونم با این لباس و دست ها خیلی لذت بخشه. احساس قدرت می‎ده این لباس.

خودتون بکشین هم میگم چرته :D
هیچی اون طرح تکن4 نمیشه. تکن3 هم حتی از این قشنگ تره!
بذار بازیش بیاد!
طرح خودمو وقتی ساختم و باهم آنلاین زدیم، بهتون نشون میدم ابهت یعنی چی!
این شب و این بحث و این ساعت رو یادتون بمونه!
ببینید کِی گفتم!

من دیگه برم بخوابم. صددرصد فردا دیر بیدار میشم! :D

RE: Tekken 7 | Official Thread - مجیدنصر - 04-05-2015

آی قربون نوشتن هومن جان
ببین صادق اون بوت ها رو که اصلا حرفشو نزن دارم مکاتبه می کنم ببینم مارک چیه برم بخرم تازه حالا اگه از یه بعد دیگه نگاه کنیم وقتی شما با این بوت ضربه بزنی چند برابر قدرت داره توی عکس ها ببین چطوری وقتی لگد زده طرف پرت شده اونور این بوت ها کمک شایانی توی کتک زدن و نفله کردن حریف داره.
حالا طراحی دستکش ها اگه توجه کنی دستکش ها کل دست رو پوشونده که این باعث میشه ضرباتی که به جین وارد میشه دفع بشه بدون اینکه آسیب زیادی به جین وارد بشه و از طرفی قسمت مشت ها و کلا از دست تا آرنج این قسمت دارای قسمت های آهنی و محکمی هست که موقع ضربه زدن بسیار قوی تتر از دستکش های قبلی هست.
حالا بازم هی بیا دلیل بیار دلیل دیگه محکم تر و منطقی تر از این

طرح خودتم به این لباس نمی‎رسه. D: یا ی لباس با طرح چینی می‎زنی که بازم زیباییش به پای این لباس نمی‎رسه ... یا اینکه بازم میای از همین لباس تقلید می‎کنی و ما هم خوشمون میاد ولی بازم به پای این لباس نمی‎رسه. D:
درکل بخوای نخوای این لباس ی چیز دیگه اس. این لباس همه جوره استاندارد مبارزه رو داره اونم مبارزه خیابونی که بزنه طرف رو له کنه.

(04-05-2015, 01:11 AM)مجید نصر نوشته است: آی قربون نوشتن هومن جان
ببین صادق اون بوت ها رو که اصلا حرفشو نزن دارم مکاتبه می کنم ببینم مارک چیه برم بخرم تازه حالا اگه از یه بعد دیگه نگاه کنیم وقتی شما با این بوت ضربه بزنی چند برابر قدرت داره توی عکس ها ببین چطوری وقتی لگد زده طرف پرت شده اونور این بوت ها کمک شایانی توی کتک زدن و نفله کردن حریف داره.
حالا طراحی دستکش ها اگه توجه کنی دستکش ها کل دست رو پوشونده که این باعث میشه ضرباتی که به جین وارد میشه دفع بشه بدون اینکه آسیب زیادی به جین وارد بشه و از طرفی قسمت مشت ها و کلا از دست تا آرنج این قسمت دارای قسمت های آهنی و محکمی هست که موقع ضربه زدن بسیار قوی تتر از دستکش های قبلی هست.

نمیذارید که آدم بخوابه! :D

برو عمو دلیل منطقی کجا بود؟ چرا داستان سرایی میکنید؟ اینا همش توهم ذهن پریشان شماس!
با اون بوت ها یا بدون اون بوت ها، با دستکش یا بدون دستکش، هیچ فرقی نمیکنه. بازی همونه. مگه نقش آفرینیه که لباسشو ارتقا بدی "دَمِیجش" بره بالا؟ :D 
الکی خودتونو گول نزنید. وقتی بازی منتشر شد بهتون میگم لباس خوفناک و تیریپ خفن به چی میگن. شما هم با همین "جینسون کازامبریگز"  حال کنید تا اون موقع

(04-05-2015, 01:18 AM)PWLG نوشته است:
(04-05-2015, 01:11 AM)مجید نصر نوشته است: آی قربون نوشتن هومن جان

نمیذارید که آدم بخوابه! :D

برو عمو دلیل منطقی کجا بود؟ چرا داستان سرایی میکنید؟ اینا همش توهم زهن پریشان شماس!
با اون بوت ها یا بدون اون بوت ها، با دستکش یا بدون دستکش، هیچ فرقی نمیکنه. بازی همونه. مگه نقش آفرینیه که لباسشو ارتقا بدی "دَمِیجش" بره بالا؟ :D 
الکی خودتونو گول نزنید. وقتی بازی منتشر شد بهتون میگم لباس خوفناک و تیریپ خفن به چی میگن. شما هم با همین "جینسون کازامبریگز"  حال کنید تا اون موقع
اصلا بحث سر قدرت بیش تر و کم تر نیستش که. بحث اینه که مشت زدن با این دستکش ها یک حس دیگه ای داره. حس خوب و قدرت زیاد به آدم دست می‎ده. وگرنه دیگه اصلاً چرا لباس گذاشتن واسه جین؟ همونجوری می‎زاشتن بدون لباس بیاد. |: بحث قدرت نیست. بحث اینه که این لباس خفن تو انتقال حس به بازیباز واقعاً لباس خوبیه.