Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
Tekken 7 | Official Thread - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: آژانس خبری (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A2%DA%98%D8%A7%D9%86%D8%B3-%D8%AE%D8%A8%D8%B1%DB%8C)
+--- انجمن: نقد و بررسی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D9%86%D9%82%D8%AF-%D9%88-%D8%A8%D8%B1%D8%B1%D8%B3%DB%8C)
+---- انجمن: بحث و تبادل نظر پیرامون بازی ها (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%88-%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%AF%D9%84-%D9%86%D8%B8%D8%B1-%D9%BE%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%85%D9%88%D9%86-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%87%D8%A7)
+---- موضوع: Tekken 7 | Official Thread (/Thread-Tekken-7-Official-Thread)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

RE: Tekken 7 | Official Thread - Qeiji - 04-05-2015

به موقعش بهتون میگم.
فعلا برین با عکسای این لباس زیقی حال کنین

RE: Tekken 7 | Official Thread - Old Snake - 04-05-2015

تاریخ انتشار بازی اعلام شده؟ من خبر ندارم.

RE: Tekken 7 | Official Thread - مجیدنصر - 04-05-2015

آفرین آفرین آفرین و هزار آفرین به هومن مدیر مدیره یه دونه مدیر
بله آقا برای چی من دارم میگم لباس ابهت داره برای اینکه هر کی می بینه این لباس رو از مبارزه منصرف میشه این لباس یه چیز نهفته داره که وقتی بازی منتشر بشه و بازی کنی لون موقع به حرف ما میرسی.
اصلا تو با این لباس خشم توی تگاه جین رو ببین خوف می کنی یه شلوار یک دست مشکی براق با یک جفت کفش قرمز رنگ با اون زیبایی در طراحی و یک جفت دستکش که اگه توجه توی جزئیات دستکش کنی می بینی چه سلاح خوبی هست برای مبارزه این چیزی هست که توی لباس میشه دید لباس باید جاذبه داشته باشه نه دافعه اون لباس هایی که تو میگی مال تیکن 3 هست و از مد افتاده حالا هر چی می خواد باشه(که عمرا به پای این برسه)
الان تو برو یه عکس از تیکن 3 جین رو با این مقایسه کن میفهمی که چقدر لباس جین تکامل یافته شده و عیب های اون پوشیده شده.
آخه کی با دمپایی میره مبارزه می کنه که توی نسخه ی 3 با دمپایی جین رو آوردن توی بازی

نه هنوز. فعلا فقط نسخه آرکید اومده!
معمولا یه سال بعد واسه کنسول میاد. یه جورایی مثل این میمونه که آرکید نسخه بتاست و بعد از یه سال که قشنگ از نظرات استفاده کردن و بازی رو بهبود دادن، واسه کنسول ها میاد

(04-05-2015, 01:32 AM)مجید نصر نوشته است: آفرین آفرین آفرین و هزار آفرین به هومن مدیر مدیره یه دونه مدیر
بله آقا برای چی من دارم میگم لباس ابهت داره برای اینکه هر کی می بینه این لباس رو از مبارزه منصرف میشه این لباس یه چیز نهفته داره که وقتی بازی منتشر بشه و بازی کنی لون موقع به حرف ما میرسی.
اصلا تو با این لباس خشم توی تگاه جین رو ببین خوف می کنی یه شلوار یک دست مشکی براق با یک جفت کفش قرمز رنگ با اون زیبایی در طراحی و یک جفت دستکش که اگه توجه توی جزئیات دستکش کنی می بینی چه سلاح خوبی هست برای مبارزه این چیزی هست که توی لباس میشه دید لباس باید جاذبه داشته باشه نه دافعه اون لباس هایی که تو میگی مال تیکن 3 هست و از مد افتاده حالا هر چی می خواد باشه(که عمرا به پای این برسه)
الان تو برو یه عکس از تیکن 3 جین رو با این مقایسه کن میفهمی که چقدر لباس جین تکامل یافته شده و عیب های اون پوشیده شده.
آخه کی با دمپایی میره مبارزه می کنه که توی نسخه ی 3 با دمپایی جین رو آوردن توی بازی

دمپایی کیلو چنده؟ اونا مخصوص مبارزه ان! مخصوص کاراته ن! تو همه نسخه هاش هم بودن و تو 7 هم صد در صد اون لباسش بازم هست.
منظور من این لباس بود:

[تصویر:  Jin_Kazama_-_Player_Two_Costume_-_Tekken_3.jpg]
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcTylMIuQ3QbYpbMqEyFggi...TZrnGRp8by]

RE: Tekken 7 | Official Thread - مجیدنصر - 04-05-2015

تو به این میگی لباس نه خداییش به این میگی لباس پر ابهت؟
الان داری ما دو تا رو مسخره  میکنی؟
آخه چیه این ابهت داره شخصیت به این توپی رو لباس نارنجی تنش کردند بعد اومدند قرمز قاطیش کردند و بعد هم شلوار مشکی قرمز کفش ها هم که مثل کفش های دوران سربازی هست(یادش بخیر عجب دورانی بود).
اصلا تعادل در این لباس دیده نمیشه و هیچ مسئله ای برای جذب بازیباز شما دقت کن یکی از مهمتریم مسائلی که هر بازیباز توی انتخاب شخصیت دقت می کنه لباس اون هست و به نظر من این لباس اصلا به درد چنین شخصیتی با چنین درجه ی خشونتی نیست.
انیمیشن تیکن رو دیدی؟فکر کنم سال 2011 اومد هون اول کار لباس مشکی نینا چه لباس جذابی بود وقتی سوار موتور بود و توی خیابان ها می رفت و نور توی لباس موج میزد چقدر زیبا بود.
لباس باید اینجوری باشه که توی لباس جدید جین چنین اتفاقی افتاده و دل تموم بازیباز ها رو میبره.

RE: Tekken 7 | Official Thread - Old Snake - 04-05-2015

این لباس نارنجی رنگ هم قشنگه ولی اون لباس مشکی ی چیز دیگه اس.
لباس کاراته رو تو هوای بارونی، در کنار مردم می‎خوای بپوشی مبارزه کنی که چی بشه. اون لباس مشکی رنگ رو تو هر وضعیتی می‎شه پوشید. خوراک هر نوع مبارزه ای هم هست. سبک مبارزه جین هم بهش می‎خوره مخصوصاً اون مشت های قدرتیش ...

آره دیدم. اصلا همون لباس جین تو اون انیمیشن که سرتاپاش مشکیه بازم از این 7 قشنگ تره!
مشکی هم که رنگ عشقه و پر ابهت ترین رنگه :D

RE: Tekken 7 | Official Thread - Qeiji - 04-28-2015

زننده ی تاپیک کجاست؟
چرا فعال نیست؟ حالا سایت مهم نیست چون اونجا فقط اخبار لحظه به لحظه یکی دوتا بازی رو پوشش میدن (خداییش چه خبره همه چی درباره MKXـه) ولی اینجا کسی که تاپیک میزنه باید حواسش به اخبار جدید بازی باشه دیگه!
نا سلامتی شخصیت جدید معرفی شده ها! S0 (25)
اسمش gigas هست و خیلی شبیه ماردوکه!
الان حال ندارم عکس و تریلرشو بذارم! خودتون زحتمشو بکشید! (انشالله یکی از خبرنگارا اتفاقی چشش به اینجا بیفته و یادش بیاد که همچین خبری هم باید بذاره تو سایت)
ناگفته نماند که عکس گیگاس چند ماه پیش به همراه جین و جوزی قبل از اینکه معرفی بشن لو رفته بود. (لا مصبا این خوره های بازی ها چجوری این اطلاعات رو جمع میکنن؟ یکیشون یوشیمیتسو رو هم دیده بود)

RE: Tekken 7 | Official Thread - Devil Prince - 04-28-2015

شخصیت Gigas به صورت رسمی برای عنوان Tekken 7 معرفی شد

[تصویر:  1430043677-tekken-7-gigas.jpg]

RE: Tekken 7 | Official Thread - Last of Shadow - 04-28-2015

خبری از یوشیمیتسو نیست؟