Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
لطفا کمکم کنید. - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: کنسول ها (https://forum.gamefa.com/Forum-%DA%A9%D9%86%D8%B3%D9%88%D9%84-%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: Microsoft - Xbox 360 , Xbox One (https://forum.gamefa.com/Forum-Microsoft-Xbox-360-Xbox-One)
+---- انجمن: Xbox One (https://forum.gamefa.com/Forum-Xbox-One)
+---- موضوع: لطفا کمکم کنید. (/Thread-%D9%84%D8%B7%D9%81%D8%A7-%DA%A9%D9%85%DA%A9%D9%85-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D8%AF--14733)

صفحه‌ها: 1 2 3 4

لطفا کمکم کنید. - Kourosh gamer - 01-08-2015

سلام به همه بچه های گل گیمفا. Confused74:من ایکس باکس وان دارم،میخوام یه بازی از بازیهای جدید بگیرم،کسانی که بازیهای مختلف نسل جدید رو تست کردن خواهشا منو راهنمایی کنن. Confused25:  

RE: لطفا کمکم کنید. - Alireza25 - 01-08-2015

(01-08-2015, 11:09 PM)Kourosh gamer نوشته است: سلام به همه بچه های گل گیمفا. Confused74:من ایکس باکس وان دارم،میخوام یه بازی از بازیهای جدید بگیرم،کسانی که بازیهای مختلف نسل جدید رو تست کردن خواهشا منو راهنمایی کنن. Confused25:  

سلام داداش 

اول بگم من pc دارم.

ولی تو یه ماهی که پسر عموم xone خودش رو به من داده بود.

بهترین بازی هاش Sunset overdrive و Halo:The Master Chief Collection بود.یعنی عاااااااالی هستن (هم سینگل هم مولتی!)

البته نگفتی از کدوم سبک خوشت میاد.

RE: لطفا کمکم کنید. - Kourosh gamer - 01-08-2015

آهان،خیلی ممنونم،حتما روشون فکر میکن،خیلی ازت ممنونم. Confused29: Confused74:

RE: لطفا کمکم کنید. - ArianGamer - 01-08-2015

AC:Unity رو نگیر ارزش نداره به نظر من call of duty advanced warfare بگیر حالشو ببر.

(01-08-2015, 11:25 PM)ArianGamer نوشته است: AC:Unity رو نگیر ارزش نداره به نظر من call of duty advanced warfare بگیر حالشو ببر.

ممنون،ینی تو باهاش حال کردی؟؟؟؟؟

RE: لطفا کمکم کنید. - mjsh - 01-08-2015

فقط کالاف. عالیه.

(01-08-2015, 11:34 PM)mjsh نوشته است: فقط کالاف. عالیه.

ممنون

RE: لطفا کمکم کنید. - Alireza25 - 01-08-2015

(01-08-2015, 11:24 PM)Kourosh gamer نوشته است: آهان،خیلی ممنونم،حتما روشون فکر میکن،خیلی ازت ممنونم. Confused29: Confused74:

داداش بزار برات در مورد بازی ها توضیح بدم

Sunset Overdrive:بازی خیلی فان و جالبیه!بازی به صورت open world هس نقشه نسبتا بزرگی داره!!!جدا از معموریت اصلی معموریت فرعی واقعا زیادی داره.تفنگهاش خیلی جالبه، ولی زامبی هاش جالبتر هستن!!!رنگبندی محیط شاد و گرمه و آدم با دیدن محیط بازی دلش شاد میشه!!!(با اینکه بازی محیط آخرلزمانی داره!)کشتن زامبی ها و باس فایت ها خیییلی حال میده.مولتی پلیرش رو که نگو!!!!

Halo:The Master Chief Collection:اینو لازم نیست بگم!!!یکی از بزرگترین های ایکس باکسه!!!اونم چهار بازی تو یه بازی جمع میشه!!!
این بازی 106 مرحله داره!!!(بله درست خواندی!)داستان بسیار گیرا و زیبایی داره.یه بار بازی کن عاشق مستر چیف میشی!کات سین های بازی فوق العاده با کیفیت هستن!بیش از 100 مپ برای مولتی پلیر داره!

خلاصه اینکه این با این دو بازی خیلی حال کردم
امیدورم کمکت کرده باشم Confused74:

(01-08-2015, 11:56 PM)Alireza25 نوشته است:
(01-08-2015, 11:24 PM)Kourosh gamer نوشته است: آهان،خیلی ممنونم،حتما روشون فکر میکن،خیلی ازت ممنونم. Confused29: Confused74:

Sunset Overdrive:بازی خیلی فان و جالبیه!بازی به صورت open world هس نقشه نسبتا بزرگی داره!!!جدا از معموریت اصلی معموریت فرعی واقعا زیادی داره.تفنگهاش خیلی جالبه، ولی زامبی هاش جالبتر هستن!!!رنگبندی محیط شاد و گرمه و آدم با دیدن محیط بازی دلش شاد میشه!!!(با اینکه بازی محیط آخرلزمانی داره!)کشتن زامبی ها و باس فایت ها خیییلی حال میده.مولتی پلیرش رو که نگو!!!!

Halo:The Master Chief Collection:اینو لازم نیست بگم!!!یکی از بزرگترین های ایکس باکسه!!!اونم چهار بازی تو یه بازی جمع میشه!!!
این بازی 106 مرحله داره!!!(بله درست خواندی!)داستان بسیار گیرا و زیبایی داره.یه بار بازی کن عاشق مستر چیف میشی!کات سین های بازی فوق العاده با کیفیت هستن!بیش از 100 مپ برای مولتی پلیر داره!

خیلی کمکم کردی،ممنون،حالا بین این دو تا از کدوم بیشتر خوشت اوند،راستی سانست رو میشه دو نفره با دو تا دسته بازی کرد؟؟؟؟؟

RE: لطفا کمکم کنید. - Alireza25 - 01-09-2015

(01-08-2015, 11:58 PM)Kourosh gamer نوشته است:
(01-08-2015, 11:56 PM)Alireza25 نوشته است:

خیلی کمکم کردی،ممنون،حالا بین این دو تا از کدوم بیشتر خوشت اوند،راستی سانست رو میشه دو نفره با دو تا دسته بازی کرد؟؟؟؟؟
راستش من از halo the master chief collection بیشتر خوشم اومد!
ولی باز به خودت بستگی داره که یه بازی سوم شخص جهان بازی و کشتن زامبی ها رو تو محیط فان رو دوست داشته باشی
یا یک بازی اول شخص با داستان و مولتی و گرافیک عالی رو!!!
در ضمن متاسفانه نه! نمیتونی با دو دسته تو یه کنسول بازی کرد!
ولی به صورت آنلاین تا 8 نفر هم میتونی بازی کنی!