Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
یک خبر ناراحت کننده (حتما بخونید) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: انجمن های عمومی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C)
+--- انجمن: معرفی سایت، کانال تلگرام (https://forum.gamefa.com/Forum-%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D8%8C-%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D9%84-%D8%AA%D9%84%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%85)
+--- موضوع: یک خبر ناراحت کننده (حتما بخونید) (/Thread-%DB%8C%DA%A9-%D8%AE%D8%A8%D8%B1-%D9%86%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%D8%AA-%DA%A9%D9%86%D9%86%D8%AF%D9%87-%D8%AD%D8%AA%D9%85%D8%A7-%D8%A8%D8%AE%D9%88%D9%86%DB%8C%D8%AF)

صفحه‌ها: 1 2

یک خبر ناراحت کننده (حتما بخونید) - MehradFabrik - 02-06-2015

با سلام به گیفایی های گل
می دونم که اکثرتون با سایت mobinigi.com آشنایی دارید.این سایت در زمینه ی دانلود بازی-کرک-dlc-آپدیت ها بود که می شه گفت به عبارتی تو این زمینه یکی از بروز ترین سایت ها بود.این سایت یک بار به دلیل های مسخره ف یلتر شد و بعد این که ف یلترش برداشته شد آدرسش به dl4pc.com تغییر کرد..اکثر ما هم آقا مبین رو که همیشه در حال زحمت کشیدن برای سایت بود می شناسیم.....این سایت همینطور به فعالیت هاش ادامه داد تا این که دوباره به دلیل های غیر منطقی ف یلتر شد...تا اینکه وقتی آخرین بار تو سایت رفتم و دیدم نوشته این سایت برای همیشه تعطیل شده است واقعا شوکه شدم و همینطور ناراحت. من از این سایت زیاد خاطره دارم و اکثر مشکلاتم از طریق همین سایت رفع شد......آقا مبین و تیمش تو طول این پنج سال زحمات زیادی کشیدن که از همینجا بهشون خسته نباشید می گم...واقعا حیف شد چون صنعت گیم چیز خاصی نداره که بد باشه و هر سایتی الکی ف یلتر بشه. خلاصه من به احترام این سایت این تاپیک رو ایجاد کردم و از همه ی گیم فایی ها و حتی آقا حامد می خوام که اینجا نظرشون رو درباره ی این سایت تو این پنج سال و حسشون به ف یلتر شدن سایت های خوب گیم بدن.........

RE: یک خبر ناراحت کننده (حتما بخونید) - مجیدنصر - 02-06-2015

سلام
واقعا خبر ناراحت کننده ای بود واقعا سایت عالی و بروز بود و تمام بازی ها رو به همراه تمام DLC هاش قرار میداد خیلی حیف شد که به خاطر یه مسیله ی خیلی مسخره چنین سایتی تعطیل شد.
من به نوبه ی خودم از آقا مبین و تیمش تشکر میکنم بابت سایت خوبی که داشتند و امیدوارم هر جا که هستند موفق باشند و با چنین مشکلاتی رو به رو نشند.
ممنون بابت اصلاع رسانی

RE: یک خبر ناراحت کننده (حتما بخونید) - Mohammad-A₩$N78 - 02-06-2015

حتمی خیلی سایت خوبی بوده
با اینکه نمشناسمش ولی یه خسته نباشید بهشون میگم
امیدوارم موفق باشن

RE: یک خبر ناراحت کننده (حتما بخونید) - Mental Patient - 02-06-2015

دیروز فهمیدم خیلی ناراحت شدم خاطره ها داشتیم با این سایت !
حالا مبین هم کنکور داشت و نمیتونست یکی تز دلیل هاش همینه
ولی متاسفانه تعطیل شد Confused

RE: یک خبر ناراحت کننده (حتما بخونید) - مجیدنصر - 02-06-2015

(02-06-2015, 12:39 AM)m.moien نوشته است: دیروز فهمیدم خیلی ناراحت شدم خاطره ها داشتیم با این سایت !
حالا مبین هم کنکور داشت و نمیتونست یکی از دلیل هاش همینه
ولی متاسفانه تعطیل شد Confused

وبه نظر ن مهم ترین دلیلش شیلتر شدن سایتش اونم دوبار بود که واقعا هر کسی بود دیگه نا امید میشد.
یه سایت توپ بسازی بازدید سایت بره بالا بعد یه دفعه همه چی بترکه دیگه اصلا برای مدیر اون سایت حوصله ای نمیمونه.
مثل چند وقت پیش که به تمام سایت ها گفته شد که بازی ها رو \اک کنند از روی سایت هاشون و گرنه فییلتر میشه و این باعث افت سایت و بازدید اون میشه.
واقعا جای تاسف داره.

RE: یک خبر ناراحت کننده (حتما بخونید) - REZAzzzz - 02-06-2015

محمد امین اینجایی منم رضا :D

RE: یک خبر ناراحت کننده (حتما بخونید) - sina-black - 02-06-2015

برای کشورم متاسفم

RE: یک خبر ناراحت کننده (حتما بخونید) - POORIA.ENZOO - 02-06-2015

واقعا جای تاسف داره سایت خیلی خوبی بود و برای رفع فی.لتر هم خیلی کارا گرد ولی نشد. 
الان تنها سایت ممکن تو عرصه ی آپدیت وDLC که بروز هست  game2dl هست، اگه اونم فی.لتر نکنن :exclamation:

RE: یک خبر ناراحت کننده (حتما بخونید) - FARZAN.CRASH007 - 02-06-2015

خدا لعنت کنه همه ی اون کسایی رو که فی لت ر میکنن.
من با این سایت خییییییییییلیییییییییی خاطره داشتم و همیشه به روز بود.امیدوارم همه ی کسایی که تو اون سایت بودن همیشه موفق باشن.

RE: یک خبر ناراحت کننده (حتما بخونید) - mohammad_soul - 02-06-2015

خیلی حیف شد منم همین 2روز پیش فهمیدم که دیگه سایتو بستند... :heart: Confused