Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
رفع مشکلات Pc بازی GTA V - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: راهنمایی و ترفند های بازی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%88-%D8%AA%D8%B1%D9%81%D9%86%D8%AF-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C)
+--- انجمن: راهنمایی در بازی ها (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%87%D8%A7--130)
+---- انجمن: راهنمایی در بازی ها (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%87%D8%A7)
+---- موضوع: رفع مشکلات Pc بازی GTA V (/Thread-%D8%B1%D9%81%D8%B9-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%AA-Pc-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-GTA-V)

RE: رفع مشکلات Pc بازی GTA V - مجیدنصر - 08-12-2015

(08-11-2015, 04:55 PM)john.pop نوشته است:
(08-11-2015, 03:47 PM)only-pc نوشته است:
(08-11-2015, 03:41 PM)john.pop نوشته است:
(08-11-2015, 03:27 PM)only-pc نوشته است:
(08-11-2015, 03:16 PM)john.pop نوشته است: سلام دوستان
من تو گذشت زمان بازی مشکل دارم !
من تا الان که به مرحله nervous ron رسیدم تمام بازی توی روز بوده و روی ساعت 12 ظهر قفل شده بوده !
خیلی تو تنظیمات گشتم که ببینم چیزی برای تغییر آب و هوا وجود داره یا نه
البته این تغییر نکردن آب و هوا و قفل بودن ساعت تا الان که به مرحله nervous ron رسیدم برام مشکلی نبوده
اما تو این مرحله که با شخصیت تراور هست وقتی اسلحه رو میخرم و میرم بالای منبع آب ، آب و هوا شروع میکنه به تغییر کردن و ظاهرن میخواد روی شب بایسته اما بخاطر این مشکل آب و هوا و قفل بودن ساعت بازی من دوباره روز میشه و روی ساعت 12 قفل میشه و بازی mission failed میده
چندین بار هم امتحان کردم
زیر mission failed هم مینویسه the cargo wasn't secured in time
راه حل این مشکل من چیه؟
ممنون میشم دوستان زودتر کمکم کنن

دوست عزیز تا الان به همچین مشکلی بر نخورده بودم ولی من برای شما سه تا راه حل دارم.
1-از سیو هاتون پشتیبانی بگیرید و بازی رو دباره نصب کنید
2-تاریخ سیستم رو به 2015/19/04 یا قبل تر تغییر دهید
3-یک ترینر هست که با اون ساعت بازی رو میشه عقب و جلو برد اگه خواستید لینکشو قرار می دم

1- اگر راهی نباشه همین کار رو انجام میدم
2- انجام دادم فایده ایی نداشت
3- نه میخوام کلی این مشکل حل بشه

دو راه دیگه هم هست.
1-بازی را اپیدیت کنید و کرک جدید را بریزید
2-ببینید چند درصد از بازی رو انجام دادید و یک سیو با همان درصد را دانلود کنید بعد بریزید تو بازی

1- همین آپدیت هایی که تو صفحه اول تاپیک هست رو دانلود و نصب کنم؟
این آپدیت هایی که تو صفحه اول هست که برای 3dm هست نه ریلودد
این مشکلی ایجاد نمیکنه؟
اگر باید همین آپدیت ها رو دانلود و نصب کنم میشه یه توضیحی بدید که باید چیکار کنم؟
چون آدم وقتی توضیحات اول تاپیک رو میخونه گیج میشه
2- نه عزیز میخوام این مشکل آب و هوا هم کلا حل بشه
بازی مزه نداره همش تو روز بازی کردن
سلام کاربر عزیز
اول از همه اینکه نسخه ی بازی شما چیه و در حال حاضر از چه کرکی استفاده می کنید؟
بعد اینکه شما باید بستگی به کرکی که استفاده می کنید آپدیت ها رو کپی کنید اگر از کرک 3dm استفاده می کنید باید آپدیت های 1 تا 5 رو دانلود و نصب کنید ولی اگر از نسخه ی ریلودد استفاده می کنید باید از فیکس ریلودد استفاده کنید.
پیشنهاد می کنم اگر نسخه ی بازی شما 3dm هست اون رو به ریلودد تغییر بدید. آموزش تغییر هم در پست اول موجود هست بخونید اگر متوجه نشدید در پروفایل بنده به من اطلاع رسانی کنید تا توضیحات تکمیلی رو خدمتتون عرض کنم.

RE: رفع مشکلات Pc بازی GTA V - ALIREZA A.T.A - 08-12-2015

سلام دوستان اول اینکه من با سیستم زیر رو low و فریم 24 یکم لگ دارم راه حل ؟
intel core i7
ram 6
nvidia geforce gt 740 m 1gb
درضمن کرکش 3dm و اپدیت تاحالا نریختم و وقتی میرم تو بازی بعد از چند دقیقه میاد بیرون راه حلش چیه؟
ویندوزمم 8.1

RE: رفع مشکلات Pc بازی GTA V - Be the story - 08-12-2015

(08-12-2015, 12:15 AM)ALIREZA A.T.A نوشته است: سلام دوستان اول اینکه من با سیستم زیر رو low و فریم 24 یکم لگ دارم راه حل ؟
intel core i7
ram 6
درضمن کرکش 3dm و اپدیت تاحالا نریختم و وقتی میرم تو بازی بعد از چند دقیقه میاد بیرون راه حلش چیه؟
ویندوزمم 8.1
تنها راه حلش اینکه کرک و اپدیت مخصوص ریلود رو بریزید و از بازی روی very high لذت ببرید

RE: رفع مشکلات Pc بازی GTA V - مجیدنصر - 08-12-2015

(08-12-2015, 12:15 AM)ALIREZA A.T.A نوشته است: سلام دوستان اول اینکه من با سیستم زیر رو low و فریم 24 یکم لگ دارم راه حل ؟
intel core i7
ram 6
ویندوزمم 8.1
با سلام خدمت شما کاربر عزیز
شما طبق راهنمایی زیر پیش برید تا بازی بدون هیچ مشکلی و یا افت فریم و لگی برای شما اجرا بشه.
1. فایل های مربوط به کرک 3dm  را از محل نصب بازی پاک کنید. این فایل ها شامل (3dmgame.dll، 3dmgame.ini، Launcher.exe) هستند.
2. کرک و فایل فیکس ریلودد رو از لینک زیر دانلود کنید.
Grand Theft Auto V PROPER FIXED-RELOADED
Grand Theft Auto V - RELOADED Crack
Password : gamefa.com
3. بعد از دانلود فایل ها و خارج کردن محتویات فیکس ریلودد با چهار پوشه رو به رو می شوید. اول از همه برنامه ی سوشیال کلوب را نصب کنید. آپدیت بازی را کپی کنید و در آخر محتویات پوشه ی retial to sream رو در محل نصب بازی کپی کنید. کرک ریلودد رو کپی کنید و بازی را از gtavlauncher اجرا کنید.
توجه داشته باشید اینترنت و آنتی ویروس شما طی انجام این مراحل باید حتما حتما غیر فعال و خاموش باشه.
کارت گرافیک خودتون رو هم به آخرین نسخه ی موجود آپدیت کنید.

RE: رفع مشکلات Pc بازی GTA V - john.pop - 08-12-2015

(08-11-2015, 10:00 PM)Be the story نوشته است:
(08-11-2015, 09:59 PM)john.pop نوشته است: دوستان من بازی رو پاک کردم و دوباره نصب کردم اما فایده ایی نداشت
لطفا کمک کنید

اگه مشکل رو توضیح بدین ممنون میشم

سلام
بی زحمت دو یا سه صفحه قبل رو بخونید
مرسی

(08-12-2015, 12:12 AM)مجید نصر نوشته است:
(08-11-2015, 04:55 PM)john.pop نوشته است:
(08-11-2015, 03:47 PM)only-pc نوشته است:
(08-11-2015, 03:41 PM)john.pop نوشته است:
(08-11-2015, 03:27 PM)only-pc نوشته است:
دوست عزیز تا الان به همچین مشکلی بر نخورده بودم ولی من برای شما سه تا راه حل دارم.
1-از سیو هاتون پشتیبانی بگیرید و بازی رو دباره نصب کنید
2-تاریخ سیستم رو به 2015/19/04 یا قبل تر تغییر دهید
3-یک ترینر هست که با اون ساعت بازی رو میشه عقب و جلو برد اگه خواستید لینکشو قرار می دم

1- اگر راهی نباشه همین کار رو انجام میدم
2- انجام دادم فایده ایی نداشت
3- نه میخوام کلی این مشکل حل بشه

دو راه دیگه هم هست.
1-بازی را اپیدیت کنید و کرک جدید را بریزید
2-ببینید چند درصد از بازی رو انجام دادید و یک سیو با همان درصد را دانلود کنید بعد بریزید تو بازی

1- همین آپدیت هایی که تو صفحه اول تاپیک هست رو دانلود و نصب کنم؟
این آپدیت هایی که تو صفحه اول هست که برای 3dm هست نه ریلودد
این مشکلی ایجاد نمیکنه؟
اگر باید همین آپدیت ها رو دانلود و نصب کنم میشه یه توضیحی بدید که باید چیکار کنم؟
چون آدم وقتی توضیحات اول تاپیک رو میخونه گیج میشه
2- نه عزیز میخوام این مشکل آب و هوا هم کلا حل بشه
بازی مزه نداره همش تو روز بازی کردن
سلام کاربر عزیز
اول از همه اینکه نسخه ی بازی شما چیه و در حال حاضر از چه کرکی استفاده می کنید؟
بعد اینکه شما باید بستگی به کرکی که استفاده می کنید آپدیت ها رو کپی کنید اگر از کرک 3dm استفاده می کنید باید آپدیت های 1 تا 5 رو دانلود و نصب کنید ولی اگر از نسخه ی ریلودد استفاده می کنید باید از فیکس ریلودد استفاده کنید.
پیشنهاد می کنم اگر نسخه ی بازی شما 3dm هست اون رو به ریلودد تغییر بدید. آموزش تغییر هم در پست اول موجود هست بخونید اگر متوجه نشدید در پروفایل بنده به من اطلاع رسانی کنید تا توضیحات تکمیلی رو خدمتتون عرض کنم.

سلام
نسخه بازی من ریلودد هست تو چند صفحه قبل هم گفتم
ورژن بازیم رو هم اگر نیازی هست تو دو یا سه صفحه قبل گفتم
منظورتون از فیکس ریلودد این هست؟ :
من که نسخه بازیم ریلودد هست لازمه این پایینی رو هم دانلود کنم؟ :
اگر باید هر دو رو دانلود کنم اگر میشه بگین کدوم رو اول بگیرم و بریزم یا نصب کنم
توی ریختن یا نصب فیکس ریلودد هم اگر مشکلی داشتم بهتون پیام میدم
مرسی

(08-11-2015, 10:03 PM)BadBoy4Ever نوشته است:
(08-11-2015, 10:00 PM)Be the story نوشته است:
(08-11-2015, 09:59 PM)john.pop نوشته است: دوستان من بازی رو پاک کردم و دوباره نصب کردم اما فایده ایی نداشت
لطفا کمک کنید

اگه مشکل رو توضیح بدین ممنون میشم

همون قضیه ساعتس

داداش ماد بریز چاره ای نداری برو تو تاپیک مادها پست اول نوشته هر ماد چه صفحه ایه

https://forum.gamefa.com/Thread-%D8%AA%D8%A7%D9%BE%DB%8C%DA%A9-%D8%B1%D8%B3%D9%85%DB%8C-%D8%A7%D8%A8%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D9%88-%D8%A7%D8%B6%D8%A7%D9%81%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-GTA-V-%D9%85%D8%A7%D8%AF%D8%8C%D8%A7%D8%B3%DA%A9%DB%8C%D9%86%D8%8C%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86%D8%B1%D8%8C%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%88

از ماد بازی متنفرم !
حالا از کجا بفهمم باید کدوم ماد رو از توی این لیست بلند بالا نصب کنم؟
و کدوم ماد با نسخه بازی من سازگار؟
الان اگر یه ماد نصب کنم و سازگار نباشه باید بازی رو پاک کنم و 8 تا دی وی دی رو دوباره نصب کنم :(

RE: رفع مشکلات Pc بازی GTA V - ALIREZA A.T.A - 08-12-2015

(08-12-2015, 12:29 AM)مجید نصر نوشته است:
intel core i7
ram 6
ویندوزمم 8.1
شما طبق راهنمایی زیر پیش برید تا بازی بدون هیچ مشکلی و یا افت فریم و لگی برای شما اجرا بشه.
1. فایل های مربوط به کرک 3dm  را از محل نصب بازی پاک کنید. این فایل ها شامل (3dmgame.dll، 3dmgame.ini، Launcher.exe) هستند.
3. بعد از دانلود فایل ها و خارج کردن محتویات فیکس ریلودد با چهار پوشه رو به رو می شوید. اول از همه برنامه ی سوشیال کلوب را نصب کنید. آپدیت بازی را کپی کنید و در آخر محتویات پوشه ی retial to sream رو در محل نصب بازی کپی کنید. کرک ریلودد رو کپی کنید و بازی را از gtavlauncher اجرا کنید.
توجه داشته باشید اینترنت و آنتی ویروس شما طی انجام این مراحل باید حتما حتما غیر فعال و خاموش باشه.
اقای نصر من بازی رو به صورت سی دی خریدم نسخه کم حجم یعنی میتونم کرک رو ریلودد کنم؟

(08-12-2015, 01:37 AM)ALIREZA A.T.A نوشته است:
(08-12-2015, 12:29 AM)مجید نصر نوشته است:
intel core i7
ram 6
ویندوزمم 8.1
اقای نصر من بازی رو به صورت سی دی خریدم نسخه کم حجم یعنی میتونم کرک رو ریلودد کنم؟

و اینکه ایا اپدیت بازی رو باید بگیرم؟ رو چه حالتی میتونم بازی کنم؟

RE: رفع مشکلات Pc بازی GTA V - john.pop - 08-12-2015

دوستان من فایل فیکس ریلودد رو هم دانلود و نصب کردم
فقط چندتا سوال برام پیش اومده که اونم اینه که باید محتویات فایل update رو تو محل نصب بازی بریزم یا باید خود پوشه update رو به همراه محتویاتش تو محل تصب بازی بریزم؟
و اینکه لازمه کرک زیر رو هم دانلود و نصب کنم؟ :
http://s3.picofile.com/file/8191714868/Crack_Only_Reloaded_Gtav.rar.html
البته زبان بازی هم بعد از ریختن فیکس ریلودد روسی شد که انگلیسیش کردم
خب اصلی ترین و مهمترین مشکل اینه که هنوز ساعت بازی روی 12 ظهر قفل هست و شب نمیشه !
و منم نمیتونم اون مرحله رو بازی کنم
یعنی واقعا نمیدونه چطوری این مشکل رو حل کنم؟
لطفا کمکم کنید
مرسی

RE: رفع مشکلات Pc بازی GTA V - saeedgreat - 08-12-2015

من تو مرحله ای که باید union depository رو بزنیم در مراحل اماده سازیش گیر کردم حالتیرو انتخاب کردم که با دریل باید زمینو سوراخ کنیمو..من اونجایی که باید قطار رو وردداریم گیر کردم قطار و ورمیدارم با هلیکوپتر میزارم رو ماشین میرم اونهجایی که با ابی تو نقشه مشخص شده هیچ کاری نمیشه کرد من بررسی کردم دیدم ماشینی که روش قطار رو میزارم در هرحالت وسط راه گیر میکنه.نمی دونم چه کنم.لطفا کمک کنید

RE: رفع مشکلات Pc بازی GTA V - Yves Guillemot - 08-12-2015

(08-12-2015, 06:42 PM)john.pop نوشته است: دوستان من فایل فیکس ریلودد رو هم دانلود و نصب کردم
فقط چندتا سوال برام پیش اومده که اونم اینه که باید محتویات فایل update رو تو محل نصب بازی بریزم یا باید خود پوشه update رو به همراه محتویاتش تو محل تصب بازی بریزم؟
خب اصلی ترین و مهمترین مشکل اینه که هنوز ساعت بازی روی 12 ظهر قفل هست و شب نمیشه !
لطفا کمکم کنید
مرسی

اون مادی رو که برای ساعت بود رو دوباره دان کن بعد اسم فایل ماد رو ببین بعد دنبالش تو مسیر نصب بازی بگرد پیداش کردی حذفش کن یا باز کار نکرد باید تمامی ماد هایی رو که ریختی تو بازی مثل روش بالا که توضیح دادم پاک کن من خودم تو بازی بولی یه مود بود که همیجور ساعت یکجا میموند تکون نمیخورد ماد ها رو پاک کردم درست شد

RE: رفع مشکلات Pc بازی GTA V - john.pop - 08-13-2015

(08-12-2015, 10:18 PM)amir23189 نوشته است:
(08-12-2015, 06:42 PM)john.pop نوشته است: دوستان من فایل فیکس ریلودد رو هم دانلود و نصب کردم
لطفا کمکم کنید
مرسی

اون مادی رو که برای ساعت بود رو دوباره دان کن بعد اسم فایل ماد رو ببین بعد دنبالش تو مسیر نصب بازی بگرد پیداش کردی حذفش کن یا باز کار نکرد باید تمامی ماد هایی رو که ریختی تو بازی مثل روش بالا که توضیح دادم پاک کن من خودم تو بازی بولی یه مود بود که همیجور ساعت یکجا میموند تکون نمیخورد ماد ها رو پاک کردم درست شد

نه عزیز من هیچ مادی تا حالا نصب نکردم !
تو صفحه های قبل هم گفتم
بازی رو پاک کردم و دوباره نصب کردم اما بازم این مشکل وجود داره