Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
رفع مشکلات Pc بازی GTA V - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: راهنمایی و ترفند های بازی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%88-%D8%AA%D8%B1%D9%81%D9%86%D8%AF-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C)
+--- انجمن: راهنمایی در بازی ها (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%87%D8%A7--130)
+---- انجمن: راهنمایی در بازی ها (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%87%D8%A7)
+---- موضوع: رفع مشکلات Pc بازی GTA V (/Thread-%D8%B1%D9%81%D8%B9-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%AA-Pc-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-GTA-V)

RE: رفع مشکلات Pc بازی GTA V - مجیدنصر - 04-26-2015

(04-26-2015, 02:41 AM)black metal نوشته است:
(04-26-2015, 12:13 AM)مجید نصر نوشته است: دوستان عزیز پست اول آپدیت شد.
کرک 5 به همراه آپدیت 4 منتشر شد.
در این آپدیت مشکل کرش های بی مورد رفع شد.
دوستانی که مشکل داشتند این آپدیت رو امتحان کنند و نتیجه رو در این تاپیک اعلام کنند.

مرسی از خبرت داداش تو این اپدیت مشکل کاور گیری و افت فریم و تیراندازی تو ماشین حل شده یا نه ؟ 
خواهش می کنم.
بله تمامی مشکلات آپدیت های قبلی و کرش های بی مورد رفع شده.

RE: رفع مشکلات Pc بازی GTA V - ehsan1377 - 04-26-2015

(04-26-2015, 08:47 PM)amirmax نوشته است:
(04-26-2015, 08:26 PM)fredmehdi نوشته است: موشن بلور هیچ تاثیری در فریم و ویدئو مموری در هیچ بازی نداره.کاربردش اینه که وقتی دوربین بازی رو میچرخونید یک افکت خاص و زیبایی رو به بازی میده.اصطلاحا تارش میکنه.پیشنهاد میشه تا نصفه پر کنید.اثر دقیقش رو میتونید روی سقف تاکسی ها که تبلیغات هست ببینید.

دوستان این بازیش کجاش بهینست؟همرو سر کار گذاشته.شب ها روی تنظیمات اخر روی میانگین 40 فریم بازی میکنم ولی وقت صبح میشه بازی شدیدا لگ میزنه مخصوصا در جنگل ها.راکستار بلد فقط پول از مردم بچاپه.ازش متنفرم ولی بازیش لامصب خیلی قشنگه.همه چی داره.
ايول دادا درد دل من رو گفتي. منم دقيقا همين مشكل رو دارم. اول فك كردم مشكل از سيستم منه. آخه بچها ميگفتن خيلي خوب بهينه است  :-/

(04-26-2015, 08:36 PM)ehsan1377 نوشته است:
(04-26-2015, 08:26 PM)fredmehdi نوشته است: موشن بلور هیچ تاثیری در فریم و ویدئو مموری در هیچ بازی نداره.کاربردش اینه که وقتی دوربین بازی رو میچرخونید یک افکت خاص و زیبایی رو به بازی میده.اصطلاحا تارش میکنه.پیشنهاد میشه تا نصفه پر کنید.اثر دقیقش رو میتونید روی سقف تاکسی ها که تبلیغات هست ببینید.

دوستان این بازیش کجاش بهینست؟همرو سر کار گذاشته.شب ها روی تنظیمات اخر روی میانگین 40 فریم بازی میکنم ولی وقت صبح میشه بازی شدیدا لگ میزنه مخصوصا در جنگل ها.راکستار بلد فقط پول از مردم بچاپه.ازش متنفرم ولی بازیش لامصب خیلی قشنگه.همه چی داره.

اره اصلا بهینه نیست یعنی الان تست کردم به این نتیجه رسیدم اخرشم نمیتونه یه بازی درست حسابی پورت کنه رو PC
Grass رو روی High بزار یا Very high احتمالا رفع بشه
داداش چه ربطي به grass داره??
براي من grass روي ultra هست
اون high-resolution shadow خيلي فريم رو مياره پايين

بچه ها من نميدونم چرا با اين سيستم نسبتا قوي در حالت very high فريم ريتم به طور ميانگين روي ٣٣ فريم هستش و در حالت ultra روي 20 فريم . سيستمم:

Cpu: core i7 3770
Graphic: R9!280x 3gb gddr5
Ram: 8gb dual channel
Resolution: 1366*768
Power: green 600w
شما هم همين مشكل رو دارين؟! لطفا كمكم كنين
راستي در هر دو حالت Population density ,population variety, distance scaling كامل پر هستش شايد بخاطر اونا باشه نه!!!!؟؟؟؟؟ آخه به طور پيش فرض از همون اول كامل بود. براي شما هم همينطوره؟! 

دوست عزیز Grass ultra خیلی سنگینه در طبیعت که بری خیلی افت میکنه برای من اگر رو الترا بزارم برم تو بیرون شهر طبیعت از 60 فریم به 30 فریم سقوط میکنم حتی یک سری 27 فریم شد.
شما Grass رو روی very high بزار افت فریمت کمتر میشه انتی الیازینگ هم روی FXAA بزار و Reflection Msaa رو هم Off کن و Reflection رو یه درجه کم کن.
بقیه تنظیمات هم بهتره همون High و Very high بزاری

(04-26-2015, 12:51 PM)arash_95 نوشته است:
(04-25-2015, 11:00 PM)مجید نصر نوشته است:
(04-25-2015, 02:11 AM)black metal نوشته است: اغا مجید مال اپدیت سه و کرک چهار وقتی کاور و تیراندازی میکنی از تو ماشین میپره بیرون ولی تو صحفه اول اونی که گذاشتین با اون مال من حل شده دیگه نمیپره افت فریمم تموم شده با این اپدیت

خب دوست عزیز طی گزارشاتی که شده بود کسانی که از آپدیت 3 و کرک 4 استفاده کرده بودند مشکل کاور گیری براشون پیدا شده بود و توصیه کرده بودند که از آپدیت های 1 و 2 به همراه کرک 4 استفاده کنید تا به مشکلی برخورد نکنید ولی از شما مشکلتون با آپدیت 3 و کرک 4 حل شده بسیار عالی هست و کسانی آرزوی چنین چیزی رو دارند پس برید لذت بازی رو ببرید.

(04-25-2015, 10:48 AM)arash_95 نوشته است:
(04-24-2015, 07:52 PM)medial110 نوشته است: سلام برای من تو مرحله دزدیدن اون ماشین حمل پول که توش یه نامه است استپ ورکینگ میده فقط توی همون مرحله . شمام این مشکل را دارید .

اونی هم که اون عکس را گذاشته بود شک نکن رم برای این تنظیماتی که شما قرار دادیت کمه

(04-24-2015, 08:36 PM)arash_95 نوشته است:
(04-24-2015, 07:32 PM)مجید نصر نوشته است: خب شما یک کاری کن از داخل DVD های بازی هم از اون فشرده ها عکس بگیر و هم از اون فایل هایی که از حالت فشرده خارج کردی عکس بگیر و اینجا قرار بده تا من ببینم فایل ها هون فایل هایی هست که خود کورپک گفته یا 
بعد اکسترکت کردن dvd ها این دوتا بدست میاد که دوتا فایل ستاپ هست
[تصویر:  7n5270gznqvj41wlpom5.png]
اینم داخل فولدر های بدست اومده
[تصویر:  59ewmiroxvf96g9vsfkl.png]
خب این دقیقا همون فایل هایی هست که باید داشته باشی ولی همون جور که گفتم حتما باید 100 گیگ فضای خالی داشته باشی.
حالا شما محتویات install2 رو هم در محل install1 کپی کن و شروع به نصب کن.اینجوری دیگه به ارور دیسک دو و یا یک برخورد نمی کنید.
حالا اگه هم اینجوری نشد شما بازی رو از install1 نصب کن و هنگام پیغام دادن برای دیسک بعدی شما آدرس پوشه ی install2 که توی هارد خودتون کپی کردید رو بدید و بعد ادامه ی نصب شروع میشه.

بازی نصب شد اما وقتی بازیو رو از لانچر اجرا میکنم stop working میده
شما وقتی بازی رو نصب کردید هر چهار آپدیت بازی رو کپی کنید و فقط کرک V5 رو کپی و بازی رو اجرا کنید.

(04-26-2015, 02:50 PM)davoodhejazi98 نوشته است: سلام.
یکی یه لینک درست حسابی از اپدیت 4 بده تا دان کنیم.
این لینک بدرد نمیخوره.

سلام دوست عزیز
چشم می گردم دنبال یه لینک خوب و براتون قرار میدم.

(04-26-2015, 03:53 PM)Niagara نوشته است: سلام بنده مشکل کرش در بازی دارم بازی رو هم به راحتی با بالاترین تنظیمات روی فریم 55-85 بازی میکنم !
اگه امکانش هست آپدیت 4 و کرک ورژن 5 رو روی سرور بهتر آپلود کنین ممنون.
مشخصات سیستمم:
i74790k
gtx970
ram 8
:D

سلام
چشم حتما تا چند لحظه ی دیگه لینک سالم برای شما دوستان عزیز قرار خواهم داد.

(04-26-2015, 06:12 PM)gamertop نوشته است: سلام با عرض خسته نباشید

از مدیریت سایت عذرخواهی میکنم واقعا هیچ جایی نلود برای مطرح کردن این سوال
.........................................................
دوستم بازی gtaر رو به صورت اورجینال خریداری کرده
من بعد از چند وقت با نسخه کرکی نتوستم کنار بیام خیلی مشکلات زیادی داشتم
من میخوام وارد اکانت دوستم شم و بک اپ بازی gta وی رو  روی استیم نصب کنم
بعدوارد بازی شم و یکم انلاین بازی کنم
بعد از این chenge user بدم و کلا از استیم خارج شم
(بعد از chenge user دیگه وارد هیچ اکانتی نمیشم)
حالا اگه من روی ایکن بازی gta v که توسط استیم نصب شده بود
کلیک کنم میتونم افلاین*بازم میگم افلاین میتونم بازی کنم یا نه ؟؟؟؟؟؟؟یا باید حتما همون اکانت اورجیناله باشه ******؟
لطفا جوابمو بدید [تصویر:  smile.png])
سلام دوست عزیز
برای نسخه ی کرکی که شما از آپدیت 4 و کرک V5 استفاده کنید اکثر مشکلات شما بر طرف خواهد شد.
ولی در مورد سوال دومت به طور قطع نمی تونم جواب بدم ولی برای اینکه شما بتونی با اکانت دوستتون بازی کنید باید دوستتون از اکانت خودش روی سیسستم خودش به طور کامل خارج بشه و به هیچ عنوان وصل نشه.
بعد شما بکاپ بازی رو از دوستتون بگیرید و در سیستم خودتون نصب کنید.بعد در استیم اکانت دوستتون رو وارد کنید و وارد بازی بشید و بازی رو انجام بدید.
بعد که اکانت رو خواستید به دوستتون تحویل بدید باید شما کلا از اکانت دوستتون خارج بشید چون اگه هم زمان به یک اکانت وصل بشید اکانت بن خواهد شد.
در مورد آفلاین هم نه نمی تونید بازی کنید.بازی رو باید حتما از خود نرم افزار استیم اجرا کنید حالا چه آفلاین باشه چه آنلاین.
امیدوارم تونسته باشم بهتون کمک کنم.

RE: رفع مشکلات Pc بازی GTA V - ehsan1377 - 04-26-2015

مجید جان مگه اپدیت 4 اومده؟چرا سایت های کرک مثل skidrowreloaded و ... نزاشته پس؟

(04-26-2015, 07:08 PM)hossein--2 نوشته است: سلام دوستان من با این سیستم میتونم این بازی رو اجرا کنم؟؟بدون لگ؟با چه کیفیتی low یا medium??
cpu:intel 7200 core 2dou 2.53
ram:4gig
Video Card: NVIDIA GT 520  2GB

سلام دوست عزیز
به دلیل کرک بازی نمی تونم به شما بگم که بدون لگ می تونید بازی رو اجرا کنید.
ولی شما بازی رو روی حالت LoW می تونید بازی کنید.

RE: رفع مشکلات Pc بازی GTA V - Milad OC - 04-26-2015

ايول دادا درد دل من رو گفتي. منم دقيقا همين مشكل رو دارم. اول فك كردم مشكل از سيستم منه. آخه بچها ميگفتن خيلي خوب بهينه است  :-/

(04-26-2015, 08:36 PM)ehsan1377 نوشته است:

اره اصلا بهینه نیست یعنی الان تست کردم به این نتیجه رسیدم اخرشم نمیتونه یه بازی درست حسابی پورت کنه رو PC
Grass رو روی High بزار یا Very high احتمالا رفع بشه
داداش چه ربطي به grass داره??
براي من grass روي ultra هست
اون high-resolution shadow خيلي فريم رو مياره پايين

بچه ها من نميدونم چرا با اين سيستم نسبتا قوي در حالت very high فريم ريتم به طور ميانگين روي ٣٣ فريم هستش و در حالت ultra روي 20 فريم . سيستمم:

Cpu: core i7 3770
Graphic: R9!280x 3gb gddr5
Ram: 8gb dual channel
Resolution: 1366*768
Power: green 600w
شما هم همين مشكل رو دارين؟! لطفا كمكم كنين
راستي در هر دو حالت Population density ,population variety, distance scaling كامل پر هستش شايد بخاطر اونا باشه نه!!!!؟؟؟؟؟ آخه به طور پيش فرض از همون اول كامل بود. براي شما هم همينطوره؟! 
عزیز دل سیستمه من شاید از برای تو هم ضعیف تر باشه ولی بازیه من رو ۶۰ فریم قفله
سیستمم اینه
Gtx 760
Core i5 4440
8gb ram
شما هم تنظیماتت رو مثه من کنی احتمالا مشکلت حل میشه، روی تنظیماته الترا و وری هایج بازی اصلا بهینه نیست پس تنظیمه بافت ها و سایه هارو روی هایج بذار و msaa رو خاموش بذار صد در صد مشکلت حل میشه
بقیه ی تنظیمات رو هم روی حالت پیش فرض بذار بمونه

RE: رفع مشکلات Pc بازی GTA V - fredmehdi - 04-26-2015

(04-26-2015, 08:59 PM)Milad OC نوشته است:

اره مهدی جان بهینه نیست ینی هست ولی نیست خخ حقیقتشو بخوای بازی تا یه حدی خوب بهینه اس مثلا روی پایین ترین تنظیمات با یه گرافیکه یه گیگ هم میتونی ازش شصت فریم رو هم بگیری به عنوان مثال خیلیا بودن که با گرافیک یه گیگ و رم چهار و یه سی پی یوی دو هسته ای معمولی با رزولیشن ۷۲۰ و تنظیماته گرافیکی پایین تونستن بالای پنجاه فریم از بازی بگیرن ولی وقتی تنظیمات رو به هایج ارتقا بدی (بخصوص تنظیمات بخش بافت هارو) مشاهده میکنی که حتی کارت گرافیکه دو گیگ هم کم میاره و بهترین راه برای بهترین فریم ریت رو از این بازی گرفتن تنظیمه بافت ها روی مدیوم و خاموش گذاشتن mssa ست (البته روی کارت های دوگیگ)! پس نتیجه این میشه که راکستار در مورده سیستم حداقل بازی درست گفته ولی سیستمه پیشنهادی برای حالت ۱۰۸۰ و هایج کاملا فیک و بی اساسه (فورکی رو که دیگ نگو!)
موقعی که 4K رو گفت دیگه من از شدت خنده ترکیدم.معلوم بود فیکه.از همه دوستان هم ممنون.احتمالا مشکل از همین GRASS و رزولوشن سایست.

(04-26-2015, 09:12 PM)ehsan1377 نوشته است: مجید جان مگه اپدیت 4 اومده؟چرا سایت های کرک مثل skidrowreloaded و ... نزاشته پس؟

بله احسان جان اومده دیشب اومد برای ساعت 1
اونا که کلا عقب هستند اصلا منبع من اون ها نیست منبع من خفن تر از این حرف هاست.
و این رو هم بدونید که این کرک و آپدیت کاملا رسمی هست و هیچ مشکلی نداره.

RE: رفع مشکلات Pc بازی GTA V - Milad OC - 04-26-2015

مجید جان جوابه منو ندادی داداش با مانیتور بلور چه کنم به نظرت؟ ‎‎:D

RE: رفع مشکلات Pc بازی GTA V - fredmehdi - 04-26-2015

این اپدیت 4 و کرک 5 به کرک و اپدیت های قبلی نیاز داره؟
دوستان کیفیت گرس و رزولوشن سایه رو یک درجه کم کنید فریم خیلی بالا میره.از همه ممنونم.یک سوال دارم
کار extended distance scailing دقیقا چیه؟فریم رو میجود.