Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
رفع مشکلات Pc بازی GTA V - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: راهنمایی و ترفند های بازی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%88-%D8%AA%D8%B1%D9%81%D9%86%D8%AF-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C)
+--- انجمن: راهنمایی در بازی ها (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%87%D8%A7--130)
+---- انجمن: راهنمایی در بازی ها (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%87%D8%A7)
+---- موضوع: رفع مشکلات Pc بازی GTA V (/Thread-%D8%B1%D9%81%D8%B9-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%AA-Pc-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-GTA-V)

RE: رفع مشکلات Pc بازی GTA V - hpouya02@gmail.com - 01-18-2016

روی i3 اگه هایپرتردینگ روشن باشه چی؟

RE: رفع مشکلات Pc بازی GTA V - Cpt. John "Soap" MacTavish - 01-18-2016

(01-17-2016, 05:24 PM)Mr BoB نوشته است: سلام دوستان
من بازی رو ریختم و به راحتی بازی میکنم ولی دقیقا همون اول بازی که فرانکلین و لمر با هم می رن دو تا ماشین میدزدن،به مشکل خوردم.
مشکلمم اینه که وقتی فرانکلین میره تو خونه خودش،یه دفعه ۵۰۰۰۰۰۰ دلار به پولش اضافه میشه.
میخوام ببینم راهکاری نداره برای اینکه این پول اضافه نشه و همون روال طبیعی رو داشته باشه؟
در ضمن نسخه بازیم ۳dm بود و من به reload تغییرش دادم.

ببین شما که نمیخواهی این پول رو داشته باشی، مرحله اول رو تو نسخه 3dm بازی کن و تموم کن بعدش یه مرحله دیگه رو برو، بعدش به reloeded تبدیل کن ببین جواب میده یانه.

RE: رفع مشکلات Pc بازی GTA V - Mr BoB - 01-19-2016

سلام با تشکر از دوستان بار راهنمایی های خوبشون من تو یه مرحله موندم اونجایی که ترور فرنکلینو میزاره رو پل بعد میره وبعدش فرنکلین اونجا ادما را با دوربین دار میکشه تا مایکل بره یه کارایی انجام بده مایکل که میپره تو اب بعد من با ترور با زیر دریایی میرم کپسول میارم بالا مرحله تموم میشه و میسسیون پسد هم میگه ولی بعد اون دیگه هیچ مرحله اصلی نیست فرعی هست ولی اصلی نیست لطفا کمک کنید

RE: رفع مشکلات Pc بازی GTA V - white.wolf - 01-19-2016

(01-19-2016, 03:21 PM)Mr BoB نوشته است: سلام با تشکر از دوستان بار راهنمایی های خوبشون من تو یه مرحله موندم اونجایی که ترور فرنکلینو میزاره رو پل بعد میره وبعدش فرنکلین اونجا ادما را با دوربین دار میکشه تا مایکل بره یه کارایی انجام بده مایکل که میپره تو اب بعد من با ترور با زیر دریایی میرم کپسول میارم بالا مرحله تموم میشه و میسسیون پسد هم میگه ولی بعد اون دیگه هیچ مرحله اصلی نیست فرعی هست ولی اصلی نیست لطفا کمک کنید
دقیق یادم نیست ولی بعد اون مرحله فک کنم باید روی مایکل یا ترور سوئیچ کنی یه مدت که تو شهر بچرخی steve heinys اگه اسمشو درست نوشته باشم همون پلیسه که تی شرت آبی داره زنگ میزنه و مرحله جدید آزاد میشه که باید اون مرده رو که از ساختمون FIB دزدی رو شکنجه کنی و....

RE: رفع مشکلات Pc بازی GTA V - ab.hossein200 - 01-19-2016

سلام دوستان
وقتی بازی gta v رو اجرا میکنم بعد از گذشت چند دقیقه دکمه w هنگ میکنه و وقتی که دستم رو از روی w برمیدارم کاراکتر حدود 10 ثانیه به راه رفتن ادامه میده برای رفع این مشکل چیکار کنم حواهشا راهنمایی کنید ممنون.

RE: رفع مشکلات Pc بازی GTA V - Mr BoB - 01-20-2016

داداش اونو رد کردم من وقتی سوار ماشین میشم میزنه mark gtaway location فکر کنم اینو میزنه چیزی یادت اومد
(01-19-2016, 03:53 PM)white.wolf نوشته است:
(01-19-2016, 03:21 PM)Mr BoB نوشته است: سلام با تشکر از دوستان بار راهنمایی های خوبشون من تو یه مرحله موندم اونجایی که ترور فرنکلینو میزاره رو پل بعد میره وبعدش فرنکلین اونجا ادما را با دوربین دار میکشه تا مایکل بره یه کارایی انجام بده مایکل که میپره تو اب بعد من با ترور با زیر دریایی میرم کپسول میارم بالا مرحله تموم میشه و میسسیون پسد هم میگه ولی بعد اون دیگه هیچ مرحله اصلی نیست فرعی هست ولی اصلی نیست لطفا کمک کنید
دقیق یادم نیست ولی بعد اون مرحله فک کنم باید روی مایکل یا ترور سوئیچ کنی یه مدت که تو شهر بچرخی steve heinys اگه اسمشو درست نوشته باشم همون پلیسه که تی شرت آبی داره زنگ میزنه و مرحله جدید آزاد میشه که باید اون مرده رو که از ساختمون FIB دزدی رو شکنجه کنی و....

داداش اونو رد کردم من وقتی سوار ماشین میشم میزنه mark gtaway location فکر کنم اینو میزنه چیزی یادت اومد

RE: رفع مشکلات Pc بازی GTA V - REZAMUSICAL - 01-22-2016

ببخشید من دو باره به مشکل خوردم
 تو مرحله ای که ترور میره لباس بویلر میگره و ماسک خریدم ماشین سطل زباله و کامیون یدک کش تو اون محل قرار دادم اما صدر صدنمیشه که مرحله جدید رو شروع کنم تو نقشه فقط علامت سوال هست

RE: رفع مشکلات Pc بازی GTA V - white.wolf - 01-22-2016

(01-22-2016, 01:29 AM)REZAMUSICAL نوشته است: ببخشید من دو باره به مشکل خوردم
 تو مرحله ای که ترور میره لباس بویلر میگره و ماسک خریدم ماشین سطل زباله و کامیون یدک کش تو اون محل قرار دادم اما صدر صدنمیشه که مرحله جدید رو شروع کنم تو نقشه فقط علامت سوال هست

اونجا به ماشین بهدغير از ماشین خودشون بردار برو تو یه جای خلوت بعد مثلا اگه ترور هستی به مایکل یا فرانکلین زنگ بزن و گزینه get away رو انتخاب کن تا مرحله جدید آزاد شه

RE: رفع مشکلات Pc بازی GTA V - REZAMUSICAL - 01-23-2016

(01-22-2016, 01:33 AM)white.wolf نوشته است:

اونجا به ماشین بهدغير از ماشین خودشون بردار برو تو یه جای خلوت بعد مثلا اگه ترور هستی به مایکل یا فرانکلین زنگ بزن و گزینه get away رو انتخاب کن تا مرحله جدید آزاد شه
این کارو کردم نشد

RE: رفع مشکلات Pc بازی GTA V - white.wolf - 01-23-2016

(01-23-2016, 03:27 PM)REZAMUSICAL نوشته است:
(01-22-2016, 01:33 AM)white.wolf نوشته است:

این کارو کردم نشد
امکان نداره نشه میگم که هم نباید ماشین خودشون باشه وهم نبايد نزدیک خونشون باشه

ماشینه هم باید 4* در باشه