Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
جمع آوری امضاء برای ادامه دادن شده ساخت Silent Hills - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: آژانس خبری (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A2%DA%98%D8%A7%D9%86%D8%B3-%D8%AE%D8%A8%D8%B1%DB%8C)
+--- انجمن: اخبار بازی ها (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%87%D8%A7)
+--- موضوع: جمع آوری امضاء برای ادامه دادن شده ساخت Silent Hills (/Thread-%D8%AC%D9%85%D8%B9-%D8%A2%D9%88%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D9%85%D8%B6%D8%A7%D8%A1-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D8%AF%D9%86-%D8%B4%D8%AF%D9%87-%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA-Silent-Hills)

جمع آوری امضاء برای ادامه دادن شده ساخت Silent Hills - John Watson - 05-02-2015

مدت هاست که خبر تلخ تعطیل شدن کامل پروژه Silent Hills به گوشمان می خورد و آزارمان می دهد که نمی توانیم این عنوان که می توانست شاهکاری عالی باشد را تجربه کنیم. یکی از راه حل هایی که در بسیاری مواقع افراد باعث ساخت یک بازی شدند همواره جمع آوری امضاء بوده است. حال یک فرد آلمانی درخواستی را ترتیب داده که از کوجیما و دل تورو خواهش می کنند هر طور که هست این پروژه را ادامه دهند.

نکته خاص این حرکت در آن بوده است که تنها در عرض 4 روز تعداد امضاءهای جمع اوری شده به 50000 تا رسیده است.
اگر شما هم می خواهید در این کار شریک باشید کافیست که به این جا رفته و مراحل بسیار کوتاه ثبت امضاء را انجام دهید.
متن درخواست به شرح زیر است:
کوجیما و دل تورو عزیز، شنیدن خبر متوقف شدن ساخت یکی از مورد انتظار ترین بازی های ترسناک، دلخراش ترین خبر امسال برای هواداران بازی های ترسناک است. چراکه تیزر قابل بازی P.T سریعا خود را با نگاه اول در دل ها جای کرد، و در ذهن همه جا افتاده بود که این عنوان در نقطه ای از آینده عرضه خواهد شد. گرچه دلیل متوقف شدن پروژه هنوز اعلام نشده اما من و تعداد بی شماری دیگر از شما خواهش می کنیم: لطفا ساخت سایلنت هیلز را ادامه دهید، اگر مشکل مالی وجود دارد ما هواداران می توانیم کمپینی را مانند کیک استارتر ایجاد کنیم و شما را از حمایت های مالی بهره مند کنیم. ما تمایل داریم که این اتفاق در آینده بیفتد و همچنین می خواهیم در همین جا بخاطر تمام بازی های عالی که تابحال ساخته اید از شما تشکر کنیم.

ش

RE: جمع آوری امضاء برای ادامه دادن شده ساخت Silent Hills - Free man - 05-02-2015

خداکنه ساخته بشه.... من که منتظرش بودم :cry:
از اون مهمتر مقاله ی من هست که به دلیل توقف ساخت بازی ناقص مانده :D

RE: جمع آوری امضاء برای ادامه دادن شده ساخت Silent Hills - ユニーク - 05-02-2015

هر چند طرفدار سبک ترسناک نیستم اما حیفه بازی با این پتانسیل ساخته نشه من که 100% امضا می کنم

RE: جمع آوری امضاء برای ادامه دادن شده ساخت Silent Hills - Blue Sun - 05-02-2015

این بازی پتانسیل تبدیل شدن به یک شاهکار رو داشت.
همکاری دو کارگردان خوب از دو صنعت متفاوت فیلم سازی و بازی سازی، به علاوه نقش آفرینی نورمن ریدوس.
اما خب این امضاها قرار نیست این اشخاص رو برگردونه.
وضعیت کوجیما که موندگار نیست، دل تورو هم با چند تا امضا که توسط هوادارن به ثبت رسیده بر نمیگرده. در هر صورت، کونامی ساخت یه نسخه جدید از از Silent Hill رو شروع میکنه، حداقل این چیزیه که خودشون میگن.

RE: جمع آوری امضاء برای ادامه دادن شده ساخت Silent Hills - مجیدنصر - 05-02-2015

بسیار حیف شد این بازی واقعا عالی بود.
وقنی من دموی بازی رو دیدم واقعا وحشت کردم گرافیک بازی خیره کننده بود حیف چنین بازی ای با چنین گرافیک گیم پلی و صداگذاری هست که دیگه زیر دست این اساتید ساخته نشه و فقط خود کونامی شروع به ساخت این سری کنه و بخواد کارگردانی این عنوان رو به دست کس دیگه بسپاره.
معما هایی که ددر بازی بود عالی کار شده بود به خصوص اون قسمتی که به نوشته hello نگاه می کردی و بعد اون طرف دیوار یک جمله کامل میشد.این قسمت دیوانه کننده بود.

RE: جمع آوری امضاء برای ادامه دادن شده ساخت Silent Hills - The Wolf Of Rivia - 05-02-2015

با اینکه زیاد طرفدار بازی های ترسناک نیستم ... اما در این امر شرکت خواهم کرد .
 این عنوان خیلی منو به خودش جذب کرده بود .
از افرادی چون هیدئو کوجیما که بر روی این بازی کار میکردند معلوم بود که با یک شاهکار رو به روییم .
امیدوارم دوباره ساختش ادامه پیدا بکنه .

RE: جمع آوری امضاء برای ادامه دادن شده ساخت Silent Hills - The Last King On The Earth - 05-02-2015

امضای منم به جمع بقیه ی امضاء ها پیوست 
امیدوارم ساخت این بازی رو ادامه بدند :100:

RE: جمع آوری امضاء برای ادامه دادن شده ساخت Silent Hills - Purya_Cr7a - 05-02-2015

کلا ترسناک دوست ندارم
ولی امضا کردم
امیدوارم برا اون هایی که دوست دارند ساخته بشه

RE: جمع آوری امضاء برای ادامه دادن شده ساخت Silent Hills - mostafa-ariya - 05-02-2015

منم رای دادم