Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: راهنمایی و ترفند های بازی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%88-%D8%AA%D8%B1%D9%81%D9%86%D8%AF-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C)
+--- انجمن: راهنمایی در بازی ها (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%87%D8%A7--130)
+---- انجمن: راهنمایی در بازی ها (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%87%D8%A7)
+---- موضوع: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt (/Thread-%D8%B1%D9%81%D8%B9-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-The-Witcher-3-Wild-Hunt)

RE: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - Marcus Holloway - 05-21-2016

(05-21-2016, 03:11 AM)avashrad نوشته است: سلام اروری که واسه پیچ اول میده پیج اولو دان کردم  نصب کردم اروو میده میگعthere is not enough disk space for this update  ارورpatch
یک patchدیگه هم دان کردم ولی همین ارورو میده گرافیک ابدیته سیستمم بالاس فکر نکنم از سیستم باشه i7رم16گرافیکم amdممنون میشم راهنمایی کنین
احتمالا مشکل از سی دی های بازیه 
واسه من این ارور رو داد سی دی های بازی رو عوض کردم بازیو از اول نصب کردم درست شد الانم حدودا یک چهارم بازیو رفتم و مشکلی نداشتم

سلام 
من تو مرحله nameless گیر کردم 
نمیدونم باید کجا برم خود بازی گفته:explore the further parts of the herbarium هیچ راهی پیدا نمیکنم که برم تو منطقه نارنجی

RE: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - بازی_خور - 05-21-2016

(05-21-2016, 01:32 PM)dark raider نوشته است: سلام 
نمیدونم باید کجا برم خود بازی گفته:explore the further parts of the herbarium هیچ راهی پیدا نمیکنم که برم تو منطقه نارنجی

شما وقتی رفتی وسط باغ و با ینیفر حرف زدی بیا پایین اون قسمت و رد پا ها رو دنبال کن. یکی رد پای گرگه و میره سمت چپ. اون مرحبه فرعیه. نمی خوای رد نکن.
رد پایی که میره سمت راست رو دنبال کن. میرسی به یک در بسته. اطرافت رو نگاه کن. یک مسیر برای بالا رفتن باید باشه اونجا.
بعدش میرسی به کانال اب. برو طرف دیگه کانال. اونور چند تا دستگیره هست که در های زیر اب رو باز می کنن. مسیر رو باز که کردی بپر توی اب و برو توی غار. برقیش مشخصه

(05-21-2016, 01:49 PM)بازی_خور نوشته است:
(05-21-2016, 01:32 PM)dark raider نوشته است: سلام 

شما وقتی رفتی وسط باغ و با ینیفر حرف زدی بیا پایین اون قسمت و رد پا ها رو دنبال کن. یکی رد پای گرگه و میره سمت چپ. اون مرحبه فرعیه. نمی خوای رد نکن.
رد پایی که میره سمت راست رو دنبال کن. میرسی به یک در بسته. اطرافت رو نگاه کن. یک مسیر برای بالا رفتن باید باشه اونجا.
بعدش میرسی به کانال اب. برو طرف دیگه کانال. اونور چند تا دستگیره هست که در های زیر اب رو باز می کنن. مسیر رو باز که کردی بپر توی اب و برو توی غار. برقیش مشخصه

درو پیداکردم ولی هیچ جایی برای بالا رفتن نیست  فقط یه راه هست که اونم میره پیش ینیفر دوباره

RE: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - ONY$ - 05-21-2016

من به یک مرحله رسیدم که باید fast travel کنیم به ولن.
اونجا چون من هنوز بازی رو کامل دانلود نکردم مینویسه نمیشه از این مورد استفاده کرد. 64% از این فایل هم طبق گفته بازی دانلود شده.
حالا سوال من اینه که نمیشه این فایل رو از تو خود بازی دانلود کرد تا نیازی به دانلود کل دیتا نباشه؟

RE: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - مجیدنصر - 05-22-2016

(05-21-2016, 03:11 AM)avashrad نوشته است: سلام اروری که واسه پیچ اول میده پیج اولو دان کردم  نصب کردم اروو میده میگعthere is not enough disk space for this update  ارورpatch
یک patchدیگه هم دان کردم ولی همین ارورو میده گرافیک ابدیته سیستمم بالاس فکر نکنم از سیستم باشه i7رم16گرافیکم amdممنون میشم راهنمایی کنین
سلام
شما برای نصب آپدیت های بازی باید حجمی معادل با دو برابر حجم خود آپدیت رو در درایور C خالی کنید. این مشکل فقط به خاطر کمبود فضای خالی در درایور ویندوزتون هست.

RE: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - MONSEF - 05-23-2016

سلام
بازی gta v سیو های جدا جدا داره.مثلا۲۰٪و۳۰٪ و...
حالا ویچر هم اینطور چیزی داره؟؟؟؟

RE: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - Writer Bot - 05-23-2016

(05-23-2016, 11:53 AM)MONSEF نوشته است: سلام

سلام وقت بخیر
شما می تونید سیو کامل رو بریزید، بعد هر مرحله ای رو که دوست داشتید انتخاب کنید.
سیو کامل بازی رو باید نصب کنید

RE: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - destodesto - 05-23-2016

باسلام وخسته نباشی  من در مرحله اصلی که باید کارت بازی کنم نمی تونم  اون مرده رو شکستش بدم چون تعداد کارتهای اون بیشتر از منه چکار باید بکنم کجا باید کارت بخرم   لطفا راهنمایی کنید.

RE: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - MONSEF - 05-23-2016

(05-23-2016, 12:04 PM)スヌーピーアミニ نوشته است:
(05-23-2016, 11:53 AM)MONSEF نوشته است: سلام

سلام وقت بخیر
شما می تونید سیو کامل رو بریزید، بعد هر مرحله ای رو که دوست داشتید انتخاب کنید.
سیو کامل بازی رو باید نصب کنید
همه مراحل؟؟؟
بعد مشکلی برا داستان پیش نمیاد؟؟
اخه مشکل اصلی من صحنه هاش ان شنیدم  چند جاش صحنه تو داستان اصلی ان که نمیشه ردشون کرد.به این فکر افتادم که وقتی به اون جاش رسیدم (اونجای بازی مثلا۱۵٪بود)من برم سیو ۲۰٪رو بگیرم تا صحنه رو دودره کنم
 یه سوال دیگه این که میشه صحننه هاش رو رد کرد.البته من میخام با یه ماد بازیش کنم که اون ماد کات سین هایی که صحنه دارن  جمله اون .. اول بازی رو از بین میبره
سوال بعدی این که امکان داره با اون ماد که گفتم صحنه هاش رو میبره و اتنخاب های درست خودم هیچ گونه صحنه ای پیش نیاد؟؟؟

لطفا کسی که واقعا وارد هست جوا کامل بهم بده