Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: راهنمایی و ترفند های بازی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%88-%D8%AA%D8%B1%D9%81%D9%86%D8%AF-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C)
+--- انجمن: راهنمایی در بازی ها (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%87%D8%A7--130)
+---- انجمن: راهنمایی در بازی ها (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%87%D8%A7)
+---- موضوع: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt (/Thread-%D8%B1%D9%81%D8%B9-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-The-Witcher-3-Wild-Hunt)

RE: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - Marcus Holloway - 05-23-2016

سلام 
بازم گیر کردم  Wall
تو مرحله brother in arms : novigrad
نوشته help triss finish what she has to do in novigrad
چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
............................................................................................................................................ 
سلام 
دیر جواب دادید خودم یه راهی پیدا کردم ولی الان تو مرحله brother in arms : velen گیرکردم 
نوشته help keira take care of her business in velen
چکارکنم؟

RE: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - Writer Bot - 05-23-2016

(05-23-2016, 03:10 PM)MONSEF نوشته است:
(05-23-2016, 12:38 PM)MONSEF نوشته است:
(05-23-2016, 12:04 PM)スヌーピーアミニ نوشته است:
(05-23-2016, 11:53 AM)MONSEF نوشته است: سلام
بازی gta v سیو های جدا جدا داره.مثلا۲۰٪و۳۰٪ و...
حالا ویچر هم اینطور چیزی داره؟؟؟؟

سلام وقت بخیر
شما می تونید سیو کامل رو بریزید، بعد هر مرحله ای رو که دوست داشتید انتخاب کنید.
سیو کامل بازی رو باید نصب کنید
همه مراحل؟؟؟
بعد مشکلی برا داستان پیش نمیاد؟؟
اخه مشکل اصلی من صحنه هاش ان شنیدم  چند جاش صحنه تو داستان اصلی ان که نمیشه ردشون کرد.به این فکر افتادم که وقتی به اون جاش رسیدم (اونجای بازی مثلا۱۵٪بود)من برم سیو ۲۰٪رو بگیرم تا صحنه رو دودره کنم
 یه سوال دیگه این که میشه صحننه هاش رو رد کرد.البته من میخام با یه ماد بازیش کنم که اون ماد کات سین هایی که صحنه دارن  جمله اون .. اول بازی رو از بین میبره
سوال بعدی این که امکان داره با اون ماد که گفتم صحنه هاش رو میبره و اتنخاب های درست خودم هیچ گونه صحنه ای پیش نیاد؟؟؟

لطفا کسی که واقعا وارد هست جوا کامل بهم بده

کسی نیست جواب بده؟؟؟
هیچ مشکلی برای داستان اصلی پیش نمیاد و بنده خودم امتحان کردم؛ ولی سیو باید با ورژن بازی مطابقت داشته باشه و در غیر اینصورت وقتی رو سیو ها کلیک کنید می نویسه که با ورژن بازی یکی نیست. می تونید سیو های مختلف رو امتحان کنید. برای مثال هم خیر. شما می تونید از مرحله بعد بازی خودتون رو شروع کنید. برای کات سین هم بنده چنین چیزی مشاهده نکردم؛ ولی پیشنهاد می کنم نصب نکنید به فایل های بازی و ویندوز آسیب میزنه
چون خودم چنین چیزی مشاهده نکردم و حتی اگر هم باشه نمی تونه بطور کامل کات سین ها رو رد کنه و صحنه ها رو از بین ببره، چون ویچر صحنه های زیادی داره و سانسور و رد کردن کات سین ها فقط توسط حضرت فیل اتفاق می افته.
سوال هم دوبار تکرار نکنید. با تشکر 113

RE: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - MONSEF - 05-23-2016

(05-23-2016, 03:38 PM)スヌーピーアミニ نوشته است:
(05-23-2016, 03:10 PM)MONSEF نوشته است:
(05-23-2016, 12:38 PM)MONSEF نوشته است:
(05-23-2016, 12:04 PM)スヌーピーアミニ نوشته است:
(05-23-2016, 11:53 AM)MONSEF نوشته است: سلام
بازی gta v سیو های جدا جدا داره.مثلا۲۰٪و۳۰٪ و...
حالا ویچر هم اینطور چیزی داره؟؟؟؟

سلام وقت بخیر
شما می تونید سیو کامل رو بریزید، بعد هر مرحله ای رو که دوست داشتید انتخاب کنید.
سیو کامل بازی رو باید نصب کنید
همه مراحل؟؟؟
بعد مشکلی برا داستان پیش نمیاد؟؟
اخه مشکل اصلی من صحنه هاش ان شنیدم  چند جاش صحنه تو داستان اصلی ان که نمیشه ردشون کرد.به این فکر افتادم که وقتی به اون جاش رسیدم (اونجای بازی مثلا۱۵٪بود)من برم سیو ۲۰٪رو بگیرم تا صحنه رو دودره کنم
 یه سوال دیگه این که میشه صحننه هاش رو رد کرد.البته من میخام با یه ماد بازیش کنم که اون ماد کات سین هایی که صحنه دارن  جمله اون .. اول بازی رو از بین میبره
سوال بعدی این که امکان داره با اون ماد که گفتم صحنه هاش رو میبره و اتنخاب های درست خودم هیچ گونه صحنه ای پیش نیاد؟؟؟

لطفا کسی که واقعا وارد هست جوا کامل بهم بده

کسی نیست جواب بده؟؟؟
هیچ مشکلی برای داستان اصلی پیش نمیاد و بنده خودم امتحان کردم؛ ولی سیو باید با ورژن بازی مطابقت داشته باشه و در غیر اینصورت وقتی رو سیو ها کلیک کنید می نویسه که با ورژن بازی یکی نیست. می تونید سیو های مختلف رو امتحان کنید. برای مثال هم خیر. شما می تونید از مرحله بعد بازی خودتون رو شروع کنید. برای کات سین هم بنده چنین چیزی مشاهده نکردم؛ ولی پیشنهاد می کنم نصب نکنید به فایل های بازی و ویندوز آسیب میزنه
چون خودم چنین چیزی مشاهده نکردم و حتی اگر هم باشه نمی تونه بطور کامل کات سین ها رو رد کنه و صحنه ها رو از بین ببره، چون ویچر صحنه های زیادی داره و سانسور و رد کردن کات سین ها فقط توسط حضرت فیل اتفاق می افته.
سوال هم دوبار تکرار نکنید. با تشکر 113

سلام
ممنون از پاسخت
اون ماد تو انجمن هست
https://forum.gamefa.com/Thread-%D8%AA%D8%A7%D9%BE%DB%8C%DA%A9-%D8%B1%D8%B3%D9%85%DB%8C-%D8%A7%D8%A8%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D9%88-%D8%A7%D8%B6%D8%A7%D9%81%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-The-Witcher-3-Wild-Hunt-%D9%85%D8%A7%D8%AF%D8%8C%D8%A7%D8%B3%DA%A9%DB%8C%D9%86%D8%8C%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86%D8%B1-%D9%88?pid=256004#pid256004
فایلها رو خراب کنه بهتر از اینه که ذهن ادمو داغون کنه

RE: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - Devil Prince - 05-23-2016

(05-23-2016, 01:43 PM)dark raider نوشته است: سلام 
بازم گیر کردم  Wall
تو مرحله brother in arms : novigrad
نوشته help triss finish what she has to do in novigrad
چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
............................................................................................................................................ 
سلام 
دیر جواب دادید خودم یه راهی پیدا کردم ولی الان تو مرحله brother in arms : velen گیرکردم 
نوشته help keira take care of her business in velen
چکارکنم؟
احتمالا یه مرحله ای که مربوط به شخصیت Keira بوده رو رد نکردید. از لیست ماموریت های بازی مرحله ی An Invitation From Keira Metz
رو انتخاب و به اتمام برسونید. بعدا می تونید این مرحله رو رد کنید ...

RE: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - reza949 - 05-23-2016

سلام...اقا کسی میتونه بازی ویچر رو اون قسمتی که من مشکل دارم رو بره...مرحله ugly baby کرش میکنه برامن..سیو بازی رو قرار بدم اون قسمت رو بره و دوباره برام اینجا قرار بده تا من ادامه شو برم..خواهشا اگه کسی هست بگه..سیو بازی من 1.2 و 1.6 هست ..اگه کسی میتونه بگه ممنون Wall

RE: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - Siavashlpf - 05-24-2016

بازی رو نصب کردم. در طول نصب که چندباری ارور داد و با ایگنور سه چهارتا چیز رو نصب نشده رد کرد. وارد بازی شدم، همه چی درست بود تا اینکه شروع شد و دیدم آدما لود نمیشن (نامرئی ان آدما تو کات سینا و تو خودِ بازی) و اینکه تو انتخاب دیالوگا و تعویض صحنه ها جون میده قشنگ! مشکل از کجاست؟     :[

RE: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - Marcus Holloway - 05-24-2016

سلام
تو مرحله the lord of undvik گیر کردم 
نوشته find hjalmar  تو اون خونه که کلی ادم مرده هست ولی هیچ کدومشون تو ویچر سنس قرمز نمیشن

RE: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - ERFAN RP - 05-24-2016

(05-24-2016, 10:14 AM)dark raider نوشته است: سلام
تو مرحله the lord of undvik گیر کردم 
نوشته find hjalmar  تو اون خونه که کلی ادم مرده هست ولی هیچ کدومشون تو ویچر سنس قرمز نمیشن

خوب، وقتی وارد کلبه میشید، سمت چپ یک دیوار خراب شده بود(یا در بود) از اونجا رد پای اون رو باید دنبال بکنید، حالا اینجا کمی گیج کننده میشه، بازی تا یه جایی ردپا رو نشون میده و بعدش دیگه کلا غیب میشه، وارد World map بازی بشید، نزدیک ترین روستا یا شهر رو انتخاب بکنید( توی بازی خونه‌هارو با مربع‌های قرمز نشون میده) به سمت اونجا برید و میبینید که با یک شهر خرابه روبرو هستید، اونجا دوباره دم دروازه شهر از ویچر سنس استفاده بکنید تا پیداش بکنید

RE: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - Devil Prince - 05-24-2016

(05-24-2016, 07:26 AM)Siavashlpf نوشته است: بازی رو نصب کردم. در طول نصب که چندباری ارور داد و با ایگنور سه چهارتا چیز رو نصب نشده رد کرد. وارد بازی شدم، همه چی درست بود تا اینکه شروع شد و دیدم آدما لود نمیشن (نامرئی ان آدما تو کات سینا و تو خودِ بازی) و اینکه تو انتخاب دیالوگا و تعویض صحنه ها جون میده قشنگ! مشکل از کجاست؟     :[
مشکل از دیسک های بازی هست. به هیچ وجه در حال نصب نباید با اروری مواجه شد. دیسک بازی شما به دلیل مشکل نمی تونه یک سری دیتا های بازی رو اکسترکت کنه و شما هم که گزینه ی Ignore رو زدید و رد شدید از اکسترکتشون. واسه همین نبود همون دیتا ها بازی شما رو با مشکل رو به رو کرده.
من خودم هم این مشکل رو با بازی Batman Arkham Origins داشتم که با تعویض دیسک های بازی حل شد...

RE: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - ONY$ - 05-24-2016

از وقتی که رفتم به  روستایی که wild hunt بهش حمله کرده بود علامت یه جعبه قرمز سمت چپ اومده و دیگه اصلا نمیتونم بدوم:|