Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: راهنمایی و ترفند های بازی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%88-%D8%AA%D8%B1%D9%81%D9%86%D8%AF-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C)
+--- انجمن: راهنمایی در بازی ها (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%87%D8%A7--130)
+---- انجمن: راهنمایی در بازی ها (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%87%D8%A7)
+---- موضوع: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt (/Thread-%D8%B1%D9%81%D8%B9-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-The-Witcher-3-Wild-Hunt)

RE: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - Knight N.I.M.A - 09-03-2016

فایل پچ روز اول رو دان کردم و همون جوری هم که گفته بودین فایل ریجستری رو دان کردم و ادیت کردم  اینجوری :)
نسخه بازی هم GOG ه و توی ادرس :       C:\Program Files (x86)\GOG.com\The Witcher 3 Wild Hunt نصبش کردم

ولی بازم ارور بازی نصب شده است رو میده :
[تصویر:  do.php?imgf=Capture_78c91.jpg]

کسی می دونه مشکل از کجاست؟؟؟[تصویر:  blink.gif]

RE: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - sharif.setudian - 09-03-2016

سلام برا ن بازی برای من خیلی گیر میکنه و اصلا روون کار نمیکنه این آموزشی هم که گذاشته بودین و انجام دادم ولی بدون نصب dlc ها و اپدیت ها می خواستم ببینم اگه اونا رو نصب کنم بهتر میشه ؟؟ و دوما هم اینکه کدومش و نصب کنم ؟؟

RE: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - Sepehr Gamer - 09-04-2016

با سلام و خسته نباشید میخواستم بگم که من بازیو تو درایوی غیر از درایو C نصب کردم حالا که میخوام پچ ۱.۱۰ رو نصب کنم ارور کمبود فضا رو میده(درایو Cم کلا ۲.۵G فضای خالی داره) میخواستم ببینم غیر از خالی کردن درایو C کار دیگه ای نمیشه انجام داد که اپدیت نصب بشه؟چون بدون اپدیت ۱.۱۰ هم که DLC ها کلا... Wall

RE: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - Nice Hat - 09-04-2016

(09-04-2016, 06:36 PM)Sepehr Gamer نوشته است: با سلام و خسته نباشید میخواستم بگم که من بازیو تو درایوی غیر از درایو C نصب کردم حالا که میخوام پچ ۱.۱۰ رو نصب کنم ارور کمبود فضا رو میده(درایو Cم کلا ۲.۵G فضای خالی داره) میخواستم ببینم غیر از خالی کردن درایو C کار دیگه ای نمیشه انجام داد که اپدیت نصب بشه؟چون بدون اپدیت ۱.۱۰ هم که DLC ها کلا... Wall

شما فایل های اپدیت رو تو محل نصب بازی کپی کنید و بعد اقدام به نصب کنید

RE: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - Sepehr Gamer - 09-04-2016

فایل های اپدیتم و پچ ها همگی در پوشه ی content تو محل نصب بازی هستند(تو درایو D که ۳۸G فضای خالی داره) ولی ارور کمبود فضا میده...

RE: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - Nice Hat - 09-04-2016

(09-04-2016, 07:25 PM)Sepehr Gamer نوشته است: فایل های اپدیتم و پچ ها همگی در پوشه ی content تو محل نصب بازی هستند(تو درایو D که ۳۸G فضای خالی داره) ولی ارور کمبود فضا میده...
از طریق Run Administor اپدیت رو اجرا کنید و توجه کنید که فایل های اپدیت بازی باید جایی باشه که فایل اجرایی بازی هست

RE: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - Sepehr Gamer - 09-05-2016

باز هم فرقی نکرد پچ رو که باز میکنم ارور میده:
There is not enough system disk space for this update

RE: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - sajad1 - 09-05-2016

سلام ببخشید اگه کسی میتونه لطفا کمکم کنه :

من توی مرحله THE Great Escape اون قسمتی که باید بری ملاقات ینیفر قسمت meet yennefer at the bridge into oxenfurt رو میگم 
من وقتی که میخواستم به اونجا برم برای این که زود تر برسم اونجا fast travel زدم اما وقتی به محل ملاقات رسیدم اونجا نبود هر چه قدر هم که صبر کردم  روی تموم ساعت های روز و شب گذاشتم اما بازم پیداش نشد میخواستم از لود های قبل بیام اما تموم لود های قبل مال بعد از اینه که fast travel زدم و هیچ جوره نمیتونم به عقب برگردم حتی تموم راهی که باید میومدم رو با اسب برگشتم تا ببینم شاید یه جا ممکنه ایستاده باشه اما بازم پیداش نکردم خلاصه هر کاری که میشد رو انجام دادم اما فایده ای نداشت 
اگه کسی راه حلی داره یا کدی که بشه ینیفر رو اورد ( البته یه کد بود که پیدا کردم اما وقتی میزدم ینیفر میومد اما مثل npc ها معمولی رفتاد میکرد و اصلا از جاش تکون نمیخورد ) یا چیزی که بشه با اون مرحله رو رد کرد تا به مرحله بعدی بره لطفا اگه راه حلی یا پیشنهادی چیزی دارین لطفا بهم بگین تو توی این مرحله بازی قفل شده و نمیتونم مرحله رو رد کنم  [تصویر:  s0%20(43).gif] [تصویر:  s0%20(43).gif] 
 [تصویر:  wall.gif]

RE: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - Be the story - 09-05-2016

(09-05-2016, 02:22 PM)sajad1 نوشته است: سلام ببخشید اگه کسی میتونه لطفا کمکم کنه :

من توی مرحله THE Great Escape اون قسمتی که باید بری ملاقات ینیفر قسمت meet yennefer at the bridge into oxenfurt رو میگم 
من وقتی که میخواستم به اونجا برم برای این که زود تر برسم اونجا fast travel زدم اما وقتی به محل ملاقات رسیدم اونجا نبود هر چه قدر هم که صبر کردم  روی تموم ساعت های روز و شب گذاشتم اما بازم پیداش نشد میخواستم از لود های قبل بیام اما تموم لود های قبل مال بعد از اینه که fast travel زدم و هیچ جوره نمیتونم به عقب برگردم حتی تموم راهی که باید میومدم رو با اسب برگشتم تا ببینم شاید یه جا ممکنه ایستاده باشه اما بازم پیداش نکردم خلاصه هر کاری که میشد رو انجام دادم اما فایده ای نداشت 
اگه کسی راه حلی داره یا کدی که بشه ینیفر رو اورد ( البته یه کد بود که پیدا کردم اما وقتی میزدم ینیفر میومد اما مثل npc ها معمولی رفتاد میکرد و اصلا از جاش تکون نمیخورد ) یا چیزی که بشه با اون مرحله رو رد کرد تا به مرحله بعدی بره لطفا اگه راه حلی یا پیشنهادی چیزی دارین لطفا بهم بگین تو توی این مرحله بازی قفل شده و نمیتونم مرحله رو رد کنم  [تصویر:  s0%20(43).gif] [تصویر:  s0%20(43).gif] 
 [تصویر:  wall.gif]

یدونه مرحله فرعی برید و تمام کنید اون مرحله فرعی رو بعد دوباره با اسب برید به سمت ینیفر

RE: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - Knight N.I.M.A - 09-06-2016

سلام 
بازی رو نصب کردم و اپدیت اولی رو نصب کردم و مشکلی هم نداشتم ولی 
بعد چند مرحله به یه مشکلی بر خوردم 
قبلا شیفت رو میگرفتم و می دوید ولی الان نمی دوئه 
روی اسب کار می کنه ولی روی زمین نمی ئوئه
تنظیمات دکمه ها کیبرد  رو هم ریست کردم و حتی روی دکمه های دیکه هم گداشتم
ولی درست نمیشه مشکل از کجاست؟