Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: راهنمایی و ترفند های بازی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%88-%D8%AA%D8%B1%D9%81%D9%86%D8%AF-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C)
+--- انجمن: راهنمایی در بازی ها (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%87%D8%A7--130)
+---- انجمن: راهنمایی در بازی ها (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%87%D8%A7)
+---- موضوع: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt (/Thread-%D8%B1%D9%81%D8%B9-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-The-Witcher-3-Wild-Hunt)

RE: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - ganji - 07-08-2015

کسی میتونه به من کمک کنه؟
من تو یه مرحله ای که تریس به عنوان اسیر می برم پیش دشمن  بعدبا تریس همه انها میکشم بعد تریس به من میگه باید این خانه رو اتیش بزنیم بعد از این که از انجا خارج میشم یه نفر مرو میبره پیش یه ادم چاق که رییس حموم عمومیه که به من یه ماموریت جدید میده پیش یه اتشکده محل عبادت اما من میرم انجا هیچ اتفاقی نمی افته.
ماموریتم اینه (( find the drop box using your witcher senses. place the holy tome there to single that you want to meet with the spy))

RE: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - Rise of Duty - 07-08-2015

https://forum.gamefa.com/Thread-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%A7%DB%8C-The-Witcher-3-%D8%A8%D8%B1-%D8%B1%D9%88%DB%8C-Low-End-PC?action=lastpost
مخصوص کسایی که یا فریمشون کمه یا بازیشون لگ داره

RE: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - مجیدنصر - 07-08-2015

(07-07-2015, 09:50 PM)Mr.Mehdi نوشته است:
(07-07-2015, 08:48 PM)مجید نصر نوشته است:
(07-07-2015, 08:38 PM)Mr.Mehdi نوشته است: این اپدیت فارسیش نیومد ؟ کسی خبر نداره ؟
طی صحبت هایی که سرپرست خبرنگاران آقای قاسمیان با تیم سازنده ی بازی داشتند و در این مورد ازشون سول پرسیدند: شرکت WB پاسخ داد که: این ایده ی بسیار عالی و خوبیه ولی به دلیل اینکه تیم سازنده ی بازی فعلا مشغول کار بر روی DLC ها ی بازی هستند وقت چنین کاری رو ندارند.
کلا منتفی ؟

(07-07-2015, 08:48 PM)مجید نصر نوشته است:
(07-07-2015, 08:38 PM)Mr.Mehdi نوشته است: این اپدیت فارسیش نیومد ؟ کسی خبر نداره ؟
طی صحبت هایی که سرپرست خبرنگاران آقای قاسمیان با تیم سازنده ی بازی داشتند و در این مورد ازشون سول پرسیدند: شرکت WB پاسخ داد که: این ایده ی بسیار عالی و خوبیه ولی به دلیل اینکه تیم سازنده ی بازی فعلا مشغول کار بر روی DLC ها ی بازی هستند وقت چنین کاری رو ندارند.
کلا منتفی ؟
فعلا تا DLC های بازی به صورت کامل منتشر نشه هیچ چیز مشخص نیست.

(07-07-2015, 10:24 PM)king82 نوشته است: سلام.وقتی میخام update 1.3 رو نصب کنم این ارور رو میده game installation not found نسخه:black box  یک سوال همه اپدیت رو بیاد نصب کنم یا فقط اپدیت اخر
سلام کاربر عزیز
شما باید فایل ریجستری که در پست اول به همراه آموزش اون هست رو نصب کنی تا آپدیت های بازی بر روی نسخه ی شما قابل نصب باشه.

سلام.
کسی که به سوال قبلیم جواب نداد حداقل یه نفر میتونه به من کمک کنه .
صدا و تصویر تو بازی باهم برابر نیستن صدای شخصیت ها جلوتر از تصویره باید چیکار کنم؟

(07-08-2015, 07:14 PM)ganji نوشته است: سلام.
کسی که به سوال قبلیم جواب نداد حداقل یه نفر میتونه به من کمک کنه .
صدا و تصویر تو بازی باهم برابر نیستن صدای شخصیت ها جلوتر از تصویره باید چیکار کنم؟
سلام کاربر عزیز
سوال قبلی شما چی بود؟
مشخصات سیستم خودتون رو بگید؟

سوال قبلیم این بود
((من تو یه مرحله ای که تریس به عنوان اسیر می برم پیش دشمن  بعدبا تریس همه انها میکشم بعد تریس به من میگه باید این خانه رو اتیش بزنیم بعد از این که از انجا خارج میشم یه نفر مرو میبره پیش یه ادم چاق که رییس حموم عمومیه که به من یه ماموریت جدید میده پیش یه اتشکده محل عبادت اما من میرم انجا هیچ اتفاقی نمی افته.
ماموریتم اینه (( find the drop box using your witcher senses. place the holy tome there to single that you want to meet with the spy))

و سیستمم هم خنده نکنید زغالیه اما دارم رو medium بازی میکنم
سی پیو دو هسته ای اینتل
گرافیکم nvidia 430
ورمم 6

RE: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - Rise of Duty - 07-08-2015

فکر کنم معنیش این باشه:
کتاب افتاده را با حس ویچر بودنتان پیدا کنید .کتاب قطور مقدس را قرار دهید

RE: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - Ainur - 07-08-2015

(07-08-2015, 07:48 PM)ganji نوشته است: سوال قبلیم این بود
((من تو یه مرحله ای که تریس به عنوان اسیر می برم پیش دشمن  بعدبا تریس همه انها میکشم بعد تریس به من میگه باید این خانه رو اتیش بزنیم بعد از این که از انجا خارج میشم یه نفر مرو میبره پیش یه ادم چاق که رییس حموم عمومیه که به من یه ماموریت جدید میده پیش یه اتشکده محل عبادت اما من میرم انجا هیچ اتفاقی نمی افته.

سی پیو دو هسته ای اینتل
گرافیکم nvidia 430
ورمم 6

وقتی برسید به اون آتشکده روی یکی از اون ستون هایی که طاقی آتشکده رو نگه داشته با فعال کردن ویچر سنس یه قسمت کوچیک قرمز رنگ میشه. اون رو examine می کنید. بعد میرید اون جایی که جاسوس رو باید ملاقات کنید همین holy tome رو قرار میدید تا شب صبر می کنید تو اون کلبه تا جاسوس بیاد.

(07-08-2015, 07:48 PM)ganji نوشته است: سوال قبلیم این بود

سی پیو دو هسته ای اینتل
گرافیکم nvidia 430
ورمم 6
خب دوست عزیز جواب سوال اولتون رو خبرنگار عزیز سایت خانم درستکار دادند و امیدوارم که بتونید این مرحله رد کنید.
حالا در مورد سوال دوم و جواب اینکه سیستم شما اصلا بالانس لازم رو نداره نه به Cpu دو هسته ای نه به 6 گیگ رم
ببینید کارت گرافیک و Cpu شما اصلا مناسب این بازی نیست و اینکه مشکل نا هماهنگی صدا رو داره امری طبیعی هست. برای اینکه این مشکل رو نداشته باشید باید تمامی تنظیمات بازی رو روی حالت Low قرار بدید شاید ناهماهنگی صدا حل بشه.

RE: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - PC-Gamer - 07-09-2015

سلام دوستان عزیز و گرامی
الان من رسیدم به یه مرحله که میری توی یه قلعه، بعد دو تا گارد ازت سوالاتی میکنن ( میخوای بری جای نیلفگارد ) و از در وارد میشی اون گوشه یه یارو وایساده که میتونی سلاح هاتو آپ کنی. حالا من تمام وسایل مورد نیاز لباس رو تهیه کردم ولی میخوام آپ کنم مینویسه
Wrong Craftsman
یعنی چی!؟
اینم اسکرین شات
[تصویر:  Screenshot-6-.png]

میخوام لباس گرالت رو آپگرید کنم.
در ضمن برای لول آپ شدن گرالت باید چکار کنم تا زودتر آپ بشه لولش؟
الان دو ساعته دارم بازی میکنم هنوز لولش یکه
و بعد یه سوال دیگه اینکه: بجز همین سه حالت شمشیر زدن و چندتا مجیک که داره میشه مثلا طوری دیگه شمشیر زنی کرد با کلیدهای ترکیبی؟ الان شیفت کلیک میکنی با قدرت میزنه ( توی آموزش با واسمیر یاد داد ) و چند تا حرکت دیگه
آیا حرکتهای دیگه ای هم داره؟

اگر میشه به همه سوالاتم پاسخ بدید ممنون میشم!