Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: راهنمایی و ترفند های بازی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%88-%D8%AA%D8%B1%D9%81%D9%86%D8%AF-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C)
+--- انجمن: راهنمایی در بازی ها (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%87%D8%A7--130)
+---- انجمن: راهنمایی در بازی ها (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%87%D8%A7)
+---- موضوع: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt (/Thread-%D8%B1%D9%81%D8%B9-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-The-Witcher-3-Wild-Hunt)

RE: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - Rasoul_76 - 07-09-2015

(07-09-2015, 12:25 AM)PC-Gamer نوشته است: سلام دوستان عزیز و گرامی
الان من رسیدم به یه مرحله که میری توی یه قلعه، بعد دو تا گارد ازت سوالاتی میکنن ( میخوای بری جای نیلفگارد ) و از در وارد میشی اون گوشه یه یارو وایساده که میتونی سلاح هاتو آپ کنی. حالا من تمام وسایل مورد نیاز لباس رو تهیه کردم ولی میخوام آپ کنم مینویسه
Wrong Craftsman
یعنی چی!؟
اینم اسکرین شات
[تصویر:  Screenshot-6-.png]

میخوام لباس گرالت رو آپگرید کنم.
در ضمن برای لول آپ شدن گرالت باید چکار کنم تا زودتر آپ بشه لولش؟
الان دو ساعته دارم بازی میکنم هنوز لولش یکه
و بعد یه سوال دیگه اینکه: بجز همین سه حالت شمشیر زدن و چندتا مجیک که داره میشه مثلا طوری دیگه شمشیر زنی کرد با کلیدهای ترکیبی؟ الان شیفت کلیک میکنی با قدرت میزنه ( توی آموزش با واسمیر یاد داد ) و چند تا حرکت دیگه
آیا حرکتهای دیگه ای هم داره؟

اگر میشه به همه سوالاتم پاسخ بدید ممنون میشم!

شما میخوای لباس برا گرالت آپگرید کنی ولی رفتی پیش آهنگر شمشیرساز. پیش یه نفر که با Armor کار میکنه برو. علامتش رو نقشه یه زره هستش.
در ضمن برای آپگرید های خفن باید پیش آهنگ حرفه ای بری. اگه دقت کنی تو عکسا نوشته : Craftman's Level is too low
شما تازه 2 ساعت بازی کردی زیاد عجله نکن. خــــــــــیلی مونده . من تا آخر بازی رفتم لولم 35 ـه ! (با وجود طولانی بودن بازی و رفتن مراحل فرعی بین مراحل اصلی)
از توی پجره ی Character میتونی برای مبارزات گرالت قابلیت بخری. بک اسپیس رو بزن و برو تو صفحه ی Character البته برای این که قابلیتا رو باز کنی باید Level ـت بره بالا.
جاییش مبهم بود بپرس

RE: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - PC-Gamer - 07-09-2015

(07-09-2015, 12:38 AM)rasoul76 نوشته است:
الان من رسیدم به یه مرحله که میری توی یه قلعه، بعد دو تا گارد ازت سوالاتی میکنن ( میخوای بری جای نیلفگارد ) و از در وارد میشی اون گوشه یه یارو وایساده که میتونی سلاح هاتو آپ کنی. حالا من تمام وسایل مورد نیاز لباس رو تهیه کردم ولی میخوام آپ کنم مینویسه
Wrong Craftsman
یعنی چی!؟
اینم اسکرین شات

و بعد یه سوال دیگه اینکه: بجز همین سه حالت شمشیر زدن و چندتا مجیک که داره میشه مثلا طوری دیگه شمشیر زنی کرد با کلیدهای ترکیبی؟ الان شیفت کلیک میکنی با قدرت میزنه ( توی آموزش با واسمیر یاد داد ) و چند تا حرکت دیگه

شما میخوای لباس برا گرالت آپگرید کنی ولی رفتی پیش آهنگر شمشیرساز. پیش یه نفر که با Armor کار میکنه برو. علامتش رو نقشه یه زره هستش.
در ضمن برای آپگرید های خفن باید پیش آهنگ حرفه ای بری. اگه دقت کنی تو عکسا نوشته : Craftman's Level is too low
شما تازه 2 ساعت بازی کردی زیاد عجله نکن. خــــــــــیلی مونده . من تا آخر بازی رفتم لولم 35 ـه ! (با وجود طولانی بودن بازی و رفتن مراحل فرعی بین مراحل اصلی)
از توی پجره ی Character میتونی برای مبارزات گرالت قابلیت بخری. بک اسپیس رو بزن و برو تو صفحه ی Character البته برای این که قابلیتا رو باز کنی باید Level ـت بره بالا.
جاییش مبهم بود بپرس

الان این یارو که با آرمور هست رو از کجا پیدا کنم؟
آهان یعنی اوناهایی هم که نوشته سطح هنرمند پایین است یعنی اینی که پیششم نمیتونه یه سری از آپگریدها رو انجام بده!؟
چه جالب
خب آهنگر خفن کجاس!؟

-------------------------------
ببینم... این بازی از دارک سولز 2 سخت تره؟
من دارک سولز رو تقریبا یک روز پلی کردم هیچی نفهمیدم خخخخخخخ
بعدش پاکش کردم! چون واقعا هیچی توش ننوشته بود. به شدت هاردکــور بود بازیش! داغون شدم!
این گرالت یکمی شخصیتش گیرا تره... توی دارک سولز زود به زود میمردی و روحت همونجا میموند و میرفتی میگرفتیش !!! بعد توی فرومها کاربرا میگفتند توی این بازی هر مرگ یعنی یک تجربه!!! در کل خیلی هنگ بود این ویچر که مثل اون نیست احیانا؟ از آیتم ها و ... که چیزی نمیشه فهمید زیاد... تقریبا مثل وارکرفت باید آیتم چینی کنی و ... :(

RE: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - Rasoul_76 - 07-09-2015

(07-09-2015, 01:01 AM)PC-Gamer نوشته است:
(07-09-2015, 12:38 AM)rasoul76 نوشته است:
Wrong Craftsman
یعنی چی!؟
اینم اسکرین شات

جاییش مبهم بود بپرس

الان این یارو که با آرمور هست رو از کجا پیدا کنم؟
آهان یعنی اوناهایی هم که نوشته سطح هنرمند پایین است یعنی اینی که پیششم نمیتونه یه سری از آپگریدها رو انجام بده!؟
چه جالب
خب آهنگر خفن کجاس!؟

-------------------------------
ببینم... این بازی از دارک سولز 2 سخت تره؟
من دارک سولز رو تقریبا یک روز پلی کردم هیچی نفهمیدم خخخخخخخ
بعدش پاکش کردم! چون واقعا هیچی توش ننوشته بود. به شدت هاردکــور بود بازیش! داغون شدم!
این گرالت یکمی شخصیتش گیرا تره... توی دارک سولز زود به زود میمردی و روحت همونجا میموند و میرفتی میگرفتیش !!! بعد توی فرومها کاربرا میگفتند توی این بازی هر مرگ یعنی یک تجربه!!! در کل خیلی هنگ بود این ویچر که مثل اون نیست احیانا؟ از آیتم ها و ... که چیزی نمیشه فهمید زیاد... تقریبا مثل وارکرفت باید آیتم چینی کنی و ... :(

تو نقشه هستن باز کن پیدا کن من که نمیتونم اینجوری نشونت بدم ولی یکیشون توی همون روستایی که اول بازی میری هست
آپگریدایی که به لول شما بخوره رو میتونه فعلا انجام بده نگران نباش
همین که تو بازی پیش بری و بری جاهای جدید Armorer های خفن تری پیداشون میشه توی مناطق مختلف ولی خفن ترینشون توی قلعه ی Crow Perch توی velen هست (نرسیدی بهش) که یه مرحله هم داره
----------------------------------------
نه دارک سولز صبر ایوب میخواد! این یه ذره بری جلوتر با کله میدویی میری طرف دشمنا! یه ذره بری جلو لولت بره بالای 10 کیف واقعی شروع میشه. اینم بگم که یهو میوفتی رو دور بالا رفتن لول! به خودت میای میبینی لولت شده 17 !
خوب بالاخره بازی نقش آفرینیه ولی به اندازه ی بقیه پیچیده نیست. هر جایی که برای اولین بار بری یه آموزش بهت میده ( رو یه صفحه سفید) به اونا حتما دقت کن. مشکلی هم پیش اومد بپرس بروبچ جواب میدن

RE: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - یه ویچر - 07-09-2015

سلام بچه ها یه سوال اونجایی که درباره دختر بارون خوی بهش خبر میدیم بعد قرار میشه زنش رو پیدا کنیم برای پیدا کردن زنش باید چیکار کنیم؟؟چون تو نقشه هیچ علامتی نیس

RE: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - Yves Guillemot - 07-09-2015

(07-09-2015, 09:20 AM)یه ویچر نوشته است: سلام بچه ها یه سوال اونجایی که درباره دختر بارون خوی بهش خبر میدیم بعد قرار میشه زنش رو پیدا کنیم برای پیدا کردن زنش باید چیکار کنیم؟؟چون تو نقشه هیچ علامتی نیس

شما اگه داری رو pc میزنی back space تو کیبورد پیدا کن بعد برو به بخش کوءست بعد مرحله hunt a witch رو انتخاب کن و همینجور مراحل دیگری که تمومشون کنی یه علامت تو نقشه میاد که میگه برو پیش بورنون باهاش درباره زنش باهاش حرف بزن.

دوستا نی که در ریختن DLC های بازی و update های بازی مشکل دارن بازی رو کاملا پاک کنن دوباره نصب کنن وحتما در مسیر زیر نصب کنن
C:\Program Files (x86)\The Witcher 3 Wild Hunt

وبعد فایل زیر رو دانلود کنن 
http://dl5.downloadha.com/hosein/Game/May%202015/19/Witcher.3.Wild.Hunt.Update.Installation.GOG.BlackBox.Fix-DLHA%20(www.Downloadha.com).zip
ودر محل نصب بازی بریزن و روی آن کلیک کنید و yes رو بزنید وبعد ok 
حالا میتوانید آپدیت ها و DLC ها را با خیال راحت نصب کنید . موفق باشید :cool:

آقا یه سوال چرا واس من تو لودینگ گیر میکنه ؟؟

RE: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - The Breaker - 07-09-2015

(07-09-2015, 11:43 AM)amir23189 نوشته است:
(07-09-2015, 09:20 AM)یه ویچر نوشته است: سلام بچه ها یه سوال اونجایی که درباره دختر بارون خوی بهش خبر میدیم بعد قرار میشه زنش رو پیدا کنیم برای پیدا کردن زنش باید چیکار کنیم؟؟چون تو نقشه هیچ علامتی نیس

شما اگه داری رو pc میزنی back space تو کیبورد پیدا کن بعد برو به بخش کوءست بعد مرحله hunt a witch رو انتخاب کن و همینجور مراحل دیگری که تمومشون کنی یه علامت تو نقشه میاد که میگه برو پیش بورنون باهاش درباره زنش باهاش حرف بزن.

دوستا نی که در ریختن DLC های بازی و update های بازی مشکل دارن بازی رو کاملا پاک کنن دوباره نصب کنن وحتما در مسیر زیر نصب کنن

http://dl5.downloadha.com/hosein/Game/May%202015/19/Witcher.3.Wild.Hunt.Update.Installation.GOG.BlackBox.Fix-DLHA%20(www.Downloadha.com).zip

میگم کارت راه افتادا.
راستش لودینگش خئلی اعصاب خوردکنه واسه همه یخورده گیر میکنه حتی رو ps4 
ولی اگه منظورتون این باشه که دیگه بعد از لودینگ وارد بازی نمیشه اون یه مسئله دیگست

RE: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - PC-Gamer - 07-09-2015

عاقایون داداشام!
من الان دقیقا توی اون مرحله ام که باید باختوم رو از زیر آب پیدا کنی ! اولین باری که میری زیر آب!
آقا تا میام زیر آب بازی میپره بیرون! همه چیز روی low
تمام پست پروسسینگها خاموش
اینم سیستمم
core i7 3612 QM: Up to 3.1 GHz
6GB RAM
VGA: AMD 8750M with 4Gb of VRAM DDR5

نکنه مشکل از بازیه؟ کسی دیگه ای هم این مشکلو داشته؟
درایور گرافیکم دیفالته به نظرتون با آپدیتش مشکل حل میشه!؟ در ضمن وقتی گرافیکمو آپ میکنم یه اتفاقی میفته
الان توی اینفو سیستمم نوشته 8750M
وقتی آپدیت میکنم میشه 8500M
داستان چیه!؟ میشه مارو هم در جریان بذارید!؟

RE: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - Yves Guillemot - 07-09-2015

(07-09-2015, 04:29 PM)Ct Os نوشته است:
(07-09-2015, 11:43 AM)amir23189 نوشته است:

میگم کارت راه افتادا.
راستش لودینگش خئلی اعصاب خوردکنه واسه همه یخورده گیر میکنه حتی رو ps4 
ولی اگه منظورتون این باشه که دیگه بعد از لودینگ وارد بازی نمیشه اون یه مسئله دیگست
بعضی موقع ها دیگه نمیاد بازی هم آپدیته . راستی برای ps  مثلا چه قدر طول میکشه ؟؟

RE: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - fredmehdi - 07-09-2015

دانلود فایل رجستری بازی برای نصب اپدیت ها به همراه اموزش
دانلود
اموزش
برای نصب اپدیت ها شما احتیاج به فایل ریجستری دارید در حالت دیفالت روی درایو C کانفیگ شده

شما باید فایل باز کنید و ادرسهای موجود در فایل به ادرس محل نصب بازیتون تغییر بدید تا بتونید بازی اجرا کنید و بعد از اون اپدیتها بازی رو شناسایی کنن و نصب بشن

به این صورت
1: فایل ریجستری دانلود کنید . کلیک سمت راست کنید Edit بزنید
[تصویر:  ij82_hh.jpg]

2:بعد تمام مسیر هایی که مشخص کردم به ادرس محل نصب بازیتون تغییر بدید

برای مثال محل بازی من E:\The Witcher 3 Wild Hunt هست
به این صورت باید کانفیگ کنید

[font=Tahoma, Calibri, Verdana, Geneva, sans-serif]
Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\GOG.com\Ga mes\1207664643]
"PATH"="E:\\The Witcher 3 Wild Hunt"
"GAMENAME"="The Witcher® 3: Wild Hunt"
"STARTMENULINK"="C:\\ProgramData\\Microsoft\\Windo ws\\Start Menu\\Programs\\GOG.com\\The Witcher® 3 - Wild Hunt\\The Witcher® 3 - Wild Hunt"
"STARTMENUFOLDER"="C:\\ProgramData\\Microsoft\\Win dows\\Start Menu\\Programs\\GOG.com\\The Witcher® 3 - Wild Hunt"
"GOGGAMEDLL"="goggame-1207664643.dll"
"GUID"="{BF679CAD-FE6D-4CBE-9E99-D7193809207A}"
"BUILD"="28"
"STARTMENU"="The Witcher 3 Wild Hunt"
"gameID"="1207664643"
"uninstallCommand"="E:\\The Witcher 3 Wild Hunt\\unins000.exe"
"DEPENDSON"=""
"DLC"=""
"INSTALLDATE"="2015-05-12 08:44:20"
"VER"="2.0.0.28"
"SUPPORTLINK"="the_witcher_3_wild_hunt"
"LANGUAGE"="english"
"GALAXYLINKS"="1"
"SAVEGAMEFOLDER"="E:\\The Witcher 3 Wild Hunt"
"LAUNCHPARAM"=""
"LAUNCHCOMMAND"="E:\\The Witcher 3 Wild Hunt\\bin\\x64\\witcher3.exe "
"EXE"="E:\\The Witcher 3 Wild Hunt\\bin\\x64\\witcher3.exe"
"EXEFILE"="witcher3.exe"
"WORKINGDIR"="E:\\The Witcher 3 Wild Hunt\\bin\\x64\\"
"SKU"="DIGITAL"
"languageText"="english"
"languageVoiceover"="english"
[/font]
3: در اخر تغییراتی که دادید save کنید و فایل اجرا کنید ok کنید و تمام . . دیگه تمام اپدیتها و dlc ها براحتی نصب میشن
منبع:اورکلاکینگ هیروز

RE: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - Milad OC - 07-09-2015

سلام کسی میدونه dung از کجا باید پیدا کرد!