Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: راهنمایی و ترفند های بازی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%88-%D8%AA%D8%B1%D9%81%D9%86%D8%AF-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C)
+--- انجمن: راهنمایی در بازی ها (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%87%D8%A7--130)
+---- انجمن: راهنمایی در بازی ها (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%87%D8%A7)
+---- موضوع: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt (/Thread-%D8%B1%D9%81%D8%B9-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-The-Witcher-3-Wild-Hunt)

RE: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - Tomb Raider A - 08-19-2015

درود
یه فایل بود برا این بازی بود برا سیستم های ضعیف از کجا میتونم دان کنم البته با آموزش 
ممنون میشم اگه زود جواب بدین

RE: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - who i am - 08-19-2015

اقا سلام من اپدیت 1.07 بازی ویچر 3 را دانلود کردم ولی وقتی می خوام اپدیت را نصب کنم ارور میده game instalations not found please reinstall چی کار کنم بازی قشنگ نصبه تا بیشتر از نصفشم رفتم ولی یک باگی داشت که مجبور به دانلود این اپدیت شدم ولی اپدیت نصب نشد کمکم کنید لطفا اقا 2 گیگ دانلود کردم خیلی سخته خواهشا کمکم کنید

RE: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - Seed - 08-19-2015

(08-19-2015, 01:15 PM)leonpeyman نوشته است: اقا سلام من اپدیت 1.07 بازی ویچر 3 را دانلود کردم ولی وقتی می خوام اپدیت را نصب کنم ارور میده game instalations not found please reinstall چی کار کنم بازی قشنگ نصبه تا بیشتر از نصفشم رفتم ولی یک باگی داشت که مجبور به دانلود این اپدیت شدم ولی اپدیت نصب نشد کمکم کنید لطفا اقا 2 گیگ دانلود کردم خیلی سخته خواهشا کمکم کنید
مشکلات احتمالی در نسخه ی فول آنلاک و نصب پچ ر
اگر در هنگام نصب پچ با ارور Game installation not found رو به رو شدید.
فایل ریجستری که در پائین قرار داده ام رو دانلود کنید و فایل را در محل نصب بازی کپی کنید.
اگر شما بازی را در محل پیش فرض بازی نصب نکرده اید و در درایوی دیگر نصب کرده اید فایل ریجستری را با برنامه ی Notepad باز کنید و در محل هایی که آدرس بازی است محل نصب بازی خود را قرار دهید.
توجه کنید برای درست عمل کردن فایل ریجستری حتما \\ را دوبار بزنید به طور مثال :
H:\Program Files\Witcher3
را به صورت
H:\\Program Files\\Witcher 3
وارد کنید و فایل را ذخیره و آن را اجرا کنید و شروع به نصب پچ روز اول بازی کنید.
اگر با این توضیحات متوجه نشدید به این قسمت که توسط خبرنگار عزیز سایت [b]Ainur[/b]

فایل ریجستری
DOWNLOAD
فایل پچ روز اول
The Witcher 3 Wild Hunt Day 1 Patch

RE: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - who i am - 08-19-2015

دستت درد نکنه 0157 اره رفتم فایل رجیستری را تغییر دادم امیدوارم مشکلم حل بشه تبریک/ تبریک به خودم تبریک به شما تبریک به همه :D

RE: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - Tomb Raider A - 08-19-2015

درود
یه فایل بود برا این بازی بود برا سیستم های ضعیف از کجا میتونم دان کنم البته با آموزش 

RE: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - Seed - 08-19-2015

(08-19-2015, 02:02 PM)Tomb Raider A نوشته است: درود

https://forum.gamefa.com/Thread-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%A7%DB%8C-The-Witcher-3-%D8%A8%D8%B1-%D8%B1%D9%88%DB%8C-Low-End-PC-%D8%A2%D9%BE%D8%AF%DB%8C%D8%AA-%D8%B4%D8%AF

RE: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - sasan2shiraz - 08-20-2015

سلام.من بازی ویچر ک نصب کردم یه فایل آپدیت هم داخل خودش بود ( نسخه GOG ) ولی با چنین مشکلی رو به رو میشم :
[تصویر:  wamo_1_thumb.jpg]         [تصویر:  r2v0_2_thumb.jpg]

بعد که آپدیتا یه بعدی رو هم از یه سایت دیگه دان کردم . طبق راهنمایی خودشون گفته بودن : 
  • ابتدا به پوشه C بروید حال پوشه ای به نام GOG GAMES ایجاد کنید.

• حال بازی را در این پوشه بریزید به طوری که مسیر به این صورت باشد.
[font=tahoma]              C:\GOG GAMES\The Witcher 3 Wild Hunt[/font]
  • فایل ریجستری کم حجم کمتر از 1 کیلوبایت را دانلود کنید.

• فایل ریجستری دانلود شده را در مسیر بازی کپی و آن را اجرا کنید و پیغام را تایید (OK) کنید.

• حال آپدیت را از آخر این پست دانلود کرده و نصب کنید.

• حال بازی را از طریق Run as Administrator اجرا کنید و لذت ببرید.

• در صورت اجرا نشدن بازی به مسیر زیر بروید و بازی را از آن جا اجرا کنید.
[font=tahoma]            C:\GOG GAMES\The Witcher 3 Wild Hunt\bin\x64[/font]
  • کسانی که با ارور Game Installation not Found مواجه می شوند با این روش به راحتی مشکلشان حل خواهد شد.

• اگر بازی شما در مسیر دیگری نصب است قبل از این که فایل ریجستری دانلود شده در مرحله 3 را اجرا کنید با برنامه Notepad آن را باز کرده و میسر c را مسیر خودتان تغییر دهید
حالا مشکلی که من دارم باید بازی و هم بریزم داخل درایو c هم اون فایل رجیستری و ادیت کنم ؟ 

الان من با اینکه رجیستری و هم تغییر مسیر دادم ولی باز مشکل دارم ؛ الان هم مسیر و ادیت کردم هم تو مسیر بازی کپی شده ! چه راهی و اشتباه انجام میدم ؟ 

[تصویر:  4291_3_thumb.jpg]    [تصویر:  3ljk_4_thumb.jpg]   [تصویر:  6b5p_5_thumb.jpg]

RE: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - Ally.Kh - 08-20-2015

(08-20-2015, 01:14 PM)sasan2shiraz نوشته است: نبود؟

شما نیازی نیست اون کارایی که اول گفته رو انجام بدید ( شایدم جواب بده ها ولی بیخودی بازیو تو c نریزید )
فقط اون فایل رجیستری رو دانلود کنید روش کلیک راست edit رو بزنید بعد هرجا مسیر c:\\program files رو دیدید به مسیر نصب خودتون تغییر بدید بعد سیو کنید و فایلو ببندید بعد اگه فرمت فایل txt شد به reg تغییرش بدید و اجراش کنید و ok رو بزنید

آقا یه سوال 
من تا 1.07 دانلود کردم و نصب کردم ( آپدیتا نسخه bat ) بعد الان 1.08 به بعد نسخه gogه بعد نیازی به آپدیتای قبلی نداره و حجم بیخودیه واس دانلود
این آپدیتا نسخه bat ندارن؟؟

RE: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - AMIR_PC - 08-20-2015

دوستان به هیچ وجه بازی رو توی درایو C نصب نکنید، چون درایور C یک سری گلوگاه داره و نمیزاره بازی ها و بخصوص کرکی ها بعد از نصب آپدیت ها درست کار کنن

RE: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - sasan2shiraz - 08-20-2015

من توی C نصب نکردم ... اون پچ داخل خود بازی و نصب کردم 607 مگ یه پوشه ساخت Gog games بازی و انتقال دادم اونجا ! 

من تو فایل رجیستری باید کل مسیرایی که C و عوض کنم ؟ یا فقط مسیر نصب بازی ؟