Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: راهنمایی و ترفند های بازی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%88-%D8%AA%D8%B1%D9%81%D9%86%D8%AF-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C)
+--- انجمن: راهنمایی در بازی ها (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%87%D8%A7--130)
+---- انجمن: راهنمایی در بازی ها (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%87%D8%A7)
+---- موضوع: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt (/Thread-%D8%B1%D9%81%D8%B9-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-The-Witcher-3-Wild-Hunt)

RE: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - The Breaker - 08-27-2015

(08-26-2015, 03:31 PM)بازی_خور نوشته است: سلام
من توی نصب اپپدیت 1.082 مشکل دارم
http://*****/images/q60eodrfvv29wsnerez0.jpg

پیغام میده که محل نصب بازی رو پیدا نمی کنه
باید چی کار کنم ؟
من برای بازیم نه ریجستری کردم و نه پچ روز اول رو دانلود کردم.
الان باید دانلودش کنم ؟

اول باید پچ روز اول رو بگیرید بعدش ریجستری و بعدش اپدیت...

RE: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - بازی_خور - 08-27-2015

فایده نداشت
پچ روز اول رو دانلود کردم. باز هم همین مشکل رو داره
ریجستری هم کردم

RE: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - alone moon - 08-27-2015

(08-27-2015, 04:50 PM)بازی_خور نوشته است: فایده نداشت
پچ روز اول رو دانلود کردم. باز هم همین مشکل رو داره
ریجستری هم کردم

دوست عزیز

اگه بری صفحه قبل من یه پیام با عکس گذاشتم منم دقیقا همین مشکل رو دارم

یعنی 70 درصد مشکلات این بازی که کاربرا میگند همینه . اما حتی یه نفر راهی براش نداره

قدیما اینحا هر مشکلی داشتی راه حل بود اما الان اینجوری شده در ضمننننن به رجیستری و اینا هیچچچچ ربطی نداره

RE: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - بازی_خور - 08-27-2015

:exclamation:
توی پست های قبل همش گفتین فایل ریجستری درست نصب بشه اپدیت ها مشکلی ندارن
بعد حالا می گی تپدیت مشکل داره!
یعنی من 5 گیگ دانلود کردم همش به fu... رفت!
20 هزارتومن پول نت منو کی می خواد بده؟

لعنت به این بازی مسخره با اپدیت های مسخره ترش
منو باش که داشتم برای این بازی تاپیک اموزش gwent می زاشتم

RE: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - alone moon - 08-27-2015

نه فهمیدم قربونت برم اول بگو کدوم درایو و پوشه نصب کرده ای ویچر رو؟

فهمیدم اشکال کجاست

RE: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - مجیدنصر - 08-28-2015

(08-27-2015, 09:06 PM)بازی_خور نوشته است: :exclamation:
توی پست های قبل همش گفتین فایل ریجستری درست نصب بشه اپدیت ها مشکلی ندارن
بعد حالا می گی تپدیت مشکل داره!
یعنی من 5 گیگ دانلود کردم همش به fu... رفت!
20 هزارتومن پول نت منو کی می خواد بده؟

لعنت به این بازی مسخره با اپدیت های مسخره ترش
منو باش که داشتم برای این بازی تاپیک اموزش gwent می زاشتم
سلام کاربر عزیز
اول از همه اینکه لطفا از کلمات مناسب استفاده کنید. این fu... اصا مناسب این انجمن نیست پس ممنون میشم ازتون که رعایت کنید.
بعد اینکه چرا زود عصبی میشد؟ یک کاربری یه چیزی اومده گفته و شما هم زمین و زمان رو به هم دوختید؟ ما اینجا هستیم که هر جور شده مشکلات شما رو برطرف کنیم.
خب شما که میگی این ریجستری به درد نمی خوره پس بقیه چطوری تونستند با همین روش بازی رو اجرا کنند و تمام DLC ها و آپدیت ها رو نصب کنند؟
ببینید اکثر این مشکلات بر یگرده به خود شما که فایل ریجستری رو به درستی تغییر ندادید. اگر پست های اولیه این تاپیک رو نگاه کنید می بینید که بعضی از کاربر ها با اینکه می گفتند که فایل رجستری رو به درستی تغییر دادند ولی در آخر در همین تاپیک اعلام می کردند که فایل ریجستری رو درست تغییر ندادند و الان درست کردند و هم آپدیت و هم بازی الان اجرا شده.
شما اول از همه آپدیت روز اول به همراه آخرین آپدیت بازی که 1.08.3 میشه رو بگیرید و طبق راهنمایی پست اول فایل ریجستری رو تغییر بدید و آپدیت ها و DLC ها رو نصب کنید و مطمین باشید که با این روش بازی اجرا خواهد شد.
موفق باشید.

RE: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - alone moon - 08-28-2015

ببین دوست عزیز الان توضیح میدم رجیستری رو که خودت داری خب . اونو بنداز تو پوشه اصلی بازی.

بعد روش راست کلیک کن بعد برو open with سپس notepad رو انتخاب کن

بعد نوشته هایی باز میشه که باید بعضی جاها رو ویرایش کنی مثلا تو رجیستری یکی از اونا نوشته :

C:\\GOG Games\\The Witcher 3 Wild Hunt

اما تو میگی درایو c نصب نکرده ای پس هر جایی نصب کرده ای اون درایو ها رو ویرایش کن ضمنا پوشه ها رو.

تو اگه درست حسابی بهم آدرس میدادی خودم دقیق ویرایش میکردم برات اما فقط گفتی به درایو غیر c نصب کرده ای

اما اما اما بسیار مهم: 

بعد از اینکه ویرایش کامل و درست تموم شد باید دوباره روی فایل رجیستری راست کلیک کنی بری قسمت open with اونجا

registery editor رو انتخاب کنی بعد yes رو بزنی سپس ok رو بزنی و بری پچ رو نصب کنی یکم طولانی هستش ولی تموم میشه.

RE: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - Amir.ZiV - 08-28-2015

سلام خدمت دوستان گل من یه مشکلی داشتم اینکه توبازی همه چی صدا داره ولی وقتی بایه نفر دیگه حرف میزنم(که باید گزینه انتخواب کنید) صدامون نمیاد تو اسپیکرم فقط یه صدای پیس پیس میاد:) گرافیکم به به اخرین دریور اپدیه اپدیتای بازی هم تا اخر ریختم نشد که نشد. گرافیکم r9 270xهست. 

RE: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - مجیدنصر - 08-28-2015

(08-28-2015, 06:44 PM)Amir.ZiV نوشته است: سلام خدمت دوستان گل من یه مشکلی داشتم اینکه توبازی همه چی صدا داره ولی وقتی بایه نفر دیگه حرف میزنم(که باید گزینه انتخواب کنید) صدامون نمیاد تو اسپیکرم فقط یه صدای پیس پیس میاد:) گرافیکم به به اخرین دریور اپدیه اپدیتای بازی هم تا اخر ریختم نشد که نشد. گرافیکم r9 270xهست. 
سلام دوست عزیز
والا این یکی مشکل دیگه شاهکاره و خیلی هم عجیب غریب
شما آپدیت های بازی رو نصب کردید؟
آخرین نسخه ی کارت صدای خودتون رو هم نصب کردید؟

RE: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - بازی_خور - 08-28-2015

(08-28-2015, 06:44 PM)Amir.ZiV نوشته است: سلام خدمت دوستان گل من یه مشکلی داشتم اینکه توبازی همه چی صدا داره ولی وقتی بایه نفر دیگه حرف میزنم(که باید گزینه انتخواب کنید) صدامون نمیاد تو اسپیکرم فقط یه صدای پیس پیس میاد:) گرافیکم به به اخرین دریور اپدیه اپدیتای بازی هم تا اخر ریختم نشد که نشد. گرافیکم r9 270xهست. 

شما احتمالا تنظیمات مربوط به صدا رو سیخ نکردی؟
یک نگاه بکن
من خودم 3 ماه بازیwow رو بدون صدا بازی کردم تا این که فهمیدم از توی تنظیمات صدا قعطه