Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: راهنمایی و ترفند های بازی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%88-%D8%AA%D8%B1%D9%81%D9%86%D8%AF-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C)
+--- انجمن: راهنمایی در بازی ها (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%87%D8%A7--130)
+---- انجمن: راهنمایی در بازی ها (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%87%D8%A7)
+---- موضوع: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt (/Thread-%D8%B1%D9%81%D8%B9-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-The-Witcher-3-Wild-Hunt)

RE: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - Amir.ZiV - 08-29-2015

(08-28-2015, 08:50 PM)بازی_خور نوشته است:
(08-28-2015, 06:44 PM)Amir.ZiV نوشته است: سلام خدمت دوستان گل من یه مشکلی داشتم اینکه توبازی همه چی صدا داره ولی وقتی بایه نفر دیگه حرف میزنم(که باید گزینه انتخواب کنید) صدامون نمیاد تو اسپیکرم فقط یه صدای پیس پیس میاد:) گرافیکم به به اخرین دریور اپدیه اپدیتای بازی هم تا اخر ریختم نشد که نشد. گرافیکم r9 270xهست. 

شما احتمالا تنظیمات مربوط به صدا رو سیخ نکردی؟
یک نگاه بکن
من خودم 3 ماه بازیwow رو بدون صدا بازی کردم تا این که فهمیدم از توی تنظیمات صدا قعطه

نه از اول همینطوری بوده تو تنظیمات صدا هم رفتم نشد...

(08-28-2015, 07:22 PM)مجید نصر نوشته است:
(08-28-2015, 06:44 PM)Amir.ZiV نوشته است: سلام خدمت دوستان گل من یه مشکلی داشتم اینکه توبازی همه چی صدا داره ولی وقتی بایه نفر دیگه حرف میزنم(که باید گزینه انتخواب کنید) صدامون نمیاد تو اسپیکرم فقط یه صدای پیس پیس میاد:) گرافیکم به به اخرین دریور اپدیه اپدیتای بازی هم تا اخر ریختم نشد که نشد. گرافیکم r9 270xهست. 
سلام دوست عزیز
والا این یکی مشکل دیگه شاهکاره و خیلی هم عجیب غریب
شما آپدیت های بازی رو نصب کردید؟
آخرین نسخه ی کارت صدای خودتون رو هم نصب کردید؟
اقا درست شد کارت صدا یادم نبود اپدیتش کردم درست شد دمت گرم :D ;)

RE: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - saeedgreat - 08-29-2015

من قبلا ویچر 2 رو رفتم ولی درست یادم.نمیومد بخاطر همین موقع اجرای ویچر 3 گزینه simulate witcher 2 روoff کردم.الان میخوام بعد ویچر 3 دوباره اونارو بازی کنم.بعد دوباره ویچر سه رو با سیمولیت برم.خیلی فرقی نمیکنه اون گزینه سیمولیت رو میزدم یا نه؟ماموریتی چیزی .

RE: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - بازی_خور - 08-29-2015

(08-29-2015, 09:13 PM)saeedgreat نوشته است: من قبلا ویچر 2 رو رفتم ولی درست یادم.نمیومد بخاطر همین موقع اجرای ویچر 3 گزینه simulate witcher 2 روoff کردم.الان میخوام بعد ویچر 3 دوباره اونارو بازی کنم.بعد دوباره ویچر سه رو با سیمولیت برم.خیلی فرقی نمیکنه اون گزینه سیمولیت رو میزدم یا نه؟ماموریتی چیزی .

یک سوال
شما دوتا بازی رو اورجینال توی اکانت استیم داری ؟
اگر داری کرک بازی می کنی اون گزینه اول بازی برات فرق نمی کنه. شما yes یا no بزنی فرقی نداره

اگر اورجینال داری

فکر نمی کنم مرحله ای اضافه بشه
شاید فقط یک مقدار روایت بازی توی مرحله های فرعی برات فرق  داشته باشه.
مثلا توی نسخه قبلی با شخصیت x دوست بودی یا نه

RE: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - saeedgreat - 08-29-2015

(08-29-2015, 09:38 PM)بازی_خور نوشته است:
(08-29-2015, 09:13 PM)saeedgreat نوشته است: من قبلا ویچر 2 رو رفتم ولی درست یادم.نمیومد بخاطر همین موقع اجرای ویچر 3 گزینه simulate witcher 2 روoff کردم.الان میخوام بعد ویچر 3 دوباره اونارو بازی کنم.بعد دوباره ویچر سه رو با سیمولیت برم.خیلی فرقی نمیکنه اون گزینه سیمولیت رو میزدم یا نه؟ماموریتی چیزی .

یک سوال
اگر داری کرک بازی می کنی اون گزینه اول بازی برات فرق نمی کنه. شما yes یا no بزنی فرقی نداره

اگر اورجینال داری

من نسخه ی کرکی بازی میکنم.فکر کردم شاید شبیه مس افکت بمونه سیستمش

RE: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - m_shark - 08-29-2015

(08-29-2015, 09:49 PM)saeedgreat نوشته است:
(08-29-2015, 09:38 PM)بازی_خور نوشته است:

یک سوال

اگر اورجینال داری

من نسخه ی کرکی بازی میکنم.فکر کردم شاید شبیه مس افکت بمونه سیستمش

دوست عزیز ببین وقتی اون simulate witcher 2 save رو میزنی بعد از این که از white orchard بیرون میایی تو قصر یه یارو میاد ازت در مورد انتخاب هایی که تو witcher 2 کردی میپرسه و باید بهش جواب بدی.مثلا ازت میپرسه فلانی رو کشتی یا نه

RE: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - bornd - 08-30-2015

ببخشید بعد از چند مرحله دیگه هیچ علامتی روی نقشه نیست بازویو دوباره از اول نصب کردم ولی بازم به اون مرحله که میرسه دوباره همینجوری میشه مراحل فرعی میشه انتخاب کرد و رفت مراحل اصلی بازیو نه. هیچ علامتی روی نقشه نیست( احتمالا خود بازی ناقصه) لطفا کمک کنید

RE: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - بازی_خور - 08-30-2015

(08-30-2015, 04:44 PM)bornd نوشته است: ببخشید بعد از چند مرحله دیگه هیچ علامتی روی نقشه نیست بازویو دوباره از اول نصب کردم ولی بازم به اون مرحله که میرسه دوباره همینجوری میشه مراحل فرعی میشه انتخاب کرد و رفت مراحل اصلی بازیو نه. هیچ علامتی روی نقشه نیست( احتمالا خود بازی ناقصه) لطفا کمک کنید
این مرحله ای که مشکل داری از مراحله اصلیه دیگه؟
مرحله ای که توش باید دنبال زن و دختر" بارون" بگردی؟
دختره رو پیدا کردی اما برای پیدا کردن زنش مشکل داری؟

اگر اره

منم تو همین مرحله مشکل داشتم
برای رد کردنش اول باید یکی دیگه از مراحل اصلی رو رد کنی (باید بری بری به روستای vellan )
بعد رد کردن این مرحله می تونی ادامه بدی مرحله مربوط به زن "بارون" رو.

اگر نه

توی توضیحات مرحله رو بخون
ببین چیزی ننوشته
مثلا بری از یک فروشنده وسیله خاصی بخری
یا یک کتاب رو بخونی

دقیق یادم نیست اسم کاملشو laydis wood و mather.... (ببخشید اگر غلط املایی داره) بود که وقتی. روی هرکدوم میزنی هیچ علامتی روی نقشه نمیاره

RE: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - Yves Guillemot - 08-30-2015

(08-30-2015, 06:09 PM)بازی_خور نوشته است:
(08-30-2015, 04:44 PM)bornd نوشته است: ببخشید بعد از چند مرحله دیگه هیچ علامتی روی نقشه نیست بازویو دوباره از اول نصب کردم ولی بازم به اون مرحله که میرسه دوباره همینجوری میشه مراحل فرعی میشه انتخاب کرد و رفت مراحل اصلی بازیو نه. هیچ علامتی روی نقشه نیست( احتمالا خود بازی ناقصه) لطفا کمک کنید

اگر اره

برای رد کردنش اول باید یکی دیگه از مراحل اصلی رو رد کنی (باید بری بری به روستای vellan )

اگر نه

ببین چیزی ننوشته
یا یک کتاب رو بخونی

شما باید بری بخش کوئست ها و مرحله hunting a witch رو انتخاب کنی و بازی کنی

(08-30-2015, 07:50 PM)amir23189 نوشته است:
(08-30-2015, 06:09 PM)بازی_خور نوشته است:

اگر اره

اگر نه

ببین چیزی ننوشته
یا یک کتاب رو بخونی

شما باید بری بخش کوئست ها و مرحله hunting a witch رو انتخاب کنی و بازی کنی
کاری که گفتید رو انجام دادم ولی بازم نشد مرحله ی family matters هیچ علامتی رو نقشه نمیاد میشه لطف کنید سیو مرحله ی hunting a witch که بعد از مرحله ی family matters هست رو بظارید خیییلی ممنون