Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: راهنمایی و ترفند های بازی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%88-%D8%AA%D8%B1%D9%81%D9%86%D8%AF-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C)
+--- انجمن: راهنمایی در بازی ها (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%87%D8%A7--130)
+---- انجمن: راهنمایی در بازی ها (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%87%D8%A7)
+---- موضوع: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt (/Thread-%D8%B1%D9%81%D8%B9-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-The-Witcher-3-Wild-Hunt)

RE: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - مجیدنصر - 11-20-2015

(11-20-2015, 02:52 AM)???? نوشته است: سلام ی مشکلی برام پیش اومده من بازی ویچر(gog)رو ویندوز 8.1 نصب کردم مشکلی نداشتم ولی الان رو ویندوز 10 وقتی بازی نصب کردم و بعد برای پچ 1.01 رو میخوام نصب کنم ارور میده میگه فضای کافی ندارین (this is not enough disk space for this update) ولی درایوم خالیه خواهش میکنم کمک کنین
سلام
این ارور به خاطر این هست که درایو C شما فضای کافی برای نصب این آپدیت رو نداره. برای نصب این آپدیت باید حداقل 15 گیگ فضای خالی در درایو C خودتون داشته باشید. برای اینکار هم اول باید هر چیزی که توی پوشه ی Temp وجود داره رو پاک کنید و یا موقتا یکسری از فایل هاتون رو که در درایو C قرار داره رو به جای دیگه انتقال بدید و یک راه دیگه هم هست که جای پوشه ی Temp رو به یک درایو دیگه تغییر بدید.
فعلا راه اول رو امتحان کنید اگر بازم مشکل داشتید بگید تا راه حل دوم رو بهتون بگم.
برای پاکسازی کامل داریو C و حذف فایل های زائد و به درد نخور یه برنامه بهتون پیشنهاد می کنم این رو دانلود و نصب کنید خودش به صورت اتوماتیک درایو c رو اسکن و فایل های زائد رو شناسایی و پاک می کنه.به غیر از این نرم افزار شما هر چیزی که در دسکتاپ و یا پوشه های داکیومنت و غیره دارید موقتا به یه درایو دیگه انتقال بدید و دوباره اقدام به نصب آپدیت کنید.
Wise Disk Cleaner

(11-20-2015, 03:14 AM)behnamreza نوشته است: نسخه GOG ورژن GOG
هنگام نصب آپدیت 1.10 با اروری مواجه نشدید؟
وقتی وارد بازی میشید ورژن بازی رو چند نوشته؟
ببینید نصب کلی بازی اینجوری هست.
پچ روز اول رو نصب کنید.
16 DLC رایگان بازی که با آپدیت 10 بهینه شده رو نصب کنید.
بعد آپدیت 1.10 رو نصب کنید.
DLC Hearts of Stones رو نصب کنید.
آپدیت 1.11 نصب کنید.
اگر ترتیب این باشه نباید مشکلی توی اجرای بازی یا DLC های اون داشته باشید. اگر بازم مشکل داشتید از سیو بازیتون یه بکاپ بگیرید و بازی رو پاک کنید و فقط همین مراحلی که گفتم رو طی کنید و در آخر هم سیو بازی رو سر جای قبلی برگردونید.
در ضمن وقتی آپدیت 1.11 رو خواستید نصب کنید و با ارور مواجه شدید فایل patch_log.txt رو چک کردید که ببینید دقیقا چه مشکلی توی نصب هست؟

RE: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - dark druid - 11-29-2015

ببخشید من وقتی تو اولای بازی با یکی از جادوگرا برای پیدا کردن سیری به غاری میریم که اخرش با یکی از اعضای وایلد هانت روبرو میشیم
من تا نصفه جونشو میبرم بعد میره تو سپر دفاعیش جونش پر میشه و بیرونم نمیاد چ کار کنم ؟

RE: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - white.wolf - 11-29-2015

شما برای رد کردن اونجا حدقل لولتون ۶ باشه اون قسمت هم مشکل خاصی برای رد کردن نداره  فقط اون گرگ هارو بزنید سپر وايلد هانته ازبین می ره

RE: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - dark druid - 11-29-2015

(11-29-2015, 07:18 PM)white.wolf نوشته است: شما برای رد کردن اونجا حدقل لولتون ۶ باشه اون قسمت هم مشکل خاصی برای رد کردن نداره  فقط اون گرگ هارو بزنید سپر وايلد هانته ازبین می ره

من لولم 4 هستش  : |

RE: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - dark druid - 12-02-2015

یه سوال دیگه
تو یه ماموریت که بهمون میدن باید یه کاری بکنیم و زن baron هم پیداکنیم
چیکار کنم اونجا ؟

http://s6.picofile.com/file/8225942426/bandicam_2015_12_02_16_05_46_913.jpg  اینم عکسش لطفا کمک کنید

RE: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - بازی_خور - 12-02-2015

برای رد کردن این مرحله باید اول یک مرحله دیگه رو رد کنی از بین مرحله های اصلیت
(توی اسم مرحله velen داره)

RE: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - alikiani00 - 12-04-2015

سلام من وقتی تو مرحله ای که داره دنبال سری می گرده باید به velen فست تراول کنم ولی وقتی ای کارو می کنم فقت لودینگ رو میاره نیم ساعت صبر کردم ولی هیچی نشد جون مادرتون جوابم رو بدین

RE: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - dark druid - 12-04-2015

تو مرحله ولن  میریم تو یه ساختمان متروکه که  روح ها اونجا هستن بعدش تو طبقه اول یه در داره قفله اون درو چطوری باز کنم ؟

RE: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - بازی_خور - 12-16-2015

سلام
من یک مشکلی با اپدیت 1.10 دارم
اپدیت های قبلی بازی رو بدون مشکل نصب کردم ولی این یکی مشکل داره
تا الان از دو تا سایت دانلودش کردم
هر بار هم مشکل پیدا کرده
بازی رو که می زارم برای اپدیت تا 99 درصد بازی اپدیت میشه اما بعد متوفق میشه. و توی task manager هم جلوی اسمش مینویسه (not responding)  .
بعد که از task manager برنامه اپدیت رو می بندم و وارد بازی می شم و ورژن بازی رو نگاه می کنم . می بینم ورژن بازی به 1.10 اپدیت شده.
اما وقطی می خوام dlc hart of stone رو نصب کنم پیغام میده که باید بازی رو اپدیت کنم به ورژن 1.10 .
کسی میدونه چطور می شه درست کرد این مشکل رو ؟

RE: رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt - مجیدنصر - 12-17-2015

(12-16-2015, 02:10 PM)بازی_خور نوشته است: سلام
من یک مشکلی با اپدیت 1.10 دارم
اپدیت های قبلی بازی رو بدون مشکل نصب کردم ولی این یکی مشکل داره
تا الان از دو تا سایت دانلودش کردم
هر بار هم مشکل پیدا کرده
بازی رو که می زارم برای اپدیت تا 99 درصد بازی اپدیت میشه اما بعد متوفق میشه. و توی task manager هم جلوی اسمش مینویسه (not responding)  .
بعد که از task manager برنامه اپدیت رو می بندم و وارد بازی می شم و ورژن بازی رو نگاه می کنم . می بینم ورژن بازی به 1.10 اپدیت شده.
اما وقطی می خوام dlc hart of stone رو نصب کنم پیغام میده که باید بازی رو اپدیت کنم به ورژن 1.10 .
کسی میدونه چطور می شه درست کرد این مشکل رو ؟
سلام
چه مشکل عجیبی اولین بار هست باهاش برخورد می کنم.
چون اطلاع دقیقی ندارم این ها رو ازت میپرسم.
نسخه ی بازی که داری چیه؟ آپدیت بازی چه نسخه ای هست؟ آپدیت 1.11 رو نصب کردی؟ سعی کن یه بار بازی رو پاک کنی و دوباره نصب کنی و شروع کنی به نصب آپدیت ها و DLC ها ترتیب هم اینجوری باشه که اول 16 dlc رایگان بعد آپدیت 1.10 و بعد DLC داستانی و در آخر هم آپدیت 1.11
اینکار ها رو انجام بده ببین مشکل حل میشه. برای نصب آپدیت 1.10 هم توی درایور c باید حداقل 15 گیگ فضای خالی داشته باشی.