Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
معرفی بازی Mount And Blade ( آنلاین جذاب) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: PC (https://forum.gamefa.com/Forum-PC)
+--- انجمن: بازی های آنلاین (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A2%D9%86%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%86)
+---- انجمن: بازی های تحت ویندوز (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D8%AD%D8%AA-%D9%88%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%88%D8%B2)
+---- موضوع: معرفی بازی Mount And Blade ( آنلاین جذاب) (/Thread-%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-Mount-And-Blade-%D8%A2%D9%86%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D8%AC%D8%B0%D8%A7%D8%A8)

صفحه‌ها: 1 2

معرفی بازی Mount And Blade ( آنلاین جذاب) - janyup - 07-10-2015

****قبل از هر چیز عکسا رو ببینید :D ****

بازی استراتژیک Mount & Blade که چندین سال پیش منتشر شد، با این که حرف های زیادی برای گفتن داشت، چندان مورد توجه بازیکنان و منتقدان قرار نگرفت. به همین علت چند سال بعد نسخه تکمیل و اصلاح شده ی آن در سال ۲۰۱۰ با نام Warband منتشر شد که توانست به موفقیت نسبی دست یابد و نمره میانگین ۷٫۵ را کسب بکند. اما Warband لایق نمره های بسیار بهتر از این هاست.این بازی زیبا با ترکیب چندین سبک استراتژی، نقش آفرینی و اکشن، معجونی جذاب پدید آورده است که هر بازیکنی را معتاد به خود می کند(معتاد رو خوب اومده مخصوصا آنلاینش). گیم پلی شباهت های زیادی به بازی هایی مثل Rome: Total War دارد. لشکرکشی های استراتژی بر روی نقشه ای همچون سری توتال وار انجام می شود.  روی این نقشه علاوه بر سازماندهی نیروی نظامی و لشکرکشی، کارهای بسیار متنوع دیگری می توانید انجام دهید. در آغاز بازی شما یک ماجراجوی ناشناخته هستید. با انجام دادن ماموریت ها، کمک به مردم شهر ها و روستاها و قلعه ها، مبارزه با راهزن ها، شرکت در مسابقات نبردهای تن به تن گلادیاتورها و… به تدریج مشهور می شوید.

1. این یه توضیح مختصر درمورد بخش تک نفره بود که واقعا هم جالبه.(این قسمت خودش انواع مودها رو داره! یه نگاه بنداز http://www.game-iran.com/pc-game/download-game-mods/mbwarband )
2. میرسیم به بخش جذاب آنلاین :D
3. روش آنلاین بازی کردن بازی خیلی ساده و سریعه
4. میتونستم اینجا لینکای مورد نظرتون رو بزارم ولی برای سادگی کار به این لینک بروید و همه چی رو
متوجه میشید:: http://sputa-game.rozblog.com/post/141
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
+ میتونید خیلی راحت با یه سرچ ساده بازی رو دانلود کنید بازی باید ورژنش 1.158 باشه.
++اگر بازیتون از ورژن 1.158 کمتر بود میتونید با پچ بالایی که لینکش رو دادم آپ گرد کنید به 1.158
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

5. وقتی بازی رو پچ کردید کرک رو میفرستید بعد فایلی به نام "mbreg_fianna_proper.exe" در پوشه بازیتون ایجادمیشه اونو اجرا کنید احتمالا به اینترنت وصل باشید. نهایتا close رو بزنید و برید توی بازی حالشو ببرید.
+ واقعا یکی از بهترین بازیها برای آنلاین بازی کردنه حتی سرور ایرانی هم داره همچی داخل بازی هست اینم بگم که واقعا کل حجم بازی با پچ و کرک برای دانلود به 1 گیگ هم نمیرسه ارزشش رو داره.
++ حالا چندتا عکس از قسمت آنلاین بازی از خودم( همشون رو خودم درون بازی گرفتم)
[تصویر:  fri8vurpsd6t.jpg]
الفرار!!
[تصویر:  5p8gqvlqz770.jpg]

یکی از بهترینام توی مبارزه! :cool:

[تصویر:  3n55j0832n9j.jpg]
نصفش کنم؟ نکنم؟ کنم؟ نکم؟...؟....

[تصویر:  ws77bu7r3wnp.jpg]
اینم DLC جنگ های ناپلئون است ( اینا هم سربازامن!)
.خوب اینم از عکس، حدود هزارتا عکس دارم وقت شد بیشتر میزارم!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------کلام آخر::
هدفم از این تایپک::
1.آشنایی با این بازی و قسمت آنلاین
2.جمع کردن یه تیم (کلن) ایرانی (این بخش خودش یه تایپک جدا میطلبه)
1.2)یه مودی درونه بازی وجود داره به نام pw یه سبک جهان باز و نقش آفرینی مثلا میتونی کار کنی،تجهیزات بخری، انواع چت با بازیکنان دیگر، گرفتن قلعه،نام گزاری برای قلعه،vote (رای گیری) برای انتاخب پادشاه (هر faction ) البته من همیشه لوردم!! و هزار امکانات دیگر :D
2.2)من خودم هم رو استیم بازی رو خریدم و هم کرکی( سرورای کرکی برای مود native عالین) و بیشتر pw رو روی steam میزنم
3.2) توی steam مثلا قسمت نقش آفرینی حدود 200 نفر بازی میکنن!! :heart:
3.دوستان هرگونه مشکل داشتید سوال از هر بخش و قسمت بازی (نصب و مودها و ....) اینجا مطرح کنید به همه پاسخ میدم

رویه پیشنهادم فکر کنید برای یه کلن شصت نفره!
اینا یه کلن آلمانین نظم رو میبینید
تونستن با 50  نفر جلویه ما که 100 نفر بودیم و متحدمون که 80 نفر بود پیروز بشن Confused
[تصویر:  sz7tc6z390hz.jpg]
[تصویر:  c8np27gr9u9g.jpg][تصویر:  1aa2l17szjlz.jpg]

RE: معرفی بازی Mount And Blade ( آنلاین جذاب) - janyup - 07-11-2015

سلام به همه.
اگه خواستین منو توی بازی پیدا کنید اینم آیدیام!
Persian_House_of_Reyne :: PW mod
ii_bro :: Native mod
منتظر نظرات هستم :D

RE: معرفی بازی Mount And Blade ( آنلاین جذاب) - janyup - 07-14-2015

کسی نبود!؟

RE: معرفی بازی Mount And Blade ( آنلاین جذاب) - fredmehdi - 07-14-2015

من این بازی رو بازی کردم.واقعا شاهکاره و ماد های جالبی هم براش اومده ولی جناب janyp این بازی هم قدیمیه و هم گرافیکش خیلی خیلی پایینه.انیمیشن هاش هم خیلی مصنوعی کار شده.در نتیجه انتظار استقبال گسترده را نداشته باشید.

RE: معرفی بازی Mount And Blade ( آنلاین جذاب) - janyup - 07-15-2015

درسته ممکنه گرافیک بالا نباشه ولی گرافیک جذاب و خوبیه برای این سبک خیلی کمیاب مخصوصا قسمت آنلاین باید یه بار آنلاین تجربه کرد برای تابستون خوبه :D

RE: معرفی بازی Mount And Blade ( آنلاین جذاب) - aliakbar36 - 07-15-2015

(07-14-2015, 01:11 PM)fredmehdi نوشته است: من این بازی رو بازی کردم.واقعا شاهکاره و ماد های جالبی هم براش اومده ولی جناب janyp این بازی هم قدیمیه و هم گرافیکش خیلی خیلی پایینه.انیمیشن هاش هم خیلی مصنوعی کار شده.در نتیجه انتظار استقبال گسترده را نداشته باشید.

درسته گرافیک بالایی نداره ولی به طرز اعجاب آوری سرگرم کنندس و اعتیاد آور. البته اگر سعی کنید از چیت هاش استفاده نکنید خیلی بیشتر هم سرگرمتون میکنه. در ضمن پج هایی برای بهبود بافت های گرافیکی منتشر شده که میتونید استفاده کنید. ;)

RE: معرفی بازی Mount And Blade ( آنلاین جذاب) - HAMED1945 - 07-15-2015

این بازی محشره...چه آفلاین چه آنلاین،نسخه جدیدیش هم داره میاد :) من هستم برا کلن :P

RE: معرفی بازی Mount And Blade ( آنلاین جذاب) - janyup - 07-16-2015

(07-15-2015, 03:11 PM)HAMED1945 نوشته است: این بازی محشره...چه آفلاین چه آنلاین،نسخه جدیدیش هم داره میاد :) من هستم برا کلن :P

سلام. امیدوارم تعداد اعضای کلن زیاد بشه برای اینکه عضو کلن بشی اول اسمتو [IRAN] بزار . در آینده یه سرور تیم اسپیک هم درسست میکنم
و درجه بندی یا همون کلاس هر نفر مثل RANGER یا GENERAL یا LORD مشخص میشه
اگر تعداد اعضای کلن زیاد بشه میتونیم با تمرین توی بازی ( خودم فوت و فنش رو یاد میدم!) حرفه ای بشیم و یه تیم ایرانی خفن و آماده هم برای این قسمت بازی و هم قسمت دومش (Bannerlord 2) داشته باشیم. یا علی

راستی منتظر جوابم اونو نصف کنم یا نکنم Confused

RE: معرفی بازی Mount And Blade ( آنلاین جذاب) - fredmehdi - 07-16-2015

سلام دوستان.منم همیخام جوین بشم ولی چند تا سوال دارم
کدام نسخه و چطور دان کنم؟
ماد و دی ال سی لازمه؟
چطور اد کنم
پینگ 100 برای این بازی کافیه؟
نسخه کرکی کافیه یا حتما باید اوریج بخریم؟
ممنون میشم پاسخ بدید.

RE: معرفی بازی Mount And Blade ( آنلاین جذاب) - janyup - 07-17-2015

(07-16-2015, 11:40 AM)fredmehdi نوشته است: سلام دوستان.منم همیخام جوین بشم ولی چند تا سوال دارم
کدام نسخه و چطور دان کنم؟
ماد و دی ال سی لازمه؟
چطور اد کنم
پینگ 100 برای این بازی کافیه؟
نسخه کرکی کافیه یا حتما باید اوریج بخریم؟
ممنون میشم پاسخ بدید.

1. نسخه بازی 1.158 Mount and blade warband
2.نیاز به اد کردن نیست اول اسم کارکترت رو IRAN بزار
3.پینگ 100 تا حتی 250 برای بازی عالیه
4.نسخه کرکی کافی و پر از سروره- نسخه اوریج هم روی استیم جداست
5. نیاز به دی ال سی نداری برای آنلاین اما اگه خواستی میتونی دان کنی توی اونا هم آنلاین بزنی (فقط بعضی از دی ال سی ها قابلیت آنلاین دارن.