Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
دانلود بازی Team Fortress 2 به همراه بکاپ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: PC (https://forum.gamefa.com/Forum-PC)
+--- انجمن: بازی های آنلاین (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A2%D9%86%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%86)
+---- انجمن: بازی های تحت ویندوز (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D8%AD%D8%AA-%D9%88%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%88%D8%B2)
+---- موضوع: دانلود بازی Team Fortress 2 به همراه بکاپ (/Thread-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-Team-Fortress-2-%D8%A8%D9%87-%D9%87%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D8%A8%DA%A9%D8%A7%D9%BE)

دانلود بازی Team Fortress 2 به همراه بکاپ - مجیدنصر - 12-06-2015

به نام خدا

[تصویر:  a5lb_team-fortress-2-win-cover-front-57805.jpg]

نام بازی: Team Fortress 2
سبک بازی: First-person shooter
Mode: Single-player, multiplayer

سال انتشار: October 9, 2007
حجم بازی: 7.78
محدودیت هر سرور: 16
سازنده ی بازی: Valve Corporation
منتشر کننده بازی: Valve Corporation
پلتفرم های مقصد: Microsoft Windows، Xbox 360، PlayStation 3، OS X، Linux

بازی Team Fortress 2، یکی دیگر از محصولات کمپانی نام دار و معروف، یعنی Valve می باشد که در سال 2007 برای پلتفرم مختص PC گام در عرصه شبکه آنلاین بازی ها نهاد و هم اکنون در سایت محبوب استیم، جایگاه یکی از بهترین بازی های مولتی پلیر جهان را به خود اختصاص داده است. عنوان Team Fortress 2، یک بازی جذاب و کارتونی مانند با سبک Action و Free To play می باشد که از دیدگاه استیم، Team Fortress 2 می تواند یکی از سرگرم کننده ترین بازی های تحت شبکه مخصوص گیمرهای پلتفرم PC باشد!. تا زمانی که دوست دارید قادر خواهید بود بدون محدودیت عنوان Team Fortress 2 را تجربه کنید. در این بازی، بطور ثابت و هرزمان، نقشه های جدید، مود های جدید، سلاح های جدید، گجت های مختلف برای شخصیت های مختلف، منتشر می شود.

مد های بازی
بازی حدود 12 تا مد دارد که با آپدیت شدن بازی یکسری مد جدید به بازی اضافه می‌شود.به دلیل تعداد بالای مد ها فقط تعدادی از مد ها را معرفی می کنم و بقیه را به عهده ی خودتون میزارم که بازی کنید و بفهمید.

Arena

Capture the Flag

در این مد دو تیم برای تصاحب intelligence یکدیگر تلاش می‌کنند. هر تیم دارای 1 base است که باید intelligence های که از دشمن می‌گرد به آنجا ببرد و از intelligenceهای خود در برابر دشمن دفاع کند, هر تیم که سه intelligence جمع کند برنده match است و هر match دارای Time خاصی است بعد اتمام زمان گروهی که بیشترینintelligence را دارد برنده بازی است.

Control Point

2 تیم سعی در گرفتن مناطق یکدیگر اند اولین تیمی که موفق به گرفتن تمام کنترل point ها و از جمله گرفتن کنترل بوینت های دشمن شود برنده match خواهد بود.

King of the Hill

در مد 2 تیم برای یک کنترل point می‌جنگند هر تیم برای برنده شدن باید 3 دقیقه از آن دفاع کند و اگر team مقابل control point را بگیرد زمان شما نگه داشته میشود به طور مثال اگر شما کنترل point در 2:10 ثانیه از دست بدهید و وقتی دوباره آن را تسخیر کنید دوباره از همان 2:10 ثانیه شروع می‌شود.

Mann vs. Machine
Mannpower
Payload
Player Destruction
Special Delivery
Territorial Control
Training Mode

بعد از مد های بازی می‌رسیم به شخصیت های بازی که 9 شخصیت با کلاس ها و اسلحه های مختلف وجود دارد و هر کدوم ویژگی های خاص خودشون رو دارا هستند.

[تصویر:  eswn_300px_soldier.jpg]

Soldier

Soldier ها، یکی دیگر از کاراکتر های سریع موجود در بازی هستند که علاوه بر داشتن سرعت حرکتی بالا، می توانند با سلاح هایی که بیشتر شبیه به موشک انداز اند، ضربات جبران ناپذیری را بر دشمن وارد سازند.

[تصویر:  wme_demo-man.jpg]

Demoman

Demoman ها در به وجود آوردن انفجارهای بزرگ استاد هستند. دو سلاح اصلی آن ها می تواند به راحتی ضربات مهلکی را به تیم مقابل وارد کند. دیمومن ها در نبردهای شلوغ بسیار کارآمد هستند و می توانید با استفاده از آن ها در اینگونه شرایط، پیروزی را برای تیم خود به ارمغان آورید. 

[تصویر:  yc80_engineer.jpg]

Engineer

Engineer ها، یکی از تدافعی ترین کاراترهایی هستند که در بازی وجود دارند. با استفاده از این کلاس می توانید از هر چیزی که می خواهید به راحتی محافظت کنید و در مقابل پیشروی تیم مقابل بایستید.

[تصویر:  85wz_h.w.g.jpg]

Heavy

Heavy ها سرسخت ترین کاراکترهای طراحی شده در بازی هستند و از پای درآوردن آن ها کار بسیار مشکلی است. هوی ها بسیار کند اما مانند یک تانک انسانی، قدرتمند هستند. این کاراکتر که شاید بسیاری تیم فورترس 2 را به خاطر وجود وی روی کاورهای بازی، بشناسند، عاشق سلاح های سنگین با تعداد تیر بالا است و اصولا از آن به عنوان شروع کننده ی درگیری ها استفاده می شود.

[تصویر:  9yzk_pyro.jpg]

Pyro

پایرو یکی از مقاوم ترین  و سر سخت ترین کاراکتر موجود در بازی است و سلاح های سنگین و قدرتمند را دوست دارد. پایرو، مبارز نبردهای نزدیک است و هیچ کاراکتری نمی تواند در نبردهای تن به تن، وی را از پای در آورد. اما نقطه ضعف این کاراکتر سنگین وزن نیز در مربوط به همین مشخصه ی آن است. پایروها در مقابل تیرهایی که از فواصل دور به سمت آن ها می آیند، هیچ شانسی ندارند و بهتر است فاصله خود را با اسنایپرها و تک تیراندازها حفظ کنند.

[تصویر:  4fmu_scout_full_body.jpg]

Scout

اسکات سریع ترین کاراکتر بازی است و علاوه بر آن تنها شخصیتی است که می تواند پرش دوگانه انجام دهد. اسکات ها، در مراحلی که سرعت عمل حرف اول را می زند، بسیار کار آمد هستند. سلاح اصلی اسکات ها، اسلحه ای است به نام Scattergun که سرعت بالا و قدرتی مهلک از ویژگی های شاخص آن به حساب می آید.

[تصویر:  fh70_sniper.jpg]

The Sniper

اسنایپر کاراکتری است که بازی کردن با آن، صبر و حوصله ی بسیاری مطلبد. باید در گوشه ای کمین بگیرید و منتظر بمانید تا با مشاهده یکی از دشمنان از فاصله ای دور، آن را از پای در آورید. اسنایپرها به دلیل داشتن سلاح های دوربین دار، قادرند تا دشمنان را از فواصلی دور مورد حمله قرار دهند و به راحتی آن ها را از بین ببرند.

[تصویر:  nohd_spy.jpg]

جاسوس ها مرموزترین و خاص ترین کاراکترهای بازی هستند. همانطور که از نامشان پیداست، اسپای ها جاسوسانی در بازی هستند که بازی کردن با آن ها بسیار جذاب و لذت بخش است؛ چرا که می توانید خود را به شکل یکی از کاراکترهای دشمن درآورید و بی سر و صدا، ضربه های سهمگینی را از پشت سر به تیم حریف وارد کنید.

[تصویر:  a5r7_team-fortress-2-cosplay-prop-medic-...n-01-3.jpg]
Medic

کلاس مدیک، نقش پزشک را برای کاراکترهای دیگر در بازی ایفا می کند. نقش مدیک ها در بازی ساده، اما حیاتی است و می تواند میزان سلامتی هر کاراکتری که در میدان نبرد حضورد دارد را تا سطح بسیار خوبی بهبود بخشد. اگر از این کاراکتر در کنار کلاس هوی استفاده شود، به سختی می توان در مقابل آن ها ایستادگی کرد.

عکس از محیط بازی

[تصویر:  29i_2012-02-04_00004.jpg]

[تصویر:  koqp_2481423-9224634905-4.png.png]

[تصویر:  tq9y_maxresdefault.jpg]

[تصویر:  5yqz_tf2-20100913-174656.png]

سیستم مورد نیاز بازی

حداقل سیستم مورد نیاز:

CPU: Pentium 4/Athlon XP or better
CPU Speed: 1.7 GHz
RAM: 512 MB
Video Card: DirectX 8.1 compatible video card (NVIDIA GeForce4+ / ATI Radeon 8500+)
Sound Card: Yes
Free Disk Space: 5 GB

سیستم پیشنهادی:

CPU: Pentium 4/Athlon XP or better
CPU Speed: 3 GHz
RAM: 1 GB
Video Card: DirectX 9 compatible video card (NVIDIA GeForce 7900+ / ATI Radeon X1900+)
Sound Card: Yes
Free Disk Space: 5 GB

لینک دانلود بازی

Team Fortress 2 Steam Backup

آموزش استفاده از Backup

ابتدا نرم افزار استیم را باز کنید و از سربرگ برنامه گزینه ی Steam را انتخاب کنید. بعد از بین گزینه ها Backup and Restore Games را بزنید و در ادامه پوشه ی Disk_1 که را انتخاب کنید تا بازی در استیم شما نصب بشود.

توجه: دوستان عزیز توجه کنید بازی به شدت آپدیت میشه و آپدیت ها هم با حجم های مختلفی هست از 5 مگابایت آپدیت داره تا 600 به بالا. دو روز پیش دوباره بازی آپدیت شد و حجم آپدیت هم 214 مگابایت هست. البته کسایی که بازی رو تازه نصب می کنند آپدیت سنگین تری رو دریافت می کنند.

من خودم این بازی رو بازی می کنم اگر کسی مشتاق به بازی بود و با مشکلی داشت اطلاع بده تا جایی که در توانم هست اون رو براش برطرف کنم.

RE: دانلود بازی Team Fortress 2 به همراه بکاپ - Arash-Fire - 12-06-2015

مجید جان بازیش خوب است؟
سرور هاش شلوغ هست تو استیم؟؟

RE: دانلود بازی Team Fortress 2 به همراه بکاپ - مجیدنصر - 12-06-2015

(12-06-2015, 09:23 PM)Neil Druckmann نوشته است: مجید جان بازیش خوب است؟
سرور هاش شلوغ هست تو استیم؟؟
آره آرش خیلی بازی خوب و باحالی هست. من خودم بازی می کنم واقعا هیجان داره و خیلی هم پرطرفداره و شلوغ شلوغه حتما بهت پیشنهاد می کنم بازی کنی و اخطار هم در مورد آپدیت های بازی بهت میدم یه جورایی مثل Dota 2 آپدیت میده.

RE: دانلود بازی Team Fortress 2 به همراه بکاپ - A.R.A.$.H - 12-06-2015

مجید جان دستت درد نکنه فقط چند سوال که ذهن من رو همیشه نسبت به این بازی مشغول کرده  S0 (2)
1- نسخه ای که ما دانلود میکنیم چیه؟ کرکی محسوب میشه یا اصلی؟ یه توضیح کلا در این رابطه.
2- سرورها خارجی و ایرانی دارند؟ پنگ ما اذیت نمیکنه؟
3- انتشار آپدیت ها چندوقت به چندوقته؟ همین تازه باهات صحبت کردم و گفتی که ISP تو هم سرعت دانلود از سرورهای خارج رو کم میکنه  S0 (2) آپدیت سنگین زیاد میاد؟ سرعت دانلود از سرورهاشون خوبه؟

RE: دانلود بازی Team Fortress 2 به همراه بکاپ - Arash-Fire - 12-06-2015

رفت برای دانلود...! S0 (44) 
مجید بعد ایدی استیمت رو پ.خ کن.

(12-06-2015, 10:06 PM)A.R.A.$.H نوشته است: مجید جان دستت درد نکنه فقط چند سوال که ذهن من رو همیشه نسبت به این بازی مشغول کرده  S0 (2)
1- نسخه ای که ما دانلود میکنیم چیه؟ کرکی محسوب میشه یا اصلی؟ یه توضیح کلا در این رابطه.
3- انتشار آپدیت ها چندوقت به چندوقته؟ همین تازه باهات صحبت کردم و گفتی که ISP تو هم سرعت دانلود از سرورهای خارج رو کم میکنه  S0 (2) آپدیت سنگین زیاد میاد؟ سرعت دانلود از سرورهاشون خوبه؟
1- این بازی کلا فری تو پلی هست یعنی اینی که ما دانلود میکنیم اصل هست چون از استیم کنده بکاپش رو از اینجور سایتا میگیریم

2-پینگت چنده؟

3- خودم در انتظار جوابم S0 (2)

RE: دانلود بازی Team Fortress 2 به همراه بکاپ - مجیدنصر - 12-06-2015

(12-06-2015, 10:06 PM)A.R.A.$.H نوشته است: مجید جان دستت درد نکنه فقط چند سوال که ذهن من رو همیشه نسبت به این بازی مشغول کرده  S0 (2)
خواهش می کنم آرش جان
1- ببین این بازی ها به اسم Free 2 Play یا به اختصار F2P هست. هر جا چنین چیزی رو دیدی بدون این بازی رایگان هست یعنی چی یعنی اینکه شما اگه وارد استیم بشی می تونی بدون صرف هیچ هزینه ای این بازی رو دانلود و مشغول به بازی بشی. این بازی ها اورجینال هستند و اصلا ربطی به کرک ندارند چون بازی از طرف سازنده ها رایگان عرضه شده. حالا درسته بازی برای بازی کردن رایگانه ولی یکسری آیتم توی بازی هست که باید برای اون یه مبلغی پرداخت کنی تا آیتم ها آزاد بشه و بتونی از اون ها استفاده کنی. نسخه ای هم که ما دانلود می کنیم Backup هست حالا Backup چیه؟ Backup همون فایل های بازی هست که ما از استیم دانلود می کنیم تا بازی رو اجرا کنیم ولی خب به دلیل نت فوق شاهکار ما نمی تونیم بازی ها رو از خود استیم دانلود کنیم برای همین این Backup ها رو دانلود می کنیم با سرعت بالا و بعد هم بقیه ماجرا بازی رو شروع کن. S0 (2)
2- سرور ها که همه خارجی هستند و من ندیدم سرور ایرانی داشته باشه ما هر چی رفتیم بازی کردیم همه با خارجی ها بود.(نا گفته نماند که این خارجی ها روزگاری از ما سیاه کردند پس حواستون باشه S0 (2) ). پینگ من توی بازی بالای 600 یا 700 هست و بعضی موقع ها اونم چی بشه خیلی کم یه لگ ریز میزنه که اونم موردی نیست.
3- انتشار آپدیت ها تاریخ مشخصی نداره یک موقع دیدی دو هفته پست سر هم آپدیت ها ریز و درشت منتشر می کنند. یک موقع هم دیدی اصلا هیچ آپدیتی منتشر نمیشه. از نظر سنگینی که آپدیت ها آرش از 4 مگ داره به بالا بستگی داره نمی تونم بهت دقیق بگم ولی سنگین ترین آپدیتی که من برای این بازی دانلود کردم فکر کنم حدود 600 مگ بود. آپدیت ها از طریق خود استیم انجام میشه و سرعتش هم برای من خوبه سرعت حدود 170 بهم میده وقتی آپدیت دارم دان می کنم. ببین این عکس وقتی هست که بازی آپدیت می خواد.
[تصویر:  r3ci_tf2.jpg]
وقتی هر بازی آپدیت جدیدی براش منتشر میشه توی لیست بازی هات بغل اسمش می نویسه که بازی نیاز داره آپدیت بشه. حالا اگه بازی رو گرفتی قبل اجرا یه توضیح مفصل به صورت صوتی در مکان مشخص شده که خودت میدونی بهت میدم. S0 (2)

RE: دانلود بازی Team Fortress 2 به همراه بکاپ - shanks - 09-29-2016

اگه کسی بازی میکنه اسمشو بگه من add کنم 

بعد کسی تو این بازی trade  میکنه؟

اسم اکانتم برای add کردن shayan0047 هس S0 (2)