Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
ارتباط با اعضای تحریریه - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: تالارهای گفتگوی™ Gamefa (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%AA%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%AF%D9%81%D8%AA%DA%AF%D9%88%DB%8C%E2%84%A2-Gamefa)
+--- انجمن: ارتباط با مدیریت انجمن (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%B7-%D8%A8%D8%A7-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86)
+---- انجمن: ارتباط با اعضای تحریریه (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%B7-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D8%AD%D8%B1%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D9%87)
+---- موضوع: ارتباط با اعضای تحریریه (/Thread-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%B7-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D8%AD%D8%B1%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D9%87)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

RE: ارتباط با اعضای تحریریه - Qeiji - 08-03-2016

(08-03-2016, 02:22 AM)Clegane نوشته است: مطمئن هستید که میشه در اینجا مطلب نوشت ؟ اگر اینطور باشه که من خیلی خوشحال میشم فعالیت داشته باشم.
از اونجایی که نوشته ها همگی از طرف مقاله نویس های رسمی و اصلی سایت هست ، تصور میکردم فقط و فقط برای این افراد هست و بقیه اعضا نباید چیزی ارسال کنند! البته هنوز هم شک دارم S0 (2) 
در رابطه با قسمت نقدهای ساده ، بیشتر یکجور پاراگراف نویسی هست و مطلقا نمیشه اسمش رو نقد یا یادداشت گذاشت.

S0 (43)
دستت درد نکنه دیگه، خبر مرگم بعد از سه سال بودن تو اینجا و با داشتن تگ کاربر «زنگ زده» دیگه اینارو ندونم، باید برم ور دل ند استارک S0 (2) یجوری میگی «مطمئنی؟» که دارم کم کم شک میکنم نکنه چندوقته نبودم، 30یاست اون بخش عوض شده S0 (45)
والا اون دوتا دلیل داره، یکیش اینه که جناب حاج بابایی سردبیر جدید (سرپرست سابق) سایت همیشه مقاله هاش رو تو فروم هم میذاره. حالا چرا؟ درست نمیدونم ولی درکل کار قشنگیه و یه حالی میده به بخش نقد و بررسی. دمیش اینه که عزیزانی که جدیدا اومدن تحریریه، قبلا عضو ساده فروم بودن و به قول معروف، هویجوری مطلب مینوشتن اینجا که حالا که تازه رفتن تحریریه و تگشون عوض شده، آخرین مطالبشون تو صفحه های اول، این حس رو میده که انگار بعد از تحریریه شدن، نوشتن اینارو S0 (2) بعدشم برادر من اصلا فروم واسه اینه که هرکسی بیاد هرچی حال میکنه بنویسه S0 (2) ما فقط یه سری قوانین داریم که تو تاپیک زدن باید رعایت بشه وگرنه داشتن یا نداشتن تگ یا هرگون سمتی در هربخشی از گیمفا، هیچ اهمیتی نداره. این نویسنده های سایت که از آسمون نازل نمیشن S0 (2) میان اینجا نقد ساده مینویسن، بعد چهارنفر از این قدیمیا که چیزی بلدن، بهشون اشکالاتشون رو میگن و یواش یواش تجربه کسب میکنن و یه دفعه میبینم «سبز» شدن.

به هرحال، برو هرچه میخواهد دل تنگت بنویس، خیلی هم خوشحال میشیم S0 (2)

RE: ارتباط با اعضای تحریریه - Clegane - 08-03-2016

ممنون از توضیح کاملت.
دیگه کاملا مطمئن شدم از این بابت.
چندتا نقد و بررسی داشتم جاهای دیگه ولی اینجا دیگه کپیشون نمیکنم.سعی میکنم چیز جدید بنویسم.
ممنون از تو.

RE: ارتباط با اعضای تحریریه - Clegane - 08-25-2016

من می‌خواستم یک مطلبی رو اینجا عنوان کنم، نمی‌دونم اسمشو میشه انتقاد گذاشت یا پیشنهاد یا نظر یا هرچیز دیگه.
یکی از عللی که من تصمیم گرفتم اینجا به معنای واقعی بنویسم، حضور و شرکت در بحث و گفتگو به معنای دقیقش بود ولی متاسفانه اونطور که فکر می‌کردم نشد. اولین بار یک نقد دقیق نوشتم برای بازی فال آوت 4 که خوشبختانه نظرات مختلف کاربرا، بعضا اعضای مهم و حتی تحریریه باعث شد کمی مشتاق شم بیشتر بنویسم. مثلا یک سری ایرادات نگارشی داشتم که در مطالب بعدیم رفعشون کردم. بعد از اون اما، چندتا مطلب دیگه نوشتم که فقط با سپاس و اعتبار گرفتن صرف از اعضا همراه شد. که این ابدا چیز بدی نیست. کیه که دلش نخواد سپاس بشه یا از اعضای باتجربه و مهم انجمن اعتبار بگیره ولی دیگه نظراتی ندیدم در باب مطالب خودم. مثلا انتقاد به من یا نظری که در رو باز کنه برای بحث، از اونجایی که من از بحث و گفت و گو خوشم هم میاد. اینکه لحن مطالبم خوبه یا بده، اصولا یک نوع فیدبکی که بتونه سازنده باشه و من بفهمم با خودم چند چندم. اینکه بعضا اعضای سایت به من اعتبار میدن یا لایک می‌کنن ولی نظری نمیدن دو حالت داره. یا انقدر مطالب من سطحش بالاست که نیازی به نظر و نقد نداره یا اعضا احتمالا حوصله بحث ندارن؟ یا نمی‌خوان نظری بدن؟ برای همین من نمیتونم بفهمم چقدر باید بیشتر رو مطالبم کار کنم یا لحن رو تندتر کنم یا اروم‌تر یا هرچیز دیگه.
اینا رو گفتم تا به اینجا برسم که اصولا یکی مثل من که دوست داره فیدبک بیشتری دریافت کنه، باید پروسه طبیعی روطی کنه و وارد تحریریه سایت بشه و مطالبشو اونجا بذاره تا کاربرای بیشتری بازدید کنن و نظر بدن؟ یا مثلا میشه عضو افتخاری و غیر رسمی سایت شد؟ اصلا هم برام مهم نیست عصو رسمی باشم یا نباشم یا مثلا تگ کاربریم تغییر کنه. بیشتر مخاطب برام مهمه.
سابقه من هم در این مدت کوتاه که کاملا مشخصه. من چهارتا مطلب تو فروم گیمفا دارم. یه نقد از بازی، یه معرفی بازی (Review)، یه مقاله تحلیلی و یه نقد سینمایی (سریال) که تو امضام هم هست.
حالا با این اوصاف به نظرتون باید چه کرد؟ اگر ممکنه اعضای با تجربه‌ی سایت، به خصوص تحریریه من رو تو این مسئله راهنمایی کنند.

RE: ارتباط با اعضای تحریریه - It's Time - 08-25-2016

(08-25-2016, 01:07 AM)Clegane نوشته است:
من می‌خواستم یک مطلبی رو اینجا عنوان کنم، نمی‌دونم اسمشو میشه انتقاد گذاشت یا پیشنهاد یا نظر یا هرچیز دیگه.
یکی از عللی که من تصمیم گرفتم اینجا به معنای واقعی بنویسم، حضور و شرکت در بحث و گفتگو به معنای دقیقش بود ولی متاسفانه اونطور که فکر می‌کردم نشد. اولین بار یک نقد دقیق نوشتم برای بازی فال آوت 4 که خوشبختانه نظرات مختلف کاربرا، بعضا اعضای مهم و حتی تحریریه باعث شد کمی مشتاق شم بیشتر بنویسم. مثلا یک سری ایرادات نگارشی داشتم که در مطالب بعدیم رفعشون کردم. بعد از اون اما، چندتا مطلب دیگه نوشتم که فقط با سپاس و اعتبار گرفتن صرف از اعضا همراه شد. که این ابدا چیز بدی نیست. کیه که دلش نخواد سپاس بشه یا از اعضای باتجربه و مهم انجمن اعتبار بگیره ولی دیگه نظراتی ندیدم در باب مطالب خودم. مثلا انتقاد به من یا نظری که در رو باز کنه برای بحث، از اونجایی که من از بحث و گفت و گو خوشم هم میاد. اینکه لحن مطالبم خوبه یا بده، اصولا یک نوع فیدبکی که بتونه سازنده باشه و من بفهمم با خودم چند چندم. اینکه بعضا اعضای سایت به من اعتبار میدن یا لایک می‌کنن ولی نظری نمیدن دو حالت داره. یا انقدر مطالب من سطحش بالاست که نیازی به نظر و نقد نداره یا اعضا احتمالا حوصله بحث ندارن؟ یا نمی‌خوان نظری بدن؟ برای همین من نمیتونم بفهمم چقدر باید بیشتر رو مطالبم کار کنم یا لحن رو تندتر کنم یا اروم‌تر یا هرچیز دیگه.
اینا رو گفتم تا به اینجا برسم که اصولا یکی مثل من که دوست داره فیدبک بیشتری دریافت کنه، باید پروسه طبیعی روطی کنه و وارد تحریریه سایت بشه و مطالبشو اونجا بذاره تا کاربرای بیشتری بازدید کنن و نظر بدن؟ یا مثلا میشه عضو افتخاری و غیر رسمی سایت شد؟ اصلا هم برام مهم نیست عصو رسمی باشم یا نباشم یا مثلا تگ کاربریم تغییر کنه. بیشتر مخاطب برام مهمه.
سابقه من هم در این مدت کوتاه که کاملا مشخصه. من چهارتا مطلب تو فروم گیمفا دارم. یه نقد از بازی، یه معرفی بازی (Review)، یه مقاله تحلیلی و یه نقد سینمایی (سریال) که تو امضام هم هست.
حالا با این اوصاف به نظرتون باید چه کرد؟ اگر ممکنه اعضای با تجربه‌ی سایت، به خصوص تحریریه من رو تو این مسئله راهنمایی کنند.

با عرض سلام و خسته نباشید
سوالتون در بخش ارتباط با اعضای تحریریه بود اما چون به انجمن مربوط میشد پاسخ میدم. طبیعتاً میزان بازخوردی که یک مقاله بدست میاره به موضوع و محبوبیتش هم بستگی داره. به عنوان مثال وقتی شما یک نقد یا ضدنقد از بازی Fallout 4 مینویسید، مسلما در جایی مثل گیمفا بازخورد و توجه بیشتری جلب میکنه اما وقتی در مورد یک سریال نوپا مثل The Night Of مینویسید، مسلما نباید انتظار زیادی داشت (یک اینکه تعداد مخاطب های سینما و تلویزیون فعلا به تعداد کاربرهای گیمر نیست و دوم اینکه سریال نوپا هست و شاید خیلی ها ندیده باشن که طبیعتا هم وارد مقاله نمیشن برای اسپویل و...) 
خیلی از اعضای تحریریه، سردبیر و حتی بنده مقالاتی که در انجمن منتشر میشند رو مطالعه میکنیم و سعی میکنیم مشکلاتش رو به نویسنده مورد نظر بگیم تا کیفیت مطالب بیشتر بشه. اما خب این باز بستگی به خودتون داره. شما مقاله های سایت رو مطالعه کنید و با سطح نوشته های خودتون مقایسه کنید و ببینید که آیا آمادگی ورود به تیم تحریریه رو دارید یا نه. 
امیدوارم بقیه دوستان هم از این به بعد توجه بیشتری داشته باشند، ممنون بابت توجه و نظردهیتون

RE: ارتباط با اعضای تحریریه - Clegane - 08-25-2016

(08-25-2016, 12:34 PM)Erfan-Wh نوشته است:
(08-25-2016, 01:07 AM)Clegane نوشته است:

با عرض سلام و خسته نباشید
سوالتون در بخش ارتباط با اعضای تحریریه بود اما چون به انجمن مربوط میشد پاسخ میدم. طبیعتاً میزان بازخوردی که یک مقاله بدست میاره به موضوع و محبوبیتش هم بستگی داره. به عنوان مثال وقتی شما یک نقد یا ضدنقد از بازی Fallout 4 مینویسید، مسلما در جایی مثل گیمفا بازخورد و توجه بیشتری جلب میکنه اما وقتی در مورد یک سریال نوپا مثل The Night Of مینویسید، مسلما نباید انتظار زیادی داشت (یک اینکه تعداد مخاطب های سینما و تلویزیون فعلا به تعداد کاربرهای گیمر نیست و دوم اینکه سریال نوپا هست و شاید خیلی ها ندیده باشن که طبیعتا هم وارد مقاله نمیشن برای اسپویل و...) 
خیلی از اعضای تحریریه، سردبیر و حتی بنده مقالاتی که در انجمن منتشر میشند رو مطالعه میکنیم و سعی میکنیم مشکلاتش رو به نویسنده مورد نظر بگیم تا کیفیت مطالب بیشتر بشه. اما خب این باز بستگی به خودتون داره. شما مقاله های سایت رو مطالعه کنید و با سطح نوشته های خودتون مقایسه کنید و ببینید که آیا آمادگی ورود به تیم تحریریه رو دارید یا نه. 
امیدوارم بقیه دوستان هم از این به بعد توجه بیشتری داشته باشند، ممنون بابت توجه و نظردهیتون

ممنونم بابت پاسخ.

در رابطه با بخش‌هایی که بولد کردم پاسخ می‌دم:
  • اینکه در بخش تحریریه مسئله رو مطرح کردم، علتش اینه که خطابم بیشتر به اعضای تحریریه بود، چون بیشتر بچه‌های تحریریه اینجا فعال‌ترن، بعضا کاربرای تگ دار دیگه، برای همین اینجا مطرح کردم.
  • در رابطه با سریال فقط می‌خواستم عنوان به روزی رو انتخاب کرده باشم ولی شاید حق با شما باشه، یک مقدار احتمالا اینجا زیادی به روز بودم.
    واقعیتش غیر از ایراد نگارشی، اون هم فقط یک بار، دیگه فیدبک ایرادگیرانه‌ای مبنی بر بالا بردن کیفیت مطالب دریافت نکردم. همونطور که قبلا هم گفتم، این میتونه علتش این باشه که کیفیت مطلب به حد خودش بالا هست و دیگه نیازی به ایرادگیری نیست وگرنه حالت دیگه‌اش اینه که اعضای تحریریه حوصله‌ی ایرادگیری ندارن که بعید میدونم این باشه! اگر حالت سومی هم داره من متوجه نشدم.
  • مقاله‌های سایت رو مطالعه کردم، خوشبختانه بخشی از اونها هم اینجا قرار می‌گیره، سطح مقاله‌ها خوبه ولی به نظرم اکثرا خبری و ترجمه‌ای هست، و نه تالیف. حتی اگر ترجمه‌ای هم باشه باید دیدگاه مولف هم در اون دخیل بشه. البته من تعیین کننده‌ی تولید محتوای سایت نیستم  ولی شخصا من به تالیف بیشتر علاقه دارم، اگر دقت کنید اکثر نوشته‌های من هم نشانه‌ای از کپی یا تقلید نداره و یا تحت تاثیر جو رسانه‌ای و هایپ و ... نیست. تالیف از نظر من یعنی همین، خودت باشی و خودت بنویسی اما برای مخاطب. شاید این حرف خیلی مغرورانه به نظر بیاد ولی اگر این رو متر و معیار قرار بدیم، خیلی جاها مطلب من می‌تونه بهتر از مطالب سایت گیمفا باشه. و احتمالا باعث ایجاد یک سبک نگارشی، سلیقه و دیدگاه تحلیلی بشه.
  • اینکه من وارد تحریریه بشم یا نشم، ابدا بررسی‌اش با من نیست. من محتوا رو تولید کردم و حالا شما به عنوان متولی تحریریه سایت باید تصمیم بگیرید که امکانش هست یا نه. خیلی هم برام مهم نیست عضو رسمی باشم یا نه، اگر امکان همکاری افتخاری باشه، باز هم برام مناسبه.
    خلاصه ریش و قیچی همه دست خود شماست :)

RE: ارتباط با اعضای تحریریه - Lazaretto - 08-29-2016

متاسفانه همیشه در چنین تاپیک هایی (مثه 8 نویسنده برتر)، بحث هایی مطرح میشه که ارتباط چندانی با خود تاپیک نداره (قبلاً هم تو فروم شاهدش بودیم و نیازی نیست اسم ببرم) و این ناشی از "آتش زیر خاکستر"ی هستش که وجود داره. این آتش زیر خاکستر بدون شک به خاطر یه مسائلی به وجود اومده که حالا کاری نداریم چی بودن، نه گفتنش اینجا کار درستیه و نه دردی رو دوا میکنه. باز هم بُگذریم...

به طور کلی تو فروم فعالیتی ندارم و کلاً هم عقیده دارم باید راه فروم رو از صفحه اصلی به طور کامل جدا کرد. یعنی نه چیزی از فروم بره صفحه اصلی، نه چیزی از صفحه اصلی بیاد فروم، نه بیان انتقاد رو از صفحه اصلی تو فروم بیان کنن و نه انتظار داشته باشن که به انتقادشون از صفحه اصلی، تو فروم جوابی داده بشه! به این لیست هماهنگی های تحریریه و ... رو هم اضافه کنید. دیگه هیچ جای حرفه ای و طراز اولی نیست که از یه سیستم سنتی مثه فروم به عنوان یه پل ارتباطی استفاده کنه و به نظرم فقط گیمفاست که هنوز به سنت هاش وفاداره! از این هم بُگذریم...

بیانیه دادن (یا به قول برخی، بالای منبر رفتن) پدیده فراگیری تو فضای مجازی هست و اونایی که هیچ حرفی واسه گفتن ندارن ولی بالای منبر رفتن رو خوب بلدن، معمولاً باعث یه جبهه گیری هایی تو جمع های این چنینی میشن و متاسفانه باید بگم دقیقاً اینجا هم شاهد این قضیه هستیم. یعنی کسایی که هیچ چیزی بهشون هیچ ربطی نداره، به واسطه رفتار غیر حرفه ای برخی مسئولین به ظاهر حرفه ای وارد یه جریاناتی میشن و بعدتر باعث به وجود اومدن برخی جبهه گیری های الکی و چند دستگی بین مخاطب ها (بخونید کاربران فروم) میشن. اخیراً هم بیانیه زیاد دیدیم، ولی متاسفانه افرادی که بیانیه دادن خودشون باعث شدن هیچ وقت انتقادشون جدی گرفته نشه. این یه حقیقت هست که وقتی یکی یه بار جلوی من چهره اش خراب بشه، دیگه دفعات بعدی وقتی ببینم پست داده، یادداشت گذاشته، پیام خصوصی داده یا هر چیز دیگه ای کوچک ترین تمایلی برای جواب دادن بهش ندارم! همه همین طور هستن. وظیفه من به عنوان یه مسئول ایجاب می کنه که تمامی انتقادها رو بشنوم، ولی دیگه تشخیص "انتقاد" از "تخریب" و البته "سلیقه شخصی" به عهده خودم هست. مطمئن باشید کوچک ترین انتقادی از ما، در هر کجا (اعم از کامنت های صفحه اصلی، یادداشت پروفایل، پست فروم و ...) صورت بگیره از چشم ما دور نمیمونه، جواب هم بهش ندیم الزاماً به  این معنی نیست که باهاش مخالف هستیم! مطمئناً اگر انتقاد شما درست باشه در نحوه فعالیت ما مشهود خواهد بود. یه کم از حرفی که اول این قسمت از پست گفتم دور شدم، ولی لازم بود، برگردیم به همون بالای منبر رفتن. متاسفانه برخی انتقاد می خوان بکنن، ولی نحوه درست انتقاد کردن رو بلد نیستن! به طور کلی که انتقاد در فضای مجازی تو کشور ما به تخریب شبیهه و ناخودآگاه توش تخریب صورت می گیره در اکثر مواقع و به این دیگه باید همگی عادت کرده باشیم. ولی متاسفانه برخی انتقاد رو با "درد دل" اشتباه می گیرن و میان سفره دلشون رو تو اون متن حاوی انتقاد باز می کنن و از هر دری میگن!

خب "سجاد محمدی پور" عزیز، به تیم تحریریه چه ربطی داره که اومدن علیه شما توئیت دادن؟ این اصلاً به بحث جنابعالی و سردبیر مربوطه؟ نکنه فکر می کنی ما هم مثه "برخی" اقدام به "استخدام مزدور" می کنیم تا برن بقیه رو خراب کنن؟ این که دیگه چرا وجهه عمومی شما جلوی بقیه خراب شده و ... به ما کوچک ترین ارتباطی نداره. همیشه بقیه درست نمیگن، ولی "تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها!" به این جمله هم خوب دقت کن و هر دو بخش رو در نظر بگیر. در جریان اتفاقاتی که واسه حضرت عالی افتاده نیستم و اصلاً هم واسم مهم نیست بدونم که چی بوده و چی شده، دارم خیلی واضح میگم "توئیت دادن علیه شما و کلاً جوی که علیه شما هست به تیم تحریریه هیچ ربطی نداره!" حالا بازم اگه دوست داری کاه رو به کوه ربط بدی و گودرز شقایقی رو جای شقایق گودرزی در نظر بگیری، خود دانی.
گفتی "برخی اساتید"... خوشحال میشم نام ببری و قشنگ مشخص کنی که منظورت کی هست. نسبت به این کلمه "استاد" تنفر شدیدی دارم و برخی هم مطلع هستن نسبت به این قضیه، هیچ وقت هم ادعایی در زمینه نویسندگی نداشتم و همیشه سعی من بر این بوده تا مخاطب رو با جنبه های مختلف یک بازی، به طور دقیق آشنا کنم. می دونم که منظورت هم من نبودم ولی بازم میگم "نام ببر" کدوم یکی از اعضای تیم فعلی منظورت هست. اگر هم منظورت تیم فعلی نیست پس دقیقاً چرا یه همچین چیزی رو مطرح می کنی!؟ به نظرت "استاد" بودن آقای ایکس از نظر کاربری که نام کاربریش هم غلط املایی داره، واسش مایه افتخار و مباهاته؟ یا فحش خوردن همون شخص از یه کاربر دیگه به خاطر پاک کردن نظر غیر مرتبطش با بحث چطور، اون هم حقه؟ اصلاً به نظر خودت (به عنوان یه نویسنده) این چیزا واسه یه شخصی که کارش نویسندگی تو حوزه گیم هست، اهمیتی داره؟ پاسخت رو پس لطف کن و تعمیم بده به بقیه نویسنده ها! اینجا هیچکس دنبال ارضای حس نویسندگیش نیست، کسی نمینویسه که بگن "آندره بازن" هستی و کسی هم نمینویسه که پول دربیاره (خودت بهتر در جریان حقوق های کار اینترنتی هستی و لازم نیست بحث رو باز کنم)، همه دنبال این هستن تا به شیوه ای صحیح، نظراتشون رو در قالب مقالات با بقیه به اشتراک بذارن. اختلاف نظر هم طبیعیه، پس مشخصاً کسی از انتقاد ناراحت نمیشه! ولی متاسفانه انتقاداتی که مطرح میشه خیلی خیلی عجیب و به دور از احترام هستن. تقریباً از هر 10 تا متن انتقادی، 9 تاش پر از مغلطه، خیال بافی، توهین و ... است.
بارها گفتی گیمفا رو دوست داری، ولی به نظرت اگه واقعاً گیمفا رو دوست داری، بهتر نیست انتقاداتت رو به شیوه بهتری در میون بذاری؟ بهتر نیست یادداشت هات رو باز بذاری تا مدیر کل فروم نیاد تو پروفایل خودش بهت جواب بده؟ بهتر نیست یه پیام خصوصی به من یا سردبیر یا هر کدوم از مسئولین بدی، به دور از هر گونه تیکه پرانی و تو لفافه کوبیدن (!) بگی مشکل چیه؟ بهتر نیست از فرم "تماس با ما" صفحه اصلی استفاده کنی؟ بهتر نیست به خود سردبیر ایمیل بزنی؟ شما وقتی میای تو یه فضای عمومی مثه فروم انتقادی رو مطرح می کنی، حتی اگه اندکی هم بیای تیکه بندازی (حتی به قول برخی طنز قاطیش کنی!) دیگه مسلماً حرف شما واسه من مسئول بوی انتقاد نداره، بوی تخریب داره! همیشه رسم بر این بوده وقتی خصوصی یه مسئله ای گوشزد شد، اگر پاسخی شنیده نشد بیاد عمومی مطرح بشه، منتها الآن برعکسه! کوچک ترین مسئله ای به صورت خصوصی مطرح نمیشه و منتقد سریعاً میاد تو تاپیک و پیش خودش میگه "برم یه حالی ازشون بگیرم و بیام!"
هر جا صحبتی از انتقاد بوده، نام "سجاد محمدی پور" به عنوان یکی از طرفین بحث درخشیده! حتی وقتی که مستقیم هم تو بحث نبوده. حق بده به بقیه که نسبت به انتقادت حس منفی پیدا کنن (خصوصاً از اون جایی که هیچوقت درست مطرح نشده). این که شما میری طومار می نویسی و توسط بیست و اندی کاربر به امضا می رسونی چیز بدی نیست، ولی وقتی توش انتقادی مطرح نمیشه و هر چیزی رو به چیز دیگه وصل می کنی باعث میشه دیگه اون طومار کوچک ترین ارزشی نداشته باشه. وقتی میای از آکادمی ایراد می گیری در حالی که نمیدونی اصلاً چی توش در جریانه، فقط یه پیام داره: با سردبیر مشکل داری و می خوای زیر سوال ببریش!
خطاب به تمامی دوستانی که انتقادی دارن میگم: اگر انتقادی دارید، ازتون خواهش می کنم درست و به دور از قصد و غرض، مشکل شخصی، تیکه پرانی و ... مطرحش کنید، باور کنید جدی گرفته میشه! ولی تا وقتی بخواید "تخریب" کنید نه "انتقاد"، مطمئن باشید هیچ وقت به نتیجه نمی رسید.

بهترین راه ارتباط با مسئولین، پیام خصوصی در فروم هستش یا ارسال ایمیل (برای اون دسته از مسئولین که ایمیلشون رو قرار دادن). از این راه ها اقدام کنید، اگر جواب نگرفتید بعد بیاید به صورت عمومی جار بزنید و دوباره باعث ایجاد درگیری بشید.

پ.ن 1: هر کسی جز "سجاد محمدی پور" پست می داد، من جوابی نمی دادم. منتهای مراتب یه سری حرفا بود که باید به ایشون زده میشد، به همین علت وارد بحث شدم. خود آقای محمدی پور هم صحبتی دارن، فقط و فقط از طریق پیام خصوصی پاسخ میدم و پستی در مورد حرفای من داده بشه به هیچ وجه پاسخگو نخواهم بود.  یه نکته هم من باب مزاح و صرفاً به عنوان شوخی بگم: حیفه متنت رو جاستیفای کنی، نیم فاصله هم رعایت کنی، به بهترین شکل ممکن از علائم نگارشی استفاده کنی، بعد توش غلط املایی داشته باشی!

پ.ن 2: دوستانی که مسئول نیستن اگر لطف کنن و نقش "ریش سفید" جمع رو ایفا نکنن یه محبت بزرگی در حق همه کردن! به هر حال اینجا بی صاحب نیست، مسئولینی داره و اون مسئولین هم صلاح دیدن به بقیه آزادی بیان بدن! این حق رو شما با گفتن جملاتی نظیر "امیدوارم دیگه کسی پست نده" ازشون نگیرید! با تشکر!

پ.ن 3: پست طولانی شد، شرمنده دوستانی شدم که تو سایت، مقالات رو نمیخونن و صرفاً یه نگاه به باکس نمره میندازن، بعد میرن زیرش کل حیثیت نویسنده رو به بازی می گیرن! عذر می خوام که حرفم باکس نمره نداشت!

پ.ن 4: پست قرار بود تو تاپیک "8 نویسنده برتر" داده بشه، منتها نمیدونم چرا یهو بسته شد! همه پاسخ دادن خلاصه و به نظر فقط سر من بی کلاه موند. بحث رو منتقل کردم به اینجا چون حرف هام بخشیش کلی بود راجع به مسائلی که اخیراً راجع به "انتقاد پذیر نبودن" (!) به گوش می رسه.

RE: ارتباط با اعضای تحریریه - سجاد محمدی پور - 08-30-2016

من فقط یک چیزایی رو میگم و امیدوارم برای یکبار هم که شده منطقی برخورد کنید با موضوع. والا من دیگه نمی‌دونم به چه زبونی بگم که دوستان برداشت بدی از قضیه نکنن. منظورم همون یک عده‌ای هست که منتظرن ما چیزی بگیم و واکنش نشون بدن، اما به ولله قسم نه من نیت بدی دارم و نه چیزی شبیه بهش. الان دقیقا چند نفر زد ما هستن؟ بگین خب آقا... من هی دارم با زبان بی زبانی از جناب آقابابایی بابت اتفاقات قبلی عذرخواهی می‌کنم، یه عده میان برچسب میزنن. هی میام میگم ایشون جای استاد بنده‌ن، میان اون خط بالاییش رو که هیچ ربطی به جناب آقابابایی و تحریریه نداره رو جواب میدن. میام از مقالات اعضای فروم انتقاد می‌کنم، ربطش میدید به تحریریه! به چه صورت و به چه طریقی، الله اعلم. من اومدم تو مقاله جناب مازیار چهار جمله نوشتم در خصوص مقاله، فقط بخاطر اینکه نظری داده باشم، اما خب جَوی تو انجمن بوجود اومده که باعث شد جناب آقابابایی برخورد تندی بکنن با اون نظر، در حالی که می‌گم؛ نه نظر بنده و نو جو حاکم در انجمن هیچ ارتباطی با اعضای تحریریه و کل گیمفا نداره و بین یک عده و بنده هست. من هم هیچ‌کجای حرفام نگفتم این اتفاقات رو از چشم فرد X یا گفته‌های Y می‌دونم که میاید به خودتون وصلش می‌کنید و از زبون ما حرف میزنین. سوء برداشت هم نشه، اما نه من دیگه حوصله جر و بحث کردن با یک جماعت تقریبا بی‌منطق رو دارم و نه شما وقتش رو... پس یک چیزی رو در جواب به آقای دهقانی می‌گم، منتها خطاب به همه... بعد از این اگر ببینم کسی جوابی هم داده مطمعن باشید حتی نمی‌خونم که چی گفته و خلاصه بگم؛ بحث رو همینجا تمومش کنید. پیشاپیش هم بخاطر طولانی بودن متن از همگی عذرخواهی میکنم

اول اینکه‌، مرسی از جناب دهقانی بابت پاسخ‌شون.
از قدیم گفتن، دندانی که درد نمی‌کنه رو باید کشید. من اصلا نمی‌دونم چی شد، چطور شد و از کجا شروع شد که الان اینجای کارم. خیلی از شماها من رو نمی‌شناسید و با خوندن چهارتا جمله ممکنه در موردم نظر بدین، اما خب خیلیا میدونن که بیرون از این فضا بنده کلا شغلم به این حرفا نمی‌خوره و کلا ربطی هم بهش نداره. اصلا نمی‌دونم چی شد که یهو کار ما به قول شما بیانیه صادر کردن و بالای منبر رفتن شد. جوابم رو در آخرین کامنتی که داخل پست مازیار جان (8 نویسنده برتر) دادم، گفتم و نیازی نمی‌بینم خیلی از اون‌هارو اینجا تکرار کنم.
حقیقت می‌دونید چیه؟ اینه که الان اصلا نمی‌دونم از کجا باید شروع کنم. من نمی‌دونم درد ما ایرانیا چیه که هیچ‌وقت و از هیچ طریقی برخی از مسائل تو کت‌مون نمیره و این یک حقیقته و منم نمی‌تونم تو این زمینه انقلاب کنم. عجب پرونده‌ کثیفی داشتم و خبر نداشتم! نمی‌دونم آخرین نظرم رو داخل پست مازیار جان خوندید یا خیر، اما با این‌حال دوست دارم یک چیزی رو به عنوان یک کاربر ساده به بالادستی‌هاش بگم. نه به عنوان نصیحت و یا چیزی شبیه بهش، فقط بخاطر این‌که من رو تو فهرست آدم بدا نذارید. به قول یه آقایی که اومد گفت: آدم باید قدرتش رو تو کارش نشون بده، نه اینکه فقط بیاد حرف بزنه و بره پی کارش! بدبختی من هم این بوده که هیچ وقت نتونستم با این یک جمله کنار بیام و عواقبش رو هم دیدم. دقت کردین یا نه رو نمی‌دونم، اما بنده تو پست مازیار هیچ حرفی در مورد سایت نزدم و همون‌جا هم گفتم که به لیست اعضای موجود در مقاله کاری ندارم (حالا چرا یه عده اومدن بهش واکنش نشون دادن رو در آخر این مطلب بهش اشاره میکنم) و بیشتر مطلب رو بررسی کردم که خب طبق معمول جناب آقابابایی از هیچی، همه‌چی درست کردن و چارتا تیکه‌پراکنی هم زدن تنگ حملاتشون که گویا این تیکه‌پراکنی‌ها اصلا به چشم اساتید نمیاد، چه برسه به مابقی چیزها...
چهره ما آدما خیلی شبیه به اون موجود دوست‌داشتنی و رنگارنگ حیات وحش شده. انتقاد می‌کنیم، میگن لحن انتقادت خیلی بد بود و جوابی نمی‌گیریم. انتقاد می‌کنیم و لحنمونو درست می‌کنیم، از بیت ر.هبری سند گیر میارن که بگن طرف چیزی سرش نمیشه تا ماست‌مالی کرده باشن و بازهم جوابی نمی‌گیریم. میایم می‌گیم انتقادپذیر نیستین، 50-60 جمله صرف می‌کنید و به شکل سوپرمن‌پسندی قضیه رو به نفع خودتون تموم می‌کنید و ما بازهم جوابی نمی‌گیریم. پیش خودمون می‌گیم گور پدر سایت و همین فروم گیمفارو عشقه، ولی بازهم می‌بینیم طاقت دیدن کامنتای مارو ندارید؛ چرا؟ چون احساس می‌کنم بعضی اوقات (فقط بعضی اوقات) حرف حساب توشه و بازهم مثل همیشه جوابی نمی‌گیریم. یک سری از دوستان اومدن گفتن بیایم دورهمی انتقاد کنیم تا شاید جوابی بگیریم (اون انتقاد هم مخصوص فروم بود و به سایت ربطی نداشت) که خوشبختانه جناب استادی با کمال احترام اومدن و جواب مارو دادن که اگر توجه کرده باشید، همون افراد معترض اومدن و تو فروم فعالیت کردن و به عشق جناب استادی مطالب رو بروز نگه داشتن تا دست تنها نباشن و برای اولین بار در طول تاریخ یک جوابی گرفتیم! فهمیدید چی شد؟ ما از نویسندگان سایت انتقاد کردیم و عواقبش رو هم دیدیم (هرچند خداشاهده من یکی این اواخر اصلا و عبدا قصد نداشتم هیچ یک از اعضای سایت رو مورد انتقاد قرار بدم)، همچنین از جناب استادی انتقاد کردیم و مزایاش رو دیدیم. فرق جواب دادن‌ها میدونید تو چیه؟ اینه که جناب استادی جواب میدن و ما با عشق براشون فعالیت می‌کنیم و حتی منی که در یک سایت دیگه فعالیت دارم هم دست به انتشار یک مقاله می‌زنم، اما افرادی مثل جناب آقابابایی ازشون انتقاد میشه ولی جوابش چیزی جز بی‌احترامی نیست. واقعا فرقی ندارن؟ من احساس می‌کنم انتقادمون از جناب استادی خیلی سنگین‌تر و جدی تر از انتقاداتی بود که از اعضای سایت صورت گرفت، اما با این حال تفاوت‌هارو دقت کردین؟
نقل‌قول: خب "سجاد محمدی پور" عزیز، به تیم تحریریه چه ربطی داره که... (مابقی حرفا!)
چه جالب! اول اینکه من تو کدوم قسمت از حرفام گفتم که این موضوعات مربوط به تیم تحریریه میشه؟ کجا گفتم مربوط به جناب آقابابایی‌ـه؟ کی گفتم «توئیت» اعضای فروم به «تیم تحریریه» مربوط میشه؟ الان الکی دارین روی ما برچسب میزنین و از زبون من حرف میزنین؟ خود اون اعضای محترم هم می‌دونن کیا هستن و تو این یک مورد واقعا نمی‌توم نام ببرم. شاید فقط یکی از اون‌ها مربوط به اعضای تحریریه میشه و مابقی از خود فروم هستن و مدیر سابق و مقام‌دار فروم هستن. ضمن اینکه کی، کجا، تحت چه شرایط به قول شما مزدور استخدام کرده واسه کوبوندن مابقی افراد؟ ااین حرفارو از کجاتون در میارین؟ الان من دارم خیال‌بافی می‌کنم یا شما؟ الان من دارم مسأله رو می‌پیچونم یا شما؟ الان من گناه‌کارم که جواب بی‌احترامی‌هارو میدم یا شما؟
والا من یادم نمیاد حرفی زده باشم که توش بگم خراب شدن وجهه بنده در بین اعضای سایت ربطی به تیم تحریریه یا جناب آقابابایی داشته و داره. فقط خواستم بگم که بازخوردهای یک انتقاد به این شکل بوده وگرنه چه ربطی داره به این چیزی که شما گفتید؟ و اینکه درسته «تا نباشد چیزکی، جناب آقابابایی نگوید چیزها!» این درستشه نه اون چیزی که شما گفتید! ماشالله سیر برخوردها با من دقیقا زمانی شروع شد که ایشون به یک انتقاد ساده از بنده ایراد گرفتن و یکی از کاربران هم در جوسازی دخیل شد. بخدا همین و بس! کافیه جناب آقابابایی تو سایت بگن، این درسته و این غلط! یک جماعت حرفشو تأیید می‌کنن... نیازی نیست که من بگم، وقتی جناب آقابابایی تعیین کنه که (مثلا) من آدم بده‌م مابقی هم همینو میگن. یکمی دقت کردین به چیزی که گیمفا قبلا بود؟ به شخصه کوچک‌ترین ایرادی در مدیریت جناب آقابابایی نمی‌بینم (تروخدا این جمله قبلیه رو هم بخونید :s0 (43): الان به همه‌چی دقت میکنن جز این) اما زبق معمول تو برخی مسائل مشکلاتی وجود داره که خب عادیه بعضی‌ها در انظار عمومی اون رو بیان کنن که خودم هم به متوجه اشتباهم هستم و تکرارش هم نکردم این اشتباه رو. منتها یک عده و خود جناب آقابابایی نظرات مارو شخم میزنن تا یه انگ و برچسبی بچسبونن به ما. چرا؟ والا نمی‌دونم...
نقل‌قول: دارم خیلی واضح میگم "توئیت دادن علیه شما و کلاً جوی که علیه شما هست به تیم تحریریه هیچ ربطی نداره!"
و من هم دارم خیلی واضح و مبرهن می‌گم که توئیت‌های اعضای فروم هیچ ربطی به شما نداره. من نمی‌دونم کِی و کجا گفتم این موضوع مربوط به اعضای تحریریه میشه که هی اینو تکرار می‌کنین؟!
نقل‌قول: گفتی "برخی اساتید"... خوشحال میشم نام ببری و قشنگ مشخص کنی که منظورت کی هست. نسبت به این کلمه "استاد" تنفر شدیدی دارم و برخی هم مطلع هستن نسبت به این قضیه، هیچ وقت هم ادعایی در زمینه نویسندگی نداشتم و همیشه سعی من بر این بوده تا مخاطب رو با جنبه های مختلف یک بازی، به طور دقیق آشنا کنم. می دونم که منظورت هم من نبودم ولی بازم میگم "نام ببر" کدوم یکی از اعضای تیم فعلی منظورت هست.
بنده گفتم که خیلی وقته موضوعات مربوط به سایت رو فراموش کردم و برام مهم نیستن. و این یعنی «انتقاداتم» مربوط به اعضای فروم گیمفا و شرایط فعلیشه... چشم، اون اساتید رو هم توی خصوصی به همراه عکس و اسم، نام می‌برم تا شکی بوجود نیاد نسبت به این قضیه. هرچند که قطعا منظورم شما نبودید، چون خوشبختانه تا به حال حرکت بدی از شما ندیده بودم و خب این اولین باره که علیه بنده جبهه گرفتید. در ادامه گفتید که بنده از هر 10 تا انتقادی که می‌کنم 9 تاش لحن مناسبی نداره که تو این یک مورد با شما موافقم! اما هیچ‌وقت و به هیچ طریقی قصدم کوبوندن مطلب یا نویسنده نبوده. وقتی شما و شخص جناب آقابابایی به هر طریقی میاین بنده رو در انظار عمومی مورد تمسخر قرار میدین (که شاید خودتون متوجه نشده باشین، اما بازخوردها این شکلی بوده) و تیکه می‌ندازین بهم، چه دلیلی داره من این کار رو نکنم؟ مگه دیوانم؟ من امروز اومدم تو پست برادر مازیار نظری دادم که حتی ذره‌ای هم شبیه به انتقاد از سایت و اعضاش نبود، اما جواب جناب آقابابایی جوری بود که من نتونستم پاسخ ایشون رو ندم. الان مشکل از منه که نمی‌تونم مسخره شدن رو تحمل کنم؟ مشکل از کیه؟ درسته که لحن انتقاداتم به هیچ‌وجه درست نیست و عقیده دارم که باید از این به بعد توی خصوصی این حرفارو بزنم، اما اولا اینکه من قصد ندارم دیگه در رابطه با سایت نظری بدم و دوم اینکه حق با شماست و کوتاهی در این مورد هم از منه که میام نظراتم رو عمومی می‌کنم که قول میدم بعد از گذاشتن این نظر این موارد هم به طور کامل حذف میشن تا مشکلی پیش نیاد. در خصوص یادداشت‌هام، فراموش کرده بودم که بسته‌ست و جناب استادی هم حرفاشون رو تو خصوصی با بنده زدن و به یک نتیجه اعلا رسیدیم! جوری که بنده دو روز بعد یک مقاله به صورت اختصاصی در فروم منتشر کردم و خیلی از اعضای معترض هم به کمک جناب استادی اومدن. کسایی که خیلی وقته فعالیتی نداشتن! اما یک مشکل دارم با حرافاتون! چطور شما می‌گید این دسته از انتقادات رو باید تو خصوصی زد، اما خودتون میاین عمومیش می‌کنید؟ الان به من بر نمی‌خوره که اینجوری مورد انتقاد قرار گرفتم؟ ولی من هیچ‌وقت قرار نیست جواب کسی رو با بی‌احترامی بدم چون کلا تو تصوراتم نمی‌گنجه «سجاد محمدی‌پور»ی که بخواد حرف بزرگ‌تر از سایز دهنش بیرون بیاد.
نقل‌قول: برم یه حالی ازشون بگیرم و بیام!
واگذار می‌کنم به قضاوت کاربرا... مگه دیوانه‌م واسه خراب کردن اعصاب دوستان مطالب رو مورد انتقاد قرار بدم؟ گور پدر نقد و مقاله و سایت و هرچی حولش می‌چرخه. یکمی فکر کنید تروخدا و بعد حرفتون رو بزنید. اون‌قدر وقتم ارزش داره که نخوام برای مسخره کردن دیگرون ازش استفاده کنم. انقد گفتید لحن انتقاداتت خرابه که من یک روز سر و ته شدم واسه اینکه خون به مغزم برسه. الان لحن انتقاد شما خوبه؟ لحن انتقاد (مسخره کردن) جناب آقابابایی خوب بود؟

نقل‌قول: هر جا صحبتی از انتقاد بوده، نام "سجاد محمدی پور" به عنوان یکی از طرفین بحث درخشیده
خب مشکل انتقاد کردن کجاست؟ خوبه روز تا شب بیایم تو نظرات بگیم «دم شما گرم عجب چیزی بود»، «بهترین مقاله تاریخ بود»، «به فلان بازی باید نمره فلان میدادین»، «چرا فلان چیز رو ذکر نکردین» و...؟ این خوبه؟ آقا از همینجا می‌گم، هرکدوم از اساتید اگر مایل هستن بیان تو پست‌ها و مقالات بنده نظر کوبنده بدن، فح.ش بدن، انتقاد تند کنن و... خداشاهده اگر ذره‌ای ناراحت بشم. جا و مکانش هم هست می‌تونید بیاید. مشکل ما اینه که کلا نمی‌دونیم انتقاد چیه و هر متنی رو که توش تعریف و تمجید نباشه کوبوندن مطلب قلمداد می‌کنیم. خب برادر من این دیگه مشکل من نیست و کار از بیخ میلنگه...

نقل‌قول: توسط بیست و اندی کاربر به امضا می رسونی چیز بدی نیست، ولی وقتی توش انتقادی مطرح نمیشه و هر چیزی رو به چیز دیگه وصل می کنی باعث میشه دیگه اون طومار کوچک ترین ارزشی نداشته باشه.
خوشبختانه در خصوص این اتفاق که ممکنه مشکلاتی هم داشته باشه (قبول دارم حرفتون رو) ما با جناب استادی به یک جواب قاطع و درست رسیدیم. در عوض این اتفاق بنده هم قول دادم که بخاطر برخورد فوق‌العاده ایشون، دست به نوشتن یک مقاله سه قسمتی در فروم بزنم تا فقط اندکی جو رو بروز نگه دارم. جناب استادی هم اگر مشکلی با این قضیه داشتن بیان بگن و من شخصا ازشون عذرخواهی کنم. هرچند که ایشون از بس خوب با موضوع برخورد کردن، ما خودمون فهمیدیم عمق ماجرا چیه و بجای این دسته از انتقادات رفتیم سراغ فعالیت تا گوشه‌ای از کار رو بگیریم.
نقل‌قول: وقتی میای از آکادمی ایراد می گیری در حالی که نمیدونی اصلاً چی توش در جریانه، فقط یه پیام داره: با سردبیر مشکل داری و می خوای زیر سوال ببریش!
:s0 (5): از آکادمی گیمفا حرف زدم؟ کِی؟ کجا؟ از نظر بنده آکادمی گیمفا یکی از بزرگترین حسن‌‌ها و نکات مثبتیه که انجمن گیمفا داره و نمی‌دونم به چیش ایراد گرفتم که خودم خبر ندارم. با سردبیر گیمفا هم هیچ مشکلی ندارم و قطعا جناب آقابابایی یکی از محدود آدمای حاضر در گیمفان که لیاقت این پست و مقام رو دارن (خواهشا این جملات رو هم بخونید :s0 (43): کارم به جایی رسیده که بعضی حرفارو باید درشت بنویسم تا اساتید بخونن). اما خب چه کنم؟ ایشون با بنده مشکل دارن آقا... هیچ کاریش هم نمیشه کرد! طبق استدلال ایشون؛ چون من یه انتقاد کردم، این یعنی از سایت متنفرم و فقط می‌خوام بکوبمش، پس هر وقت جایی دیدی نوشته «سجاد محمدی پور» بزن پنچرش کن! حداقل برداشت من از واکنشای ایشون اینه...
نقل‌قول: به صورت عمومی جار بزنید و دوباره باعث ایجاد درگیری بشید
انتقاد محترمانه شمارو هم دیدیم. قطعا بازهم مشکل از منه...

پ.ن های دوستان هم از خود متن کامنتاشون جالب‌تر شده این روزا! طور که من اول اودم پ.ن‌های شمارو خوندم (پی نوشت‌ها) و بعد اومدم سراغ متن اصلی. آخر حرفاشون میان میگن تو خصوصی حرفت رو بگو! خب اگر اینطوری که شما میگید باشه، من باید به تک تک اعضا پیام خصوصی بدم که آقا مشکل از من نیست و بازهم همین امواج منفی رو سرم خراب میشه که... شما حرفتون رو به صورت عمومی میزنید، بعد من بیام تو خصوصی جواب بدم که همه کاربرا فکر کنن حق با شماست و همینیه که هست؟ عملا دارید حق دفاع کردن از خودم رو میگیرین... درثانی بنده هم می‌تونم صرفا جهت مزاح عرض کنم که نصف همین غلط املایی‌هارو مقالات اصلی سایت هم دارن و شما به جای متلک انداختن و مسخره کردن بقیه برین یه نگاه به اونا بندازید. بیکار نیستم که بشینم از متنم غلط املایی سوا کنم جناب دهقانی. بازهم اول شما گفتید و من جواب دادم؛ پس خواهشا نگید که من فقط دار متلک میندازم. شما بجای این که اصل مطلب رو بگیرید اومدین غلط املاییارو سوا کردین. جدیدا مردم هرچی دلشون بخواد میگن و آخرش یه «مزاح بود» میزنن تنگش که احیاناً اگر فر مفلوک بیاد اعتراض کنه بگیم مزاح بود جدی نگیر. بی‌احترامی کردن از نوع 2016ش رو هم دیدیم...

بحث طولانی شد و من هم برای آخرین بار حرفم رو زدم. تموم شد و رفت؛ اگر چیزایی که شنیدید رو قبول دارین که خیلی هم عالی، اگر هم ندارید که نظر شماست و قابل احترام هم هست. از جناب آقابابایی و دهقانی و کل اعضای سایت که الکی الکی بهشون برخورد حرفای بنده، عذرمی‌خوام و امیدوارم یکمی منطق رو چاشنی قضاوت‌هاتون کنید. بنده به هیچ وجه در مورد این موضوع نه در خصوصی، نه در تلگرام و نه در هیچ‌جای دیگه بحث نخواهم کرد؛ چرا که اگر فردی قرار باشه چیزی رو متوجه بشه تا الان شده بود. مرسی از همگی که وقت گذاشتید و خوندید...

پ.ن: خواهشا متن رو بدون هیچ بزرگنمایی‌ای بخونید و از دهن بنده حرفی منتشر نکنین.
پ.ن2: عذرخواهی می‌کنم که متن اندکی طولانی شد، اما همیشه انتقادهای بزرگ، جواب‌های بزرگ می‌طلبه.
پ.ن3: از تمامی اعضای فروم، وب‌سات و تیم گیمفا خواهش دارم اندکی هم با منطق دست به قضاوت بزنید. من نه مشکلی با کسی دارم و نه چیزی شبیه بهش. هرکی هم از دست بنده دلخور شده بگه تا با افتخار ازش عذرخواهی کنم، اما این رو بدونید که دوست ندارم جواب مسخره کردن‌های دیگرون رو ندم.
پ.ن4: صرفا جهت مزاح عرض کنم که اگر واقعا وقت طلا باشه، فکر کنم اعضای سایت الان حدودا 10 تُن طلا به بنده بدهکار هستن. شماره کارتم رو براتون خصوصی می‌کنم :s0 (2):

مرسی از همگی :s0 (74):  

RE: ارتباط با اعضای تحریریه - saeed aghababaee - 08-30-2016

دوستان بیاید تمومش کنیم دیگه. به اندازه کافی گفتیم و شنیدیم و باز هر کس باید برگرده سرکار و زندگی خودش. یه نفر یا یه چیزی رو قبول داره یا نداره. با کلی نوشتن نظر کسی عوض نمیشه والا. همگی کارهای مهم تری داریم قطعا از این همه بحث کردن با هم. تا یه جاییش اوکی ولی دیگه خیلی زیاد شد. 
فکر کنم اگه دیگه کشش ندیم خیلی بهتره.

RE: ارتباط با اعضای تحریریه - Mojtaba33 - 10-17-2016

باسلام خدمت همه اعضا تحریریه واعضای فروم مشکل بنده ثبت نشدن نظر هست تو سایت وقتی نظرم رو مینویسم دگمه ثبت دیدگاه رو میزنم صفحه رفرش میشه اما  نظرم ثبت نمیشه این مشکل رو با اقای نراقی از طریق پیام خصوصی در میان گذاشتم ایشون  گفتن تو فروم مطرح کن خواهشا بررسی کنید مشکل از کجاست اسم کاربریم هم mojtaba33هست . درضمن این مشکل رو دیروز تو تایپیک سوالات وانتقادات مطرح کردم اما هیچ کس جواب نداد مجبور شدم اینجا مطرح کنم S0 (43)

RE: ارتباط با اعضای تحریریه - Zebco - 12-07-2020

لطفا در رابطه با بازی Hytale هم یک بررسی بسازید. بازی قراره 2021 منتشر بشه و یه رقیب جدی برای ماینکرافت شناخته میشه چند ماه پیش هم استودیو سازنده این بازی توسط ریوت گیمز خریداری شد!
رسانه های ایرانی زیادی متاسفانه راجبش مطلب ننوشتن ممنون میشم اگه شما زحمتوشونو بکشید. خیلی از سایتای خارجی معروف هم بهش پرداختن!
اینم وبسایتش:
Hytale.com