Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
موسیقی گیمفا | موسیقی‌های بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: آژانس خبری (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A2%DA%98%D8%A7%D9%86%D8%B3-%D8%AE%D8%A8%D8%B1%DB%8C)
+--- انجمن: بخش تریلر و موسيقی متن (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%84%D8%B1-%D9%88-%D9%85%D9%88%D8%B3%D9%8A%D9%82%DB%8C-%D9%85%D8%AA%D9%86)
+---- انجمن: موسیقی بازی ها (https://forum.gamefa.com/Forum-%D9%85%D9%88%D8%B3%DB%8C%D9%82%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%87%D8%A7)
+---- موضوع: موسیقی گیمفا | موسیقی‌های بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 (/Thread-%D9%85%D9%88%D8%B3%DB%8C%D9%82%DB%8C-%DA%AF%DB%8C%D9%85%D9%81%D8%A7-%D9%85%D9%88%D8%B3%DB%8C%D9%82%DB%8C%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-Call-of-Duty-Modern-Warfare-2)

موسیقی گیمفا | موسیقی‌های بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 - White Beard - 09-16-2019

موسیقی گیمفا | موسیقی‌های بازی Call of Duty: Modern Warfare 2

[تصویر:  mw2-ost.jpg]

سلام خدمت کاربران و همراهان همیشگی گیمفا. امیدوارم حالتان خوب باشد و روزهای تابستانی داغ و خوبی را سپری کنید. با بخش جدید «موسیقی‌ گیمفا» همراه شما هستیم. به مانند گذشته، در این بخش سعی داریم تا موسیقی متن بازی‌های ویدئویی محبوب شما را تهیه کرده و برای دانلود قرار دهیم. در جدیدترین قسمت به سراغ موسیقی‌های بازی محبوب Call of Duty: Modern Warfare 2 رفته‌ایم؛ پس با ما همراه باشید.

Call of Duty: Modern Warfare 2 دومین نسخه از سری محبوب و موفق  Modern Warfare و ششمین نسخه از سری تیراندازی Call of Duty است که در سال ۲۰۰۹ عرضه شد. این بازی خیلی زود توانست رکوردها فروش را جابجا کرده و در عرض ۲۴ ساعت حدود ۵ میلیون نسخه در آمریکای شمالی به فروش برساند. بر اساس اخرین گزارشاتی که در سال ۲۰۱۳ منتشر شد، بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 موفق شد تا در مجموع ۲۲ میلیون نسخه به فروش برساند که نشان از محبوبیت بالای آن در نزد بازی‌بازان دارد.
به جرات می‌توان بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 را کی از بهترین‌های این سری به شمار آورد. صرف نظر از گرافیک و جلوه‌های بصری یا گیم‌پلی، موضوعی که باعث شد تا این بازی به یک عنوان خاص و موفق تبدیل شود موسیقی‌های خاص و منحصر بفرد آن بوده‌اند؛ موسیقی‌هایی که توسط هانس زیمر و لورن‌بالف ساخته شده‌اند.
بر همین اساس تصمیم گرفتیم تا در قسمت جدید آلبوم موسیقی‌های رسمی بازی به همراه موسیقی‌های متن Call of Duty Modern Warfare 2  که شامل ۴۴ قطعه می‌شود را قرار دهیم. شما می‌توانید موسیقی‌های بازی  Call of Duty: Modern Warfare 2 را در قسمت پایین دانلود کنید:

[تصویر:  81OAYNUE2bL._SS500_.jpg]

دانلود آلبوم موسیقی‌های رسمی Call of Duty: Modern Warfare 2 با کیفیت FLAC (شامل ۱۶ ترک)
دانلود آلبوم موسیقی‌های متن Call of Duty: Modern Warfare 2 با کیفیت ۳۲۰ (شامل ۴۴ ترک)

RE: موسیقی گیمفا | موسیقی‌های بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 - top10fa - 09-17-2019

خیلی هم عالی . میتونه به‌مراتب بخش خیلی جالبی باشه . واقعا بعضی از بازی‌ها موسیقی‌های به‌شدت قوی دارن .. ممنون ادمین جان

RE: موسیقی گیمفا | موسیقی‌های بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 - PC FAN - 09-17-2019

خسته نباشی داداش خیلی وقت بود که موسیقی های بازی رو گوش نداده بودم گل سرسبدشونم اینا بودن
 Opening Titles
Exodus
 Assaulting the Submarine Base
 Escape from the Safehouse - Loose
The Enemy of My Enemy is My Friend

RE: موسیقی گیمفا | موسیقی‌های بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 - baranista - 10-01-2019

مطلب جالی بود واقعا ، لذت بردم از شنیدن بعضی از این موزیک ها

RE: موسیقی گیمفا | موسیقی‌های بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 - Edge And Christian - 10-01-2019

به شدت تاثیر گذار و احساسی و خاطر انگیز و هرچی کلمه میشه درموردش به کار برد؛ بود.
واقعا نسل هفتم نسل طلایی بود برای من بشخصه و همانندش قطعا ظهور نخواهد کرد. داستان های کاریزماتیک و درگیرکننده از صفات بارز نسل هفتم بود. آی پی هایی که مردند و نموندن در کنارمون. روحشون شاد و دست شما هم درد نکنه!

RE: موسیقی گیمفا | موسیقی‌های بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 - White Beard - 10-01-2019

(10-01-2019, 08:26 PM)Edge And Christian نوشته است: به شدت تاثیر گذار و احساسی و خاطر انگیز و هرچی کلمه میشه درموردش به کار برد؛ بود.
واقعا نسل هفتم نسل طلایی بود برای من بشخصه و همانندش قطعا ظهور نخواهد کرد. داستان های کاریزماتیک و درگیرکننده از صفات بارز نسل هفتم بود. آی پی هایی که مردند و نموندن در کنارمون. روحشون شاد و دست شما هم درد نکنه!

خواهش میکنم دوست گرامی

بسیار خوشحالم که از مطلب خوشتون اومده. دقیقاً با نظرتون موافقم. نسل هفتم کلاً نسل شاهکارها بود

RE: موسیقی گیمفا | موسیقی‌های بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 - seodo - 05-05-2021

ممنونم عالی بود، من همیشه  سایت تون رو دنبال میکنم
سئوی سایت تون هم عالیه  113

RE: موسیقی گیمفا | موسیقی‌های بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 - reza78909 - 10-13-2021

بسیار عالی بود، من همیشه  سایت تون رو دنبال میکنم

سئو سایت شما هم عالیست