Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
رشته های مناسب برای مهاجرت به کانادا - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: انجمن های عمومی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C)
+--- انجمن: گفت و گوی آزاد (https://forum.gamefa.com/Forum-%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: رشته های مناسب برای مهاجرت به کانادا (/Thread-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D9%86%D8%A7%D8%B3%D8%A8-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D9%87%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%AA-%D8%A8%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AF%D8%A7)رشته های مناسب برای مهاجرت به کانادا - bboomm2424 - 02-09-2022

 دسترس به بازارهای بین المللی، ثبات اقتصادی، هم مرزی با ایالت متحده امریکا و بهره مندی از بازار این کشور، فرصت های شغلی متنوعی را در کانادا به وجود آورده است. با توجه به این موضوع سالانه متقاضیان بسیاری برای اشتغال در رشته های مختلف جهت مهاجرت به کانادا اقدام می کنند. همچنین کانادا دارای دانشگاه های متنوعی می باشد که مدرک این دانشگاه های از اعتبار بین المللی برخوردار است. علاقه مندان تحصیل در رشته های مختلف از قبیل رشته مهندسی عمران در کانادا، رشته مهندسی کامپیوتر در کانادا، رشته فیزیوتراپی در کانادا، رشته تربیت بندی در کانادا و دیگر رشته های و تخصص ها می توانند با بررسی شرایط این دانشگاه های برای ادامه تحصیل در این موسسات اقدام کنند. در این مقاله به بررسی بهترین رشته ها برای مهاجرت به کانادا از قبیل : رشته مدیریت در کانادا، رشته  MBAدر کانادا، رشته آشپزی در کانادا، رشته مهنسی معماری در کانادا، رشته حسابداری و دیگر رشته های می پردازیم.
رشته مدیریت در کانادا
رشته مدیریت در کانادا از جمله رشته های پرطرفدار در این کشور می باشد. وجود شرکت های بزرگ بین المللی فرصت های شغلی زیادی را در خصوص رشته مدیریت در کانادا به وجود آورده است. متخصصان رشته مدیریت در کانادا نقض به سزایی در برنامه ریزی، ساماندهی ، هدایت و ارزیابی بخش های مختلف این شرکت ها دارند. میانکین درآمد رشته مدیریت در کانادا از 60.000 دلار در سال شروع می شود. میزان درآمد در این رشته با توجه به سابقه کاری، ایالت محل کار و شرکتی که کار می کنند متفاوت است. از آنجایی که این سمت شغلی از توجه ویژه ای بالایی برخوردار است ، انتخاب مدیران شایسته برای شرکت ها از اهمیت بالایی برخوردار است. تحصیل در رشته مدیریت در کانادا می تواند پیدا کردن این شغل در کانادا را تسهیل نماید. دانشجویان رشته مدیریت در کانادا، با کار همزمان با تحصیل در کانادا این فرصت را دارند که ضمن آشنایی با بازار کار تخصصی خود، در این خصوص نیز سابقه کاری ایجاد کنند. با توجه به اعتبار مدرک دانشگاه های کانادا نزد کارفرمایان، پیدا کردن کار تمام وقت برای دانشجویان فارغ التحصیل کانادا آسان می باشد.
موسسه مهاجرتی یوکن خدمات پذیرش تحصیلی در رشته های مختلف از جمله رشته مدیریت در کانادا را تحت نظارت وکیل رسمی کانادا، خانم نازنین بیتاژیان ارائه می نماید.
رشته MBA در کانادا
رشته MBA در کانادا یکی از رشته های محبوب در این کشور می باشد. فرصت های شغلی متنوعی برای رشته  MBAدر کانادا وجود دارد.  مشاغلی از قبیل : مدیریتی، دولتی، دانشگاهی، مدیریت فروش، مدیریت اجرایی، مدیریت نشریه و مطبوعات تنها بخشی از فرصت های شغلی رشته MBA در کانادا می باشد.  درآمد رشته MBA در کانادا از سالی 80000 دلار شروع می شود. میزان درآمد در این رشته همانند دیگر تخصص ها به تجربه و سابقه کاری و شهر و سازمان محل کار بستگی دارد. هزینه تحصیل در رشته MBA در کانادا با توجه به دانشگاه از سالی 18000 دلار شروع می شود. متقاضیان تحصیل در این رشته باید مدرک زبان آیتس حداقل 6 داشته باشند. رزرومه و کیفیت تحصیلی و داشتن معدل بالا در گرفتن پذیرش در رشته نیز می توانند نقش به سزایی داشته باشد. متقاضیان تحصیل در رشته MBA در کانادا در اغلب موارد جهت گرفتن پذیرش تحصیلی، باید مدارک آزمون  GRE نیز ارائه نمایند .

رشته آشپزی در کانادا
علاقه مندان رشته آشپزی در کانادا می توانند از دو روش برای مهاجرت به کانادا اقدام کنند. افرادی که سابقه کاری آشپزی و یا مدرک های تخصصی در این زمینه دارند می توانند از طریق وب سایت نیازمندی های کانادا، که کارفرمایان نیروهای مورد نیاز خود را در آن آگهی می کنند، جهت ارتباط با کارفرمایان و گرفتن جاب آفر اقدام کنند. موفقیت در این مصاحبه های شغلی نیاز مند تسلط به زبان انگلیسی می باشد تا متقاضی بتواند در این مصاحبه پرزنت خوبی داشته باشد. افرادی که موفق به دریافت جاب آب در خصوص رشته آشپزی در کانادا شوند، می توانند جهت دریافت ویزای کاری کانادا اقدام کنند. داشتن ویزای کار کانادا و سابقه کاری در کانادا، شرایط گرفتن اقامت کانادا را از طریق برنامه های اقامتی این کشور میسر می کند. از آنجایی که گرفتن جاب آفر در کانادا نیازمند داشتن شرایط لازم می باشد و در اکثر موارد دشوار است، تحصیل در رشته آشپزی در کانادا یک از آسان ترین روش های مهاجرت به کانادا می باشد. رشته آشپزی در کانادا در کالج های متنوعی تدریس می شود. کالج های کانادا علاقه مندان تخصص های مختلف کاری را در کوتاه ترین زمان برای ورود به بازار کار آماده می کنند.
 رشته مهندسی کامپیوتر در کانادا
رشته مهندسی کامپیوتر در کانادا یکی از مشاغل  پردرآمد در این کشور می باشد. این رشته تحصیلی از فرصت های شغلی متنوعی در کانادا برخوردار است. از آنجایی که برخی از خدمات رشته مهندسی کامپیوتر در کانادا نیاز به سرمایه زیادی ندارد، متخصصان این رشته می توانند به صورت خود اشتغالی نیز در این خصوص فعالیت نمایند. از آنجا که اکثر تجهیزات سنتی و قدیمی امروزه در بستر آی تی قابل استفاده می باشد، فرصت های شغلی رشته مهندسی کامیپوتر در کانادا رو به افزایش می باشد. تحصیل در کانادا امکان دریافت ویزای کار پس از تحصیلی و در نهایت گرفتن اقامت دائم کانادا را میسر می کند. میانگین درآمد متخصصان رشته کامیوپتر در کانادا از سالی 70000 دلار شروع می گردد.
رشته مهندسی عمران در کانادا
درآمد رشته مهندسی عمران در کانادا از سالی  65000 دلار شروع می شود. عموما" متخصصان رشته مهندسی عمران در کانادا باید برای گرفتن یک گواهی شغلی مختص این رشته از کالج های کانادا اقدام کنند. متخصصان رشته مهندسی عمران در کانادا می توانند از طریق برنامه های مهاجرت کاری فدرال و یا ایالنی برای مهاجرت به کانادا اقدام کنند. مطابق فوانین اداره مهاجرت کانادا، دانشجویان فارغ التحصیل از دانشگاه های کانادا پس از تحصیل ویزای کار دریافت می کنند. داشتن سابقه کار در رشته مهندسی عمران در کانادا شرایط گرفتن اقامت از طریق برنامه های اقامتی کانادا را مهیا می کند.
متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق رشته مهندسی عمران می توانند جهت گرفتن مشاوره تخصصی با وکیل موسسه یوکن اقدام کنند. جهت رزرو وقت مشاوره با واتس اپ دفتر کانادا 0400 424 514 001 در تماس باشید.
رشته حسابداری و حقوق در کانادا
از آنجا که رشته حسابداری در کانادا و رشته حقوق در کانادا از جمله تخصص های خدماتی می باشند، متخصصان این رشته ها در کامپیوتر می توانند به صورت خود اشتغالی نیز فعالیت نمایند. ثبت شرکت و ارائه خدمات در این خصوص از هزینه پایینی برخوردار است و در نتیجه آن متخصصان این امر در بسیاری از موارد اقدام به خوداشتغالی می نمایند. کار در رشته حقوق در کانادا نیازمند گذراندن دوره های مورد نیاز این رشته در کانادا می باشد. به دلیل یاینکه قوانین کشورها با یکدیگر متفاوت بوده و علاقه مندان رشته حقوق در کانادا باید با تحصیل در رشته حقوق در کانادا، مجوز لارم برای اشتغال در این شغل رادریافت نمایند. درآمد رشته حسابداری در کانادا در صورتی که متقاضی برای کارفرمایی در کانادا کار نماید به صورت میانگین سالانه از 55000 دلار شروع می گردد.
رشته فیزوتراپی و داروسازی در کانادا
علاقه مندان رشته فیزیوتراپی حتی اگر در کشور خود از سابقه کاری و مدرک تحصیلی این رشته ها برخوردارند باید مجددا در دوره های فیزیوتراپی و داروسازی در کانادا شرکت نموده و گواهی لازم جهت فعالیت در این زمینه را تهیه نمایند. بهترین گزینه برای علاقه مندان این حوزه ها ، مهاجرت تحصیلی و تحصیل در رشته فیزیوتراپی و یا داروسازی در کانادا می باشد. میانگین در آمد فیزوتراپی در کانادا با توجه به سابقه کاری و تجربه از 55000 دلار و میانگین درآمد رشته داروسازی در کانادا از 75000 دلار در سال شروع می شود.
مهندسی معماری در کانادا
مهندسی معماری در کانادا از رشته های پردرآمد می باشد. متقاضیان کار در رشته معماری در کانادا با توجه به نوع کار شاید نیاز به گذراندن دوره های کوتاه مدت در این خصوص و ارائه گواهی مربوطه به کارفرما باشند. درآمد رشته مهندسی معماری در کانادا از سالی 60000 دلار  شروع می شود. میزان درآمد با توجه به ایالت و سازمانی که افراد در آن شاغل هستند متغیر می باشد.
رشته تربیت بدنی در کانادا
متقاضیان رشته تربیت بدنی در کانادا فرصت های شغلی متنوعی دارند. این افراد می توانند در سازمان ها ، دانشگاه ها و مدارس مشغول به فعالیت شوند. میانکین درآمد رشته تربیت بدنی در کانادا از سالی 54000 دلار شروع می شود. دانشگاه های کانادا رنج وسیعی از گرایش های رشته تربیت بدنی را ارئه می نمایند. متقاضیانی که برای تحصیل در رشته تربیت بدنی در کانادا اقدام می کنند، از فرصت های شغلی پس از تحصیل خوبی برخوردار هستند.
اگر تصمیم به مهاجرت به کانادا و یا تحصیل در کانادا دارید ولی همچنان در خصوص انتخاب شغل و رشته خود به نتیجه نرسیدید، مشاورین موسسه مهاجرتی یوکن می توانند شما را در این مسیر راهنمایی نماید. جهت رزرو وقت مشاوره با واتس اپ دفتر کانادا 0400 424 514 001 در تماس باشید


RE: رشته های مناسب برای مهاجرت به کانادا - kamyabmohebi - 03-12-2022

دریافت اقامت کانادا از طریق ویزای تحصیلی خیلی عالیه. شرایط تحصیل در این کشور به طرز عجیبی فوق العادست


RE: رشته های مناسب برای مهاجرت به کانادا - kamyabmohebi - 03-14-2022

برای مهاجرت تحصیلی به کانادا از چه مقطعی بهتره شروع کرد ؟ منظورم اینه چه مقطعی بهتره ؟