Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
سوالات و مشکلات مربوط به psn در اینجا مطرح کنید (پست اول خوانده شود) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: کنسول ها (https://forum.gamefa.com/Forum-%DA%A9%D9%86%D8%B3%D9%88%D9%84-%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: ™ PlayStation 3 , PlayStation 4 - SONY (https://forum.gamefa.com/Forum-%E2%84%A2-PlayStation-3-PlayStation-4-SONY)
+---- انجمن: PSN (https://forum.gamefa.com/Forum-PSN)
+---- موضوع: سوالات و مشکلات مربوط به psn در اینجا مطرح کنید (پست اول خوانده شود) (/Thread-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%88-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D8%B1%D8%A8%D9%88%D8%B7-%D8%A8%D9%87-psn-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AC%D8%A7-%D9%85%D8%B7%D8%B1%D8%AD-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D8%AF-%D9%BE%D8%B3%D8%AA-%D8%A7%D9%88%D9%84-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%AF%D9%87-%D8%B4%D9%88%D8%AF)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

RE: سوالات و مشکلات مربوط به psn در اینجا مطرح کنید (پست اول خوانده شود) - navid_khan - 08-12-2015

دوستان الان رو دستگاه من دوتا آیدی هست یکیشو الاکی ساختم الان میخوام پاکش کنم امکان ریموو وجود داره یا نه اگه هست چجوری و ی سوال دیگه تو بازی بتمن ۳تا کد هست کسی میدونه چجوری استفاده میشه و چی اضافه میکنه

RE: سوالات و مشکلات مربوط به psn در اینجا مطرح کنید (پست اول خوانده شود) - End Of The Line - 08-12-2015

(08-12-2015, 01:36 AM)navid_khan نوشته است: دوستان الان رو دستگاه من دوتا آیدی هست یکیشو الاکی ساختم الان میخوام پاکش کنم امکان ریموو وجود داره یا نه اگه هست چجوری و ی سوال دیگه تو بازی بتمن ۳تا کد هست کسی میدونه چجوری استفاده میشه و چی اضافه میکنه

سلام بله میشه پاک کرد
اینطوری عمل کنید

settings--->Users---> delete User

کد ها بتمن هم که یک دونه dlc هارلی کویین هست میتونید در نقش اون بازی کنید
یک دونش فکر کنم یه مرحله اضافه میکنه
و اون یکی هم لباس اضافه میکنه

(08-12-2015, 01:17 AM)Marius نوشته است: قطع نشده! 12 گیگ آپدیت رو حذف کرده می خواد از اول آپدیت کنه! اوضاعش خیلی داغونه
سلام علیرضا جان
شاید اپدیت جدید اومده براش؟ 40

بفرما اپدیت جدید اومده بودش الکی کنسول رو میبوسی میزاری کنار Eee

RE: سوالات و مشکلات مربوط به psn در اینجا مطرح کنید (پست اول خوانده شود) - REDHOOD - 08-15-2015

با سلام . یه چند وقتی میشه که یه سوال ذهنمو به طور بسیار شدیدی مشغول کردنه سوالمم اینه که وقتی میخوای توی ps4 انلاین بازی کنی همونطور که دوستامون اشاره کردن باید ریجن بازی با اکانت psn یکی باشه خب حالا مشکل من اینه که برای انلاین بازی کردن تو ریجن 2 اروپا چجوری اکانت psn رو روی اروپا بسازم؟؟؟والله من هر جا که میرم ویدیو میبینم یا تو سایتا نگاه میکنم همشون نوشتن برای ساختن اکانت psn باید امریکا و فلوریدا رو انتخاب کنید خب حالا قضیه اروپا چی میشه تو اروپا باید کدوم کشور و کدوم شهرو انتخاب کنیم؟؟؟

RE: سوالات و مشکلات مربوط به psn در اینجا مطرح کنید (پست اول خوانده شود) - Be the story - 08-15-2015

(08-15-2015, 01:52 AM)REDHOOD نوشته است: با سلام . یه چند وقتی میشه که یه سوال ذهنمو به طور بسیار شدیدی مشغول کردنه سوالمم اینه که وقتی میخوای توی ps4 انلاین بازی کنی همونطور که دوستامون اشاره کردن باید ریجن بازی با اکانت psn یکی باشه خب حالا مشکل من اینه که برای انلاین بازی کردن تو ریجن 2 اروپا چجوری اکانت psn رو روی اروپا بسازم؟؟؟والله من هر جا که میرم ویدیو میبینم یا تو سایتا نگاه میکنم همشون نوشتن برای ساختن اکانت psn باید امریکا و فلوریدا رو انتخاب کنید خب حالا قضیه اروپا چی میشه تو اروپا باید کدوم کشور و کدوم شهرو انتخاب کنیم؟؟؟

هر کشوری از اروپا رو میتونید انتخاب کنید.
مثلا انگلیس و لندن.
فکر نمیکنم مشکلی باشه

RE: سوالات و مشکلات مربوط به psn در اینجا مطرح کنید (پست اول خوانده شود) - ALIREZA A.T.A - 08-15-2015

(08-15-2015, 01:54 AM)Be the story نوشته است:
(08-15-2015, 01:52 AM)REDHOOD نوشته است: با سلام . یه چند وقتی میشه که یه سوال ذهنمو به طور بسیار شدیدی مشغول کردنه سوالمم اینه که وقتی میخوای توی ps4 انلاین بازی کنی همونطور که دوستامون اشاره کردن باید ریجن بازی با اکانت psn یکی باشه خب حالا مشکل من اینه که برای انلاین بازی کردن تو ریجن 2 اروپا چجوری اکانت psn رو روی اروپا بسازم؟؟؟والله من هر جا که میرم ویدیو میبینم یا تو سایتا نگاه میکنم همشون نوشتن برای ساختن اکانت psn باید امریکا و فلوریدا رو انتخاب کنید خب حالا قضیه اروپا چی میشه تو اروپا باید کدوم کشور و کدوم شهرو انتخاب کنیم؟؟؟

هر کشوری از اروپا رو میتونید انتخاب کنید.
مثلا انگلیس و لندن.
فکر نمیکنم مشکلی باشه

سلام ببین شما میتونی از اکانت امارات استفاده کنی و فقط برای گرفتن مپ و add ons ها از ریجن مخصوص اصلیتون استفاده کنید و گرنه برای  انلاین بازیکردن میشه از اکانت اصلی مثلا اکانت امریکا و بازی ریجن 2

RE: سوالات و مشکلات مربوط به psn در اینجا مطرح کنید (پست اول خوانده شود) - REDHOOD - 08-15-2015

خب پس الان میشه با اکانت امریکا و بازی ریجن 2 انلاین بازی کرد؟؟؟ خب تو انلاینم باید مپ دانلود کنیم دیگه مگه اینطور نیس؟؟؟میشه با اکانت اروپا انلاین بازی کرد شهرو باید چی انتخاب کنیم تو اکانت اروپا؟؟

RE: سوالات و مشکلات مربوط به psn در اینجا مطرح کنید (پست اول خوانده شود) - End Of The Line - 08-15-2015

(08-15-2015, 02:07 AM)REDHOOD نوشته است: خب پس الان میشه با اکانت امریکا و بازی ریجن 2 انلاین بازی کرد؟؟؟بله میشه انلاین بازی کرد خب تو انلاینم باید مپ دانلود کنیم دیگه مگه اینطور نیس؟؟؟اولا که توی همه ی بازی ها اینگونه نیست بعدش شما میتونید یه اکانت هم ریجن بازیتون بسازید با اون مپ رو دانلود کنید و بعد از دانلود شدن و اکتیو پرایمری کردن روی اون اکانت اصلیتون مولتی بازی کنید میشه با اکانت اروپا انلاین بازی کرد شهرو باید چی انتخاب کنیم تو اکانت اروپا؟؟ کشور رو انگلستان، آلمان، فرانسه و... انتخاب کنید 

RE: سوالات و مشکلات مربوط به psn در اینجا مطرح کنید (پست اول خوانده شود) - Marshall Bruce Mathers - 08-16-2015

دوستان میشه کاری کرد که ایمیلی که در psn هست رو به یک ایمیل دیگری تغییر داد ؟

RE: سوالات و مشکلات مربوط به psn در اینجا مطرح کنید (پست اول خوانده شود) - Arash-Fire - 08-17-2015

اگه بخوایم اکانت psn رو پلاس کنیم، اون کد رو کجا باید وارد کنیم؟
بعد... با این اینترنت میشه آنلاین زد؟
سرعت دانلود یک مگ
پینگ 250
تایم اوت اصلا ندارم

RE: سوالات و مشکلات مربوط به psn در اینجا مطرح کنید (پست اول خوانده شود) - End Of The Line - 08-17-2015

(08-17-2015, 06:36 PM)Neil Druckmann نوشته است: اگه بخوایم اکانت psn رو پلاس کنیم، اون کد رو کجا باید وارد کنیم؟
بعد... با این اینترنت میشه آنلاین زد؟
سرعت دانلود یک مگ
پینگ 250
تایم اوت اصلا ندارم

ُسلام
برید توی استور گزینه های اخر نوشته redeem code روی اون کلیک کنید و کد پلاستون رو وارد کنید

اینترنتتون هم تقریبا اوکیه!