Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
سوالات و مشکلات مربوط به psn در اینجا مطرح کنید (پست اول خوانده شود) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: کنسول ها (https://forum.gamefa.com/Forum-%DA%A9%D9%86%D8%B3%D9%88%D9%84-%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: ™ PlayStation 3 , PlayStation 4 - SONY (https://forum.gamefa.com/Forum-%E2%84%A2-PlayStation-3-PlayStation-4-SONY)
+---- انجمن: PSN (https://forum.gamefa.com/Forum-PSN)
+---- موضوع: سوالات و مشکلات مربوط به psn در اینجا مطرح کنید (پست اول خوانده شود) (/Thread-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%88-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D8%B1%D8%A8%D9%88%D8%B7-%D8%A8%D9%87-psn-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AC%D8%A7-%D9%85%D8%B7%D8%B1%D8%AD-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D8%AF-%D9%BE%D8%B3%D8%AA-%D8%A7%D9%88%D9%84-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%AF%D9%87-%D8%B4%D9%88%D8%AF)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

RE: سوالات و مشکلات مربوط به psn در اینجا مطرح کنید (پست اول خوانده شود) - NS game - 01-04-2016

(01-04-2016, 12:07 AM)The Breaker نوشته است:
(01-03-2016, 11:00 PM)NS game نوشته است: ببخشید کسی اینجا هست که کمکم کنه تا بتونم 14 رو try پلاس رو، رو اکانت خودم بگیرم
سونی این قابلیت رو برراشت دیگه خبری از پلاس مفتی نیست
البته اگه credit card دارید میتونید اونو وارد کنید تا 14 روز پلاس رو بگیرین

دقیقا مشکل اینه credit card میخوام

RE: سوالات و مشکلات مربوط به psn در اینجا مطرح کنید (پست اول خوانده شود) - Arshia.MR - 01-04-2016

بحث من سر made in japan هست که فرقی داره با made in china ؟ از نظر کیفیتی ؟
راستی الان یه فروشنده اومده میگه ریجن 2 که بیرو میفروشن ریجن آسیای غربی هستن بدرد نمیخورن و همشون رفرش هست ؟ کلا یه کار کرد من قاطی کنم . اگه میشه در این رابطه هم یه توضیح بدین ممنون میشم
الان به من گفتن مدل 1216 با 500GB میدن 1200 بگیرم ؟ این رفرش هست ؟

RE: سوالات و مشکلات مربوط به psn در اینجا مطرح کنید (پست اول خوانده شود) - happy12 - 01-04-2016

(01-04-2016, 12:32 AM)Arshia.MR نوشته است: بحث من سر made in japan هست که فرقی داره با made in china ؟ از نظر کیفیتی ؟
راستی الان یه فروشنده اومده میگه ریجن 2 که بیرو میفروشن ریجن آسیای غربی هستن بدرد نمیخورن و همشون رفرش هست ؟ کلا یه کار کرد من قاطی کنم . اگه میشه در این رابطه هم یه توضیح بدین ممنون میشم
الان به من گفتن مدل 1216 با 500GB میدن 1200 بگیرم ؟ این رفرش هست ؟

سوال اول:همشون چینی اند
چرت گفته الان برای من هم که ریجن دوه اولش ژاپنی یا نمیدونم چینی هم چین چیزایی مینویسه ولی من کاملا ازش راضیم و یک بار هم هنگ نکرده  .خلاصه اگر شما میخوای آنلاین بازی کنی ریجن دو بگیر.اگر نه هم که دیگه ریجن فرقی نمیکنه . موفق باشی

RE: سوالات و مشکلات مربوط به psn در اینجا مطرح کنید (پست اول خوانده شود) - Arshia.MR - 01-04-2016

1. من دارم کنسول ریجن 2 میگیرم بعد میخواستم بدونم این بازی های ظرفیت 2 (اکانت ترکیبی ها) که تو نت هست معمولا ریجن یک هست خوب من برای بازی کردن با بازی های ظرفیت 2 باید اکانت PSN خودن رو اکانت ریجن 1 آمریکا بسازم درست ؟
2. خوب حالا اومدو من خواستم بازی فیزیکی بگیرم دیگه این بازی فیزیکی رو نمیتونم روی یوزری که دارم (ریجن1) بازی کنم ؟ باید اکانت جدید بسازم ؟
3. این اکانت ترکیبی ها خطری ندارن ؟ بن نمیشم ؟ اگه بن بشم آیا کنسول بن میشه یا اکانت خودم ؟ تا چنتا اکانت ترکیبی رو میشه روی یک یوزر PSN که مال خودمه اجرا کرد ؟ آیا این اکانت ها رو اگه استفاده کنم بعد که دیگه لازمش ندارم از یوزرش بیام بیرون بعد منتظر باشم که اون یارو آنلاین نباشه بعد بیام یوزر اکانت ترکیبی رو روی PS4 پسر خالم اجرا کنم (یعنی کلا تعد استفاده من میتونم بفروشمش یا نه ) ؟
ببخشید دیگه سوالام طولانی شد.
ممنون

RE: سوالات و مشکلات مربوط به psn در اینجا مطرح کنید (پست اول خوانده شود) - ERFAN RP - 01-04-2016

(01-04-2016, 09:23 AM)Arshia.MR نوشته است: 1. من دارم کنسول ریجن 2 میگیرم بعد میخواستم بدونم این بازی های ظرفیت 2 (اکانت ترکیبی ها) که تو نت هست معمولا ریجن یک هست خوب من برای بازی کردن با بازی های ظرفیت 2 باید اکانت PSN خودن رو اکانت ریجن 1 آمریکا بسازم درست ؟
2. خوب حالا اومدو من خواستم بازی فیزیکی بگیرم دیگه این بازی فیزیکی رو نمیتونم روی یوزری که دارم (ریجن1) بازی کنم ؟ باید اکانت جدید بسازم ؟
3. این اکانت ترکیبی ها خطری ندارن ؟ بن نمیشم ؟ اگه بن بشم آیا کنسول بن میشه یا اکانت خودم ؟ تا چنتا اکانت ترکیبی رو میشه روی یک یوزر PSN که مال خودمه اجرا کرد ؟ آیا این اکانت ها رو اگه استفاده کنم بعد که دیگه لازمش ندارم از یوزرش بیام بیرون بعد منتظر باشم که اون یارو آنلاین نباشه بعد بیام یوزر اکانت ترکیبی رو روی PS4 پسر خالم اجرا کنم (یعنی کلا تعد استفاده من میتونم بفروشمش یا نه ) ؟
ببخشید دیگه سوالام طولانی شد.
ممنون

۱.ریجن دستگاه اصلا و ابدا مهم نیست.قاطی نکنید.هر ریجنی خواستین بسازید
۲ چرا نشه بازی کرد؟؟؟؟
همه ی این اکانتها خطر ۹۰ درصدی بن دارند.بن هم بشه بازی ها قفل میشه،برای فروختن هم میشه فروخت ولی خریداری وجود نداره و خیلی خیلی سخت میتونید پیدا بکنید‌بهتره پولتونو با این بازیها نریزین دور

(01-04-2016, 10:35 AM)ERFAN RP نوشته است: ۱.ریجن دستگاه اصلا و ابدا مهم نیست.قاطی نکنید.هر ریجنی خواستین بسازید
۲ چرا نشه بازی کرد؟؟؟؟
همه ی این اکانتها خطر ۹۰ درصدی بن دارند.بن هم بشه بازی ها قفل میشه،برای فروختن هم میشه فروخت ولی خریداری وجود نداره و خیلی خیلی سخت میتونید پیدا بکنید‌بهتره پولتونو با این بازیها نریزین دور

من از چند نفر و مسول فروش پرسیدم میگن امکان بن شدن صفر درصده (اگه بعد از وارد کردن اکانت دیگه بهش وارد نشین)
بعد مثلا اگه بن بشم دستگاه بن میشه یا یوزر من ؟

RE: سوالات و مشکلات مربوط به psn در اینجا مطرح کنید (پست اول خوانده شود) - ERFAN RP - 01-04-2016

(01-04-2016, 11:01 AM)Arshia.MR نوشته است:
(01-04-2016, 10:35 AM)ERFAN RP نوشته است: ۱.ریجن دستگاه اصلا و ابدا مهم نیست.قاطی نکنید.هر ریجنی خواستین بسازید
۲ چرا نشه بازی کرد؟؟؟؟

من از چند نفر و مسول فروش پرسیدم میگن امکان بن شدن صفر درصده (اگه بعد از وارد کردن اکانت دیگه بهش وارد نشین)
بعد مثلا اگه بن بشم دستگاه بن میشه یا یوزر من ؟

من ۲ بار از این نوع بازیها گرفتم و هردو در مدت ۲ ماه بن شدند
یوزری که میخرید بن میشه

(01-04-2016, 11:16 AM)ERFAN RP نوشته است: من ۲ بار از این نوع بازیها گرفتم و هردو در مدت ۲ ماه بن شدند
یوزری که میخرید بن میشه

خدایی نکاتی گه گفتن رعایت کنین تا بن نشین رو رعایت کردی ؟
الان این فروشنده میگه تضمینی اگه در هر صورت بن شدی یه اکانت دیگه میدم بهت یا پولتو پس میدم
میگی 2 ماه بن شدی یعنی کلا تا 2 ماه هیچجوره نمیتونستی آنلاین بازی کنی ؟ حتی اگه بازی اورجینال بگیری ؟

(01-04-2016, 11:38 AM)Arshia.MR نوشته است:
(01-04-2016, 11:16 AM)ERFAN RP نوشته است: من ۲ بار از این نوع بازیها گرفتم و هردو در مدت ۲ ماه بن شدند
یوزری که میخرید بن میشه

خدایی نکاتی گه گفتن رعایت کنین تا بن نشین رو رعایت کردی ؟
الان این فروشنده میگه تضمینی اگه در هر صورت بن شدی یه اکانت دیگه میدم بهت یا پولتو پس میدم
میگی 2 ماه بن شدی یعنی کلا تا 2 ماه هیچجوره نمیتونستی آنلاین بازی کنی ؟ حتی اگه بازی اورجینال بگیری ؟

ظرفیت ۲ نکته خاصیم نداره میگه فقط دیگه به اون اکانت وصل نشو که نشدم! حالا بگیم یکبار عمدی بوده دفعه دوم چی؟؟؟ چرت میگن که بهت اکانت میدن برا منم گفتن تضمینی با برگشت پولو اینا اخرشم دبه دراوردن که خودت اینکارو کردی.برای خودت میگم نخر فردا پشیمون نشی بگی چرا گرفتم از این حرفا.این راهی که دارن میرن غیر قانونیه و هر حرکت غیر قانونی جوابی داره

RE: سوالات و مشکلات مربوط به psn در اینجا مطرح کنید (پست اول خوانده شود) - ALONE MAN amir - 01-04-2016

سلام ببخشید گزینه ریستور لایسنس چ کاری انجام میده؟ ؟  ممنون