Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
سوالات و مشکلات مربوط به psn در اینجا مطرح کنید (پست اول خوانده شود) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: کنسول ها (https://forum.gamefa.com/Forum-%DA%A9%D9%86%D8%B3%D9%88%D9%84-%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: ™ PlayStation 3 , PlayStation 4 - SONY (https://forum.gamefa.com/Forum-%E2%84%A2-PlayStation-3-PlayStation-4-SONY)
+---- انجمن: PSN (https://forum.gamefa.com/Forum-PSN)
+---- موضوع: سوالات و مشکلات مربوط به psn در اینجا مطرح کنید (پست اول خوانده شود) (/Thread-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%88-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D8%B1%D8%A8%D9%88%D8%B7-%D8%A8%D9%87-psn-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AC%D8%A7-%D9%85%D8%B7%D8%B1%D8%AD-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D8%AF-%D9%BE%D8%B3%D8%AA-%D8%A7%D9%88%D9%84-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%AF%D9%87-%D8%B4%D9%88%D8%AF)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

RE: سوالات و مشکلات مربوط به psn در اینجا مطرح کنید - End Of The Line - 06-10-2015

(06-10-2015, 05:16 PM)Kaveh_kzm نوشته است: سلام یکی راهنمایی کنه لطفا 
من با اکانت ژاپن 14روز پلاس گرفتم 
نشستم gtaآنلاین زدم
لول م هم رفت بالا
اون چهارده روز که تموم شد یک دونه اکانت جدید ساختم ولی شخصیتم ترانسفر نشد
میگه قبلا هیچ فعالیت آنلاین ی نداشتم 
یکی راهنمایی کنه دارم دیوانه میشم 
معلومه نمیشه ! هر پروفایل یه شخصیت جدا گانه باید بسازید ! مگر اون اکانت پلاسی که داشتید رو پریماری کنید تا روی اون اکانتی که شخصیت ساخته بودی بتونید انلاین بزنید! ;)

RE: سوالات و مشکلات مربوط به psn در اینجا مطرح کنید - Kaveh_kzm - 06-13-2015

آقا ببخشید من قبلا با اکانت ژاپن gta online بازی میکردم
حالا برای اکانت اصلیم پلاس گرفتم 
چجوری شخصیتم رو ترانسفر کنم؟
اگه اکانت ژاپن رو بعد ترانسفر حذف کنم مشکلی پیش میاد؟ 
مرسی

RE: سوالات و مشکلات مربوط به psn در اینجا مطرح کنید - mohamadreza.76 - 06-14-2015

باسلام اگر کسی اینجا با نحوه آنلاین بازی کردن با ps4 رو بلده لطفا کمک کنه میخوام بدونم کلا چه کارایی باید انجام بدم تا بتونم آنلاین هر بازی ای رو انجام بدم مثل gta v , desteny و...

RE: سوالات و مشکلات مربوط به psn در اینجا مطرح کنید - AMG - 07-06-2015

سلام، دوستان گل من الان میخوام ۱۴ روز پلاس مجانی اکانت psn ام رو بگیرم و کردیت کارت میخواد، اگه یه فیک وارد کنم بن میشم؟! راستی اگه اون پلاس رایگان ژاپن رو بگیرم میتونم با پرایمری کردن بازی های رایگان اروپا رو بگیرم؟

RE: سوالات و مشکلات مربوط به psn در اینجا مطرح کنید - mojistabaliov - 07-14-2015

سلام دوستان
من playstation ریجن ۲ دارم و اکانت psn رو با آدرس آمریکا درست کردم.
الان من باید psn card یا ps plus card آمریکا یا اروپا رو بخرم

RE: سوالات و مشکلات مربوط به psn در اینجا مطرح کنید - The Breaker - 07-14-2015

(07-14-2015, 02:52 AM)mojistabaliov نوشته است: سلام دوستان

سوال ظریفی پرسیدین 
میتونین اکانت psn رو حذف کنین و یه اکانت جدید با یکی از کشور های اروپایی بسازید ساخت اکانت psn که زمان گیر نیست 
بعد با خیال راحت واسه اروپا رو بخرید

(07-06-2015, 01:51 PM)AMG نوشته است: سلام، دوستان گل من الان میخوام ۱۴ روز پلاس مجانی اکانت psn ام رو بگیرم و کردیت کارت میخواد، اگه یه فیک وارد کنم بن میشم؟! راستی اگه اون پلاس رایگان ژاپن رو بگیرم میتونم با پرایمری کردن بازی های رایگان اروپا رو بگیرم؟

جواب سوال اولتون که مربوط به کردیت کارته خیر بن نمیشین 
جواب سوال دومتون هم خیره با پلاس ژاپن فقط بازی های ژاپن رو میشه گرفت

(06-14-2015, 09:04 PM)mohamadreza.76 نوشته است: باسلام اگر کسی اینجا با نحوه آنلاین بازی کردن با ps4 رو بلده لطفا کمک کنه میخوام بدونم کلا چه کارایی باید انجام بدم تا بتونم آنلاین هر بازی ای رو انجام بدم مثل gta v , desteny و...

شما تنها کاری که باید بکنید اینه که یک plus یک ماهه سه ماهه یا یک ساله بنابر بودجتون تهیه کنید و بعد از انلاین بازی کردن لذت ببرید

RE: سوالات و مشکلات مربوط به psn در اینجا مطرح کنید - Rocksteady - 07-14-2015

(07-14-2015, 02:52 AM)mojistabaliov نوشته است: سلام دوستان
اصلا ريجن دستگاهتون باعث هيچ مشكلي نمي شه خود من ريجن دستگاهم دو هست و هم ي اكانت اروپا دارم هم ي دونه امريكا از هر دوش هم خريد كردم تا حالا تنها چيزي كه مهمه ريجن بازي هست و كه اونم اگه ي وقت بخواين سيزن پس يا dlc بخريد لازم مي شه كه ريجن بازي و اكانت يكي باشه

(06-14-2015, 09:04 PM)mohamadreza.76 نوشته است: باسلام اگر کسی اینجا با نحوه آنلاین بازی کردن با ps4 رو بلده لطفا کمک کنه میخوام بدونم کلا چه کارایی باید انجام بدم تا بتونم آنلاین هر بازی ای رو انجام بدم مثل gta v , desteny و...

شما بايد يك اكانت پلاس بخري اونم سه ماهه در صورتي كه يك ماهه بگيري بايد ي سري اطلاعت كرديت كارت وارد كني كه تو ايران امكان پذير نيست مگر اينكه. اشنايي تو خارج از كشور داشته باشيد بعد از خريد هم( يا قبلش) بايد تمام اپديت هاي بازي رو انجام بديد تا بتونيد انلاين بازي كنيد

RE: سوالات و مشکلات مربوط به psn در اینجا مطرح کنید - Yahya_HuNT3R - 07-25-2015

سلام دوستان من به تازگی ps4 گرفتم و چیزی هم زیاد بلد نیستم 
من به همراه کنسول بازی آرکام نایت هم گرفتم و 3 تا دی ال سی داره وقتی که تو psn قسمت redeem codes کد های دی ال سی رو میزنم مینویسه که این قبلا استفاده شده یا اشتباهه در صورتی که بازی پلمپ بود وقتی گرفتم بعد قسمت توضیحات روی خود کاغذ دی ال سی رو خوندم که نوشته بود فقط برای 18 سال به بالا کار میکنه منم تولد اصلی رو زدم و 16 سالمه الان اگه یه ایدی psn بسازم سیو بتمن پاک نمیشه؟ چون 50 درصد رفتم و  خیلی زوره دوباره بخوام برم 
ممنون میشم کمک کنید

RE: سوالات و مشکلات مربوط به psn در اینجا مطرح کنید - The Breaker - 07-25-2015

(07-25-2015, 10:08 AM)Yahya_HuNT3R نوشته است: سلام دوستان من به تازگی ps4 گرفتم و چیزی هم زیاد بلد نیستم 
من به همراه کنسول بازی آرکام نایت هم گرفتم و 3 تا دی ال سی داره وقتی که تو psn قسمت redeem codes کد های دی ال سی رو میزنم مینویسه که این قبلا استفاده شده یا اشتباهه در صورتی که بازی پلمپ بود وقتی گرفتم بعد قسمت توضیحات روی خود کاغذ دی ال سی رو خوندم که نوشته بود فقط برای 18 سال به بالا کار میکنه منم تولد اصلی رو زدم و 16 سالمه الان اگه یه ایدی psn بسازم سیو بتمن پاک نمیشه؟ چون 50 درصد رفتم و  خیلی زوره دوباره بخوام برم 
ممنون میشم کمک کنید

بعید می دونم مشکل از سن باشه به احتمال زیاد کدها دست دوم هستن با فروشنده صحبت کنین 

بله اگر اکانت جدید بسازید وقتی میرید داخل اونجا سیو های خودشو داره و وقتی که توی اکانت قبلیتون اونجا هم سیوهای خودشو داره 

درضمن تا اونجایی که من می دونم psn افراد زیر 18 رو قبول نمی کنه.

پیشنهاد من : یک اکانت دیگه psn بسازید ولی اکانت قدیمتون رو حذف نکنین. در اکانت جدید محل سکونتتون رو با ریجن بازی و دستگاه یکی بزنید. یعنی اگر بازی و دستگاه ریجن 1 هست امریکا یا کانادا رو انتخاب کنید و اگه ریجن دستگاه و بازی 2 هست یکی از کشور های اروپایی رو انتخاب کنید. سنتون رو بالای 18 قرار بدین و ادامه ی مراحل رو پیش برین. اکانتتون رو از قسمت Setting پرایمری کنین. و بعد Redeem codes ها رو توی اکانت جدید وارد کنید. اگه کار کرد که خداروشکر و اگر هم کار نکرد با فروشنده صحبت کنید. اگر کار کرد کدها بازی رو از اکانت اصلی خودتون ادامه بدین تا لازم نشه دوباره 50% از بازی رو برین.

RE: سوالات و مشکلات مربوط به psn در اینجا مطرح کنید - Yahya_HuNT3R - 07-25-2015

ممنون از پاسختون 
یه سوال دیگه هم داشتم
پلاس مجانی برای کسایی که تازه دستگاه رو گرفتن نیست؟ چون شنیده بودم اولین بار دو هفته پلاس مجانی میده