Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: انجمن های عمومی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C)
+--- انجمن: طنز (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%B7%D9%86%D8%B2)
+--- موضوع: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار (/Thread-%D8%B9%DA%A9%D8%B3-%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D9%85%D8%B7%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%AC%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D9%88-%D8%AE%D9%86%D8%AF%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D8%B1)

RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - Gladiator - 01-05-2014

[bgcolor=rgba(255, 255, 255, 0)][تصویر:  j4d2i189e0mmc8qsb5dh.jpg]
-----------------------------------------------------------------------------------[/bgcolor]
[bgcolor=rgba(255, 255, 255, 0)][تصویر:  Funny-Nokia-Snake-Game-Over.jpg]
---------------------------------------------------------------------------------[/bgcolor]

[bgcolor=rgba(255, 255, 255, 0)][تصویر:  1372671684.jpg]
------------------------------------------------------------------------------------[/bgcolor]
[تصویر:  42799335359589766810.jpg]
----------------------------------------------------------------------------------
[تصویر:  0_0.jpg]
-----------------------------------------------------------------------------------
[تصویر:  77430896137117039369.jpg]
-------------------------------------------------------------------------
[تصویر:  08952409536510991594.jpg]
---------------------------------------------------------------------

[تصویر:  08402584753543080993.png]
----------------------------------------------------------------------

[تصویر:  64724186153044998858.png]
-------------------------------------------------------------------------------
[تصویر:  59613562270917194654.jpg]
-----------------------------------------------------------------------------
[تصویر:  89579540058771973726.jpg]
--------------------------------------------------------------------------------
[تصویر:  15310597934559293684.jpg]
-------------------------------------------------------------------------------
[تصویر:  63525333855742761434.jpg]

RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - Amir Game - 01-06-2014

[تصویر:  34896128067157944624.jpg]

[تصویر:  64412783227563485935.jpg]

[تصویر:  %D8%B9%DA%A9%D8%B3-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D...9%87-7.jpg]

[تصویر:  %D8%B9%DA%A9%D8%B3%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8...8%B1-8.jpg]
[تصویر:  122431_142.jpg]

RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - 0099 - 01-06-2014

پ[video=]http://http://host13.aparat.com//public/user_data/flv_video_new/305/8f07ea25df6f43d81302bcf7fb94ab09912820.mp4[/video] غذا خوردن فوتبالیست ها
http://host13.aparat.com//public/user_data/flv_video_new/304/70d0f587ddec40813d9c45b6e14421f9911379.mp4 سلاح خنده دار

[تصویر:  T09ex3Qdfp.jpg]
[تصویر:  4oj6xaE8Z9.jpg]
[تصویر:  5liQpC1skR.jpg]
[تصویر:  WEcxMDXvSL.jpg]
[تصویر:  5vNs4TZsyY.jpg]
[تصویر:  nLAHyC87mD.jpg]
[تصویر:  Qh8HhMOjo0.jpg]
[تصویر:  wuEmQbvfMy.jpg]
[تصویر:  7cfTpfbzla.jpg]
[تصویر:  65VsbsuBtw.jpg]
[تصویر:  jJUgcLboOy.jpg]
[تصویر:  IvxfAYrjyY.jpg]
[تصویر:  AVaAnXdAwR.jpg]
[تصویر:  OgMIsEnR5T.jpg]
[تصویر:  8iK7GlNpu4.jpg]
[تصویر:  tDNKzROcCM.jpg]
[تصویر:  uKyMGmfHb1.jpg]
[تصویر:  HYtmdF960v.jpg]
[تصویر:  xX4fBXwAyF.jpg]
[تصویر:  Cuczp8QKc7.jpg]
[تصویر:  whDfJ8Mchn.jpg]
[تصویر:  EinBQWFyxc.jpg]
[تصویر:  UHm9exZOEG.jpg]
[تصویر:  fLjov6w3mX.jpg]
[تصویر:  1LzCy8Lk6I.jpg]
[تصویر:  lzM6NyCl0l.jpg]
[تصویر:  myPzygDlfY.jpg]
[تصویر:  oRqcmeeEJ4.jpg]
[تصویر:  K8KAoQJrW8.jpg]
[تصویر:  DuucVGenub.jpg]
[تصویر:  LcNmQlfssN.jpg]

RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - nami1 - 01-06-2014

کاریکاتو
[font][تصویر:  56742.gif]  [تصویر:  56743.gif][/font]
[font][تصویر:  56744.gif]  [تصویر:  56745.gif][/font]
[font][تصویر:  56746.gif]  [تصویر:  56747.gif][/font]
[font][تصویر:  56748.gif]  [تصویر:  56750.gif][/font]
[font][تصویر:  56751.gif][/font]

RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - 0099 - 01-08-2014

[تصویر:  sVb7WJGn86.jpg]
[تصویر:  G8cPMxax0W.jpg]
[تصویر:  w1cNs9IaP4.jpg]
[تصویر:  2iLEftnCAN.jpg]
[تصویر:  moc8x2ZqKy.jpg]
[تصویر:  a22pzqQx7k.jpg]
[تصویر:  LushyCxQC3.jpg]
[تصویر:  ZPOuLiFpPS.jpg]
[تصویر:  b0EEwZsOcr.jpg]
[تصویر:  7HqBHDrJll.jpg]
[تصویر:  PKSwquEAz0.jpg]
[تصویر:  ZUTvjzxlVS.jpg]
[تصویر:  aV0amFMoej.jpg]
[تصویر:  b9gGEZYOhq.jpg]
[تصویر:  BxFf1xTMOL.jpg]
[تصویر:  rRTjr5hq8f.jpg]

RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - nami1 - 01-08-2014

[تصویر:  gPOAZbkTcd.jpg]
[تصویر:  WOzqRiJ02P.jpg]
[تصویر:  ZKZt2eyp0J.jpg]
[تصویر:  JRpF14kD42.jpg]
[تصویر:  vNb9v64egU.jpg][تصویر:  31ulfwCCFG.jpg]
[تصویر:  grRF2nLErr.jpg]
[تصویر:  44KzIRgrmL.jpg]
[تصویر:  qRVyZbdtGF.jpg]
[تصویر:  7wXC9PWdOm.jpg]
[تصویر:  yaUKx6isNs.jpg]
[تصویر:  8OnbHRISNq.jpg]
[تصویر:  eDrGbyqrHG.jpg][تصویر:  TVYyLxEnTQ.jpg]
[تصویر:  jZOZiYrlkB.jpg]
[تصویر:  3ajVpwcbxR.jpg][تصویر:  JnXTQxLX09.jpg][تصویر:  6jkpTQOgnk.jpg][تصویر:  YKcxktuAZC.jpg][تصویر:  4Ak4kPZnGY.jpg]

----------------------------------------
امیدوارم خوشتون اومده باشه[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - Amir Game - 01-08-2014

ﻭﺣﺸﺘﻨﺎﮎ ﺗﺮﯾﻦ ﺩﯾﺎﻟﻮﮒِ مادر ﻫﺎ ﺗﻮ ﺧﻮﻧﻪ : . . . . . . . . . ﺑﯿﺎ ﺍﯾﻨﺠﺎ ﺑﺒﯿﻨﻢ ﺍﯾـــﻦ ﭼـــﯿـــﻪ ؟!!! . ﺁﺩﻡ ﺳﮑﺘﻪ ﻣﯽ ﮐﻨﻪ ﺑﺨﺪﺍ

گشت ارشاد: شما با ایشون چه نسبتی دارین؟؟؟؟ دختر: برام شارژ میخره

نمیگم سلامتی... میگم گور بابای دوست و رفیقی که وقتی سودی براش نداری خبری ازش نیس!

ماکارونی عزیز با سلام!!! لطفا از قیمه یاد بگیر، اونم مثه تو نارنجیه ولی دور دهنمونو به شعاع 5سانت رنگ امیزی نمیکنه!!!!!!

ﺗﻮ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﺑﺎﯾﺪ ﺭﻭﯼ ﺑﺴﺘﻪ ﻫﺎﯼ ﺧﻮﺭﺍﮐﯽ، ﺟﺎﯼ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺑﻨﻮﯾﺴﻦ ﺍﺯ ﺍﯾﻨﺠﺎ ﺑﺎﺯ ﺷﻮﺩ، ﺑﻨﻮﯾﺴﻦ : ﺍﮔﻪ ﺗﻮﻧﺴﺘﯽ ﺍﺯ ﺍﯾﻨﺠﺎ ﺑﺎﺯ کن

حالا که اینستاگرام فیلتر شده عکسا و نقاشی‌هاتونُ بفرستید به آدرسِ تهران، میدان آرژانتین، خیابان الوند، ساختمان جام جم، برنامه کودک شبکه دو

الان داشتم به یه چیزی فکر میکردم که یهو یه چیزی اومد جلو چشام نوشته بود: مشترک گرامی دسترسی به فکر مورد نظر امکان پذیر نمیباشد ! ذهنمم فیلتر کردن نامردا

ﺑﻌﻀﯽ ﺩﺧﺘﺮﺍ ﻫﻤﭽﯿﻦ ﺯﯾﺮ ﭼﺸﻤﺸﻮﻧﻮ ﺧﻂ ﻣﯿﮑﺸﻦ، ﺍﻧﮕﺎﺭ ﻗﺮﺍﺭﻩ ﺗﻮ ﺍﻣﺘﺤﺎﻥ ﺑﯿﺎﺩ :)))))))))))))

بچه که بودم بابام منو برد استانبول بعد که بزرگ شدم فهمیدم گولم زده و منو برده بود تبریز و تو تاکسی هم ترانه ی ابراهیم تاتلیس گذاشته بودند. چند بارم سفر كانادا رفتيم :|

مورد داشتیم دختره کلاچ رو گرفته زده آهنگ بعدی :|

یه دستشو لاک آبی پررنگ زده یکی رو اصلن لاک نزده، میپرسم جدیده؟ میگه نه، با این دست کارت دانشجوییم رو میدم دست حراست

یارو باباش مرد! سر قبرش خرما گذاشت. رفت نیم ساعت بعد اومد دید بشقاب خالیه! رو قبر پدرش میزنه و میگه: بابا اگه گشنه ای برات فلافل بگیرم......!!! :))))))

چند وقت پیش شماره دوست دخترم دادم به دوستم که امتحانش کنه !!! بعده ماه صفر عروسیشونه 

ﯾﻪ ﺑﺎﺭ ﺭﻓﺘﻢ ﺧﻮﻧﻪ ﯾﻪ ﺑﻨﺪﻩ ﺧﺪﺍﯾﯽ ﻭﯾﻨﺪﻭﺯ ﻋﻮﺽ ﮐﻨﻢ. ﺩﺧﺘﺮﻩ ﺑﻬﻢ ﮔﻔﺖ ﺍﮔﻪ ﻣﯿﺸﻪ ﻣﺎﯼ ﮐﺎﻣﭙﯿﻮﺗﺮ ﺭﻭ ﻫﻢ ﻧﺼﺐ ﮐﻨﯿﺪ. ﮔﻔﺘﻢ ﺍﻭﻧﺠﻮﺭﯼ ﻫﺰﯾﻨﺘﻮﻥ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﻣﯿﺸﻪ ﻫﺎ ! ﮔﻔﺖ: ﭼﺎﺭﻩ ﺍﯼ ﻧﯿﺲ ! ﻫﻴﭽﻲ ﺩﻳﮕﻪ ، ﭘﻮﻝ ﺗﻚ ﺗﻚ ﺁﻳﻜﻮﻧﺎ ﺭﻭ ﺟﺪﺍﮔﻮﻧﻪ ﺍﺯﺵ ﮔﺮﻓﺘﻢ :))))

بابام اسمس فرستاده: هلو، ساعت هفت دم در حاضر باش میام دنبالت! منم فکر کردم ازش آتو گرفتم، جو گرفتتم و جواب دادم: باشه شفتالوی من، مانتو خوشگلمو می پوشم میام عجیجم! بعد بابام جوابداد: هلو یعنی سلام! آخه تو کی می خوای آدم شی؟ من چه گناهی کردم که تو پسرمی؟!

امروز صبح یه مشکل بانکی برام پیش اومده بود رفتم بانک، مسئولش کمتر از سه دقیقه کارم رو انجام داد. حس کردم زیادی زود تموم شده می خواستم بهش بگم خب از خودت بگو، دیگه چه خبرا؟!

با کسی که به جای مرسی می گه �میسی ی ی� باید در جا قطع رابطه کرد چون تا بیای براش توضیح بدی که نگو �میسی ی ی� بهت می گه �چلااااا؟�

این کانون آموزشی کنکور دیگه کم مونده اینو تبلیغ کنه: به نام خدا مسی هستم بهترین بازیکن جهان، از سال سوم دبیرستان عضوکانون ... بودم!

یک عدد بین 10 تا 20 انتخاب کنید. اون عدد رو با 32 جمع کنید. حاصل رو ضرب در دو کنید. حاصل رو منهای یک کنید. حالا چشماتونو پنج ثانیه ببندید ... همه جا تاریک شد! درسته؟! ما اینیم دیگه!

یه بار رفتم خونه یه بنده خدایی ویندوز عوض کنم طرف بهم گفت اگه میشه مای کامپیوتر رو هم نصب کنید! گفتم اونجوری هزینتون بیشتر میشه ها! گفت: چاره ای نیس1 هیچی دیگه، پول تک تک آیکونا رو جداگونه ازش گرفتم یه همچین آدم بی وجدانی هستم من!

وقتی دستشویی داری، هم سرعت اینترنت بالاتر می ره هم مطالبش جالب تر میشه!

پشت یه ماشین نوشته بود سبقت می گیری بگیر ولی دیگه قیافه نگیر!

یکی از تفریحات دکتر شریعتی و انیشتین و حسین پناهی و خسرو شکیبایی تو اون دنیا اینه که ... هر روز فیس بوک رو چک کنن ببین تازگی ها جمله باحال چی گفتن!

جهان سوم جایی است که کنجد روی نان سنگک آپشن محسوب می شود.

گذر ایام برای هر کی بکام باشه برای من هاشم بیک زاده است!

طریقه معذرت خواهی خانوما: ببخشید، ولی تقصیر خودت بود.

قبلنا قهر کردن و کات کردن و اینا آسون تر بود. الان باید صد جا طرفو بلاک کنی (فیس بوک، توییتر، پلاس، وایبر،، وی چت، لاین ...) هفت خوان رستمه اصلا!

کلِ عمرمون دپرسیم ولی تو اعلامیه مون می زنن شادروان

نمک خوردی؟ نوش جونت نمکدون شکستی؟ دمت گرم ولی دیگه بقیشو رو زخممون نپاش دستت طلا!

فرق روزای خوب و بد زندگی اینه که روزای بد رو همون موقع می فهمی روزای بدن اما روزای خوبو نمی فهمی. بعدا که گذشت خاطره شد می فهمی روزای خوب بوده.

دقت کردین این تیکه دستمال توالت حد وسط نداره؟ یه دونش کمه، دوتاش زیاد!

خواسته ها و آرزوهای من دارن لخت می گردن هنوز نتونستم بهشون جامه عمل بپوشونم!

از وقتی تحریم ها رو برداشتن، پوستم شفاف تر شده و ریزش موهام هم کمتر شده!

یه آهنگ سنتی دارم گوش می دم هفت دقیقه س هیچی نگفته!

اینقدی که فردوسی پور از دیدن مالدینی ذوق کرده بود، تماشاچیا نکرده بودن.

من با استعداد بودم. یعنی هستم. بعضی وقتا به دست هام نگاه می کنم و فکر می کنم که می توانستمپیانیست بزرگی شوم یا یک چیز دیگر ولی دست هایم چه کار کرده اند؟ خارانده اند. چک نوشته اند. بند کفش بسته اند. سیفون کشیده اند و غیره ... دست هایم را حرام کردم همینطور ذهنم را.

�لبای خودشه یا پروستات کرده؟!� سوال مامان بزرگم به محض دیدن عکسِ آنجلینا جولی!

جامعه جهانی هنر با مرگ پل واکر عزادار شد، با دستگیری تتلو دیگه کمرش شکست!

فیلم عروسی تنها مشکلی که داره اینه که باید به بچه ات توضیح بدی چرا تو عروسی نیست!

هم عاشقتم، هم ازت متنفرم. میانگین که بگیری می بینی برام مهم نیستی!

وقتی بچه بودم و یه چیزی می خواستم و پول نداشتیم بخریم بهم می گفتن: به بابات نگاه کن، اون بیچاره یه نفره انگار که باباهای مردم سه نفر بودن! خلاصه هیچ وقت جدی جوابگو نبودن.

سر کلاس بودیم یکی از پسرا خوابیده بود یهو استاد اومد زد رو شونش گفت خوابی؟ پسره پرید هول شد گفت نه آقا دراز کشیده بودیم! هیچی دیگه همه داشتن صندلی ها رو گاز می زدن.

با فک و فامیل نشستیم اسم فامیل بازی کردیم دائیم برای میوه با �ی� نوشته یه کیلو خیار.

کاش مثل کارتونا گوشه چشم آدم های پلید برق می زد.

سقف آرزوهای ما کف آرزوهایدیگری است. دنیا به طور ناجوانمردانه ای آپارتمان است.

یه بار استامینوفن خوردم، ازم پرسید: الان دقیقا کجات درد می کنه که منو خوردی؟ اومدم بگم سرم! یادم اومد قرصا که حرف نمی زنن، فهمیدم اشتباهی ترامادول خوردم!

یه دوره ای اینقدر وضع خراب بود که به آی دی کالر می گفتن مزاحم یاب.

ملت تو خونه شون میز بیلیارد و تردمیل و سونا و جکوزی دارن، اونوخت ما تنها امکانات ورزشی مون یک میله بارفیکس بود که اونم مامانم زده تو کمد روش لباس آویزون می کنه.

[تصویر:  aks-khandedar-radsms-06.jpg]

[تصویر:  aks-khandedar-radsms-07.jpg]
تخت ویژه دختران
[تصویر:  aks-khandedar-radsms-08.jpg]

پرایدستان ! :))
[تصویر:  aks-khandedar-radsms-09.jpg]

اینا کلا به جاذبه زمین اعتقادی ندارن !
[تصویر:  aks-khandedar-radsms-10.jpg]

نوستالژی دهه 60 !
[تصویر:  aks-khandedar-radsms-11.jpg]

از لحاظ سرما و یخبستگی !
[تصویر:  aks-khandedar-radsms-12.jpg]

بدون شرح !
[تصویر:  aks-khandedar-radsms-13.jpg]

چو بر روی زمین باشی توانایی غنیمت دان؛ که دوران ناتوانی ها بسی زیر زمین دارد!
[تصویر:  aks-khandedar-radsms-14.jpg]
پله های ترقی واسه یه سریا اینجوریه واسه یه سریا اونجوری �
[تصویر:  aks-khandedar-radsms-15.jpg]

گیمر های حرفه ای این موضوع رو درک میکنن !
[تصویر:  aks-khandedar-radsms-16.jpg]

پسر و دختر در یک روز !
یه همچین موجوداتی هستید ، یه همچین موجوداتی هستیم !
[تصویر:  aks-khandedar-radsms-17.jpg]

صحنه ای آشنا برای دهه شصتی ها
[تصویر:  aks-khandedar-radsms-18.jpg]

تغییرات زندگی در گذر زمان !
[تصویر:  aks-khandedar-radsms-19.jpg]
نقش اون صندلی چیه اونجا !؟
[تصویر:  aks-khandedar-radsms-21.jpg]

از لحاظ تمرین خفن !
[تصویر:  aks-khandedar-radsms-22.jpg]

خداوند زیباست و زیبایی می آفریند �
[تصویر:  aks-khandedar-radsms-23.jpg]

کیس مناسب ازدواج !
[تصویر:  aks-khandedar-radsms-24.jpg]

همه به صف ! وقت نهاره :))
از لحاظ رعایت نوبت !
[تصویر:  aks-khandedar-radsms-25.jpg]

خدایا هیچکس و تو دنیا گرفتار فقر نکن که اینجوری حسرت بخوره
[تصویر:  aks-khandedar-radsms-26.jpg]

خودشو تو دلش جا کرده !
[تصویر:  aks-khandedar-radsms-27.jpg]

گاهی دلگرمی یک دوست ، آنقدر معجزه میکند که انگار خدا ، در زمین ، کنار توست . . .
[تصویر:  aks-khandedar-radsms-28.jpg]

بازم از لحاظ سرما !
[تصویر:  aks-khandedar-radsms-29.jpg]

تست جلیقه ضد گلوله در قدیم ندیما !

تست جلیقه ضد گلوله در قدیم ندیما !
[تصویر:  aks-khandedar-radsms-30.jpg]

شکار لحظه ها
[تصویر:  aks-khandedar-radsms-37.jpg]
 [table][tr][td][table][tr][td]
[font][font][font][font][font][font][font] [/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font]
[font][font][font][font][font][font][font]هنرمند سیم پیچ ![/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font]
[font][font][font][font][font][font][font][تصویر:  aks-khandedar-radsms-44.jpg][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font]
[font][font][font][font][font][font][font] [/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font]
[font][font][font][font][font][font][font]وقتی به دختری محل نمیذارم .. ![/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font]
[font][font][font][font][font][font][font][تصویر:  aks-khandedar-radsms-45.jpg][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font]
[font][font][font][font][font][font][font]غمگین مثل این ![/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font]
[font][font][font][font][font][font][font][تصویر:  aks-khandedar-radsms-46.jpg][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font]
[font][font][font][font][font][font][font]تو امریکا شما از هر راهی ک فکر کنی می‌تونی پول دربیاری[/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font]
[font][font][font][font][font][font][font][تصویر:  aks-khandedar-radsms-47.jpg][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font]
[font][font][font][font][font][font][font]اشیاء رها شده در دریا میتونه یه همچین بلایی سر آبزیان بدبخت بیاره .. :|[/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font]
[font][font][font][font][font][font][font]بیشهور نباشیم �[/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font]
[font][font][font][font][font][font][font][تصویر:  aks-khandedar-radsms-48.jpg][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font]
[font][font][font][font][font][font][font]میتونستید این قسمت بطریها چه کارایی داره !؟[/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font]
[font][font][font][font][font][font][font][تصویر:  aks-khandedar-radsms-49.jpg][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font]
[font][font][font][font][font][font][font]بچه بدبخت راست گفته ![/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font]
[font][font][font][font][font][font][font]مخالف جنس اورژینال ، جنس چینی میشه دیگه ![/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font]
[font][font][font][font][font][font][font][تصویر:  aks-khandedar-radsms-50.jpg][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font]
 [/td][/tr][/table][/td][/tr][tr][/tr][/table]

RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - Gladiator - 01-08-2014

[تصویر:  aks-khandedar-radsms-02.jpg]
----------------------------------------------------------------------------------------------------[تصویر:  aks-khandedar-radsms-03.jpg]
--------------------------------------------------------------------------------------------------------[تصویر:  aks-khandedar-radsms-32.jpg]
--------------------------------------------------------------------------------------------------------[تصویر:  aks-khandedar-radsms-34.jpg]
----------------------------------------------------------------------------------------------------------[تصویر:  aks-khandedar-radsms-35.jpg]
-------------------------------------------------------------------------------------------------------[تصویر:  aks-khandedar-radsms-40.jpg]
--------------------------------------------------------------------------------------------------------[تصویر:  aks-khandedar-radsms-44.jpg]
------------------------------------------------------------------------------------------------------ [font][font][تصویر:  0.926392001388921802_taknaz.jpg]
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
[font][font][تصویر:  0.576318001388921803_taknaz.jpg]
--------------------------------------------------------------------------------------------------[/font][/font]
[font][font][تصویر:  0.578654001388921803_taknaz.jpg]
--------------------------------------------------------------------------------------------------------[/font][/font]
[font][font][تصویر:  0.582364001388921803_taknaz.jpg]
-----------------------------------------------------------------------------------[/font][/font]
[font][font][تصویر:  0.591891001388921803_taknaz.jpg]
-------------------------------------------------------------------------------------------------------[/font][/font]
[font][font][تصویر:  0.814495001388921803_taknaz.jpg]
-----------------------------------------------------------------------------------------------------[/font][/font]
[font][font][تصویر:  0.923020001388921803_taknaz.jpg][/font][/font][/font][/font]

RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - Gladiator - 01-09-2014

[تصویر:  rjEXurFdho.jpg]

--------------------------------------------------------------------------------------

[تصویر:  C7WGWAQ3Qp.jpg]
----------------------------------------------------------------------------------------------
[تصویر:  ssYSAQ3Ox2.jpg]
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
[تصویر:  kaalURgFtY.jpg]
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
[تصویر:  RgL5ChEbeO.jpg]
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
[تصویر:  HBkDCPcidN.jpg]
[تصویر:  4V4L88C4zu.jpg]
------------------------------------------------------------------------------------------------------
[تصویر:  Y31qL3UL2V.jpg]
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
[تصویر:  fWbeTs1i90.jpg]
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
[تصویر:  4amlz5AgCF.jpg]
---------------------------------------------------------------------------------------------------
[تصویر:  k91myicHNO.jpg]
------------------------------------------------------------------------------------------------
[تصویر:  sa2V4KfdET.jpg]
[تصویر:  AvlwG8xWYg.jpg]
[تصویر:  uaaRgmC5D9.jpg]
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
[تصویر:  yZ9apjpo4p.jpg]
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
[تصویر:  Xp9nfmQ9VC.jpg]

RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - MR.FULLHD - 01-12-2014

[تصویر:  7jn56qt1pfuztpxxjj3z.jpg]

[تصویر:  c2d55ioux4b3g2ji2r1l.jpg]

[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcRogkKdqEnG_0LV84O0qz5...cu-X7pQQyg]

[تصویر:  e457f8377a2dd0b71.jpg]

[تصویر:  14743373509749481224.jpg]

[img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img] بالایی رو فقط به عشق شما گیمرا گذاشتم

[تصویر:  r0httvl04ndmcrdkjeg.jpg]

[تصویر:  12170823266139473424.jpg]

[تصویر:  47166760685570308838.jpg]

[تصویر:  23383527280824725910.jpg]

[تصویر:  36715524206044484702.jpg]

[تصویر:  01900209539710193429.jpg]