Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
حل مشکلات مولتی پلیر بازی PayDay2 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: PC (https://forum.gamefa.com/Forum-PC)
+--- انجمن: بازی های آنلاین (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A2%D9%86%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%86)
+---- انجمن: بازی های تحت ویندوز (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D8%AD%D8%AA-%D9%88%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%88%D8%B2)
+---- موضوع: حل مشکلات مولتی پلیر بازی PayDay2 (/Thread-%D8%AD%D9%84-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D9%88%D9%84%D8%AA%DB%8C-%D9%BE%D9%84%DB%8C%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-PayDay2)

صفحه‌ها: 1 2

حل مشکلات مولتی پلیر بازی PayDay2 - MohsenPunisher - 09-12-2013

" به نام خدا "

[تصویر:  27846580685396397958.jpg]

خوب با توجه به اینکه یک سری از دوستان برای آنلاین بازی کردن این بازی مشکلاتی دارند
این تاپیک زده شده ، امیدوارم مشکلاتتون حل بشه.

مشکلات رایج گزارش شده :
1- کرش کردن بازی :
- مطمئن بشید که در هنگام نصب آپدیت ها با پیام خاصی رو به رو نشدید.

[تصویر:  44724514505703286783.png]    [تصویر:  92619747137322159410.png]
                         آپدیت غلط و ناقص                                                        آپدیت صحیح و کامل

- نسخه اصلی FLT رو تهیه کنید!به غیر از Repack سایت اسکیدرو بقیه Repack ها مشکل کرش کردن رو دارند!
- بازی و آپدیت ها رو کامل از اول و به ترتیب نصب کنید!

2- سیستم داخلی/اینوایت مشکل داره...!

- فایل اصلی بازی رو (exe.) به عنوان non-steam game به استیم اضافه نکنید!
- مطمئن بشید که استیم رو حالت Online هست!
- نرم افزار استیم خود رو به روزرسانی و ریستارتش کنید!
- از کرک گرین لوما استفاده نکنید!
- تمام فایل ها رو از طریق Run As Administrator اجرا کنید!

3- مشکلات ارتباطاتی...!

- استیم رو باز کنید و برید به تنظیماتش (Settings).بعدش تب Downloads & Cloud.تو قسمت Download Region بذاریدش روی UK - London!
- فایروال خود را طوری تنظیم کنید که فایل اجرایی بازی و استیم هر دو بلاک نشده باشند!

4- مشکل صفحه ی سیاه...!؟!

(اگر شما هنگام اجرا کردن بازی با صفحه ی مشکی رنگی مواجه میشین در حالی که موزیک بازی
در حال اجرا هست یا اینکه کلا نمیتونین بازی رو اجرا کنید.راه حل زیر شاید بتونه مشکلتون رو حل بکنه!)

- ابتدا فایلی به اسم "renderer_setting.xml" رو تو مسیر:"C:\Users\\AppData\Local\PAYDAY 2" پیدا کنید!
- فایل رو با ویرایشگر Notepad باز کنید!
- بعد از اجرای فایل باید قسمت زیر رو توش پیدا کنید!
<d3d_device adapter_index = “0″
resolution = “1920 1080″
windowed = “false”
refresh_rate = “60″

- این مقدار ها باید با مقدار های پیش فرض دستگاه شما مطابقت داشته باشه!برای مثال اگر رزولوشن شما 1024*1280 بود تو مقدار رزولوشن هم
همون رو وارد کنید!توجه داشته باشید که مقدار Refresh_Rate در بعضی مواقع باعث بروز مشکلاتی همچون افت فریم و وضوع نامتعال و...میشود!برای
ساده تر بودن کار بازی رو میتونید تو حالت پنجره ای (Windowed) اجرا کنید!برای این کار فقط مقدار "False" رو با مقدار "True" تعویض کنید!

5- تغییردادن زبان بازی:

- فایل تغییر دهنده رو از اینجا دانلود کنید! (پسورد = www.idgame.ir)
- فایل تغییر دهنده رو اجرا کنید و زبان مورد نظر رو انتخاب کنید!

6- تغییردادن اسم داخل بازی:

به تنظیمات اکانت خود داخل استیم رفته و Profile Name رو تغییر دهید!

7- چگونه بفهمم ورژن بازی من چنده و تا آپدیت چند رو نصب کردم...؟

- به محل نصب بازی بروید!
- فایل "Game.ver" رو با Notepad باز کنید!
- حالا میتونید ورژن بازی خودتون رو ببینید!

0.0.23 = آپدیت شماره 1
0.0.24 = آپدیت شماره 2
0.0.25 = آپدیت شماره 2 (Hotfix)
0.0.26 = آپدیت شماره 3
1.0.27 = آپدیت شماره 4
1.0.29 = آپدیت شماره 5
1.0.30 = آپدیت شماره 6
1.0.31 = آپدیت شماره 7
1.0.32 = آپدیت شماره 8
1.0.33 = آپدیت شماره 9
1.0.34 = آپدیت شماره 10

8- چجوری به دوستامون اینوایت بدیم...؟(با دوستامون بازی کنیم)

- دوست مورد نظر رو به لیست دوستانتان اضافه کنید یا به گروه کلن الایت تو استیم ملحق بشید!
- وارد بازی بشید و یک راند برای خود تهیه کنید!
- سیستم اینوایت داخلی استیم رو با کلید های Shift+TAB باز کنید!
- گزینه ی "View All Friends" رو بزنید! (پایین سمت راست)
- به تب "Friends" یا "Group" بروید!
- روی اسم بازیکن مورد نظر کلیک راست کنید!
- و در آخر گزینه ی "Invite To Game" رو بزنید! (توجه داشته باشید که باید بازی رو از دسکتاپ اجرا کنید!)

9- فعال کردن بخش اضافه کردن دوست:

- برای فعال کردن این بخش یا سی دی کی یک بازی اوریجینال رو بخرید و رو استیم فعال کنید! (بازی Dota II یک بازی آزاد و مجانی هست که این مورد رو هم شامل میشه!برای دریافت این بازی میتونید به اینجا مراجعه کنید و مراحل ثبت نام رو طی کنید!)
یا اینکه از کرک گرین لوما استفاده کنید (که زیاد پیشنهاد نمیشه!)
- پس از انجام مرحله ی اول داخل استیم تو بخش Friends برید و به لینک ...Add a friend مراجعه کنید!
- پس از وارد کردن اسم اکانت دوست خود و مشاهده ی اکانت وی رو گزینه ی "Add Friend" کلیک کنید تا دوست خود (پس از تایید وی) به لیست اضافه شود!

با تشکر فراوان از دوست خوبم Alireza Farmany بابت کمک به بنده و گردآوری این مشکلات.

لینک تاپیک آموزش آنلاین این بازی

پیروز باشید.

RE: حل مشکلات مولتی پلیر بازی PayDay2 - Ct Os - 09-12-2013

دوست من یه کمکی بکن

بعد از نصب آپدیت 11 ، 
MP-Fix V3
 رو از 
اینجا
 دانلود کنید و در محل نصب بازیتون بریزید.
[align=center][align=center]نکته : تموم فایل های مربوط به MP_Fix قبلی رو پاک کنید.

اینجا mp fix دانلود نمیشه ف*ی*لتره 
بعد از کجا بفهمیم mp fix های قبلی کدومن که حذف شون کنیم اگه زحمتی نیست اسمشو بزار

RE: حل مشکلات مولتی پلیر بازی PayDay2 - MohsenPunisher - 09-12-2013

دوست من یه کمکی بکن
بعد از نصب آپدیت 11 ، MP-Fix V3 رو از اینجا دانلود کنید و در محل نصب بازیتون بریزید.  نکته : تموم فایل های مربوط به MP_Fix قبلی رو پاک کنید.

بعد از کجا بفهمیم mp fix های قبلی کدومن که حذف شون کنیم اگه زحمتی نیست اسمشو بزار===================================================================
نقل‌قول: لینک دانلود کرک اصلاح شد - شما باید ببینی mp fix هایه قبلی چه فایل هایی داشتن بعد فایل هایی با همون اسم رو از پوشه بازیت حذف کنی ، یا برای اطمینان بازی رو از اول نصب کنی.

RE: حل مشکلات مولتی پلیر بازی PayDay2 - Ct Os - 09-12-2013

(09-12-2013, 01:29 PM)'MohsenPunisher' نوشته است: دوست من یه کمکی بکن
بعد از نصب آپدیت 11 ، MP-Fix V3 رو از اینجا دانلود کنید و در محل نصب بازیتون بریزید.  نکته : تموم فایل های مربوط به MP_Fix قبلی رو پاک کنید.

بعد از کجا بفهمیم mp fix های قبلی کدومن که حذف شون کنیم اگه زحمتی نیست اسمشو بزار===================================================================
نقل‌قول: لینک دانلود کرک اصلاح شد - شما باید ببینی mp fix هایه قبلی چه فایل هایی داشتن بعد فایل هایی با همون اسم رو از پوشه بازیت حذف کنی ، یا برای اطمینان بازی رو از اول نصب کنی.
 من فقط آپدیت 1و2 بازیو رو ریختم با کرکش دیگه لازم نیست mp fix حذذف کنم

RE: حل مشکلات مولتی پلیر بازی PayDay2 - krazy_kow@ - 09-12-2013

آقا اگه این dota 2 دان کنم دیگه همه چی فعال می شه یا فقط واسه این بازی ؟
ی سوال دیگه من گرین لوما ریختم الان چی کار کنم ؟

RE: حل مشکلات مولتی پلیر بازی PayDay2 - MohsenPunisher - 09-13-2013

(09-12-2013, 04:16 PM)'krazy_kow@' نوشته است: آقا اگه این dota 2 دان کنم دیگه همه چی فعال می شه یا فقط واسه این بازی ؟
ی سوال دیگه من گرین لوما ریختم الان چی کار کنم ؟
با دریافت بازی dota2 اکانت شما ارجینال میشه یعنی تموم خصوصیات یک اکانت ارجینال رو پیدا میکنه.
با گرین لوما تست کن اگه مشکلی داشتی گرین لوما رو حذف کن.

RE: حل مشکلات مولتی پلیر بازی PayDay2 - taha2200 - 09-25-2013

سلام
به گروه الیت توی استیم جوین شدم وارد بازی شدم قسمت آنلاین رو می زنم بعد جاهایی که میشه دزدی کرد روبرم میاره روش کلیک می کنم بعد accept رو می زنم تا وارد باز بشه یه بنجره باز می شه نوشته ارور
failed crate game بعد ok که می کنی دوباره باید یه مرحله دیگه انتخاب کنی که همین رو می نویسه

RE: حل مشکلات مولتی پلیر بازی PayDay2 - taha2200 - 04-16-2014

سلام من یه مشکل دارم
استیمم بازی payday2 رونمیشناسه باید چی کار کنم؟

RE: حل مشکلات مولتی پلیر بازی PayDay2 - mr. sam fisher - 06-22-2015

سلام.من تو بخش آنلاین بازی payday2 می روم و بعد یه جا رو برای ا نلاین انتخاب می کنم ارور می ده می گه can not cread game

RE: حل مشکلات مولتی پلیر بازی PayDay2 - mr. sam fisher - 06-23-2015

(06-22-2015, 11:40 AM)mr. sam fisher نوشته است: سلام.من تو بخش آنلاین بازی payday2 می روم و بعد یه جا رو برای ا نلاین انتخاب می کنم ارور می ده می گه can not cread game

کسی جواب نمی ده؟