Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
امتیاز به آخرین بازیِ انجام شده توسط شما - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: آژانس خبری (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A2%DA%98%D8%A7%D9%86%D8%B3-%D8%AE%D8%A8%D8%B1%DB%8C)
+--- انجمن: نقد و بررسی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D9%86%D9%82%D8%AF-%D9%88-%D8%A8%D8%B1%D8%B1%D8%B3%DB%8C)
+---- انجمن: بحث و تبادل نظر پیرامون بازی ها (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%88-%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%AF%D9%84-%D9%86%D8%B8%D8%B1-%D9%BE%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%85%D9%88%D9%86-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%87%D8%A7)
+---- موضوع: امتیاز به آخرین بازیِ انجام شده توسط شما (/Thread-%D8%A7%D9%85%D8%AA%DB%8C%D8%A7%D8%B2-%D8%A8%D9%87-%D8%A2%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C%D9%90-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D8%A7%D9%85-%D8%B4%D8%AF%D9%87-%D8%AA%D9%88%D8%B3%D8%B7-%D8%B4%D9%85%D8%A7)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43

RE: شما به این بازی چه نمره ای می دهید؟ - Rocksteady - 07-11-2015

گيمپلي: كه پيشرفت هاي زيادي كرده بود از جمله اضافه شدن بتموبيل و تعداد زيادي كمبوي جديد به همراه دشمناي جديد و گجت هاي خوب و اپگريد ها هم براي كمبو ها و گجت ها هم براي لباس بتمن و بتموبيل = گيمپلي : ٩

داستان: داستان از ابتدا تا پاين عالي كار شده بود تنها ضعفش به نظر من شخصيت پردازي ضعيف شخصيت ها بود ولي پايان صد درصد بازي رو وقتي تماشا مي كنيد اصلا شگفت انگيز هستش البته برا اونايي كه كميك خون هستن نه كسايي كه از رو جلد بازي بازي رو انتخاب مي كنن |: در كل به اين قسمت ٩ مي دم

گرافيك: كه واقعا نقصي درش نبود از باروني كه رو شنل بتمن قطراتش مي لغزيد تا انفجار هاي بسيار عالي تقريبا همه چيز هم تو بازي تخريب پذير بود !!!! =١٠

موسيقي و صداگذاري: كه در كنار گرافيك بهترين بخش از اين بازي بودن از صدا پيشه ي شخصيت ها گرفته تا موسيقي هاي حماسيش كه ادم رو مجبور به ادامه بازي مي كنن و مي تونم بدون شك بگم بدون نقص ترين بخش بازي همين بخش هست =١٠ 

ارزش كلي بازي هم ٩.٦ از ١٠ هست بازي نسبت به نسخه هاي قبلي افت داشت كه گفتم واقعا مي شه گفت كه جزو بهترين هاي نسل ٨ هست و در كنار سه ٤ تا بازي ديگه چندان بازي كه بهش بتونيم بگيم نسل هشتي وجود ندارند

RE: شما به این بازی چه نمره ای می دهید؟ - End Of The Line - 07-14-2015

به به! بتمن :heart:
دارای کمی اسپویل!!!
گیمپلی=9
گیمپلی بازی در سطح بسیار خوبی قرار داره، مبارزات تقریبا شبیه نسخه های قبلی هستش و کمی غیر قابل باور! یکی از نکات مثبت گیمپلی وجود بتموبیل هستش که رانندگی با اون لذت بخش و جنگ کردن باهاش بسیار خوبه! همچنین گجت های بازی هم مثل همیشه حالت جالبی به بازی دادن!
داستان=10
داستان بازی هم واقعا, واقعا عالی هستش! با سوپرایز های فوق العاده و همچنین وجود جوکر :heart: بازی رو بسار لذت بخش کرده!
گرافیک=10
از گرافیک بازی اصلا و ابدا نمیشه ایراد گرفت از تخریب پذیری بازی بگیرید تا دونه های باران روی لباس بتمن همگی واقعا عالی کار شدن. گاتهام با این همه جزئیات خیره کننده بنظر میرسه!
صداگذاری و موسیقی =9.5
صدای بتمن و تمام شخصیت های بازی خیلی خوب کار شده! همچنین موسیقی های بازی در موقع مبارزات و همچنین در حالت عادی حالت حماسی به بازی داده که آدم رو جوگیر میکنه :D
نمره ی کل =9.75
در کل بازی در سطح بسیار خوبی قرار داره و کاملا بهتون پیشنهاد میکنم که بازیش کنید و صد در صد ارزش بازی کردن رو داره!

RE: شما به این بازی چه نمره ای می دهید؟ - Amir Hidden - 07-14-2015

گیم پلی10 .       گرافیک 10.           داستان 8

صدا گذاری 10  همه چیش خوب بود اما داستان جالبی نسبت به قسمت های قبل نداشت

RE: شما به این بازی چه نمره ای می دهید؟ - big boss9 - 07-14-2015

گیم پلی اصلا تغییری نکرده و کپی شماره ی قبلی هست! بتموبیل هم که اوضاع رو بدتر کرد = 6
گرافیک = 8.5
داستان = 8
نمره ی کلی = 7
به هیچ عنوان نباید اسم شاهکار روش بذارین چون در حق بازی های دیگه ظلم میشه
متای بازی هم به 88 افت کرد

RE: امتیاز به آخرین بازیِ انجام شده توسط شما - Tyrion - 08-02-2015

توجه: پست اول ویرایش شد و همونجور که از تیتر تاپیک پیداست از این به بعد تاپیک شکل دیگه‌ای به خودش می‌گیره برای متوجه شدن پست اول رو بخونید.

نقل‌قول: روش کار تاپیک چیست؟
شما در این تاپیک به آخرین بازی‌ای که انجام دادید (قدیمی باشد یا جدید فرقی نمی‌کند) نمره می‌دهید. تحلیلی کوتاه و ذکر نکات منفی و مثبت بازی نیز می تواند به سندی برای امتیاز شما تبدیل شود. در حد امکان یک تصویر کم حجم هم از بازی قرار دهید.

قوانین تاپیک چیست؟
لطفاً از ارسال پست اسپم جلوگیری کنید و برای بحث درباره نمرات دیگران، جای دیگری مثل پروفایل یا ترد بازی را انتخاب نمایید.
نمره‌ای که به بازی می‌دهید باید از 10 باشد.
نمرات دیگران صرفاً نظر شخصی آن‌ها نیز می‌باشد، لطفاً به آن احترام بگذارید.

RE: امتیاز به آخرین بازیِ انجام شده توسط شما - Be the story - 08-02-2015

اخرین بازیم پراجکت کارز بود و فعلا هم دارم بازی میکنم و بهش 1 میدم چون 
گرافیکش نا امید کننده بود برام
ماشین الکی لیز میخورد
اهنگ های بازی جذاب نبودن
و تنها نکته مثبتش انلاینش بود که بهش یک دادم

RE: امتیاز به آخرین بازیِ انجام شده توسط شما - Rise of Duty - 08-02-2015

اخرین بازی من ادونس وارفار هست

با این که فن کال اف هستم اما

باید بگم که

با داستانی به قدرت مدرن وارفار یا بلک اپس مواجه نبودیم

گیم پلی تا حدودی تکراری بود و نظیر آن را در عناوین مشابه دیده بودیم

نوآوری زیادی دیده نشد

گرافیک خوب بود ولی روی کنسول من افت فریم داشت پس ناراضی  هستم

شخصیت پردازی جاناتان ایرون از نظر من ضعیف بود

کلاً اگه نمره ای هم بخوام بهش بدم از 10 نمره 7 هست

RE: امتیاز به آخرین بازیِ انجام شده توسط شما - levi ackerman - 08-02-2015

اخرین بازی assassins creed brotherhood
صدا گزاری:10. واقعا کم کاری در موسیقی ندیدم عالی بود
گرافیک: 10 از اولم همونطور که میدونید برترین قسمت اساسینز گرافیک بود
گیم پلی: 8 گیم پلی بعد ی مدت به شدت خسته کننده میشه مخصوصا قسمتای اخر
داستان:9 قوی بود ولی نه کامل
8.5/10
نکات مثبت:صداگزاری عالی.داستان نسبتا قوی و شخصیت پردازی عالی
نکات منفی:برخی باگ های گرافیکی.تکراری شدن گرافیک طی زمان

RE: امتیاز به آخرین بازیِ انجام شده توسط شما - Cpt. John "Soap" MacTavish - 08-02-2015

آخرین بازی:
G-Force (بخاطر خاطره ها) :D 

صداگذازی:۱۰
گرافیک:۹.۵
داستان:۹.۵
گیمپلی:۹

در کل:۹

RE: امتیاز به آخرین بازیِ انجام شده توسط شما - Mr.ISO - 08-02-2015

آخرین بازی من GTA V بود

گیم پلی: 10، تیر اندازی عالی، رانندگی فوق العاده روان و لذت بخش.
داستان: 10، پایان بازی رو با این که میتونستید انتخاب کنید، اما هر 3 پایان کاملا لذت بخش و تاثیر گذار بود.
صداگذاری:10، صداگذاری این بازی خیلی عالی بود، صدای هر شخصیت کاملا نشان دهنده نوع رفتار اون بود، به طوری که هرکس تریلر بازی رو هم ببینه، متوجه میشه رفتارشون چجوریه.
شخصیت پردازی بازی: 10، هر سه از قشر متفاوت بودن، مایکل یک شخصیت کاملا با کلاس و پولدار ولی دارای مشکلات خانوادگی، فرانکلین یک شخصیتی که دوران کودکیش به سختی گذشته و ترور هم یک شخصیت بیخیال و روانی :D 
گرافیک و بهینه سازی: 10، مطمعنا هیچ بازی اندازه جی تی ای وی تا الان اینقدر عالی بهینه نشده.
نکات مخفی بازی: 11 :blush: ، به جرات میشه گفت هیچ شرکت بازی سازی نتوسنته چنین نکات مخفی رو داخل بازیاش قرار بده، نکاتی که تمامی گیمر هایی که این بازیو بازی میکنن رو به خودش مشغول کرده و هنوز هم کسی نتوسنته به طور کامل راز هاشو حل کنه.

نکات مثبت: وجود نکات فوق العاده پیچیده و عجیب، شخصیت پردازی فوق العاده عالی، گیم پلی لذت بخش، پایان تاثیر گذار.
نکات منفی: ___