Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
امتیاز به آخرین بازیِ انجام شده توسط شما - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: آژانس خبری (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A2%DA%98%D8%A7%D9%86%D8%B3-%D8%AE%D8%A8%D8%B1%DB%8C)
+--- انجمن: نقد و بررسی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D9%86%D9%82%D8%AF-%D9%88-%D8%A8%D8%B1%D8%B1%D8%B3%DB%8C)
+---- انجمن: بحث و تبادل نظر پیرامون بازی ها (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%88-%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%AF%D9%84-%D9%86%D8%B8%D8%B1-%D9%BE%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%85%D9%88%D9%86-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%87%D8%A7)
+---- موضوع: امتیاز به آخرین بازیِ انجام شده توسط شما (/Thread-%D8%A7%D9%85%D8%AA%DB%8C%D8%A7%D8%B2-%D8%A8%D9%87-%D8%A2%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C%D9%90-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D8%A7%D9%85-%D8%B4%D8%AF%D9%87-%D8%AA%D9%88%D8%B3%D8%B7-%D8%B4%D9%85%D8%A7)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43

RE: امتیاز به آخرین بازیِ انجام شده توسط شما - BadBoy4Ever - 08-03-2015

(08-03-2015, 08:37 PM)black ops 3 نوشته است: امتیاز من به بلاد بورن

گرافیک--------------------همه چیز تماماً نسل هشتمی بود و دهنم از تعجب وا موند-دم سازندش گرم

داستان----------------------به شدت گنگ ولی زیبا و وجود سه پایان مرا تشویق کرد که بازی را دوباره تمام کنم

شخصیت پردازی------------شاید نقطه ضعف این بازی همین باشد ولی می توان از ان چشم پوشی کرد

گیم پلی----------------------از دارک سولز آ سان تر و کنترل بهتر و باس فایت های زیبا ولی سخت .

نمره کلی من 9.9 از 10 است

99 از 100

شما که تو نظر قبلیتون به دارک سولز از 100 نمره 10 رو دادین حالا به بلاد بورن 99 ؟
میدونستین که سازنده هاشون یکیه ؟
و ماهیت کلی بازی ها عین همه ؟
نظرات خیلی متفاوته ها !!!!

RE: امتیاز به آخرین بازیِ انجام شده توسط شما - The White Witcher - 08-03-2015

برای تجدید خاطرات بازی Rayman Legends رو دوباره بازی کردم

گرافیک: غیر قابل توصیف  10/10

داستان: داستانش خوبه ولی چیز خاصی نداره :D  8.5/10

صداگذاری: فکر نکنم درباره صداگذاری فوق‌العاده این عنوان شکی وجود داشته باشه   10/10

گیم پلی: این هم عالی   10/10

در کل: 9.625/10 :D

بسیار پیشنهاد می‌شود :heart:

RE: امتیاز به آخرین بازیِ انجام شده توسط شما - Rise of Duty - 08-03-2015

(08-03-2015, 08:41 PM)BadBoy4Ever نوشته است:
(08-03-2015, 08:37 PM)black ops 3 نوشته است: امتیاز من به بلاد بورن

گرافیک--------------------همه چیز تماماً نسل هشتمی بود و دهنم از تعجب وا موند-دم سازندش گرم

داستان----------------------به شدت گنگ ولی زیبا و وجود سه پایان مرا تشویق کرد که بازی را دوباره تمام کنم

شخصیت پردازی------------شاید نقطه ضعف این بازی همین باشد ولی می توان از ان چشم پوشی کرد

گیم پلی----------------------از دارک سولز آ سان تر و کنترل بهتر و باس فایت های زیبا ولی سخت .

نمره کلی من 9.9 از 10 است

99 از 100

شما که تو نظر قبلیتون به دارک سولز از 100 نمره 10 رو دادین حالا به بلاد بورن 99 ؟
میدونستین که سازنده هاشون یکیه ؟
و ماهیت کلی بازی ها عین همه ؟
نظرات خیلی متفاوته ها !!!!
بله واسسش هم دلیل دارم

الف)کنترل دارک سولز افتضاح بود (روی pc با موس و کیبورد اصلاً نمی شد به خوبی دستگیره بازی کرد) ولی بلاد بورن با دستگیره ps4 واقعا لذت بخشه

ب)گرافیک کاملاً ضعیف بود و اصلاً در حد بازی های سال عرضش نبود ولی بلادبورن دست کمی از کرایسیس یا رایز نداره

پ)داستان نسخه دوم سولز واقعاً ساده بود ولی جوری می پیچوندنش که انگاری داستان پیچیده ای داره

اسپویل

طرف نفرین شده بود و می خواست از شرش خلاص بشه.واسه همین رفت و رئیس موجودات اهریمنی را کشت تا بلکه از شر نفرین خلاص بشه ولی مجدداً نفرین شد و رئیس اون موجودات شد یعنی به جای همون موجودی که شکست داده بود

پایان اسپویل

اما داستان بلاد بورن واقعاً زیباست و میشه ازش برداشت های متفاوت و آزادانه ای کرد مثلاً

برداشت من این بود که همه وقایع در قالب یه کابوس برای شخصیت اصلی هست و وقتی که پیشنهاد پایانی را نپذیرفت و به مبارزه پرداخت و باس نهایی را شکست داد  از خواب انگاری بیدار شد

ت)گیم پلی بلاد بورن خیلی خوب و تا حدودی سریع درست شده بود و در ضمن طراحی های باس فایت هاش فوق العاده بهتر بود.یه باس داشت که یه عنکبوت بزرگ بود و کل سری سولز را می ارزید.در ضمن کلی نواوری و تنوع سلاح داخلش دیدم.سلاح گرم هم اضافه کرده بوند که خیلی خوب بود.گیم پلی کلاً سخت بود ولی این دفعه مثل سری سولز سختی غیر منطقی نبود. توی اون ممکن بود که با یه حرکت ساده مثل loot کردن یه صندوقچه نفرین بشی

و اما علت اصلی این نمره دادن من چیزی نبود جز این ایده که بازیکن مجبور می شد برای دیدن پایان خوب

سه عدد از بند ناف ها را جمع اوری می کرد

و واقعاً چالش بر انگیز بود

من که موفق به پیدا کردن همه نشدم و پایان خوب را از یو.تیوب دیدم اما واقعاً دیدن پایان خ وب سخته

باید بند ناف ها را پیدا کنی و کلی قدرت داشته باشی

و الا در مبارزه شکست می خوری و فلج می شی و ...

RE: امتیاز به آخرین بازیِ انجام شده توسط شما - BadBoy4Ever - 08-03-2015

من نمیدونم چجوری توضیح بدم که آقا جان جفت اینا ماله یه شرکتن
مثل این میمونه که بگیم جی تی ای آی وی بده و سن آندرس عالیه
در ضمن بلادبورن اصلا واسه پی سی نیومده که شما دارید دارک سولزو به خاطر پورت بدش میکوبید
اگه بلادبورن واسه پی سی هم پورت بشه دقیقا همین آش و همین کاسست

RE: امتیاز به آخرین بازیِ انجام شده توسط شما - Rise of Duty - 08-03-2015

(08-03-2015, 09:00 PM)BadBoy4Ever نوشته است: من نمیدونم چجوری توضیح بدم که آقا جان جفت اینا ماله یه شرکتن
مثل این میمونه که بگیم جی تی ای آی وی بده و سن آندرس عالیه
در ضمن بلادبورن اصلا واسه پی سی نیومده که شما دارید دارک سولزو به خاطر پورت بدش میکوبید
اگه بلادبورن واسه پی سی هم پورت بشه دقیقا همین آش و همین کاسست

شما نمی خواد به من بگی که بلادبورن انحصاری پلی 4 هست

و تاکید می کنم که نمی خواد بگی سازنده جفتشون fromsoftwar هست که ژاپنیه

وقتی یه بازی رو pc نقد میشه

یکی از مهم ترین قسمت هایی که باید بهش توجه کرد

قسمت بهینه بودن هست

من دارک سولز را روی pc بازی کردم و نقد کوتاهم هم باید به این نکته توجه می کرد

فکر میکنی علت نمره بد بتمن روی pc  چی هست ؟

همین بحث بهینه بودن

RE: امتیاز به آخرین بازیِ انجام شده توسط شما - Tyrion - 08-06-2015

یه نکته‌ای که یادم رفت بگم این بود که اگر ترد بازی مورد نظر رو پیدا نکردید همین‌جا می تونید در مورد نمرهی بقیه بحث کنید و به عنوان مثال دلیل پایین بودن نمرشون رو جویا بشید و.... بخاطر همین چن تا پست رو که پاک شده بودن رو بازیابی کردم. ولی خب اگه ترد بازی رو پیدا کردید، پست مورد نظرتون رو در اونجا نقل و قول کنید و به کسی که پستش رو نقل و قول کردین اطلاع بدید. 

نقل‌قول: پ)داستان نسخه دوم سولز واقعاً ساده بود ولی جوری می پیچوندنش که انگاری داستان پیچیده ای داره

اسپویل

طرف نفرین شده بود و می خواست از شرش خلاص بشه.واسه همین رفت و رئیس موجودات اهریمنی را کشت تا بلکه از شر نفرین خلاص بشه ولی مجدداً نفرین شد و رئیس اون موجودات شد یعنی به جای همون موجودی که شکست داده بود

پایان اسپویل

داستان دارک سولز خیلی پیچیده تر و بزرگ تر از این حرف هاست! ولی خب به دلیل روایت عجیب و صد البته خوب بازی هایِ میازاکی خیلی ها متوجه داستان و دلیل وقوع اتفاقات نمی شن، وگرنه پشت هر نوع دشمن یا باس فایت و NPC ها داستان بزرگ و پیچیده‌ای وجود داره که باید به وسیله محیط و اطلاعات آیتم ها و حتی حرفهای NPC ها متوجهش بشید. این طوری نیست که طرف برای خلاص شدن از شر یه نفرین کل دنیا رو زیر و رو کنه و برسه نفر آخر تا نفرینش باطل بشه، نه...
برای این که داستان کامل بازی رو متوجه بشید فقط می تونین یه سرچ ساده بزنید. کلی تئوری و حدس و گمان در مورد داستان بازی وجود داره!

RE: امتیاز به آخرین بازیِ انجام شده توسط شما - Be the story - 08-06-2015

اخرین بازیم تا الان angry birds 2 بود.
گیمپلی : ۹ سرگرم کننده بود ولی بعد از مدتی خسته میشدی ازش
گرافیک : ۱۰ گرافیک کارتوی زیبایی داشت
داستان : ۴ اصلا داستان زیاد جالبی نداشت هی یه نفر بود تخم مرغ ها رو میدزدید 
صدا گزاری : ۱۰ عالی بود

RE: امتیاز به آخرین بازیِ انجام شده توسط شما - You died - 08-06-2015

Angry bird 2 بر روی تلفن همراه بازیش دارم میکنم
گیم پلی : 5/10 دلیلش این بود که خیلی طولانیه بازیش الانم دارم  میکنم هنوز لول 73 ام از 240 لول نمیدونم این بازی کی تموم میشه
صداگزاری :9.5 بدک نبود نمره کاملم حقش نیست
گرافیک: گرافیکش واقعا عالیه نمره ی کاملو بهش میدم 10/10
نمره کامل :8.5 از 10

RE: امتیاز به آخرین بازیِ انجام شده توسط شما - EDCL - 08-06-2015

Borderlands Pre-Sequel
گیم پلی سریع و هیجان انگیز. همراه با افت و های فراوان. تلف کردن بیخودی وقت. طراحی مراحل مشکلات زیادی داره. بیشتر وقت ها بدون هدف قابل توجهی تنها باید پیشروی کرد. تنها انگیزه ادامه بازی تاحدودی داستان بوده، اما به نظر من مهمترین عامل شخصیت Handsome Jack هست. گیم پلی=8
به عنوان یک عاشق سبک طراحی Cel shaded کمتر از 10 نمی تونم بدم.
موسیقی و صداگذاری جالب توجه بود. صداپیشه ها به خوبی از عهده کار براومده بودن. با کمی ارفاق 9
به این دلیل که این نسخه داستان شماره اول و دوم رو روایت می کنه بسیاری از گره های داستانی باز میشه. اما به اندازه کافی روی داستان مانور داده نشده و در خدمت گیم پلی قرار گرفته و هویت مستقیلی برای خودش نداره. شخصیت Handsome Jack بسیار به ددپول شباهت داره خصوصا در رفتار و طنز کلامی. شخصیت پردازی در سطح قابل قبولی قراره و اگر نسخه های قبلی رو تجربه نکرده باشید به هیچ وجه شناخت آن ها برای شما مسیر نخواهد بود. داستان 8

RE: امتیاز به آخرین بازیِ انجام شده توسط شما - Sina Assassin - 08-06-2015

من آخرین بازی غیر تکراری که بازی کردم که Assassin's creed Unity بود.
گرافیک:با وجود اینکه کارت گرافیکم بهش نمیخورد ولی روی مدیوم اجرا کردم و عالی بود.10/10
داستان:یک داستان درام و عالی بود.ولی به پای داستان اتزیو نمیرسید.10/9
گیم پلی:تغییرات اساسی زیادی داشت و چالش برانگیز شده بود.10/9.5
شخصیت پردازی:آرنو به پای اتزیو نمیرسید ولی همسطح الطیر میشد.10/9
باگ ;) :کلا دوتا باگ دیدم ازش که میرفت داخل زمین.غیر این هیچی.10/10
مخفی کاری:بدک نبود.10/8
هوش مصنوعی:در زمانی که در حالت مخفی نبودی عالی بودی.اما وقتی وارد اون حالت میشدی با یه مشت کور و کر طرف بودی که فقط کافی بود از پشت بهشون نزدیک شی و بکشیشون.10/7
شخصی سازی:فقط یه چیز میتونم بگم ...عالی10/10
وسعت محیط بازی:خوب بود.تازه زیر پاریس پر تونل بود.10/9
نمره کلی:10/9 تقریبا.