Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: انجمن های عمومی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C)
+--- انجمن: گفت و گوی آزاد (https://forum.gamefa.com/Forum-%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S (/Thread-%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%BA-%D8%A8%D8%A7-%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-S-T-A-R-S)

RE: صندلی داغ با حضور کاربر تحریریه amir_RB - amir_RB - 09-03-2013

(09-03-2013, 03:31 PM)'amir game' نوشته است: سلام.سلام
اسم؟امیررضا محمدخواه
چند سالته و کلاس چندمي؟وارد 19 سال شدم. تازه کنکور دادم و منتظر نتایج هستم.
خونتون کجاست؟ (دقيق) ؟؟گیلان- شهرستان لنگرود- بسه دیگه پرو نشو[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نظرت در مورد امضام؟ نکات مهمی رو اشاره کردی
آواتارم؟فقط انویدیا[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
نظرت در مورد سايتم؟(gamesbazi.ir)تا الان سر نزدم
نظرت در مورد انجمنم (gamesbazi.ir/forum)؟همین جواب بالا
نظرت در مورد من ؟آشنایی آن چنانی ندارم.
پروفايلم؟
اس اس يا پرس؟از رنگی که برا نوشتن استفاده کردم معلومه
رئال يا بارسا؟بیشتر دیدن یه بازی خوب و با کیفیت برام مهمه(ولی یه نمه رئالیم)
من و تو يا جم؟بشقاب نداریم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] ولی از هر دو شبکه بدم میاد
حريم سلطان ميبيني؟بشقاب نداریم. گرچه با اطلاعاتی که ازش دارم سریال مزخرفی است.
پي اس يا فيفا؟معمولا با عرضه ی هر دوتا اول پی اس رو چند ماه بازی می کنم بعد که ازش خسته شدم فیفا
کالاف يا بتل؟بتل ولی هر دو عنوان رو بازی می کنم
2*2 ؟؟رادیکال2[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
نظرت در مورد اشخاص زير=
رسول خردمندي؟دوست عزیز من و سردبیر گل گیمفا همیشه هوای منو و اشخاص مثل منو داشته و تا حالا خیلی از مشکلاتم به وسیله ی اون حل شده و خیلی آدم با استعداد و پر ایده های نو هست.( اینارو کاملا از روی صداقت گفتم)
مرتضي؟به جا نمیارم
چرا تو انجمنم که بالا گفتم عضو نميشي؟ راستشو بخوای زیاد وقت نمی کنم به سایت های مختلف سر بزنم
ماشيننتون چيه؟ ماشین؟!!خودم؟!!!نه بابا ماشین کجا بود؟!!! اگه منظورت ماشین خونواده بود که یه پراید داریم
باي. good Bye

RE: صندلی داغ با حضور کاربر تحریریه amir_RB - sasmsung - 09-03-2013

سلام من چجوري ميتونم شركت كنم [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر تحریریه amir_RB - Gray Fox - 09-03-2013

(09-03-2013, 06:53 PM)'sasmsung' نوشته است: سلام من چجوري ميتونم شركت كنم [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

به آقای خردمندی بگین | یوزر : Admin

RE: صندلی داغ با حضور کاربر تحریریه amir_RB - Amir Fenix - 09-03-2013

سلام بر دوست گلم، داش امیر گل.

1- نظرت درباره اینکه عضو تحریریه هستی چیه؟
2- چرا از وقتی رفتی نویسنده شدی دیگه فروم نمیای؟ [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
3- میدونم سوال جالبی نیست، ولی صادقانه دوست دارم نظرت رو راجب خودم بدونم.
4- تا حالا سوالی بوده که بخوای از من بپرسی و روت نشه؟! (اگه هست بگو تا تو پروفایلت جواب میدم)
5- با کدوم یکی از آهنگ های رِزایا بیشتر حال کردی؟ (من خودم با آهنگ کرواتش و اونی که با فلاکت خوندش)
6- ترجیح میدی صبحانه چی نوش جان کنی؟! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] ناهار چی؟!
7- تا حالا به شغلی که میخوای تو آینده داشته باشی فکر کردی؟

فعلا همینا رو جواب بده تا سری بعدی [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
فعلا [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر تحریریه amir_RB - amir_RB - 09-03-2013

(09-03-2013, 10:40 PM)'Amir Fenix' نوشته است: سلام بر دوست گلم، داش امیر گل.سلام علیکم

1- نظرت درباره اینکه عضو تحریریه هستی چیه؟باعث افتخارمه و سعیم رو می کنم که همیشه روند رو به رشدی داشته باشم
2- چرا از وقتی رفتی نویسنده شدی دیگه فروم نمیای؟ [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]میام ولی نه مثل قبل.بیشتر واسه کارهای ضروری میام
3- میدونم سوال جالبی نیست، ولی صادقانه دوست دارم نظرت رو راجب خودم بدونم.بچه باحال و بامرام و با ادب(همین)
4- تا حالا سوالی بوده که بخوای از من بپرسی و روت نشه؟! (اگه هست بگو تا تو پروفایلت جواب میدم) نه سوال خاصی نیست. فقط می خوام بدونم چند سالته؟
5- با کدوم یکی از آهنگ های رِزایا بیشتر حال کردی؟ (من خودم با آهنگ کرواتش و اونی که با فلاکت خوندش)مشکل اینجاست که من کلا از رپ بدم میاد و از وقتی که از رپر ها جدا شده بیشتر باهاش حال می کنم. مخصوصا آهنگ هدف و خواب که فوق العاده بی نظیره.
6- ترجیح میدی صبحانه چی نوش جان کنی؟! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] ناهار چی؟! معمولا در مورد غذا زیاد سخت گیری نمی کنم. در ضمن خیلی شکمو هستم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] ولی هیچ وقت چاق نشدم چون همیشه ورزش می کنم.
7- تا حالا به شغلی که میخوای تو آینده داشته باشی فکر کردی؟از کودکی شغل زیادی توی ذهنم اومده و رفته ولی شغل هایی که الان بهشون فکر می کنم: 1-مدیریت.2-دبیر(استاد)زبان انگلیسی.3-مهندسی کامپیوتر

فعلا همینا رو جواب بده تا سری بعدی [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
فعلا [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]به امید دیدار مجدد[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر تحریریه amir_RB - THE VAMPIRE - 09-03-2013

سلام داش امیر گل[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
خوبی؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
چه خبر؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
ورزش چی میری؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
اسکی بلدی؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
پارکور چی؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
خیلی حال میده این دوتا میدونستی؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
چرا از رپ بدت میاد؟(توهین نکن قاطی میکنم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img])[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
از رزایا خیلی بدم میاد نمیدونم چرا[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]نکشی مارو[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نظرت راجع به من چیه؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
راجب خودت؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
راجب این:[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]؟
دیگه چه خبر؟
خیلی حال میکنم با قرمز جواب میدی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
میخوام منم رنگمو عوض کنم یه مقدار اذیت شی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
الان چطوره؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
حالا اگر میتونی با قرمز جواب بده[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
تا حالا عاشق شدی؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
چن بار؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
شکست عشقی خوردی؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
چن بار؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
چرا گیمفا تغییر نکرد پس؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
همش تغصیر تو اِ[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
تا حالا دقت کردی؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
ممنونم که دقت میکنی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
چن تا سوال ازت پرسیدم؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
اذیت شدی؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
خسته ای؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
آواتارم چطوره؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
آواتارت چطوره؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
امضام چطوره؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
امضات چطوره؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
یه سوال:[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
چرا حقیقت تلخه؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
چرا درس تلخ تر از حقیقته؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
فعلا میرم دوباره میام احتمالن[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
راستی یه چیزی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
سعی کن خودت باشی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
و در آخر هم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
فعلا بای بای[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر تحریریه amir_RB - amir_RB - 09-04-2013

(09-03-2013, 11:57 PM)'erfan gamer' نوشته است: سلام داش امیر گل[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]سلام. آقا عرفان
خوبی؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] شکر خدا خوبیم
چه خبر؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]در مواجه با این جور سوالا باید گفت: سلامتی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
ورزش چی میری؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]در حال حاضر والیبال(قد 184 سانت[img]images/smi/s0 (37).gif[/img]). ولی تجربه ی فوتبال(6 سال) و بسکتبال(1 سال) هم توی باشگاه ها داشتم
اسکی بلدی؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] نه چون تو شمال مخصوصا گیلان و مخصوص تر از اون لنگرود برف خیلی کم می باره)
پارکور چی؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] به قول خواننده ی عزیزم،عمو تتل، کار جوونای ژاپنی هست.
خیلی حال میده این دوتا میدونستی؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] نه ولی در موردش فکر می کنم[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
چرا از رپ بدت میاد؟(توهین نکن قاطی میکنم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img])[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] چون اصلا هیچ لذتی ازش نمی برم و هیچ ارتباطی باهاش برقرار نمی کنم.واسه من صدای خواننده ملاک هست. چون توی رپ اصلا صدا مهم نیست من هم کاری باهاش ندارم.
از رزایا خیلی بدم میاد نمیدونم چرا[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]نکشی مارو[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] خودت میگی توهین نکن. رضایا نه رزایا[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]. در یک کلام این خواننده توصیف می کنم:عشق.یه چیزی هم باهات شرط می بندم:اگه تونستی یه دونه آهنگ ازش پیدا کنی که من گوش نداده باشم و یا شعرش رو از بر نباشم، از تحریریه استعفا میدم.[img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
نظرت راجع به من چیه؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] مغز وسیعی داری[img]images/smi/s0 (25).gif[/img](به خاطر سوال های زیادت)
راجب خودت؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] اینو باید دیگران بگن.ولی سعی می کنم که همیشه با همه خوب باشم
راجب این:[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]؟مزخرف
دیگه چه خبر؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
خیلی حال میکنم با قرمز جواب میدی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] نزدیک دربی با کل بندازیم دیگه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
میخوام منم رنگمو عوض کنم یه مقدار اذیت شی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
الان چطوره؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] [img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
حالا اگر میتونی با قرمز جواب بده[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
تا حالا عاشق شدی؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] نه بابا. قصد ادامه تحصیل دارم فعلا[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
چن بار؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] آدم باید تو زندگی یک بار عاشق بشه. عیب نبود این حرفو زدی[img]images/smi/s0 (86).gif[/img]
شکست عشقی خوردی؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] فعلا حمله نکردم که با شکست مواجه بشم
چن بار؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] عدد زیبای صفر
چرا گیمفا تغییر نکرد پس؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] گر صبر کنی ز غوره حلوا سازی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
همش تغصیر تو اِ[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] چی تقصیر منه؟!!!!
تا حالا دقت کردی؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] نه!!!!!!
ممنونم که دقت میکنی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]ممنون از لطفت[img]images/smi/s0 (30).gif[/img]
چن تا سوال ازت پرسیدم؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] خودت بشمار من حال ندارم
اذیت شدی؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] نه به هیچ وجه من الوجوه(غلط بود به دل نگیر)
خسته ای؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] اره تازه از باشگاه اومدم
آواتارم چطوره؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]پس از عرضه ی بازیش به شخصیت دوست داشتنی تبدیل خواهد شد[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
آواتارت چطوره؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] یکی بهترین اوتار هایی هست که تا حالا گذاشتم
امضام چطوره؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] از نظر طراحی که چیز خاصی نداره ولی خب خوبه.مهم مطلبی هست که گذاشتی . راستی لینک نداره که
امضات چطوره؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] به نظر جمله ی زیبایی هست
یه سوال:[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] بپرس عزیزم
چرا حقیقت تلخه؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] برای آدمایی که کار های نادرست انجام میدن تلخه
چرا درس تلخ تر از حقیقته؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] برای خیلی های درس شیرینه(البته من جزء اون دسته نیستم)
فعلا میرم دوباره میام احتمالن[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] حالا واسه ناهار می موندی
راستی یه چیزی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
سعی کن خودت باشی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
و در آخر هم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
فعلا بای بای[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img] See you later

RE: صندلی داغ با حضور کاربر تحریریه amir_RB - THE VAMPIRE - 09-04-2013

سلامی مجدد به داش امیر گل[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
دیگه ایندفعه زیاد شکلک نمیزارم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
پارکور برای همس ولی نه ژاپنی ها
تا حالا تو فکرت نبود بری پارکور؟
وقتی عضو تحریره شدی چه حسی داشتی؟
حالا چه فرقی میکنه رزایا با رضایا[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
به چی فک میکنی الان؟
تا حالا تو فکر این بودی خواننده شی؟(خوب نیس)
"   "   "   "    "      "     پارکور یاد بگیری؟
دیگه چه خبر؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
چرا از [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] بدت میاد؟خیلی کارسازه که[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
یکی از لذت هایی که تو بچگی داشتی چی بود؟
کی میگه تو رپ صدا مهم نیس؟
تو رپ همه چیز مهمه[img]images/smi/s0 (66).gif[/img]توهین نکن[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
راستی منم توهین نکردم که
چی لینک ندادم؟
اگه منظورت امضامه که هنوز کامل نیست که لینک بدم
چه آهنگی از رپ گوش دادی که از این "هنر" بدت اومد؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]توهین نکنی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
چرا یه سری آدما فک میکنن اسکی کار راحتیه؟؟؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
به قرآن سخته
به خدا سخته
به جان خودم به همین آسونی نیس[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
سوالام در چه حده؟
خوبه؟
بده؟
متوسط؟
خوشت میاد؟
نمیاد؟
؟
راستی اگه یاهو آیدی داری بده
خسته که نیستی؟
شدی؟
می شی؟
اشکال نداره همش خاطره میشه
بهترین خاطره ی عمرت غیر از گیم:
بدترین:
بهترین خاطره از گیم:
بدترین:
رنگبندی رو حال میکنی؟
تا دیداری مجدد
فعلا بای بای[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر تحریریه amir_RB - amir_RB - 09-04-2013

(09-04-2013, 12:49 PM)'erfan gamer' نوشته است: سلامی مجدد به داش امیر گل[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]سلام
دیگه ایندفعه زیاد شکلک نمیزارم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] هر جور مایلی
پارکور برای همس ولی نه ژاپنی ها آهنگ جوونای ژاپنی تتلو رو گوش کن. من به نقل از اون گفتم
تا حالا تو فکرت نبود بری پارکور؟ نه
وقتی عضو تحریره شدی چه حسی داشتی؟ ترسیدم. چون وارد یه عرصه ی جدیدی شدم
حالا چه فرقی میکنه رزایا با رضایا[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] خیلی فرق می کنه. خوبه من بهت بگم ارفان!!!!!
به چی فک میکنی الان؟ به سوالات درست جواب بدم
تا حالا تو فکر این بودی خواننده شی؟(خوب نیس) یه چیزی فرا تر از فکره. چند تا آهنگ خونگی هم ضبط کردم ولی امکاناتش محدود بود و الان رو صدام دارم کار می کنم که بتونم یه خواننده ی خوب تو سبک پاپ یا R&B بشم.
"   "   "   "    "      "     پارکور یاد بگیری؟ نه
دیگه چه خبر؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]               : [img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
چرا از [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] بدت میاد؟خیلی کارسازه که[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] خزه یه خورده
یکی از لذت هایی که تو بچگی داشتی چی بود؟ خوردن یکش و دعوا با بچه های همسایه یکی دیگه
کی میگه تو رپ صدا مهم نیس؟ من
تو رپ همه چیز مهمه[img]images/smi/s0 (66).gif[/img]توهین نکن[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] توهین می کنم خوبم توهین می کنم[img]images/smi/s0 (53).gif[/img]
راستی منم توهین نکردم که
چی لینک ندادم؟ لینک پیش نمایش توی امضات
اگه منظورت امضامه که هنوز کامل نیست که لینک بدم
چه آهنگی از رپ گوش دادی که از این "هنر" بدت اومد؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]توهین نکنی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] آقا چرا اصل مطلب رو نمی گیری؟!!!! موسیقی سلیقه ای هست. من از موسیقی احساسش رو می خوام. لرزش و قدرت صداش رو می خوام. رپ اصلا با عقاید من مچ نیست
چرا یه سری آدما فک میکنن اسکی کار راحتیه؟؟؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] چون فکر می کنن اسکی کار راحتیه.(گرفتی که؟!!!)
به قرآن سخته قسم نخور
به خدا سخته قسم نخور
به جان خودم به همین آسونی نیس[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img] جونت بیشتر از اینا ارزش داره![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
سوالام در چه حده؟ متوسط رو به بالا که در حال سقوط هم هست(چی گفتم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img])
خوبه؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
بده؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
متوسط؟[img]images/smi/s0 (62).gif[/img]
خوشت میاد؟ اره
نمیاد؟اره
؟؟
راستی اگه یاهو آیدی داری بده .پ. خ بده
خسته که نیستی؟ میگم از باشگاه اومدم. تو باز بگو
شدی؟اره
می شی؟ نه
اشکال نداره همش خاطره میشه
بهترین خاطره ی عمرت غیر از گیم: ذهنم خستش زیاد خوب کار نمی کنه ولی چیزی که الان توی ذهنمه: قبول شدن توی درس دیفرانسیل در امتحانات نهایی خرداد ماه امسال
بدترین: بازم به جز درس و مدرسه چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه: من با اینکه شاگرد اول نبودم تو کلاس و همیشه دانش آموز های بهتر از من برای رفع اشکال پیش من میومدن و از من کمک می خواستن.من هم با تمام وجود بهشون یاد می دادم. بعد موقع دریافت نمرات میشد دقیقا همون کسایی من بهشون کمک کردم تا یاد بگیرن، از من بهتر نمره گرفتن و این باعث ایجاد یک سوزش قوی در من شد[img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
بهترین خاطره از گیم: ارتقاع دادن سیستمم .(حدود چهار سال پیش). یعنی از گرافیک 128 به گرافیک 1GB 9500 GT رفتم. گرچه الان 430 GT ولی اون یه لذت دیگه داشت. مخصوصا اون زمان که اولین بازی های گرافیک بالام، AC1 بود.البته وجود بخش Split Screen در RE6 هم از خاطرات دلچسب من بود.
بدترین: خرید بازی Skyrim. و Split Screen نشدن بازی هایی که انتظار داشتم  Split Screen بشن.
رنگبندی رو حال میکنی؟ سلیقه ی رنگ بندی منو در جواب دادن حال می کنی؟!!
تا دیداری مجدد
فعلا بای بای[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] بدرود

RE: صندلی داغ با حضور کاربر تحریریه amir_RB - PicaSSO - 09-06-2013

سلام آقا امیر.
خوبید ؟!
خوشید ؟!
سلامتید ؟!
نقد هام رو تاحالا خوندین ؟!
چندتاشون رو ؟!
کدوم هاشون رو ؟!
کدومش بهتر بود ؟!
از آواتارم خوشت میاد ؟!
از امضام خوشت میاد ؟!
بهترین نقدی که تا به حال نوشتی ؟!
بهترین پیش نمایشی که تا به حال نوشتی ؟!
بهترین خبری که توی سایت گذاشتی ؟!
بدترین خبری که توی سایت گذاشتی ؟!
فکر می کردی من تگ نویسنده میتدی بگیرم ؟!
شرط می بندم من رو نمی شناختی !!!
وزنت ؟!
قدت ؟!
فعلاً بای !!!