Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: انجمن های عمومی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C)
+--- انجمن: گفت و گوی آزاد (https://forum.gamefa.com/Forum-%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S (/Thread-%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%BA-%D8%A8%D8%A7-%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-S-T-A-R-S)

RE: صندلی داغ با حضور کاربر تحریریه amir_RB - amir_RB - 09-06-2013

(09-06-2013, 08:38 PM)'a.gamer' نوشته است: سلام آقا امیر.  سلام                                    
خوبید ؟! بله
خوشید ؟! کمی تا قسمتی
سلامتید ؟! بله
نقد هام رو تاحالا خوندین ؟! بله
چندتاشون رو ؟! متاسفانه فقط یکی از نقداتون رو خوندم
کدوم هاشون رو ؟!MGR:R
کدومش بهتر بود ؟! نقد خوبی بود
از آواتارم خوشت میاد ؟! خیلی دوست دارم سری بازی های infamous رو بازی کنم ولی تا حالا قسمت نشده
از امضام خوشت میاد ؟! طراحیش خیلی خوبه ولی فکر حجم تصویر بالا باشه
بهترین نقدی که تا به حال نوشتی ؟! اگه یه تحقیق کوچیک می کردی می فهمیدی که من کار خبر گذاری و مقالات بلند انجام می دم.(کار نقد و پیش نمایش تا حالا نداشتم)
بهترین پیش نمایشی که تا به حال نوشتی ؟! چون تاحالا پیش نمایش و نقد نداشتم. بهترین مقاله ام رو می گم(البته مقاله های دیگه هم خوب بودن ولی این یکی رو خیلی دوست داشتم): مقاله ی کاراکترهای متفاوت، داستان های متفاوت | بررسی روایت داستان و تغییر شخصیتها[تصویر:  date.png]بهترین خبری که توی سایت گذاشتی ؟! اون قدیمی ها رو یادم نمی یاد ولی چند ماه پیش خبر تایید شدن Mortal kombat برای PC یکی از خبر خوب بود.
بدترین خبری که توی سایت گذاشتی ؟! چیز خاصی تو ذهنم نیست
فکر می کردی من تگ نویسنده میتدی بگیرم ؟! چرا که نه؟!!!هر کسی اگه بخواد به هر چیزی می تونه دست پیدا کنه
شرط می بندم من رو نمی شناختی !!! درست حدس زدی
وزنت ؟! والا وزنمو خیلی وقته نمی دونم ولی وزن ایده آلی دارم( نه لاغر و نه چاق)
قدت ؟! 184 سانتی متر
فعلاً بای !!! بای

RE: صندلی داغ با حضور کاربر تحریریه amir_RB - NS game - 09-07-2013

1. چطوری ؟
  2. سلاح مورد علاقت برای کشتن چیه ؟
  3. اگه قرار باشه با اون سلاح یکی رو بکشی اون کیه ؟ (توی فروم)
  4. من رو میشناسی ؟
  5. مقالاتم چطوره ؟
  6. Joe Kucan رو میشناسی ؟
  7. به سواران قیامت اعتقاد داری ؟
  8. اعتراف میکنی دانیال نوروزی و آدمین کمی خشنن ؟[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
  9. عجیب ترین اتفاق توی گیمفا برات افتاده چی بود ؟
  10. تا حالا قصد ترور کردن دانیال رو داشتی ؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
  11. توی نمایشگاه بودی ؟
  12. واقعا قبول داری تنها رپری که مثل آدم میخونه یاس هست ؟
  13. آواتارت چیه ؟
  14. تا حالا شده داستان یک بازی مخت رو درگیر کنه ؟
  15. همین [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر تحریریه amir_RB - Stan - 09-08-2013

سلام
خوب هستيد؟
من رو ميشناسيد؟
چرا انقدر به رضا يا علاقه داريد؟
رضا يا يعنى چى؟ ( يا يعنى چى[img]images/smi/s0 (60).gif[/img])
IGN يا GameSpot؟
به نظرتون شخصيت Quiet توى MGS V مسخره بود؟
بهترين بازى عمرتون كدوم بود: Batman Arkham City, DmC , Resident Evil 4؟
بهترين بازى امسال رو چى پيش بينى مى كنيد؟
بهترين FPS كه انجام داديد؟
از تتلو ، 2afm و طعمه هم خوشتون مياد؟
به موسيقى متن چه بازى علامنديد؟
فوتبالى هستيد؟
سوالاتم چطور بود؟
ممنون[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر تحریریه amir_RB - amir_RB - 09-08-2013

(09-07-2013, 11:37 PM)'NS game' نوشته است:
  1. چطوری ؟هی خوبم
  2. سلاح مورد علاقت برای کشتن چیه ؟یه اسنایپ
  3. اگه قرار باشه با اون سلاح یکی رو بکشی اون کیه ؟ (توی فروم) خودش می دونه
  4. من رو میشناسی ؟بله یه آشنایی مختصری دارم
  5. مقالاتم چطوره ؟ عالی مثل خودت
  6. Joe Kucan رو میشناسی ؟ نه(خوردنی؟!!! ، بردنی؟!!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img])
  7. به سواران قیامت اعتقاد داری ؟اگه توی قرآن و کتاب های معتبر اشاره ای بهش شده باشه، آره
  8. اعتراف میکنی دانیال نوروزی و آدمین کمی خشنن ؟[img]images/smi/s0 (45).gif[/img] نه به هیچ وجه
  9. عجیب ترین اتفاق توی گیمفا برات افتاده چی بود ؟ به من تهمت چیز هایی رو زدن که اصلا ازشون خبر نداشتم
  10. تا حالا قصد ترور کردن دانیال رو داشتی ؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] قصد یه ملاقات از نزدیک رو دارم ولی چرا ترور؟!!!خیلی به ترور و کشت و کشتار علاقه مندی.بازی ها روت اثر منفی گذاشته؟!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
  11. توی نمایشگاه بودی ؟نه متاسفانه. چون من توی گیلان زندگی میکنم. نتونستم بیام.
  12. واقعا قبول داری تنها رپری که مثل آدم میخونه یاس هست ؟ در دنیای رپر ها یاس رو قبول دارم.
  13. آواتارت چیه ؟ خواننده ی محبوب و خوش استعداد،آهنگساز، شاعر و یک شخصیت دوست داشتنی، امیررضا طاری(Rezaya)
  14. تا حالا شده داستان یک بازی مخت رو درگیر کنه ؟ داستان Bioshock رو خیلی سعی کردم کامل بفهمم ولی نشد.البته داستان بازی واکینگ دد هم خیلی روی من تاثیر داشت ونزدیک بود آخرش اشکم در بیاد.
  15. همین [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

(09-08-2013, 12:27 AM)'Solid' نوشته است: سلام سلام
خوب هستيد؟ یه هوایی دم و باز دم می کنیم.
من رو ميشناسيد؟نه زیاد
چرا انقدر به رضا يا علاقه داريد؟ چون یه طعم دیگه ای از موسیقی رو به من می چشونه
رضا يا يعنى چى؟ ( يا يعنى چى[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]) یعنی خودش
IGN يا GameSpot؟گیم اسپات
به نظرتون شخصيت Quiet توى MGS V مسخره بود؟ نه بابا. اینا فقط واسه کوری خوندن این کار رو کردن
بهترين بازى عمرتون كدوم بود: Batman Arkham City, DmC , Resident Evil 4؟سخته انتخاب کردن ولی RE4
بهترين بازى امسال رو چى پيش بينى مى كنيد؟Watch Dog
بهترين FPS كه انجام داديد؟Metro Last Light
از تتلو ، 2afm و طعمه هم خوشتون مياد؟ اگه توی پروفایلم نگاه کرده بودین،می دیدین که یکی دیگه از خواننده های محبوبم تتلو هست. البته کار های طعمه رو هم دنبال می کنم ولی 2AFM رو نه. چون رپه.
به موسيقى متن چه بازى علامنديد؟ اصولا موسیقی توی بازی های زیاد برام به چشم نمیاد
فوتبالى هستيد؟اگه منظورتون تماشا کردنش هست که بیشتر لیک اروپایی رو نگاه می کنم. اگه هم منظورتون قوتبال بازی کردن که من نزدیک 6 سال توی مدارس فوتبال(شروع کار)بعد توی باشگاه شهرستان بازی می کردم. حتی به همراه تیم به مسابقاتی در تهران هم اومدیم. بعد به خاطر درسم فوتبال رو کنار گذاشتم و بعدشم که خواستم دوباره شروع کنم، دیگه نتونستم خودمه مثل قبل آماده کنم. بعدش تصمیم گرفتم یه مدت بسکتبال کار کنم(نزدیک 6 ماه) و اونجا هم نشد.ولی الان والیبال رو شروع کردم. باتوجه به اینکه من خودم هم از قبل با والیبال آشنایی داشتم،الان تبدیل به یکی از بازیکن های خوب این شهرستان شدم و امید دارم که یه روزی می تونم با این ورزش به تیم ملی و یا باشگاه های لیگ برتر ایران راه پیدا کنم.(خیلی حرف زدم؟!!)
سوالاتم چطور بود؟ خوب بود
ممنون[img]images/smi/s0 (74).gif[/img] خواهش می کنم[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر تحریریه amir_RB - THE VAMPIRE - 09-08-2013

برای سومین بار سوال میپرسم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
سلام ده داداش امیر گل
چه خبر؟
خوبی؟
مخم نمیکشه سوال بپرسم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
ی سوال:2afm رپ میخونه؟[img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]؟؟
میدونتی همین آرمین و اون ساسی اسگل رپو به گند کشیدن و بدنامش کردن؟
از زامبی خوشت میاد؟
ترسناک ترین بازی ای که انجام دادی؟
آشغال ترین بازی:
بهترین:
چرا اکثر PC بازا میگن واچداگز بهتره؟؟باو اینقدرنا امید نباشید بالاخره GTA V میاد برای پی سی راکستار به من گفت[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
تو فروم از چه آدمی متنفری؟
با چه آدمی حال میکنی؟جفتشو اسم ببر
ویلای من رو میبینی؟
چرا اینقدر تو ایران پارکورو بد میدونن؟؟؟[img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
میگن ماله دزداس[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
چند وقت پیش تو پارک داشتم پارکور کار میکردم از کنار یه معتاده رد شدن هیچی نگفتن ولی منو گرفتن گفتن چرا پارکور کار میکنی به نظرت این ینی چی؟[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
دیگه اول صبی مختو درد نمیارم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
فعلا بای بای[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر تحریریه amir_RB - PicaSSO - 09-08-2013

با سلامی دوباره!
نشستم دیدم، باز چند تا سوال دیگه هم دارم![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
رنگ مورد علاقه ؟![img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
شخصیت مورد علاقه در بازی ها؟![img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
از بازی های "دیوید کیج" کدوم رو دوست داری؟! فارنهایت یا Heavy Rain یا Beyound : Two Souls ؟![img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
از Delsin Rowe، شخصیت جدید بازی Infamous خوشت میاد؟! (اول به آواتارم نگاه کن، بعد جواب بده!)[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
فکر می کنی بازی Infamous : Second son بازی خوبی باشه؟! بهش از 10 چند میدی؟! (اول به آواتارم نگاه کن بعد!)[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
فکر می کنی متای Infamous : Second Son چند باشه؟! (اول به آواتارم نگاه کن بعد!)[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
به عشق Delsin Rowe هم رنگ متن رو به قهوه ای تغییر می دم!
همین دیگه! فقط اون سوال ها رو خوب و باتوجه به این که بازی Infamous : Second Son انحصاری PS4 و شخصیتش آواتار من هست، جواب بده!
[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر تحریریه amir_RB - Farhan - 09-08-2013

سلام [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
خوب هستید؟!
تولدتون کی هستش ؟!
از همین الان پیشاپیش تبریک [img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
چرا اومدید صندلی داغ !?
چطور عضو تحریریه شدی !؟
اگه توی انجمن برای هر تگ ۶ ماه  باید تلاش می کردی تازه اگه موفق بشی نشدی ۶ ماه بعد باید وایسی . چیکار میکردی . کلا میشد ۳ سال ... بیخیال تحریریه می شدی!؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
من رو میشناسید ؟![img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
کدوم نقدم بهتر بود [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
در مورد هر یک از موارد زیر توضیح دهید با ذکر یک مثال : مثلا (آقای خردمندی خیلی سخت گیره مثل هیتلر )[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
آقای نوروزی :
آقای خردمندی:
آقای نراقی :
آقای افروزمند :
[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
ساری تا حالا اومدی !؟[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
دریای شمال یا جنوب [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
و در آخر ...
نظر شما در مورد فیزیک بیولوژیکی هسته ای که در راس آن مدار راس ممد گوزن بر پاییه علم فلوکس با طعم قورباغه قرار داره چیه ؟! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
یا حق  [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(09-08-2013, 11:10 AM)'erfan gamer' نوشته است: برای سومین بار سوال میپرسم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] ُبپرس عزیزم
سلام ده داداش امیر گل ُسلام به روی ماهت[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
چه خبر؟برو سر اصل مطلب
خوبی؟نه[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
مخم نمیکشه سوال بپرسم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] خب مجبوری پست بدی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
ی سوال:2afm رپ میخونه؟[img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]؟؟پ ن پ. پاپ میخونه[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
میدونتی همین آرمین و اون ساسی اسگل رپو به گند کشیدن و بدنامش کردن؟ ساسی رو قبول دارم ولی 2afm رو نه. چون خوبه کاراش
از زامبی خوشت میاد؟بسیار زیاد
ترسناک ترین بازی ای که انجام دادی؟ یه بازی فلش بود. اسمش یادم نمیاد
آشغال ترین بازی:والا زیادن ولی Remember Me یکی از تازه هاش بود
بهترین:سری بازی های :DMC و RE و Batman
چرا اکثر PC بازا میگن واچداگز بهتره؟؟باو اینقدرنا امید نباشید بالاخره GTA V میاد برای پی سی راکستار به من گفت[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]صددر صد میاد ولی منم با Watch dog حال می کنم.
تو فروم از چه آدمی متنفری؟ اسمشو نمیشه گفت.
با چه آدمی حال میکنی؟جفتشو اسم ببر دوست های خوب که زیاد دارم. مثل رسول خردمندی-دانیال نوروزی-هادی جوربنیان-سعید نیکبخت و...
ویلای من رو میبینی؟ نه. زیاد حال نگاه کردن سریال های سی دی ندارم
چرا اینقدر تو ایران پارکورو بد میدونن؟؟؟[img]images/smi/s0 (67).gif[/img]بد نمی دونن . چون اکثرا نمی دونن چیه؟!!![img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
میگن ماله دزداس[img]images/smi/s0 (45).gif[/img] حرف حق جواب نداره[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
چند وقت پیش تو پارک داشتم پارکور کار میکردم از کنار یه معتاده رد شدن هیچی نگفتن ولی منو گرفتن گفتن چرا پارکور کار میکنی به نظرت این ینی چی؟[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]براشون جالب بود. منم یه دفعه تو خیابون با تی شرت هایی که روش نوشته فارسی داره قدم زدم، همه به من نگاه می کردن. یه یارو هم به من گفت از کجا خریدی؟!!![img]images/smi/s0 (5).gif[/img] حالا اگه یه نفر یه پیرهن که روش فحش انگلیسی نوشته باشه رو پوشیده باشه، کاملا عادیه![img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
دیگه اول صبی مختو درد نمیارم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] سر ظهر  بعد ناهار جواب دادم، انرژی زیاده
فعلا بای بای[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]بای بای

(09-08-2013, 11:13 AM)'a.gamer' نوشته است: با سلامی دوباره! سلام علیکم دوباره[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
نشستم دیدم، باز چند تا سوال دیگه هم دارم![img]images/smi/s0 (25).gif[/img] در خدمتیم
رنگ مورد علاقه ؟![img]images/smi/s0 (60).gif[/img] نارنجی و قرمز
شخصیت مورد علاقه در بازی ها؟![img]images/smi/s0 (60).gif[/img] Leon keneddy و Dante
از بازی های "دیوید کیج" کدوم رو دوست داری؟! فارنهایت یا Heavy Rain یا Beyound : Two Souls ؟![img]images/smi/s0 (60).gif[/img] Beyound که هنوز نیومده. ولی فکر کنم Beyound از همه بهتر باشه. چون تجربه ی دو بازی قبل هم درش وجود داره و کامل تره
از Delsin Rowe، شخصیت جدید بازی Infamous خوشت میاد؟! (اول به آواتارم نگاه کن، بعد جواب بده!)[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]  چون تریلر های این بازی رو ندیدم نظری ندارم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
فکر می کنی بازی Infamous : Second son بازی خوبی باشه؟! بهش از 10 چند میدی؟! (اول به آواتارم نگاه کن بعد!)[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] 8.5
فکر می کنی متای Infamous : Second Son چند باشه؟! (اول به آواتارم نگاه کن بعد!)[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]80
به عشق Delsin Rowe هم رنگ متن رو به قهوه ای تغییر می دم!
همین دیگه! فقط اون سوال ها رو خوب و باتوجه به این که بازی Infamous : Second Son انحصاری PS4 و شخصیتش آواتار من هست، جواب بده![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]من کاری به سونی ندارم که

(09-08-2013, 11:32 AM)'Farhan' نوشته است: سلام [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] Hi [img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
خوب هستید؟! شکر خدا
تولدتون کی هستش ؟!22 تیر سال 1374
از همین الان پیشاپیش تبریک [img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]رد شده به تازگی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
چرا اومدید صندلی داغ !?چون می خواستم به سوال هایی که تو ذهن بعضی ها هست. جواب بدم.نزدیک 1 سال نیم هست که با این سایت هستم و شاید خیلی بخوان بیشتر در مورد من بدونن.
چطور عضو تحریریه شدی !؟من قبل از اینکه عضو تحریه بشم. نزدیک یک سال توی همین انجمن فعالیت می کردم(کاربرای قدیمی با من آشنایی دارن). با ارائه ی نمونه کار عضو موقت تحریریه شدم. توی همون اوایل کار با ارائه ی مقاله و خبر هایی با سطح نگارش بالا نظرشونو جلب کردم و الان هم نزدیک 8 ماه است که عضو تحریریه سایت هستم.
اگه توی انجمن برای هر تگ ۶ ماه  باید تلاش می کردی تازه اگه موفق بشی نشدی ۶ ماه بعد باید وایسی . چیکار میکردی . کلا میشد ۳ سال ... بیخیال تحریریه می شدی!؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]نه. سعیم رو می کردم که بدون نقص کارم رو پیش ببرم
من رو میشناسید ؟![img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]بله کمی تا قسمتی آشنایی دارم
کدوم نقدم بهتر بود [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] نقد هات تقریبا کامل و جامع هستن ولی نقد اسکایریم خیلی کامل و خوب بود
در مورد هر یک از موارد زیر توضیح دهید با ذکر یک مثال : مثلا (آقای خردمندی خیلی سخت گیره مثل هیتلر )[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
آقای نوروزی :شخصی با ایده های خوب ، شخصی که واقعا تلاش زیادی رو واسه سایت میکشه.
آقای خردمندی:در سخت گیری هاش که شکی نیست. ولی اینو به شما قول میدم اگه این سخت گیری ها رو نمی کرد، من الان عضو تحریریه نبودم.اینو مطمئن باش. در ضمن هر سوالی ازش بپرسی ، اگه بلد بود کامل بهت جواب میده.اگرم بلد نبود میگه بلد نیستم.
آقای نراقی :وضعیت تحریریه سایت جوری هست که بیشتر با آقایان نوروزی و خردمندی ارتباط داریم و زیاد نشده باهاشون در ارتباط باشم
آقای افروزمند :طرح هایی که واسه مجله انتخاب می کنن واقعا خیلی زیبا و با کیفیت هستن
[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
ساری تا حالا اومدی !؟[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] گذری رد شدم. داشتیم میرفتیم مشهد
دریای شمال یا جنوب [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] شمال. ما اینجا با دریای خزر یه نیم ساعت بیشتر فاصله نداریم و هر هفته می ریم دریا.(دلتون بسوزه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]).
و در آخر ...
نظر شما در مورد فیزیک بیولوژیکی هسته ای که در راس آن مدار راس ممد گوزن بر پاییه علم فلوکس با طعم قورباغه قرار داره چیه ؟! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img]منو به فکر واداشتی [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]چیز خوبیه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
یا حق  [img]images/smi/s0 (74).gif[/img] حق یارت[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر تحریریه amir_RB - dark_prince277 - 09-08-2013

سلام. یه خرده وقت آزاده. گفتم یه چند تا سوال بپرسم [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
چند تا بچه هستین تو خانواده؟ شما از بقیه بزرگتری؟
متولد چه ماهی هستی؟
اگه آزاد بودی هر جا که دوست داشتی بری زندگی کنی کجا می رفتی؟
زبان انگلیسی رو که خیلی دوست داری، بعد این زبون، دومین زبانی که دوست داری یاد بگیری چیه؟
احساس نمی کنی از سال پیش مهارتت تو ترجمه بهتر شده؟
این ماه به نظرت خبرنگار برتر میشی؟
به عملکردهای تیم مدیریتی سایت چند میدی؟ به صورت جداگانه:
من:
دانیال نوروزی:
کسری نراقی:
از من یه انتقاد کن. نپیچون. آزادی تو جمع هر چی دوست داری بگی. [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
به نظرت با کاربرها اخلاقم رو بهتر کنم و بگو بخند کنم یا همچنان Cold blood باشم؟ [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] البته اینا که اون روی منو ندیدن. شما اعضای تحریریه دیدین :|
تدریس و معلمی رو دوست داری؟ مثلا بشی مدرس زبان یا اصلا بشی استاد دانشگاه.
خلاصه به هر جا دوست داری برسی. من برم برسم به کلاسم. خداحافظ شما [img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

(09-08-2013, 06:38 PM)'Admin' نوشته است: سلام. یه خرده وقت آزاده. گفتم یه چند تا سوال بپرسم [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
چند تا بچه هستین تو خانواده؟ شما از بقیه بزرگتری؟کلا دو تا برادریم. من کوچیکه هستم.برای همین ساعات استفاده از PC باید نصف نصف باشه.
متولد چه ماهی هستی؟22 تیر
اگه آزاد بودی هر جا که دوست داشتی بری زندگی کنی کجا می رفتی؟آمریکا و مالزی
زبان انگلیسی رو که خیلی دوست داری، بعد این زبون، دومین زبانی که دوست داری یاد بگیری چیه؟ فرانسه
احساس نمی کنی از سال پیش مهارتت تو ترجمه بهتر شده؟احساس نمی کنم.مطمئنم
این ماه به نظرت خبرنگار برتر میشی؟ احتمالش رو خیلی زیاد می دونم. چون تمام سعیم رو دارم می کنم ولی رسول عالمه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
به عملکردهای تیم مدیریتی سایت چند میدی؟ به صورت جداگانه:
من:18
دانیال نوروزی:18
کسری نراقی:19
از من یه انتقاد کن. نپیچون. آزادی تو جمع هر چی دوست داری بگی. [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]یه خورده مغرور هستی. [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
به نظرت با کاربرها اخلاقم رو بهتر کنم و بگو بخند کنم یا همچنان Cold blood باشم؟ [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] البته اینا که اون روی منو ندیدن. شما اعضای تحریریه دیدین :|الان زیاد هم Cold blood نیستی. اگه زیاد هم وا بدی سنگ رو سنگ بند نمیشه
تدریس و معلمی رو دوست داری؟ مثلا بشی مدرس زبان یا اصلا بشی استاد دانشگاه.یکی از اهدافی که توی سر دارم همینه.
خلاصه به هر جا دوست داری برسی. من برم برسم به کلاسم. خداحافظ شما [img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img] به سلامت خداحافظ