Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: انجمن های عمومی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C)
+--- انجمن: گفت و گوی آزاد (https://forum.gamefa.com/Forum-%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S (/Thread-%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%BA-%D8%A8%D8%A7-%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-S-T-A-R-S)

RE: صندلی داغ با حضور کاربر تحریریه amir_RB - NS game - 09-08-2013

دوباره چطوری ؟
شعار زندگیت چیه ؟
به نظرت خیلی عجیب نیست آدمین توی این بخش چیزی نوشته ؟
چطوری عضو گیمفا شدی؟
عجیب ترین شخصیت دنیای گیم به نظرت چیه ؟
با اون مقاله که درباره ی Joe Kucan نوشتم حالا فهمیدی کیه ؟
بازی در حال حاظر چی میکنی ؟
نظرت درباره ی این شکلک (([img]images/smi/s0 (43).gif[/img])) ؟
فوتبال دربی رو دیدی ؟ نظرت چیه ؟ زیادی مضخرف نبود ؟
یک مشکل از من بگیر ؟
یک مشکل از خودن بگیر
همین[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] 

RE: صندلی داغ با حضور کاربر تحریریه amir_RB - alirezam - 09-08-2013

سلام
1.بنظرت ادمین در مورد شما پارتی بازی کرده تو این بخش سوال پرسیده ؟
2.چند ساعت در روز پشت کامپیوتری و چه مقدار از این زمان رو بازی میکنی ؟
3.wwe هم مسابقه هست که نگاه میکنی اصلا سر و ته داره ؟
4.حالا از کدوم کشتی گیر wwe خوشت میاد ؟
5.قبول داری که این مسابقات خالی بندیه یعنی ضربه هاشون واقعی نیست چون بعد از نیم ساعت کتک کاری یک قطره خون از هیچکدوم نمیاد ؟
6.بعد چرا تو هر مسابقه میان تو رینگ مصاحبه میکنن ؟ یا توی پشت صحنه صحبتهای خصوصی بین دو نفرهم صدا برداری شده ؟
7نقد منو خوندی حتما بخون ؟
8.سریال دیگه چی نگاه میکنی بغیر از TWD ?
9,درآخر اینکه چرا از اعضای تحریریه زیاد صندلی داغ شرکت نمیکنن ؟

RE: صندلی داغ با حضور کاربر تحریریه amir_RB - amir_RB - 09-09-2013

(09-08-2013, 08:08 PM)'NS game' نوشته است: دوباره چطوری ؟زیادخوب نیستم. تا چند روز دیگه نتایج کنکور میاد و خیلی ذهنم مشغوله
شعار زندگیت چیه ؟از شعار خوشم نمیاد. چون اسمش روشه ،شعار.
به نظرت خیلی عجیب نیست آدمین توی این بخش چیزی نوشته ؟نه
چطوری عضو گیمفا شدی؟با ارائه ی نمونه کارو همچنین فعالیت مستمر در انجمن به مدت یک سال.(حدود 8ماه پیش)
عجیب ترین شخصیت دنیای گیم به نظرت چیه ؟ Ada wang
با اون مقاله که درباره ی Joe Kucan نوشتم حالا فهمیدی کیه ؟داستان زندگی جالب داره
بازی در حال حاظر چی میکنی ؟حاضر دیگه؟![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]Rayman Legends و DLC جدید Metro Last Light
نظرت درباره ی این شکلک (([img]images/smi/s0 (43).gif[/img])) ؟استفاده به موقع ازش می تونه مفید باشه
فوتبال دربی رو دیدی ؟ نظرت چیه ؟ زیادی مضخرف نبود ؟یه چیزی فراتر از مضخرف بود. از تلف شدن عمرم بابت نگاه کردن این بازی پشیمونم
یک مشکل از من بگیر ؟از چی بگم برات؟![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
یک مشکل از خودن بگیر مشکلات منو باید دیگران بگن. ولی یه چیزی که الان تو ذهن منه این که هدف صددرصدی توی زندگیم انتخاب نمی کنم و به خاطر همین به طور صددر صد بهشون نمی رسم.
همین[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] 

(09-08-2013, 09:41 PM)'alirezam' نوشته است: سلام سلام
1.بنظرت ادمین در مورد شما پارتی بازی کرده تو این بخش سوال پرسیده ؟خب من هر چی باشه اون سردبیر ماست و دوست داشت درمورد من بیشتر بدونه
2.چند ساعت در روز پشت کامپیوتری و چه مقدار از این زمان رو بازی میکنی ؟خود PC نزدیک 20 ساعت در روز روشنه[img]images/smi/s0 (5).gif[/img] ولی نمی تونم بیشتر از یک ساعت یک ضرب بازی کنم. کار توی گیمفا هم وقت بازی کردنم رو هم کم کرده.کلا شاید در طول روز یک ساعت و نیم بیشتر بازی نکنم
3.wwe هم مسابقه هست که نگاه میکنی اصلا سر و ته داره ؟الان یه چند وقتی هست که نگاه نمی کنم. ولی کلا بعضی از مسابقات قشنگن
4.حالا از کدوم کشتی گیر wwe خوشت میاد ؟سه هستن و بودن:Rey Mysterio و Rob Van Dam و Jeff Hardy
5.قبول داری که این مسابقات خالی بندیه یعنی ضربه هاشون واقعی نیست چون بعد از نیم ساعت کتک کاری یک قطره خون از هیچکدوم نمیاد ؟ببین اینو من واسه خیلی ها توضیح دادم. کشتی کج یه جور شوء تلویزیونی هست که فیلمنامه داره و خیلی وقت ها شده اتفاق های پیش بینی نشده بیفته. مثلا اوندفعه گزارشکر بازی یهو سکته ی قلبی کرد وسط شوء[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] و یا پای یه نفر شکست وسط مسابقه و مسابقه رو نگه داشتن. و یا کبودی ها و زخم هایی وسط مسابقه ایجاد میشه که اصلا پیش بینی نشدن. طرف از یه نردبون 15 فوتی میوفته روی یه نفر دیگه بعد تو میگی واقعی نیست؟ً!!هست و پیش بینی شده است. ولی ممکنه اتفاق های پیش بینی نشده هم بیفته
6.بعد چرا تو هر مسابقه میان تو رینگ مصاحبه میکنن ؟ یا توی پشت صحنه صحبتهای خصوصی بین دو نفرهم صدا برداری شده ؟یه چیز کاملا عادیه برای اینکه Storyline هایی بین بازیکن ها وجود داره که باید روایت بشه
7نقد منو خوندی حتما بخون ؟خوندم
8.سریال دیگه چی نگاه میکنی بغیر از TWD ?چند ماه پیش فرار زندن رو تموم کردم. فعلا هیچ سریالی نگاه نمی کنم.فقط فیلم نگاه می کنم فعلا. البته سریال لاست رو هم دانلود کردم که به زودی استارد نگاه کردنشو می زنم
9,درآخر اینکه چرا از اعضای تحریریه زیاد صندلی داغ شرکت نمیکنن ؟خیلی هاشون شاید ندونن همچین بخشی وجود داره و شایدم بعضی ها وقتشو ندارن و یا دوست ندارن و یا.....

RE: صندلی داغ با حضور کاربر تحریریه amir_RB - xbox infinity - 09-09-2013

سلام علیکم
امیدوارم خوب باشید
بریم سر سوالا
1-کولر گازی رو بیشتر دوست داری یا آبی؟چرا؟
2-اگه یه روز نامرئی شی کجا میری و چی کار میکنی؟
3-اگه یه روز سه تا گردن کلفت بیان دزدی خونتون و تو تنها باشی چیکار میکنی؟
4-تا حالا جن دیدی؟یا هر چی که فکر کنی ماوراءالطبيعه باشه؟
5-دوست داری با کدومشون همنشین بشی ،زامبی یا دوست ناباب؟
6-دستشویی های کثیف بین راهی رو ترجیح میدی یا نگه داشتن خودت تا مقصد ؟
7-اگه اون سه تا گردن کلفت رو بعدا دستگیر کنن و بگن براشون مجازات در نظر بگیر چه مجازاتی انتخاب میکنی ؟

با تشکر

RE: صندلی داغ با حضور کاربر تحریریه amir_RB - DEAD_MAN - 09-09-2013

سلام دوستِ عزیز...[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
XBOX ONE یا PS4 ؟؟؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
بهترین بازی؟؟؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
بدترین بازی؟؟؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
شرکت مورد علاقه؟؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نظرت راجبِ آواتارم؟؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
بچه کجایی؟؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
بودن تو تحریره خوبه؟؟؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
رپ گوش میدی؟؟؟کی؟؟؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
کال آف دیوتی یا بتلفیلد؟؟؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
بهترین نسخه NFS ؟؟؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
PES یا FIFA ؟؟؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
اگه بخوای منو بکشی با چی میکشی؟؟؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
از 1 تا 10 به Splinter Cell Black List چند میدی؟؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
RememBer Me بازی کردی؟؟؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
منم همینطور؟؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
همین...[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
الان برم...[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
.[img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
و من الله توفیق...[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

(09-09-2013, 12:28 PM)'xbox infinite' نوشته است: سلام علیکم سلام
امیدوارم خوب باشید زیر سایه ی شما خوبیم
بریم سر سوالابریم
1-کولر گازی رو بیشتر دوست داری یا آبی؟چرا؟کولر ها رو با توجه به آب و هوای هر منطقه انتخاب می کنن. اینجا هم با توجه با آب و هواش کولر گازی مناسبه
2-اگه یه روز نامرئی شی کجا میری و چی کار میکنی؟میرم یه سری به مغازه های فروش کنسول میزنم و یه Xbox One  و یه PS4 بر می دارم(البته بعد از عرضه شون)
3-اگه یه روز سه تا گردن کلفت بیان دزدی خونتون و تو تنها باشی چیکار میکنی؟ من دفاع شخصیم خوبه. یه چماغ همیشه تو خونه داریم. اونو بر می دارم.
4-تا حالا جن دیدی؟یا هر چی که فکر کنی ماوراءالطبيعه باشه؟ اینا همش تخلیلیه
5-دوست داری با کدومشون همنشین بشی ،زامبی یا دوست ناباب؟ زامبی[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
6-دستشویی های کثیف بین راهی رو ترجیح میدی یا نگه داشتن خودت تا مقصد ؟ این اتفاق دقیقا برای من افتاده. خودمو نگه داشتم.
7-اگه اون سه تا گردن کلفت رو بعدا دستگیر کنن و بگن براشون مجازات در نظر بگیر چه مجازاتی انتخاب میکنی ؟ زدن صد ضربه شلاق توسط خودم و زندانی کردنشون به مدت 2 سال

با تشکر تشکر از ماست

(09-09-2013, 12:40 PM)'DEAD_MAN' نوشته است: سلام دوستِ عزیز...[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] درود بر شما
XBOX ONE یا PS4 ؟؟؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]PS4(البته به کینکت Xbox هم خیلی علاقه دارم
بهترین بازی؟؟؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]باید چند تا رو بگم: RE4 و سری بازی های DMC و Batman:AC و Far Cry 3
بدترین بازی؟؟؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]  Ride to the Hell
شرکت مورد علاقه؟؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] Ubisoft
نظرت راجبِ آواتارم؟؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] شخصیت دوست داشتنی برای کشتن
بچه کجایی؟؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]شمال(گیلان- لنگرود)
بودن تو تحریره خوبه؟؟؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] اولش اره ولی بعدش خیلی گرفتاری پیدا می کنی
رپ گوش میدی؟؟؟کی؟؟؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]اصولا رپ رو دنبال نمی کنم. ولی اگه جزئی از  آهنگ خواننده ی مورد علاقم باشه گوش میدم(مثلا با یه رپر فیت بده)
کال آف دیوتی یا بتلفیلد؟؟؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] Battlefield (ولی هر دو رو بازی می کنم)
بهترین نسخه NFS ؟؟؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]hot Pursuit
PES یا FIFA ؟؟؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] معمولا هردو رو می کنم. یه چند PES یه چند ماه هم Fifa
اگه بخوای منو بکشی با چی میکشی؟؟؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] شمشیر سامورایی
از 1 تا 10 به Splinter Cell Black List چند میدی؟؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]8.5
RememBer Me بازی کردی؟؟؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]اره ولی اصلا ازش خوشم نیومد
منم همینطور؟؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
همین...[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
الان برم...[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
و من الله توفیق...[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] چاکریم[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر تحریریه amir_RB - White Fang - 09-09-2013

سلام بر شما [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
چه حسی داره که عضو تحریریه باشی؟
مسئولیت سنگینیه؟
کارای من از نظرتون چطوره؟ به نظرتون میتونم عضو تحریریه بشم؟
سونی رو بیشتر قبول دارید یا مایکروسافت؟
بهترین بازی های انحصاری پلتفرم ها از نظر شما:
Call of Duty یا Battlfield؟
NFS یا Forza؟
قویترین بازی از لحاظ گرافیک از نظر شما؟
قویترین بازی از لحاظ داستان؟
نظرتون راجع به David Cage؟
آوتارم چطوره به نظرتون؟
از دست راکستار عصبانی نیستید؟ (چون GTA V رو واسه PC منتشر نمیکنه)
بهترین استودیو بازیسازی؟
بهترین ناشر؟
بهترین بازی استودیوی .N.a.u.g.h.t.y. D.o.g؟
دیگه زیادی سوال پرسیدم! 
ممنون از توجهتون
موفق باشید [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(09-09-2013, 03:33 PM)'Erfan_HD' نوشته است: سلام بر شما [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]سلام[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
چه حسی داره که عضو تحریریه باشی؟اولش خوشحالی بعد که یه مدت می گذره اگه خودتو با شرایط هماهنگ نکنی اخراج شدن در انتظارته
مسئولیت سنگینیه؟ اره. اگه یکم کم کاری کنی یا سطح کارت پایین بیاد. یاعلی خدافظ[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
کارای من از نظرتون چطوره؟ به نظرتون میتونم عضو تحریریه بشم؟ هیچ چیز غیر ممکنی وجود نداره حتما می تونی
سونی رو بیشتر قبول دارید یا مایکروسافت؟هر دو خوبن. اهل فن بازی نیستم
بهترین بازی های انحصاری پلتفرم ها از نظر شما:Uncharted ,The last of Us و Forza و GOW و Geow
Call of Duty یا Battlfield؟بتلفیلد
NFS یا Forza؟من که Xbox ندارم. فقط تونستم NFS رو تجربه کنم.
قویترین بازی از لحاظ گرافیک از نظر شما؟Crysis3 و  Battlefield3 (بازی هایی که تا الان منتشر شدن)
قویترین بازی از لحاظ داستان؟The Walking Dead و Bioshock
نظرتون راجع به David Cage؟شخصی نابغه به معنای واقعی
آوتارم چطوره به نظرتون؟زیبا، جادار، مطمئن[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
از دست راکستار عصبانی نیستید؟ (چون GTA V رو واسه PC منتشر نمیکنه)منتشر که می کنه ولی تا وقتی که به Watch Dog فکر می کنم، نیومدن GTA برای PC زیاد برام مهم نیست
بهترین استودیو بازیسازی؟زیادن
بهترین ناشر؟Ubisoft
بهترین بازی استودیوی .N.a.u.g.h.t.y. D.o.g؟The Last of Us
دیگه زیادی سوال پرسیدم! بله کاملا حق با شماست
ممنون از توجهتون خواهش می کنم
موفق باشید [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]شما هم همینطور[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Alex Mercer - dark_prince277 - 09-12-2013

نوبت به نفر بعدی هست که بشینه. البته نوبت رضا رحیمی بود که چون مشهد هست و غایب، این هفته نفر بعدی میره رو صندلی.... هفته بعد رضا رحیمی
[table][tr][td][b]Alex Mercer[/b]
(مدیر بخش خبری اندرویدکده)
[تصویر:  user.png]

تاریخ ثبت نام: 2013/04/15
تاریخ تولد: 1997/06/07 (16 ساله)
زمان محلی: 2013/09/12 , 09:44 AM
وضعیت: آفلاین
[تصویر:  add_buddy.gif] افزودن به لیست دوستان
[تصویر:  add_ignore.gif] افزودن به لیست سیاه [/td][td][تصویر:  avatar_9642.jpg?dateline=1377969020][/td][/tr][/table]

از این 2 روز اضافه که نفر قبلی موند هم عذرخواهی می کنم.

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Alex Mercer - Amir Game - 09-12-2013

سلام.
اسم؟
چه خبر؟
چند سالته و کلاس چندمي؟
خونتون کجاست؟ (دقيق) ؟؟
نظرت در مورد امضام؟
آواتارم؟
نظرت در مورد سايتم؟(gamesbazi.ir)
نظرت در مورد انجمنم (gamesbazi.ir/forum)؟
نظرت در مورد من ؟
پروفايلم؟
اس اس يا پرس؟
رئال يا بارسا؟
من و تو يا جم؟
حريم سلطان ميبيني؟
پي اس يا فيفا؟
کالاف يا بتل؟
2*2 ؟؟
تا حالا عاشق شدي؟
نظرت در مورد اشخاص زير=
رسول خردمندي؟