Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: انجمن های عمومی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C)
+--- انجمن: گفت و گوی آزاد (https://forum.gamefa.com/Forum-%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S (/Thread-%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%BA-%D8%A8%D8%A7-%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-S-T-A-R-S)

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Alex Mercer - Alex Mercer - 09-12-2013

(09-12-2013, 09:49 AM)'amir game' نوشته است: سلام. درود[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
اسم؟ علیرضا
چه خبر؟برف اومده تا کمر
چند سالته و کلاس چندمي؟ 15 دوم تجربی
خونتون کجاست؟ (دقيق) ؟؟ کنار خونه همسایمون[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نظرت در مورد امضام؟ منشور گیمفا!!![img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
آواتارم؟ باهاش زیاد حال نمی کنم ولی باهاله یاد دوچرخه میفتم
نظرت در مورد سايتم؟(gamesbazi.ir) تا چندروز پیش که هیچی نبود قالب مالب خلاص
نظرت در مورد انجمنم (gamesbazi.ir/forum)؟ نظر مثبتیست
نظرت در مورد من ؟ انسان نیکی هستی
پروفايلم؟دهن پر کن
اس اس يا پرس؟ چاکر همه کیسه کشا
رئال يا بارسا؟در کهکشان ها سیر میکنم
من و تو يا جم؟ من و تو
حريم سلطان ميبيني؟ تنفر دارم چون کلهم تاریخ کمبریج رو می بره زیر سوال[img]images/smi/s0 (86).gif[/img][img]images/smi/s0 (86).gif[/img][img]images/smi/s0 (86).gif[/img]
پي اس يا فيفا؟ Fifa
کالاف يا بتل؟ CoD برا سینگل و BF برا مولتی ولی درکل عشق است HALO,ARMA و صد و ده البته Half Life
2*2 ؟؟ رادیکال 16[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
تا حالا عاشق شدي؟ بله[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نظرت در مورد اشخاص زير=
رسول خردمندي؟ انسانی خردمند و صمیمی ( خودمم موندم چی گفتم!!!)
مرتضي؟ یاد ناظم دوران راهنمایی مون میندازتم که تو اون دوران عزیز همش می گفیتم که ناظم فلان است و .... ولی الان دستش رو می بوسم
چرا تو انجمنم که بالا گفتم عضو نميشي؟وقت چیز خوبی ست
قد؟ 170
وزن؟65
ماشيننتون چيه؟پارس و سوناتا
باي بدرود

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Alex Mercer - Farhan - 09-12-2013

سلام.
اول نوشتی اندروید کده فکرکردم سایته [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
خوب اهل کجایی!؟
مازندارن اومدی؟!
ترجمت در چه حدیه!؟
منو میشناسی!؟
چرا اومدی گیمفا؟!
اوایل خبر میذاشتی اما الان!؟
قورباغه یا مار!؟
دیشب شام چی خوردی [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]!؟
دریای شمال یا دریای جنوب ؟!
نقدم کدوم بهتر بود!؟
احساسی ترین بازی که انجام دادی [img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
مردگان متحرک بازی چطور بود (اونی که بهترین بازی سال شد [img]images/smi/s0 (25).gif[/img])!؟
تهران یا مازندران!؟
نظرت در مورد اینترنت ایران!؟
نظرت در مورد بازی های ایرانی!؟
نظرت در مورد پلی استیشن 4 !؟
در مورد هر کدوم از کاربرای زیر یک خط بنویس و امتیاز بده از 10 نمره ( مثلا : مرتضی مثل علف هرز اسپمر ها را درو میکند [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] . 10 )
آقای مرتضی :
آقای خردمندی[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] (این پوکر فیس قیافه آقای خردمندی . اینطوری نبین داره می خنده [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] این قیافه یعنی الان خنده [img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] ) :
آقای نوروزی:
آقای نراقی:
آقای حسینی[img]images/smi/s0 (37).gif[/img] :
استاد همچیدون [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]:
و در آخر :
یا حق [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(09-12-2013, 10:24 AM)'Farhan' نوشته است: سلام. درود
اول نوشتی اندروید کده فکرکردم سایته [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] خب سایته ناسلامتی رتبه 190 ایرانیم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
خوب اهل کجایی!؟ کرمان
مازندارن اومدی؟!بله
ترجمت در چه حدیه!؟سلام میرسونه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
منو میشناسی!؟ خودت چی فکر می کنی
چرا اومدی گیمفا؟!  همیجوری[img]images/smi/s0 (30).gif[/img]
اوایل خبر میذاشتی اما الان!؟ یه جای دیگه خبر میزارم[img]images/smi/s0 (83).gif[/img]
قورباغه یا مار!؟ جعفر[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
دیشب شام چی خوردی [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]!؟ زرشک ......... پلو بدون محسن[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
دریای شمال یا دریای جنوب ؟! هر دو
نقدم کدوم بهتر بود!؟PAYDAY 2 
احساسی ترین بازی که انجام دادی [img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] Heavy Rain
مردگان متحرک بازی چطور بود (اونی که بهترین بازی سال شد [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]) مگه میشه بازی نکرده باشه کسی
تهران یا مازندران!؟ هر دو
نظرت در مورد اینترنت ایران!؟ [img]images/smi/s0 (53).gif[/img]
نظرت در مورد بازی های ایرانی!؟ [img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img]
نظرت در مورید پلی استیشن 4 !؟ [img]images/smi/s0 (60).gif[/img] عالیه ولی I`m XBOX Fan & I Will Be 
در مورد هر کدوم از کاربرای زیر یک خط بنویس و امتیاز بده از 10 نمره ( مثلا : مرتضی مثل علف هرز اسپمر ها را درو میکند [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] . 10 )
آقای مرتضی :یک خط 9
آقای خردمندی[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] (این پوکر فیس قیافه آقای خردمندی . اینطوری نبین داره می خنده [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] این قیافه یعنی الان خنده [img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] ) :یک خط 10
آقای نوروزی:یک خط 10
آقای نراقی:یک خط 10
آقای حسینی[img]images/smi/s0 (37).gif[/img] :[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img] 10-[img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
استاد همچیدون [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]:[img]images/smi/s0 (60).gif[/img] به جا نمیارم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
و در آخر :
یا حق [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] بدرود

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Alex Mercer - alirezam - 09-12-2013

اولا سلام
1. این همه کنسول رو کجا جا میکنی ؟
2. قبلا که برگه امتحانی بود یه سرگر می داشتیم ولی امان از دست این مدیر جدید
3.نقد منم خوندی ؟
4.آخرین بازی که تموم کردی ؟
5.دیدی اردن ازبکستان زوبرد ؟
6.قهرمان جام جهانی 2014
7. چرا ایرانبازی دوستانه انجام نمیده ؟
8.خبر داری prototype 3 ساخته میشه یا نه ؟
9.بهترین بازی xbox one ?
10.بهترین بازی ps4 ?
11. بهترین بازی 360 ?
12.بهترین بازی ps3 ?
13.بهترین بازی wii ?
14. 3ds هم داری اگه داری بهترین بازی اون ؟
15. تا حالا تو گیمفا اخطار گرفتی ؟
16.تا حالا اسپم دادی ؟
17.منتظر چه بازی هستی بغیر از gta v ?
[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(09-12-2013, 11:53 AM)'alirezam' نوشته است: اولا سلام درود
1. این همه کنسول رو کجا جا میکنی ؟ تو کمد مخصوصی که دارم!
2. قبلا که برگه امتحانی بود یه سرگر می داشتیم ولی امان از دست این مدیر جدید بهههله[img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
3.نقد منم خوندی ؟ ریمن رو خوندم جالب بود
4.آخرین بازی که تموم کردی ؟Outlast و Breach & Clear
5.دیدی اردن ازبکستان زوبرد ؟ [img]images/smi/s0 (34).gif[/img]
6.قهرمان جام جهانی 2014 امیدوارم ایران!!!!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img] ولی یا پرتغال یا اسپانیا
7. چرا ایرانبازی دوستانه انجام نمیده ؟ شاید بودجه ندارن[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
8.خبر داری prototype 3 ساخته میشه یا نه ؟ احتمال زیاد بله چون Amazing Project رادیکال هنوز معرفی نشده ولی میزنه Pro 3 باشه
9.بهترین بازی xbox one ? معرفی کامل شده باشه FORZA 5 و معرفی مختصر HALO 5
10.بهترین بازی ps4 ? من میگم Second Son
11. بهترین بازی 360 ? HALO 3 و GeoW 3 و Forza 4
12.بهترین بازی ps3 ?  خب TLOU و Uncharted 2
13.بهترین بازی wii ? خیلی هستن ولی این 5 تا بهتریناش بودن Xenoblade-Zelda Twilight Princess- Zelda Skyward Sword-RE 4-Okami
14. 3ds هم داری اگه داری بهترین بازی اون ؟ Zelda: Ocarina of Time و RE:Revelation البته Cave Story هم خیلی قشنگ بود
15. تا حالا تو گیمفا اخطار گرفتی ؟ بله واسه گذاشتن کالبد شکافی کنسول ها[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
16.تا حالا اسپم دادی ؟ بله[img]images/smi/s0 (48).gif[/img]
17.منتظر چه بازی هستی بغیر از gta v ? برای HALO 5 و The Last Guardian لحظه شماری می کنم
[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
بدرود

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Alex Mercer - PicaSSO - 09-12-2013

سلام![img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
خوبی ؟![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
خوشی ؟![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
سلامتی ؟![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
خانواده خوبن ؟![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
همسایه ها خوبن ؟![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
پسرعمه خوبه ؟![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
پسردایی خوبه ؟![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
من رو می شناسی ؟![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نظرت در مورد Delsin Rowe ؟![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نظرت در مورد آواتارم ؟![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نظرت در مورد امضام ؟![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نظرت در مورد خودم ؟![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نظرت درباره نقد هام ؟![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نظرت درباره نقد جدیدم ؟![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نظرت درباره برگه امتحانی اعضای گیمفا ؟![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
اگه بگم از هفته بعد، دوباره، تاپیک رو زنده می کنم، چی می گی ؟![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
فکر می کنی، یک روزی بتونم منتقد بشم ؟![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
چرا Alex Mercer ؟![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
به نظر من که Delsin و Alex، دوتاشون هم فراطبیعی هستند، ولی Delsin خوشتیپ تر و قوی تر و باحال تر هست![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
خدانگهدار![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

(09-12-2013, 12:26 PM)'a.gamer' نوشته است: سلام![img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]درود
خوبی ؟![img]images/smi/s0 (25).gif[/img] نه بدم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
خوشی ؟![img]images/smi/s0 (25).gif[/img] نه ناخوشم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
سلامتی ؟![img]images/smi/s0 (25).gif[/img] نه سرطان دارم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
خانواده خوبن ؟![img]images/smi/s0 (25).gif[/img] امان از یتیمی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
همسایه ها خوبن ؟![img]images/smi/s0 (25).gif[/img] امان از بیابون نشینی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
پسرعمه خوبه ؟![img]images/smi/s0 (25).gif[/img] امان از سونامی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
پسردایی خوبه ؟![img]images/smi/s0 (25).gif[/img] امان از فوران اتش نشانی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
من رو می شناسی ؟![img]images/smi/s0 (25).gif[/img] امان از تو[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نظرت در مورد Delsin Rowe ؟![img]images/smi/s0 (25).gif[/img] امان از گرافیتی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نظرت در مورد آواتارم ؟![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]امان از  دسلین[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نظرت در مورد امضام ؟![img]images/smi/s0 (25).gif[/img] یا جد بزرگ بروس[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نظرت در مورد خودم ؟![img]images/smi/s0 (25).gif[/img] شفا پیدا می کنی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نظرت درباره نقد هام ؟![img]images/smi/s0 (25).gif[/img] زیر خط فقر[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نظرت درباره نقد جدیدم ؟![img]images/smi/s0 (25).gif[/img] یه چیزی اونورتر از زیر خط فقر[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نظرت درباره برگه امتحانی اعضای گیمفا ؟![img]images/smi/s0 (25).gif[/img] خودت چی فکر می کنی[img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
اگه بگم از هفته بعد، دوباره، تاپیک رو زنده می کنم، چی می گی ؟![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]میگم[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
فکر می کنی، یک روزی بتونم منتقد بشم ؟![img]images/smi/s0 (25).gif[/img] اصلا فکرشم نکن[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
چرا Alex Mercer ؟![img]images/smi/s0 (25).gif[/img] دوستش میدارم
به نظر من که Delsin و Alex، دوتاشون هم فراطبیعی هستند، ولی Delsin خوشتیپ تر و قوی تر و باحال تر هست![img]images/smi/s0 (25).gif[/img] جانم؟؟؟!!! تیپ؟ فقط سویتر الکس  قدرت؟ الکس سیم ثانیه دسلین و کول رو کانسیوم می کنه میره باحال؟ اصلا الکس یک خواهری داره کل دنیارو بهم میریزه حالا خودش چی
خدانگهدار![img]images/smi/s0 (25).gif[/img] بدرود

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Alex Mercer - xbox infinity - 09-12-2013

با سلام و درود فراوان
فسنجون ترش یا شیرین ؟
میز ناهارخوری یا سفره رو زمین؟
اندروید یا ios یا ویندوز فون ؟
نظرت درمورد اواتارم؟
نظرت درمورد امضام؟
نظرت در مورد افراد زیر

سعید نیکبخت:
Ali 10:
من:
Revenge:
امیر نخعی:
سامان کریمی( همون samijon):
مدرسان شریف:

یه بار این سوالو از امیر رضا پرسیدم ولی از توام میپرسم
دستشویی های کثیف بین راهی رو ترجیح میدی یا نگه داشتن خودت تا مقصد؟
خیلی سرتو درد اوردم
فعلا
GOOD LUCK

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Alex Mercer - Stan - 09-12-2013

سلام[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
دعا ميكنم سرطانت خوب شه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
تو كدوم بيابون زندگى مى كنى؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
خوش بگذره[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
بازى اورجينال از كجا گير ميارى؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
فعلاً خداحافظ[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(09-12-2013, 03:05 PM)'xbox infinite' نوشته است: با سلام و درود فراوان درود
فسنجون ترش یا شیرین ؟ ملس
میز ناهارخوری یا سفره رو زمین؟ سفره
اندروید یا ios یا ویندوز فون ؟ هر سه خوبی های مختص خودشون رو دارن
نظرت درمورد اواتارم؟ از جلو چشام خفه شو[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
نظرت درمورد امضام؟ The One & Only
نظرت در مورد افراد زیر

سعید نیکبخت: انسان نیکیست
Ali 10: بعضی صحبت هارو کم کنه عالی میشه
من: ارادت داریم خدمتت[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
Revenge:ارادت دارم خدمش
امیر نخعی: آدم گیف بازی هستش
سامان کریمی( همون samijon): کلا عشق اطلاعات داخلی هست
مدرسان شریف: کی اشکاتو پاک میکنه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

یه بار این سوالو از امیر رضا پرسیدم ولی از توام میپرسم باشه بپرس
دستشویی های کثیف بین راهی رو ترجیح میدی یا نگه داشتن خودت تا مقصد؟ بین راهی
خیلی سرتو درد اوردم نه بابا این حرفا چیه
فعلا 
GOOD LUCK بدرود

(09-12-2013, 09:24 PM)'Solid' نوشته است: سلام[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] درود
دعا ميكنم سرطانت خوب شه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] متشکرم
تو كدوم بيابون زندگى مى كنى؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] لوت
خوش بگذره[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] میذگره[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
بازى اورجينال از كجا گير ميارى؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img] یا دیجیتال می گیرم یا پسر داییم برام میاره یه رفیق هم بندرعباس دارم بیشتر از اون میگیرم
فعلاً خداحافظ[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] بدرود