Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: انجمن های عمومی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C)
+--- انجمن: گفت و گوی آزاد (https://forum.gamefa.com/Forum-%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S (/Thread-%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%BA-%D8%A8%D8%A7-%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-S-T-A-R-S)

RE: صندلی داغ با حضور کاربر تحریریه Jesper Kyd - Jesper Kyd - 09-21-2013

(09-21-2013, 12:45 AM)'GAME STAR' نوشته است: سلام علیکم سلام علیکم خوب هستین ! !! !! ! !! ! !؟ !؟! !؟ !؟ ! !؟ ؟ ! سلام بهروز.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

1 * نظرتون درمورد بنده چیه ( بهروز هستم )؟ اِ تویی؟! بعد از امیر باحالترین آدم روی زمینی.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
2 * بهترین فیلم ؟ بهترین سریال ؟  گلادیاتور-افسانه جومونگ[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
3 * بدترین خاطره با ذکر مثال ؟ وات؟![img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img] زیاد هست ولی بدتریش اینکه شیمی داشتیم بعد من میدونستم منو نمیپره پای تابلو نخوندم و نفر اول هم منو برد[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]! از خودم جواب میدادم و 9 شدم![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
4 * بهترین خواننده ؟ بهترین رقاص ؟ فک نکنم بشناسیش ولی یه سرچی بکن، نیک هلمز[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]. رقاص هم مایکل جکسون.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
5 * نظرت درمورد گروه وان دایرکشن ؟ [تصویر:  index.php?module=thumbnail&file=51259691...911284.jpg]
6 * بهترین غذای خانگی ؟ بیرونی ؟  ماکارونی-کباب بختیاری[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
7 * هیتلر رو در یک جمله وصف کن ؟ اچیومنت آنلاکد! 60 میلیون قتل![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
8 * نظرت درمورد آهنگ وی آر وان ( امیدوتوماس آندرس ) ؟ [img]images/smi/s0 (45).gif[/img]!!!![تصویر:  index.php?module=thumbnail&file=51259691...911284.jpg]
9 * اولین بازی که خریدی چی بود ؟ جنگهای صلیبی
10 * اولین کنسول ؟ آخرین کنسول ؟ که گرفتی چی بود !!!! میکرو. پلی3.
11 * از یک تا ده به این افردا چند میدی ( مدیونی اگر دروغ بگی [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] )
الف : مستر نوروزی ؟ ب : حامد افرومند ؟ ج : من !!!!!!
دانیال رو میدم  10. پشت صحنه خیلی زحمت میکشه.
آقا حامد هم تازه باهاش آشنا شدم چیزی نمیگم.
تو که آخرشی.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

در آخر این هم برات [img]images/smi/s0 (74).gif[/img] 
چاکرم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(09-21-2013, 12:46 AM)'ali_ya' نوشته است: سلامی به گرمی یه موشکل؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] درودی به گرمی دوشواری![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
چطوری؟کاروبار خوبه؟ به مرحمت شما. میگذره.
چرا نمینویسی؟خودمم یکم بی انگیزه شدم[img]images/smi/s0 (67).gif[/img]خودت که میدونی... مدارس هم باز داره میشه دیگه بدتر[img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
استالکر؟ هل یا[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
استقلالی یا پرس ؟(بگو استقلال[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]) راسیتش همون استقلال
خب مشخص کن آقا شما موشکلی داری با من؟ رضا موشکل ؟[img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img] دوشواری دارم بیشتر.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
زندگی سرشار از خوشبختی و دوشواری برات آرزو میکنم[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img] قربون تو. و همچنین.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر تحریریه Jesper Kyd - E M I N 3 M - 09-21-2013

سلام[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
چند سالته؟
قد؟
وزن؟
چرا از رو شهریار اسکی رفتی؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
موقع نوشتن پیش نمایش Mad Max چه حسی داشتی؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
منو میشناسی؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
چرا اسم اکانت اونجات اول The Viper III بود؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
سوالی بیش از این نیست بای![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

(09-21-2013, 01:39 AM)'obelix' نوشته است: سلام[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]سلام.
چند سالته؟سوال تکراریه. 18
قد؟ تکراریه.178
وزن؟تکراریه.65
چرا از رو شهریار اسکی رفتی؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] پرابلم؟
موقع نوشتن پیش نمایش Mad Max چه حسی داشتی؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] عاشق بازیهای آخرالزمانی هستم. میتونم برات یه بازی آخرالزمانی که هنوز معرفی نشده رو تو یه مقاله 2000 کلمه ای شرح بدم![img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
منو میشناسی؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] بله.
چرا اسم اکانت اونجات اول The Viper III بود؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img] به عشق رندی. اون 3اشو زیاد خودتو درگیر نکن.[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
سوالی بیش از این نیست بای![img]images/smi/s0 (25).gif[/img] به سلامت.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر تحریریه Jesper Kyd - Amir Game - 09-21-2013

سلام.

اسم=
فامیل=
محل زندگی=
نظرت در مورد من=
نظرت در مورد مرتضی (اسپارتاکوس) =
جی تی ای یا واچ داگز=
پی اس یا فیفا=
نظرت در مورد[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] =
استقلال یا پرسپولیس=
بارسا یا رئال=
الاتحاد یا الاهلی=
منو تو یا جم=
حریم سلطان میبینی=
کالاف يا بتل=
2*2 =
نظرت در مورد سايتم.(gamesbazi.ir)=
نظرت در مورد انجمنم (gamesbazi.ir/forum)=
نظرت در مورد پروفایلم=
امضام=
آواتارم=
چند سالته و کلاس چندمي؟
خداحافظ

RE: صندلی داغ با حضور کاربر تحریریه Jesper Kyd - CPT walker - 09-21-2013

سلام.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
اومدم سراغت.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

بدترین دشمنت کی بوده؟(لطف کردی اون بالا اشاره کردی)

نظرت راجب Spec Ops?[img]images/smi/s0 (66).gif[/img]

چرا این فدر از متال و کوجیما و جسپر خوشت میاد؟

چرا این روزا یه پات تو گیمفاس یه پات تو پردیس؟

چرا این رفیقمون(خودت میدونی علی)ما رو اینقد سر کار میزاره؟

چرا 3روز دیگه باید بریم مدرسه؟

چرا ما PC گیمر ها نمیتونیم GTA Vبازی کنیم؟

چرا الان اینقد حرصت دراومده؟

خب دیگه سوالی ندارم خدا حافظ رضا خان.
ممنون که به سوالات جواب میدی
[تصویر:  s0%20%2897%29.gif]

(09-21-2013, 08:27 AM)'amir game' نوشته است: سلام.
سلام
اسم= رضا
فامیل= رحیمی
محل زندگی= شهرکرد
نظرت در مورد من= جدی!
نظرت در مورد مرتضی (اسپارتاکوس) = جدی! کارشو بلده.
جی تی ای یا واچ داگز= هردو
پی اس یا فیفا= فیفا
نظرت در مورد[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] = خیلی کارآمده.[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
استقلال یا پرسپولیس= استقلال.
بارسا یا رئال= بارسا
الاتحاد یا الاهلی= هیچکدوم
منو تو یا جم= هیچکدوم
حریم سلطان میبینی= خیر
کالاف يا بتل= کالاف
2*2 = [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]سوادم کمه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
نظرت در مورد سايتم.(gamesbazi.ir)= سرنزدم
نظرت در مورد انجمنم (gamesbazi.ir/forum)= سرنزدم
نظرت در مورد پروفایلم= خوبه.
امضام=  نظر خاصی ندارم.
آواتارم= فقط انویدیا
چند سالته و کلاس چندمي؟ 18 و پیش ریاضی
خداحافظ به سلامت و ممنون.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(09-21-2013, 09:26 AM)'CPT walker' نوشته است: سلام.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]سلام محمودجان.
اومدم سراغت.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]لطف کردی.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

بدترین دشمنت کی بوده؟(لطف کردی اون بالا اشاره کردی) گفتم بود. خردادماه بود ولی دیگه نیست.[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

نظرت راجب Spec Ops?[img]images/smi/s0 (66).gif[/img] داستان خیلی مجذوب کننده ای داشت.

چرا این فدر از متال و کوجیما و جسپر خوشت میاد؟ چرا خوشم نیاد؟

چرا این روزا یه پات تو گیمفاس یه پات تو پردیس؟ خونمونم وسطه.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

چرا این رفیقمون(خودت میدونی علی)ما رو اینقد سر کار میزاره؟ بیمار هست. بعداً قضیشو میگم برات.

چرا 3روز دیگه باید بریم مدرسه؟ چون سرنوشتمونه.

چرا ما PC گیمر ها نمیتونیم GTA Vبازی کنیم؟ میتونیم. قول میدم.

چرا الان اینقد حرصت دراومده؟ چرا در بیاد؟

خب دیگه سوالی ندارم خدا حافظ رضا خان.
ممنون که به سوالات جواب میدی. قربونت. به سلامت.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[تصویر:  s0%20%2897%29.gif]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر تحریریه Jesper Kyd - Mahdi.AC4 - 09-21-2013

به اینجا رو نگاه رضا اسنیک نشسته رو صندلی!سلام[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

چرا اینقدر آواتار عوض میکنی؟میگن کمال همنشین در من اثر کرد منم اینطوری شدم!

آواتارت چه شخصیتی هست؟مترو نیست؟

نسخه ی جدید پوکر فیس رو دیدی؟ ([تصویر:  agb2qk5t6ipgrqopxlq7.gif])

چرا دیگه پیدات نیست تو سایت؟آخرین کارت فکر کنم نقد MW2 بود اگه اشتباه نکنم!

با این عقیده موافقی که بازی مخفیکاری یا Stealth فقط سوم شخصش ارزش داره؟

یه سوال فنی بپرسم ببینم وضعیت ذهنت در چه حالیه"بچه ی سایه پوست به دنیا میاد دندوناش سفیده یا سیاه؟"

حال PS3 یت چطوره؟

فانتوم پین رو روی PS3 بازی میکنی یا Xbox؟

نظرت راجب نویسنده های مبتدی؟

قبول داری بعضی هاشون در حد تحریریه هستن؟

دوست داری آخرالزمان چجوری باشه مثل بازی مترو یا مد مکس یا مثل TLOU یا عناوین مشابه که تو صنعت گیم پر هستن؟

نظرت راجب اول مهر؟[img]images/smi/s0 (41).gif[/img]

تلاش تو گیمفا برای کاربرا انجام میدی(میدادی بهتره)یا برای مدیرا؟

به نظرت ممنوع کردن بعضی از بازی ها دردی رو دوا میکنه؟

بیشتر بازی های سوم شخص رو میپسندی یا اول شخص؟

دیگه سوالی یخ!See  you soon

(09-21-2013, 08:39 PM)'Mahdi.AC4' نوشته است: به اینجا رو نگاه رضا اسنیک نشسته رو صندلی!سلام[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] سلام مهدی ترمیناتور![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

چرا اینقدر آواتار عوض میکنی؟میگن کمال همنشین در من اثر کرد منم اینطوری شدم! چون هنوز آواتار ایده آلمو نیافتم.

آواتارت چه شخصیتی هست؟مترو نیست؟ نه. مربوط به سری بازی S.T.A.L.K.E.R میشه.

نسخه ی جدید پوکر فیس رو دیدی؟ ([تصویر:  agb2qk5t6ipgrqopxlq7.gif]) خیلی باحاله.

چرا دیگه پیدات نیست تو سایت؟آخرین کارت فکر کنم نقد MW2 بود اگه اشتباه نکنم! نقد Cod: WaW بود. مقالاتم تو صف انتشاره. من که خبرنگار نیستم خبر بذارم.

با این عقیده موافقی که بازی مخفیکاری یا Stealth فقط سوم شخصش ارزش داره؟ البته بهتره سوم شخص باشه که دید بهتری از محیطو بده. بازیهایی مثل کرایسیس و دیس آنرد نوع اول شخصش هستن و موفق هم بودن.

یه سوال فنی بپرسم ببینم وضعیت ذهنت در چه حالیه"بچه ی سایه پوست به دنیا میاد دندوناش سفیده یا سیاه؟" بچه به دنیا میاد دندون نداره گلم.[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

حال PS3 یت چطوره؟ به لطف جوئل همواره روشنه.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

فانتوم پین رو روی PS3 بازی میکنی یا Xbox؟ معلومه PC[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

نظرت راجب نویسنده های مبتدی؟ نمیدونم چرا ولی دوستشون دارم.

قبول داری بعضی هاشون در حد تحریریه هستن؟ حتی بیشتر!

دوست داری آخرالزمان چجوری باشه مثل بازی مترو یا مد مکس یا مثل TLOU یا عناوین مشابه که تو صنعت گیم پر هستن؟ مثل I Am Legend. فیلمشو حتماً ببین. با بازی ویل اسمیت.

نظرت راجب اول مهر؟[img]images/smi/s0 (41).gif[/img] اوه شِت.

تلاش تو گیمفا برای کاربرا انجام میدی(میدادی بهتره)یا برای مدیرا؟ کاربرا نظر ندن من دلسرد میشم پس هدفم رضایت شماست.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

به نظرت ممنوع کردن بعضی از بازی ها دردی رو دوا میکنه؟ به هیچ وجه. بدترم میکنه. مثل حکایت ممنوع شدن سیب بر روی آدم و حوا، نتیجش چی شد؟ ما شدیم زمینی![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

بیشتر بازی های سوم شخص رو میپسندی یا اول شخص؟ سوم شخص

دیگه سوالی یخ!See  you soon
See You Around[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر تحریریه Jesper Kyd - White Fang - 09-21-2013

سلام سه باره!!!
شرمنده دیگه این دور آخره
پیش نمایش Beyond رو گذاشتم. خوندینش؟ اگه آره خوشتون اومد؟ نقطه های ضعف و قوتش رو هم بی زحمت میگید؟
قبول دارید که گیم پلی بازی های David Cage کمی دلسرد کنندس؟ چون بازیکن توش نقشی نداره؟
قویترین پلتفرم نسل بعد بازم PC یه؟
مورد علاقه ترین فیلم برای شما؟
بهترین کارگردان بازی؟
مسی یا رونالدو؟
قهرمان این فصل لیگ قهرمانان؟ (اروپا و آسیا)
بهترین سرمربی ایرانی و خارجی از نظر شما؟
بازم ممنون که جواب میدید [img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

(09-21-2013, 09:03 PM)'Erfan_HD' نوشته است: سلام سه باره!!! سلام.
شرمنده دیگه این دور آخره. خواهش میکنم این چه حرفیه. بازم در خدمتم اگه سوالی داشتید.
پیش نمایش Beyond رو گذاشتم. خوندینش؟ اگه آره خوشتون اومد؟ نقطه های ضعف و قوتش رو هم بی زحمت میگید؟ تشکر کردم ولی هنوز فرصت نکردم بخونم. شرمنده.
قبول دارید که گیم پلی بازی های David Cage کمی دلسرد کنندس؟ چون بازیکن توش نقشی نداره؟ یه جورایی آره. ولی من با سبک روایت بازیهای ایشون مشکلی ندارم.
قویترین پلتفرم نسل بعد بازم PC یه؟ صددرصد.
مورد علاقه ترین فیلم برای شما؟ گلادیاتور.
بهترین کارگردان بازی؟ استاد هیدئو کوجیما.
مسی یا رونالدو؟ مسی
قهرمان این فصل لیگ قهرمانان؟ (اروپا و آسیا) از این سوالات کلاً نپرسید از من.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
بهترین سرمربی ایرانی و خارجی از نظر شما؟ ایرانی رو نگم بهتره ولی خارجی من الکس فرگوسن رو دوست میدارم.
بازم ممنون که جواب میدید [img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img] قربون شما. ممنون.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]