Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: انجمن های عمومی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C)
+--- انجمن: گفت و گوی آزاد (https://forum.gamefa.com/Forum-%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S (/Thread-%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%BA-%D8%A8%D8%A7-%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-S-T-A-R-S)

RE: صندلی داغ با حضور کاربر تحریریه Jesper Kyd - Jesper Kyd - 09-26-2013

(09-26-2013, 05:08 PM)'Amir Fenix' نوشته است: درود بر داش رضای گلم [img]images/smi/s0 (74).gif[/img] سلام امیر گل و گلاب![img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

1- مشهد خوش گذشت؟ البته! ولی نبود نت خیلی بد بود![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
2- نظرت در باره یخ در بهشت پرتغالی چیه؟! پرتغال کلاً دوست نمیدارم![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
3- GTA V بازی کردی؟ اگه آره، دوست داشتی جای کودوم یکی از شخصیت ها باشی؟ خودم نخریدم ولی بازی کردم! هیچکدوم!
4- نظرت در باره Half Life 2 (دوبله فارسی [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]) یعنی من چی بگم به صدا و سیما؟![img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
5- به نظرت WD هم میتونه در زمان عرضش مثل GTA فوقا (غوغا؟) کنه؟! صد در صد خیر!
6- نظرت راجب من؟ ( میتونی جواب ندی! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] اگر هم جواب میدی راستش رو بگو ) خداییش خیلی آدم خوب و باحالی هستی! بی شوخی![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
7- از کدوم یکی از آهنگ های نیکل بک بیشتر خوشت اومدش؟ من When We Stand Toghether رو میپسندم.

See Ya [img]images/smi/s0 (24).gif[/img] بدرود.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر تحریریه Jesper Kyd - amir taksir - 09-27-2013

سلام

خوبی ؟
اسکل رو تعریف کن [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] :
معنای نوب در یک خط :
واچ داگز یا جی تی آی ؟
نظرت درباره ریمن لگند ؟
داش بازی پی دی 2 کجاش ضایع بود ؟ [img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
پرسپولیس یا کیسـه کش ؟
دبیرستانی ؟
نظرت درباره آواتار من ؟
نشرت درباره کسایی ک از انجمن محرم شدند [img]images/smi/s0 (67).gif[/img]؟
ب نظرت کدومشون حقشون نبود ؟
چرا آواتار بازی نمیندازی ؟
پردیس یا گیمفا ؟
گیم سایدز یا بازی سنتر ؟
نظرت درباره امیر گیم ؟؟
پیر ترین عضو انجمن ؟ [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
بد پیگز بازی کردی ؟؟ حال داد ؟
فــیــلتر شکن داری [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] ؟
از این هرزنامه ها واست اومده ؟
نظرت درباره امضام ؟؟
داش من رفتم ولی دوباره میام[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
بای [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر تحریریه Jesper Kyd - Jesper Kyd - 09-27-2013

(09-27-2013, 12:46 PM)'amir taksir' نوشته است: سلام. سلام.

خوبی ؟ ممنون.
اسکل رو تعریف کن [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] : تعاریف براش زیاد هست.
معنای نوب در یک خط : نوب بر دو نوع است: 1-نوب اطلاعاتی. 2- نوب در بازی کردن.
واچ داگز یا جی تی آی ؟ دومی. البته هر دو!
نظرت درباره ریمن لگند ؟ لجندز! عالیست.
داش بازی پی دی 2 کجاش ضایع بود ؟ [img]images/smi/s0 (67).gif[/img] همش!
پرسپولیس یا کیسـه کش ؟ استقلال.[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
دبیرستانی ؟ بله.
نظرت درباره آواتار من ؟ توپه!
نشرت درباره کسایی ک از انجمن محرم شدند [img]images/smi/s0 (67).gif[/img]؟ لابد اشتباهی مرتکب شدند.
ب نظرت کدومشون حقشون نبود ؟ نمیدونم والله!
چرا آواتار بازی نمیندازی ؟ [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
پردیس یا گیمفا ؟ هر دو.
گیم سایدز یا بازی سنتر ؟ هر دو.
نظرت درباره امیر گیم ؟؟ درست نمیشناسمش.
پیر ترین عضو انجمن ؟ [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] کسری.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
بد پیگز بازی کردی ؟؟ حال داد ؟ بله.
فــیــلتر شکن داری [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] ؟ بله.
از این هرزنامه ها واست اومده ؟ بله.
نظرت درباره امضام ؟؟ بیخیال باو!
داش من رفتم ولی دوباره میام[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] به سلامت.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
بای [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]بای.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر تحریریه Jesper Kyd - Arthas - 09-27-2013

سلام دوباره.
حوصلم سر رفت گفتم بیام یکم سر کارت بذارم :)
جواب همه سوالا رو میدونم ولی خواهشا پاسخ دهید تا بقیه بهره مند شوند[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نام:
نام خانوادگی:
صندلی چندم میشینی؟
سر جلسه درس تو دانشگاه حواست به معلمه یا دختر بغل دستیت؟!؟!!!!؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]:
با چی حال می کنی تو دنیا؟
دوست داری کیو خفه کنی تو انجمن؟
دست راست یا دست چپ؟
جریان اسنیک چیه؟ خیلی دوستش داری از خط پیشونیت معلومه!:
نوب یا اسکورپین؟
خب منو میشناسی؟؟ من که نمیشناسمت[img]images/smi/s0 (83).gif[/img]:
چرا کلا شب زنده داری می کنی تو؟!؟ هرچی خبر تو ساعت 4 یا 3 صبح تو سایته مال تو هست!! خب برو بخواب مگه کار نداری؟!؟[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]:
موهات چه مدلیه؟؟؟
یه نفس بخون حال کنیم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]:
آهنگ سنتی یا آهنگای چرت و پرت جدیدا؟!!؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
بگو خببببب
بدو برو رنگ جوابتو به بنفش به افتخار بازی سینتس رو عوض کن[img]images/smi/s0 (25).gif[/img](هیچ بهانه ای قابل قبول نمیباشد[img]images/smi/s0 (86).gif[/img])
بخوای فحش استاد بدی به کدومشون میدی؟ چرا؟
شنیدی میگن GTA V از واچ داگز بهتره؟!؟؟؟ شگفتا[img]images/smi/s0 (34).gif[/img]
شنیدی طرف گرافیک GTA و WD را مقایسه میکنه؟!؟[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]:
استاد سوتی بده چیکار میکنین؟ ما معلممون سوتی میده کاری میکنم به شکر خوردن بیفته[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]:
معدلتو بگو ببینم بچه درس خونی یا نه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]:
بگو خب
من حوصلم سر رفت برو رنگتو به سبز تغییر بده[img]images/smi/s0 (25).gif[/img](هیچ بهانه ای قابل قبول نمیباشد[img]images/smi/s0 (86).gif[/img])
همه ی جواباتو حالا صورتی کن[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]:
بخوای با یه کلت منو بزنی کجامو هدف میگیری؟
یه جک بگو بخندیم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img](حالا مثل دفعه قبل میگی جک[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]):
برو به امید خدا به درسات برس نشستی اینجا چیکار؟[img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
خداحافظ برم برای فیزیک و ادبیات بخونم فردا امتحان دارم[img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
خدا یارت[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر تحریریه Jesper Kyd - Jesper Kyd - 09-27-2013

(09-27-2013, 10:09 PM)'Y2J' نوشته است: سلام دوباره. سلام.
حوصلم سر رفت گفتم بیام یکم سر کارت بذارم :)ممنون.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
جواب همه سوالا رو میدونم ولی خواهشا پاسخ دهید تا بقیه بهره مند شوند[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نام: رضا
نام خانوادگی: رحیمی
محل تحصیل: دبیرستان نمونه علامه طباطبایی شهرکرد.
صندلی چندم میشینی؟ ردیف دوم.
سر جلسه درس تو دانشگاه حواست به معلمه یا دختر بغل دستیت؟!؟!!!!؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]: دانشجو نشدم هنوز.
با چی حال می کنی تو دنیا؟ فقط و فقط تنهایی!
دوست داری کیو خفه کنی تو انجمن؟ کسی خاطرم نیس.
دست راست یا دست چپ؟ راست.
جریان اسنیک چیه؟ خیلی دوستش داری از خط پیشونیت معلومه!: بعـــــــــله!
نوب یا اسکورپین؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
خب منو میشناسی؟؟ من که نمیشناسمت[img]images/smi/s0 (83).gif[/img]:[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
چرا کلا شب زنده داری می کنی تو؟!؟ هرچی خبر تو ساعت 4 یا 3 صبح تو سایته مال تو هست!! خب برو بخواب مگه کار نداری؟!؟[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]: این ماله عهد بوقه عمو.[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
موهات چه مدلیه؟؟؟ جمهوری اسلامی.[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
یه نفس بخون حال کنیم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]: یه نفس![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
آهنگ سنتی یا آهنگای چرت و پرت جدیدا؟!!؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] موزیک اصیل متال!
بگو خببببب[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
بدو برو رنگ جوابتو به بنفش به افتخار بازی سینتس رو عوض کن[img]images/smi/s0 (25).gif[/img](هیچ بهانه ای قابل قبول نمیباشد[img]images/smi/s0 (86).gif[/img])[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
بخوای فحش استاد بدی به کدومشون میدی؟ چرا؟ هیچکدوم.
شنیدی میگن GTA V از واچ داگز بهتره؟!؟؟؟ شگفتا[img]images/smi/s0 (34).gif[/img] بهتره!
شنیدی طرف گرافیک GTA و WD را مقایسه میکنه؟!؟[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]: گرافیک نسخه این نسل واچ باگز باید با گرافیک GTA V مقایسه بشه.
استاد سوتی بده چیکار میکنین؟ ما معلممون سوتی میده کاری میکنم به شکر خوردن بیفته[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]: لذت میبریم.[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
معدلتو بگو ببینم بچه درس خونی یا نه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]: 19/35
بگو خب[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
من حوصلم سر رفت برو رنگتو به سبز تغییر بده[img]images/smi/s0 (25).gif[/img](هیچ بهانه ای قابل قبول نمیباشد[img]images/smi/s0 (86).gif[/img])[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
همه ی جواباتو حالا صورتی کن[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]:[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
بخوای با یه کلت منو بزنی کجامو هدف میگیری؟ مغز! (داری؟!) شوخی![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
یه جک بگو بخندیم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img](حالا مثل دفعه قبل میگی جک[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]): یه جک!
برو به امید خدا به درسات برس نشستی اینجا چیکار؟[img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
خداحافظ برم برای فیزیک و ادبیات بخونم فردا امتحان دارم[img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]موفق باشی.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
خدا یارت[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]همچنین.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر تحریریه Jesper Kyd - spartacus - 09-30-2013

مهلت دوست عزیز اقای رضا رحیمی به اتمام رسید میریم سراغ نفر بعدی:

[b]DEAD_MAN[/b] [تصویر:  buddy_online.gif]
عـــمــو فــدآتــــ!!
[تصویر:  user.png]
[تصویر:  avatar_16650.jpg?dateline=1375253045][table][tr][td]ارسال‌ها: 174
میزان اخطار: 0%[/td][/tr][/table]

تا دوشنبه هفته بعدی میتونید از ایشون سوالاتتون را بپرسید

RE: صندلی داغ با حضور کاربر DEAD_MAN - DEAD_MAN - 10-01-2013

منتظر سوالات شما عزیزان هستم...

RE: صندلی داغ با حضور کاربر DEAD_MAN - PicaSSO - 10-01-2013

سلام.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
خوبی؟![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
اول نوشته بودی "می خوام نویسنده مبتدی بشم" ولی حالا عوضش کردی![img]images/smi/s0 (43).gif[/img] چرا؟![img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
چرا دیگه نقد یا پیش نمایش نمیدی؟![img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
داشتم ازشون خوشم میومد![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
چرا ازم تقلید کردی و این رو نوشتی؟! "می خوام نویسنده مبتدی بشم"[img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
از کی توی فروم خوشت میاد؟! (حتماً پاسخ داده شود!)[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
از کی توی فروم بدت میاد؟! (حتما پاسخ داده شود!)[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
چرا این آواتار؟![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
امضای من خوبه؟![img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
آواتارم خوبه؟!
تازه ترین پیش نمایشم خوب بود؟!
به نظرت نقدی که درباره Metal Gear Rising : Revengeance، نوشته بودم، طولانی بود؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img] (بیش از 5400 کلمه بود)
نظرت در مورد این افراد :
آقای رسول خردمندی :
آقای دانیال نوروزی :
آقای کسری نراقی :
آقای مرتضی ... :
فکر می کنی دوره بعد تگ بگیری؟!
فکر می کنی دوره بعد باز هم تگ می گیرم؟!
اگه الآن بهت بگن که توی فروم به یک نفر به جز خودت یک تگ رو بده، به چه کسی، چه تگی میدی؟![img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
ممنون! خداحافظ![img]/images/smi/new/3.gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر DEAD_MAN - DEAD_MAN - 10-01-2013

(10-01-2013, 04:23 PM)a.gamer نوشته است: سلام.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]سلام دوستِ من...[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
خوبی؟![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]هی میگذره دیگه
اول نوشته بودی "می خوام نویسنده مبتدی بشم" ولی حالا عوضش کردی![img]images/smi/s0 (43).gif[/img] چرا؟![img]images/smi/s0 (60).gif[/img]گفتم تا تگ آذر ماه یه تنوعی ایجاد شــه!!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
چرا دیگه نقد یا پیش نمایش نمیدی؟![img]images/smi/s0 (60).gif[/img]مـــدرســـه...
داشتم ازشون خوشم میومد![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]دوباره مینویسم چشـــم!!!
چرا ازم تقلید کردی و این رو نوشتی؟! "می خوام نویسنده مبتدی بشم"[img]images/smi/s0 (66).gif[/img]گفتم شاید یک معجزه ای بکنه که اثـر نکرد!!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
از کی توی فروم خوشت میاد؟! (حتماً پاسخ داده شود!)[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]تو!!!!کلا آدم ریز بینی هستی!!![img]images/smi/s0 (62).gif[/img]
از کی توی فروم بدت میاد؟! (حتما پاسخ داده شود!)[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]خدایــی هیشکـی!!!
چرا این آواتار؟![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]چون به نام کاربریم میاد!!!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
امضای من خوبه؟![img]images/smi/s0 (60).gif[/img]بد نیـست!!!تبلیغ پیش نمایشت هست دیگه!!
آواتارم خوبه؟!عـــالــــیه!!!
تازه ترین پیش نمایشم خوب بود؟!اگــه منظورت خـیزش شوالیه تاریک هست که از خوب هم بهتر بود.[img]images/smi/s0 (62).gif[/img]چون پیش نمایش نوشتن کـار هر کسـی نیــس...
به نظرت نقدی که درباره Metal Gear Rising : Revengeance، نوشته بودم، طولانی بود؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img] (بیش از 5400 کلمه بود)نــــــه!![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
نظرت در مورد این افراد :
آقای رسول خردمندی :یک هم استانی گل که صبرش خیلی زیاده که با این همه آدم سر و کله میزنه!!
آقای دانیال نوروزی :آدم جالبیه!!
آقای کسری نراقی :تنها کسی که تو گمفا اصن ازش اطلاعات ندارم!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
آقای مرتضی ... :یک فرد جـدی و قانونمند...
فکر می کنی دوره بعد تگ بگیری؟!شاید نه...[img]images/smi/s0 (67).gif[/img]اما تا اسفند حتما میگیرم!!!
فکر می کنی دوره بعد باز هم تگ می گیرم؟!نه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
اگه الآن بهت بگن که توی فروم به یک نفر به جز خودت یک تگ رو بده، به چه کسی، چه تگی میدی؟![img]images/smi/s0 (60).gif[/img] به هرکی که لایقش بـاشه!!!
ممنون! خداحافظ![img]/images/smi/new/3.gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

و من الله توفیق...

RE: صندلی داغ با حضور کاربر DEAD_MAN - spartacus - 10-01-2013

چتون شده چرا سوال نمیپرسید از این دوستمون . خودم میپرسم

1. [font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma]چه جوری با سایت و انجمن آشنا شدی ؟!
2. نظرت در مورد سایت و انجمن چیه ؟! (اول سایت رو بگو بعد انجمن)
3. بهترین سایت های بازی رو از 1 تا 5 فقط عنوانشون رو نام ببر ؟!
4. دوتا از بهترین فیلم ها...؟!
[/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font]
5. دوتا از بهترین سریال ها...؟!
6. ژانر مورد علاقه...؟![/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font]
7. هفت نفر از افرادی که تو انجمن باهاشون رابطه سنگینی داری رو نام ببر...؟!
8. دوتا از محبوب ترین خواننده هات رو نام ببر، از هر سبک دو نفر بگو...؟!