Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: انجمن های عمومی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C)
+--- انجمن: گفت و گوی آزاد (https://forum.gamefa.com/Forum-%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S (/Thread-%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%BA-%D8%A8%D8%A7-%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-S-T-A-R-S)

RE: صندلی داغ با حضور کاربر DEAD_MAN - DEAD_MAN - 10-01-2013

(10-01-2013, 08:03 PM)spartacus نوشته است: چتون شده چرا سوال نمیپرسید از این دوستمون . خودم میپرسم
بابا رفتن سر درس و مشقشون!!!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

1. [font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma]چه جوری با سایت و انجمن آشنا شدی ؟!فیزبــوک!!!
2. نظرت در مورد سایت و انجمن چیه ؟! (اول سایت رو بگو بعد انجمن)سایت عــالی و بروزه!!!انجمن هم جا داره بهتر از اینا بشه!!
3. بهترین سایت های بازی رو از 1 تا 5 فقط عنوانشون رو نام ببر ؟!1،2،3،4-گیمفا!!!!5-پردیس!!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
4. دوتا از بهترین فیلم ها...؟!
[/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font]خیلی از فیلم هارو دیدم اما این دوتا عــالین!!!1-Sky Fall!و 2-Fast & Furious 6!
5. دوتا از بهترین سریال ها...؟!1-The Walking Dead!و2-Game Of Thrones
6. ژانر مورد علاقه...؟![/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font]سوم شخص-مخفی کاری
7. هفت نفر از افرادی که تو انجمن باهاشون رابطه سنگینی داری رو نام ببر...؟!تهش 2نفرن!!![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]1-JANE ABROZZI!!!!و2-mohammada!!
8. دوتا از محبوب ترین خواننده هات رو نام ببر، از هر سبک دو نفر بگو...؟!سبک رپ:1-زدبازی.2-بهرام.سبک پاپ:1-ریحانا.2-مارک آنتونی.

RE: صندلی داغ با حضور کاربر DEAD_MAN - van helsing - 10-01-2013

سلام
چطوری؟

1.تیم ایرانی مورد علاقه؟
2.تیم خارجی مورد علاقه؟
3.بازیکن ایرانی مورد علاقه؟
4.بازیکن خارجی مورد علاقه؟
5.غذا های مورد علاقه؟
6.به نظرت فروم نسبت به 3 ماه پیش یه کم سرد نشده؟
7.بازی اکشن ادونچر مورد علاقه؟
8.بازی آر پی جی مورد علاقه؟
9.بازی ترسناک مورد علاقه؟
10.بازی های مورد انتظار؟
11.بهترین موتور بازی سازی؟
12.نظرت در مورد activision [img]images/smi/s0 (68).gif[/img] (من متنفرم ازش)
13.نظرت در مورد radical ent.(چرت ترین استودیوی بازی سازی[img]images/smi/s0 (43).gif[/img])

نگران نباش اگه فردا هم کسی سوال نپرسید خودم ازت میپرسم[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
خب فعلا خداحافظ

RE: صندلی داغ با حضور کاربر DEAD_MAN - THE VAMPIRE - 10-01-2013

سلام
خوبی؟
چ خبر؟
یه بار دگ هم اومده بودی رو صندلی؟
یادمه
مدرسه چطوره؟(این چ سوالیه آخه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img])
چن بار اخراج شدی تا الان[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]؟
خیلی مزخرفه[img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
این دوسالم بخونیم تموم شه بره[img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
تو چندمی؟رشتت چیه؟
عکس جدیدای بهرامو دیدی؟
ویلسونم عکس داده بیرون
فک کن یه فیت بدن ، بهرام ، زدبازی ، هیچکس ، پیشرو و ...[img]images/smi/s0 (37).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]/images/smi/new/105.gif[/img][img]/images/smi/new/127.gif[/img]
کلافگی پیشرو رو گوش کردی؟
به نظرت فروم ی ذره بد نشده؟(بعضی از کاربرای جدید...)
اینقدر بدم میاد از اینایی ک تو رپ به پیشرو یا زدبازی یا...فش میدن ، رپ فارسی باید اتحاد داشته باشه کاری ک بهرام خواست بکنه اما نتونست
بهترین فیتی ک گوش دادی؟(هف هشتا بگو[img]images/smi/s0 (25).gif[/img])
خودم {ما با همیم ، اینو بفهم ، چرا بدی ، تابستون کوتاهه(این فیت نیس ولی خیلی دوسش دارم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img])، واس هر ایرانی و .....}
پارکور بلدی؟همه باشگاه هارو دارن میبندن نامردا[img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]/images/smilies/smilies1/s (17).gif[/img][img]/images/smilies/smilies1/s (17).gif[/img][img]/images/smilies/smilies1/s (17).gif[/img][img]/images/smilies/smilies1/s (17).gif[/img]
در میان فصل های زیر کدام را دوست دارید؟با رسم شکل و مثال ، توضیح بدهید.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
الف)بهار                        ب)تابستان
ج)پاییز                          د)زمستان
توضیح:
خودم زمستون بخاطر اسکی[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
بهترین آهنگ های رپ؟
بدترین؟
کجا زندگی میکنی؟(تهران کدوم محل؟)
کاری باری؟
اگ حال داشتم دوباره میام[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
بای بای

RE: صندلی داغ با حضور کاربر DEAD_MAN - JOHN ABROZZI - 10-01-2013

سلام داداشم
چطوری یا نه؟
جان خودت این اواتارت رو عوض کن
نظرت درباره اواتارم
امضام
خودم
یادداشتم
یه سوال ازم بپرس؟
ماشین چی دوست داری؟
Ps4یاx؟
از چه درسی بدت میاد ؟
گوشی چی داری؟
چرا xخریدی؟نه واقعا چرا؟؟
Walking deadنگاه کردی؟
بازم از چه درسی بدت
خب دیگه  سوال ندارم 
میدونم walkنگاه کردی همیطور گفتم راستی فصل4رمش اومده
بای 
شاید بازم اومدم 
من رفتما!
دارم میرما 
رفتم

RE: صندلی داغ با حضور کاربر DEAD_MAN - Alireza Kennedy - 10-01-2013

سلام
چرا اسمت dead man هست؟
چرا عموم فدام بشه؟
چرا تو اینجایی؟
چرا من تو انجام؟
راس بگو چرا منو به لیست دوستات اضافه کردی؟
سریال ایرانی مورد علاقه؟
فیلم ایرانی مورد علاقه؟
سریال خارجی مورد علاقه؟
فیلم خارجی مورد علاقه؟
تا حالا نقدای قبلیمو خوندی؟
نظرت درباره ی نظر سنجی من؟
آیا تا حالا تو همشون شرکت کردی؟
به کیا رای دادی؟
دوست داری از مرد و زن کی ببره؟
نظرت درباره لیان کندی؟
سری بازی مورد علاقه؟
فعلا همین.باااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااایییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

RE: صندلی داغ با حضور کاربر DEAD_MAN - DEAD_MAN - 10-02-2013

(10-01-2013, 09:57 PM)van helsing نوشته است: سلام سلام
چطوری؟خـــــوب!!!

1.تیم ایرانی مورد علاقه؟پرسپولیس
2.تیم خارجی مورد علاقه؟رئال مادرید(به امضا مراجعه کنید!!!)
3.بازیکن ایرانی مورد علاقه؟علی دایی!!!
4.بازیکن خارجی مورد علاقه؟کـــاسیـــاس[img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
5.غذا های مورد علاقه؟ماکارانی!!!
6.به نظرت فروم نسبت به 3 ماه پیش یه کم سرد نشده؟از اول مهر تا حالا خیلی سرد شده!!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
7.بازی اکشن ادونچر مورد علاقه؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img]هیچی!!!
8.بازی آر پی جی مورد علاقه؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img]هیچی!!!
9.بازی ترسناک مورد علاقه؟Metro Last Light
10.بازی های مورد انتظار؟Watch Dogs-BF4
11.بهترین موتور بازی سازی؟موتور UE3
12.نظرت در مورد activision [img]images/smi/s0 (68).gif[/img] (من متنفرم ازش)منم ازش متنفرم!!!خیلی از بازیها رو خراب کردش!!!!
13.نظرت در مورد radical ent.(چرت ترین استودیوی بازی سازی[img]images/smi/s0 (43).gif[/img])[img]images/smi/s0 (52).gif[/img][img]images/smi/s0 (52).gif[/img][img]images/smi/s0 (52).gif[/img][img]images/smi/s0 (52).gif[/img]

نگران نباش اگه فردا هم کسی سوال نپرسید خودم ازت میپرسم[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]نه داداش نگران نباش!!
خب فعلا خداحافظ
و من الله توفیق!!

(10-01-2013, 09:58 PM)'erfan gamer' نوشته است: سلام علیک
خوبی؟ خوبــم!!
چ خبر؟ هیچی...همه خبرها دسته 2!!!
یه بار دگ هم اومده بودی رو صندلی؟نــه
یادمه اشتباه یادته!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
مدرسه چطوره؟(این چ سوالیه آخه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img])عـــآلیـــه!!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
چن بار اخراج شدی تا الان[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]؟از مدرسه هیچ بار اما از کلاس خیلی!!![img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
خیلی مزخرفه[img]images/smi/s0 (66).gif[/img]مدرسه یا اخراج شدن!!!؟
این دوسالم بخونیم تموم شه بره[img]images/smi/s0 (67).gif[/img]من 4 سال بخونم تموم میشه میره!!!
تو چندمی؟رشتت چیه؟اول دبیرستان.ایشالا ریاضی میرم!!
عکس جدیدای بهرامو دیدی؟بـــله
ویلسونم عکس داده بیرون عکس های ویلی هم دیدم...
فک کن یه فیت بدن ، بهرام ، زدبازی ، هیچکس ، پیشرو و ...[img]images/smi/s0 (37).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]/images/smi/new/105.gif[/img][img]/images/smi/new/127.gif[/img]اگه پیشرو نباشه بهتره!!![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
کلافگی پیشرو رو گوش کردی؟نـــه
به نظرت فروم ی ذره بد نشده؟(بعضی از کاربرای جدید...)یه خورده آره اما اگه کاربرای جدید قوانین رو مطالعه کنن بهتر میشه!!
اینقدر بدم میاد از اینایی ک تو رپ به پیشرو یا زدبازی یا...فش میدن ، رپ فارسی باید اتحاد داشته باشه کاری ک بهرام خواست بکنه اما نتونستآره منم همین طور!!!هرکسی نظر خودشو داره اما مهم رپـــــ هست که باید پایدار باشه...
بهترین فیتی ک گوش دادی؟(هف هشتا بگو[img]images/smi/s0 (25).gif[/img])چرا بدی-منتظر-برد و باخت-اینو بفهم-واسه هر ایرانی-نــــاب-فوق العاده-کوچه علی چپ
خودم {ما با همیم ، اینو بفهم ، چرا بدی ، تابستون کوتاهه(این فیت نیس ولی خیلی دوسش دارم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img])، واس هر ایرانی و .....}[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
پارکور بلدی؟همه باشگاه هارو دارن میبندن نامردا[img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]/images/smilies/smilies1/s (17).gif[/img][img]/images/smilies/smilies1/s (17).gif[/img][img]/images/smilies/smilies1/s (17).gif[/img][img]/images/smilies/smilies1/s (17).gif[/img]نـــــه!!!شنیدم که دارن میبندن!!!خیــلیـــ بده...
در میان فصل های زیر کدام را دوست دارید؟با رسم شکل و مثال ، توضیح بدهید.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
الف)بهار                        ب)تابستان
ج)پاییز                          د)زمستان[img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img]زمستون-چون ماه تولدم تو این فصله!!!
توضیح:
خودم زمستون بخاطر اسکی[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
بهترین آهنگ های رپ؟تـــــابـــــســـتـــون کوتاهه،زمین صـــافه،نکنی باور،ســیگار صــورتی(زدبازی)-بـــه چی اعتقاد داری،حرفهای من(بهرام)-بشناس(علی سورنا)-کرم(شایع)-منتظر(عرفان و سوگند)[img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
بدترین؟آجیلی دیس(زدبازی)-اثر منفی(رضا پیشرو و...)-خــــــانوم جی جی(علی اوج)
کجا زندگی میکنی؟(تهران کدوم محل؟)مازندران-ســـــــاری
کاری باری؟چش مـــآیی
اگ حال داشتم دوباره میام[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]منتظر میمونم!!!
بای بای
و من الله توفیق

(10-01-2013, 10:00 PM)'JANE ABROZZI' نوشته است: سلام داداشم سلام داداش
چطوری یا نه؟چطورم!!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
جان خودت این اواتارت رو عوض کنمیخوام تا 1 سال این آواتار رو داشته باشــم!!!!
نظرت درباره اواتارم با کلاسه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
امضام یک ماشینـــه تــوپـــ
خودم یک پسر گل!!!!و البته بــی مزه!!!
یادداشتم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
یه سوال ازم بپرس؟چقدر منو دوســ داری؟؟؟!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
ماشین چی دوست داری؟ پراید!!!!(سایپــا مطمئن!!!)[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
Ps4یاx؟ [img]images/smi/s0 (29).gif[/img] XBOX ONE [img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
از چه درسی بدت میاد ؟ دین و زندگی-آمادگی دفاعی
گوشی چی داری؟ S III[img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
چرا xخریدی؟نه واقعا چرا؟؟به خاطر اینکه الان 3 ساله عین جت داره واسم کار میکنه و شبکه آنلاین و کینکت و...[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
Walking deadنگاه کردی؟بــــــــــــــــــلـــــــــــــــه!!!!
بازم از چه درسی بدت[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]دین و زندگی-آمادگی دفاعـی
خب دیگه  سوال ندارم منم دیگه جواب ندارم...[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
میدونم walkنگاه کردی همیطور گفتم راستی فصل4رمش اومده میدونم اداش
بای و من الله توفیق
شاید بازم اومدم خوشحال میشم!!!
من رفتما!نــــــــــــرو[img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
دارم میرما بـــــــــرو[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
رفتم خدافظ!!!

(10-01-2013, 10:11 PM)'alireza fisher' نوشته است: سلام سیلام!
چرا اسمت dead man هست؟چون تو هر گیم نتی که میرم لقبم DEAD_MAN است!!!
چرا عموم فدام بشه؟پس فدای کی بشه؟؟؟!!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
چرا تو اینجایی؟بــی کاریـــ
چرا من تو انجام؟به خاطر بــی کاری!!!!
راس بگو چرا منو به لیست دوستات اضافه کردی؟چون دوست دارم که تو با دوستِ من که دوس داره با دوست تو دوست بشه دوست بشــین!!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
سریال ایرانی مورد علاقه؟دزد و پلیس-پژمان
فیلم ایرانی مورد علاقه؟دهلیز-آتش بَـــــس
سریال خارجی مورد علاقه؟The Walking Dead
فیلم خارجی مورد علاقه؟SKY FALL
تا حالا نقدای قبلیمو خوندی؟آره!!!یکیش هم برات بردم تو مجله گیمر!!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
نظرت درباره ی نظر سنجی من؟ابتکار جالبی بود
آیا تا حالا تو همشون شرکت کردی؟فــــک کنم آره!!!!
به کیا رای دادی؟یــادم نیس!!!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
دوست داری از مرد و زن کی ببره؟Lara-Dante
نظرت درباره لیان کندی؟نظر خاصــی راجبش ندارم!
سری بازی مورد علاقه؟FiFa-PES-HitMan-COD-GTA
فعلا بعدا![img]images/smi/s0 (25).gif[/img] همین.باااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااایییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 و من الله توفیق

دوستان منتظر سوالات شما عزیزان هستم!!!

RE: صندلی داغ با حضور کاربر DEAD_MAN - MICROSOFT - 10-02-2013

سلام
چطوری؟
منو که میشناسی؟؟؟
Xbox یا Ps؟
چرا این اواتارو گذاشتی؟؟
GTA V زدی تو رگ؟؟
چطور بود؟؟
میخوای کاراموز شی یا نویسنده مبتدی؟؟
کدوم مدیر را تو گیمفا بیشتر دوست داری؟؟

خداحافظ[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر DEAD_MAN - amir taksir - 10-02-2013

سلام خوبی ؟
چرا اینقدر آواتارت مزخرفه ؟ [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
عوضش کن دیگه 100 ساله [img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
نظرت درباره اسپارتاکوس ؟؟
و ماکروسافت ؟؟
قبول داری سونی بهتره ؟؟
چرا اومدی صندلی داغ ؟؟
نمیسوزی ؟؟
سریع یه جک بگو بخندیم ؟؟
قند شکن داری ؟؟
2 * 2 ؟
3 راهنمایی سخته ؟؟
چرا اینقدر ریاضی و عربی مزخرفه ؟؟
سخت ترین درس ؟؟
مزخرف ترین ؟

دوباره میام بای  [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(10-02-2013, 05:21 PM)MICROSOFT نوشته است: سلام سلام
چطوری؟ تو بهتری!!
منو که میشناسی؟؟؟نــــه!!شما؟؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
Xbox یا Ps؟XBOX
چرا این اواتارو گذاشتی؟؟به نام کــاربریم میـــاد...
GTA V زدی تو رگ؟؟نه!!!تا 60% تو رگمه!!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
چطور بود؟؟شاهـــــــکـــــــــــآر...[img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
میخوای کاراموز شی یا نویسنده مبتدی؟؟نویسنده مبتدی...
کدوم مدیر را تو گیمفا بیشتر دوست داری؟؟
آقای رسول خردمندی!!!!

خداحافظ[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]و من الله توفیق...

(10-02-2013, 06:56 PM)amir taksir نوشته است: سلام خوبی ؟علیک آره!!!
چرا اینقدر آواتارت مزخرفه ؟ [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]نمیدونم!!!چشتون مزخرف میبینه!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
عوضش کن دیگه 100 ساله [img]images/smi/s0 (66).gif[/img]بزودی...[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نظرت درباره اسپارتاکوس ؟؟یک مرد جدی و قانونمند!!
و ماکروسافت ؟؟یکی از کمپانی های موردعلاقه من...
قبول داری سونی بهتره ؟؟حدی تا حدودی!!!
چرا اومدی صندلی داغ ؟؟برای اینکه بسوزم!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نمیسوزی ؟؟نه...
سریع یه جک بگو بخندیم ؟؟دوتا چینی بهم میخورن میشکنن![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
قند شکن داری ؟؟آره.تو داری؟؟؟
2 * 2 ؟4[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
3 راهنمایی سخته ؟؟آره!!به نظرم اول دبیرستان از 3 راهنمایی آســون تره!!
چرا اینقدر ریاضی و عربی مزخرفه ؟؟ریاضی رو دوســـ دارم!!!عربی ولی خدایی چرته...[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
سخت ترین درس ؟؟فیزیک
مزخرف ترین ؟دین و زندگی!

دوباره میام بای  [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]میبینمت...و من الله توفیق