Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: انجمن های عمومی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C)
+--- انجمن: گفت و گوی آزاد (https://forum.gamefa.com/Forum-%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S (/Thread-%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%BA-%D8%A8%D8%A7-%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-S-T-A-R-S)

RE: صندلی داغ با حضور کاربر DEAD_MAN - PicaSSO - 10-02-2013

سلام![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
می دونم که خوبی!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نظرت راجع به من؟![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نظرت راجع به نقدهام؟![img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
نظرت راجع به پیش نمایش هام؟![img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
چرا توی همه جا خودت رو DEAD_MAN معرفی می کنی؟![img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
همین دیگه!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
بای!![img]/images/smi/new/3.gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر DEAD_MAN - Delsin Rowe - 10-02-2013

سلام.
چه طوری؟
منو میشناسی؟(خب معلومه نه)
چند چندی با خودت؟
قرمز یا کیسه؟
ازبین انحصاری های x1 کدوم بیشتر می پسندی؟
از کدوم بیشتر بدت میاد؟
تیزهوشان داراب ،درس می خونی؟
ساری چه طوره؟
کجاشو بیشتر دوست داری؟
ترافیک فرهنگ،غروبا عذاب آور نیست؟
کدوم اتفاق تو امسال بیشتر خوش حالت کرد؟
کدوم سبک بیشتر دوست داری؟
خدایی فک کن ببین x1 بهتره یا ps4؟
بهترین کارکتری که تو یه بازی تجربش کری؟
نظرت در مورد گیمفا؟
نظرت در مورد فروم؟
نظرت در مورد خودت؟
در آرزو ی مبتدی شدنی؟
نظرت در مورد آواتارت؟
تو رو خدا عوضش کن

دمت داغ و موفق باشی[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر DEAD_MAN - DEAD_MAN - 10-03-2013

(10-02-2013, 09:34 PM)a.gamer نوشته است: سلام![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]علــیک
می دونم که خوبی!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]چشــات خوب میبینه!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نظرت راجع به من؟![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]یک آدم نکته سنج و ریزبــین!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نظرت راجع به نقدهام؟![img]images/smi/s0 (60).gif[/img]کـــاملا خوب و کامل هستن...
نظرت راجع به پیش نمایش هام؟![img]images/smi/s0 (60).gif[/img]با توجه به اینکه پیش نمایش نوشتن سخــته اما تو کارتو خوب انجام میدی!
چرا توی همه جا خودت رو DEAD_MAN معرفی می کنی؟![img]images/smi/s0 (60).gif[/img]چون تو گیم نت اوایل کانتر بازی کردنم خوب نبود همه بهم میگفتن مردِ مرده.اما الان قویتر شدم.اما هنوز هم این لقب رو دوس دارم!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
همین دیگه!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]دیگه دیگه...[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
بای!![img]/images/smi/new/3.gif[/img]و من الله توفیق

(10-02-2013, 11:49 PM)AMIR M13 نوشته است: سلام.سیلـــام
چه طوری؟مثــه همیشه!
منو میشناسی؟(خب معلومه نه)خیلی خیلی خیلی خیلی...کـــم
چند چندی با خودت؟همین الان 6-3 عقبم!!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
قرمز یا کیسه؟قــــــــــرمـــــــــــــــز[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
ازبین انحصاری های x1 کدوم بیشتر می پسندی؟Dead Rising3
از کدوم بیشتر بدت میاد؟از هیچکدوم!!
تیزهوشان داراب ،درس می خونی؟تیزهوشان داراب که رفت شکتا!من نمونه دولتی رفییع درس میخونم...
ساری چه طوره؟متوسط!!!هنوز کــار داره!!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
کجاشو بیشتر دوست داری؟چاچا-پارک آزادگان-پارک پیوندی-بـــازار حافظیه!!!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
ترافیک فرهنگ،غروبا عذاب آور نیست؟آره خدایی!!خیلی بده!!
کدوم اتفاق تو امسال بیشتر خوش حالت کرد؟کـــارنــامه بالا در سال 3راهنمایی!!-شروع کردن بسکتبال تقریبا به طور حرفه ای!!!
کدوم سبک بیشتر دوست داری؟ســــــــوم شخص-مخفی کاری
خدایی فک کن ببین x1 بهتره یا ps4؟من XBOX ONE رو دوس دارم!اما PS4 هم چیزی ازش کم نداره!
بهترین کارکتری که تو یه بازی تجربش کری؟Lara-Dante
نظرت در مورد گیمفا؟یک سایت کاملا حرفه ای و به روز!!
نظرت در مورد فروم؟میتونه از این بهتر هم بــشه!!
نظرت در مورد خودت؟یک آدم غیرقــابل پیش بینی و شوخ طبع و صـــادق و تا حدودی مغرور!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
در آرزو ی مبتدی شدنی؟با اجازه بزرگترا بــــله!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نظرت در مورد آواتارت؟کــاملا با نام کاربریم هماهنگه!!
تو رو خدا عوضش کن بزودی...

دمت داغ و موفق باشی[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]امیدوارم تو هم موفق باشی.و من الله توفیق

(10-03-2013, 12:02 AM)opty نوشته است: [img]images/smi/s0 (62).gif[/img]آقا دمت گرم که رئال مادريد برات زندگیستـ.......[table][tr][td]
 [/td][/tr][/table][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img]قربون داداش رئالیم برم[img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر DEAD_MAN - Alireza Kennedy - 10-03-2013

باز ما برگشتیم!!!!!!!!!!!
چرا رئال؟
لابد رونالدو رو دوس داری؟
فقطططططططططططط مسی با 4 توپ طلا اسطوره بلا مانع.
گرت بیل چرا اینقدر بد بازی میکنه؟
چرا گرت بیل؟ این همه بازیکن خوب با پول کمتر.
به نظرت گرت اینقدر میرزه؟ به نظر من 50 میلیون دلار بیشتر نمیرزه.
چرا رونالدو؟
چرا پپه وحشی؟
چرا بنزما مرده خور؟
چرا راموس تنها کسیه که بارساییهام دوسش دارن؟
چرا رونالدینیهو تنها کسی که رئالی ها دوسش دارن؟
از مسی بدت میاد؟
چرا؟
سرورته؟
تو که پرسپولیسی هستی چرا تو لالیگا از راه مستقیم منحرف شدی؟
باید برای اصلاحت دست به کار شم!!
حالا بریم تو بازی.
نظرت درباره PES14؟به نظر من یه کم تو چهره ها ضعیف شدن؟
نظرت درابره FIFA14 ؟
نظرت درباره من؟
نظرت درباره نقدام؟
شخصیت مورد علاقه؟
چرا WALKING DEAD?
چرا پژمان؟(منم دوسش دارم)
چرا دزد و پلیس؟(منم دوسش دارم)
چرا ساختمان پزشکان نه؟
چرا دودکش نه؟
چرا دهلیز آره(منم آره)
اسکای فای خیللی باحال بود.چرا؟
کارتون خارجی میبینی؟
آخرین کارتونی که دیدی؟
نظرت راجع بهش؟
هتل ترنسیلوانیا رو دیدی؟
حتما ببین.
تهران1500 هم بد نیست طنزه ببین.
نظرت راجع به سری رزیدنت اویل و اسپلینتر سل؟
کتاب میخونی؟
از چه کتابی تا حالا از همه بیشتر خوشت اومده؟
تا حالا شکست عشقی خوردی؟(چه ربطی داره؟؟؟؟؟؟؟؟)[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
فعلا همین.
و من الله توفیق!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر DEAD_MAN - Farhan - 10-03-2013

سلام (:
یک سوال داشتم (:
داداش چرا انقدر آواتارات عکس زامبیه؟!
نکنه خودت زامبی؟! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
موفق باشی [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر DEAD_MAN - DEAD_MAN - 10-03-2013

(10-03-2013, 11:53 AM)alireza fisher نوشته است: باز ما برگشتیم!!!!!!!!!!!خوش اومدی!!
چرا رئال؟چون یکی از بهترین تیمهای قرن است...[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
لابد رونالدو رو دوس داری؟همه بازیکن های رئال رو دوس دارم اما بیشتر به خاطر رائــول-کاسیاس و راموس رئالــی شدم و تا ابد هم رئـــالی میمونم!!![img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
فقطططططططططططط مسی با 4 توپ طلا اسطوره بلا مانع.پلاتینی اگه نباشه مســی باید بره بوق بزنه!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
گرت بیل چرا اینقدر بد بازی میکنه؟به همون دلیل که ایسکو اینقدر خوب بازی میکنه!!
چرا گرت بیل؟ این همه بازیکن خوب با پول کمتر.به خاطر اینکه جوون هست و با استعداد!![img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
به نظرت گرت اینقدر میرزه؟ به نظر من 50 میلیون دلار بیشتر نمیرزه.به نظر من که 75 میلیون تــهش باید میدادن بهش!!
چرا رونالدو؟چون بازیکن قدرتی،سرعتی،خوشتیپ و یکی از بهترین بازیکنهای جــــهان...[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
چرا پپه وحشی؟چرا بوسکتس تمارض کــار؟؟؟
چرا بنزما مرده خور؟چرا اصغر والدز ســوتی؟؟؟
چرا راموس تنها کسیه که بارساییهام دوسش دارن؟نمیدونم!!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
چرا رونالدینیهو تنها کسی که رئالی ها دوسش دارن؟من دوسش ندارم اما ازش بدم هم نمیآد!!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
از مسی بدت میاد؟بعضی اوقــات آره!!!
چرا؟چون بعضی حرکتــاش مثه بازی با سویا حرص آدمو درمیــاره!!
سرورته؟کی؟چی؟کجا؟
تو که پرسپولیسی هستی چرا تو لالیگا از راه مستقیم منحرف شدی؟جـــوجه رو آخر پاییز میشمورن جناب 11تایی!!!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
باید برای اصلاحت دست به کار شم!!دست به کار شو!!
حالا بریم تو بازی.وایــسا لباس بپوشم بعد بریم!!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نظرت درباره PES14؟به نظر من یه کم تو چهره ها ضعیف شدن؟با اینکه طرفدار همیشگیشم اما منو ناامید کرد امسال[img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
نظرت درابره FIFA14 ؟کاملا شبیه FIFA13 ساختنش با این تفاوت که منو هاشون فرق میکنه!
نظرت درباره من؟بـــچه خوب و سربراه!!!
نظرت درباره نقدام؟با لحن خیلی خوبی مینویسی و من دوسشون دارم.
شخصیت مورد علاقه؟Lara-Dante
چرا WALKING DEAD?به خاطر نمره بالاش و ژانر و زامبی!!!
چرا پژمان؟(منم دوسش دارم)بخاطر به رخ کشیدن زندگی یک فوتبالیست بعد از دوران طلاییش![img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
چرا دزد و پلیس؟(منم دوسش دارم)بخاطر بازیگری فوق العاده و داستان طــنز و زیبا!!
چرا ساختمان پزشکان نه؟چون زیادی کِش دادنش![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
چرا دودکش نه؟چون کامل ندیدمش!![img]images/smi/s0 (83).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
چرا دهلیز آره(منم آره)چون بهترینه!!!!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
اسکای فای خیللی باحال بود.چرا؟بخاطر James Band و شخصیتش هم خیلی دوس دارم!!!
کارتون خارجی میبینی؟بـــــــــــــلـــــــــــــه!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
آخرین کارتونی که دیدی؟The Croods!!(بدنبال کارخانه هیولا 2)[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
نظرت راجع بهش؟عـــــــــــــــــــــــالـــــــــــــــــــی بود!!فقط کمی تخیل زیاد بود توش!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
هتل ترنسیلوانیا رو دیدی؟بــله!!خیلی باحال بود.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
حتما ببین.دیدم!
تهران1500 هم بد نیست طنزه ببین.دیگه زدم تو کار ترسناک!!اما شاید دیدم!
نظرت راجع به سری رزیدنت اویل و اسپلینتر سل؟رزیدنت 6 خوب نبود اما بقیه نسخه هاش خوب بود!اسپلینتر هم که تو سبک خودش بی نظــیره![img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
کتاب میخونی؟بـــــــلــــــــــه!
از چه کتابی تا حالا از همه بیشتر خوشت اومده؟نبرد با شیاطین-میشل استروگوف-ناخدای 15ساله(جدیدا هم شــفق)
تا حالا شکست عشقی خوردی؟(چه ربطی داره؟؟؟؟؟؟؟؟)[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]بـــاـــه!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
فعلا همین.خستم کردی دیگه!!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
و من الله توفیق!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]و من الله توفیق!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

(10-03-2013, 01:57 PM)Farhan نوشته است: سلام (:سلام :)
یک سوال داشتم (:بپرس عزیزم!
داداش چرا انقدر آواتارات عکس زامبیه؟!چون زامبی دوست هستم و به نام کاربریم میاد![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نکنه خودت زامبی؟! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]نـــه!نیستم!
موفق باشی [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]و من الله توفیق

RE: صندلی داغ با حضور کاربر DEAD_MAN - S.T.Reactor - 10-03-2013

سلام.
حال و احوال؟
منم خوبم!چه خبر؟!
من چه جور ادمیم؟(نظرت راجع به من چیه؟)
اهنگ خارجی گوش میدی؟
چرا دد من؟
میگم جی تی ای با این که شاهکاره ولی فول او باگه!جدی داشتم میرفتم ماشینه جلوم غیب شد یا سربازه تو هوا بود...
چرا صندلی داغ؟
چرا رپ؟
چرا زامبی؟
چرا من هی سوالایی میپرسم که چرا توشونه؟
امسال رفتی سوم راهنمایی؟
انتقاد پذیرى؟
چرا من دارم سوال میپرسم؟
چرا من چرت و پرت میپرسم؟
گیمفا (فروم) کسل کننده نشده؟
چند تا سوال شد؟
من با نامردی بن نشدم؟
خدایی پوکر فیس خیلی کاربرد داره نه؟توی زندگی واقعی هم باید به بعضیا(اونایی که با جی تی ای سن اندریاس میگم 5)پوکر فیس نشون داد نه؟
خب نظرتو راجع به زیریا بگو:
اقا مرتضی؟
اقای خردمندی؟
اقا دانیال؟
C4
Shotgun
GTA: V
فعلا خداحافظ.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر DEAD_MAN - Alireza Kennedy - 10-04-2013

برای آخرین بار اومدم.
قول میدی منم اومدم سوال بپرسی؟
چرا صندلی داغ؟
چرا زامبی؟
چرا میگی رزیدنت6 بد بود؟به این خوبی.
به نظرت با نامردی بن نشدم؟
نظرت درباره اسم و اشکال زیر:
[img]images/smi/s0 (41).gif[/img]:
[img]images/smi/s0 (62).gif[/img]:
[img]images/smi/s0 (37).gif[/img]:
[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]:
[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]:
[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]:
[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]:
[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]:
از کدوم نقدام بیشتر خوشت اومد؟
کدوم مسابقه به نظرت بیشترین رقابت رو داشت؟
چرا چرا؟
چرا رئال از اتلیتکو هم میبازه؟
چرا رئال پارسال از رئال بتیس هم باخت؟
چرا رئال پارسال از مالاگاهم باخت؟
چرا پپه اینقدر به مسی میزنه؟
قبول داری پپه خیلی وحشیه؟
از اینیستا و ژاوی خوشت میاد؟
بهترین بازی که تو عمرت کردی جز GTA V?
بدترین بازی؟
بدترین فیلم؟
بدترین کارتون؟
بهترین کارتون؟
چرا چرا چرا چرا چرا چرا چرا چرا چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
و من الله توفیق[img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

RE: صندلی داغ با حضور کاربر DEAD_MAN - opty - 10-04-2013

چرا رئال؟
چون یکی از بهترین تیمهای قرن است...

رئال بهترین تیم قرنه و جایزه شم گرفته اگه باور ندارین میتونین تحقیق کنین
[img]images/smi/s0 (37).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر DEAD_MAN - DEAD_MAN - 10-04-2013

(10-03-2013, 08:26 PM)Corvo Attano نوشته است: سلام.سلام
حال و احوال؟خوب تا کمی ابری!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
منم خوبم!چه خبر؟!درس-مدرسه-گیم-نت-گیم نت!!!همین!
من چه جور ادمیم؟(نظرت راجع به من چیه؟)صادق و پسر خوبی هستی!
اهنگ خارجی گوش میدی؟سال پیش خیلی گوش میدادم اما الان دیگه موزیکشون افتاده دست یک مشت خَـز و خــیل!!
چرا دد من؟چون از قدیما لقبم بوده![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
میگم جی تی ای با این که شاهکاره ولی فول او باگه!جدی داشتم میرفتم ماشینه جلوم غیب شد یا سربازه تو هوا بود...اتفاقا GTA هیچ بــاگی نداره.نسخه تو ایراد داره!!
چرا صندلی داغ؟بـــی کـــاری-فراغــت![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
چرا رپ؟چون توش همه چی بدون ســـانـــسور است!!از مشکلات جامعه تا ...[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
چرا زامبی؟قیافشون خیلی بــاحــالــه!!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
چرا من هی سوالایی میپرسم که چرا توشونه؟چون ادبیاتِت ضعیفه!(بشین درس بخون!!)[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
امسال رفتی سوم راهنمایی؟نه!!رفتم اول دبیرستان!
انتقاد پذیرى؟اگه انتقاد منطقی باشه و پایه و اساس داشته بــاشه بــــــلـــــــــه!!
چرا من دارم سوال میپرسم؟چون بی کاری!!
چرا من چرت و پرت میپرسم؟چون باز هم بی کاری عــایـــا؟؟؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
گیمفا (فروم) کسل کننده نشده؟حدی تا حدودی!!!اما قابل تحمله!!
چند تا سوال شد؟16 و با این 17!!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
من با نامردی بن نشدم؟به نظرم آره!!
خدایی پوکر فیس خیلی کاربرد داره نه؟توی زندگی واقعی هم باید به بعضیا(اونایی که با جی تی ای سن اندریاس میگم 5)پوکر فیس نشون داد نه؟[img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img]آی گفتی!!![img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img]
خب نظرتو راجع به زیریا بگو:بـاشـه!!
اقا مرتضی؟آدمی است قانونمند و با وفا به گیمفـا
اقای خردمندی؟آدمی آرام و باسوادِ بالا
اقا دانیال؟آدمی که کاری به کار کسی نداره[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
C4نظر خاصی ندارم!!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
Shotgunبـــاحــــالـــه!!!!!!!!!!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
GTA: Vشــــــــــــاهکــــــــــار این نسل![img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
فعلا خداحافظ.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]و من الله توفیق

(10-04-2013, 12:10 PM)alireza fisher نوشته است: برای آخرین بار اومدم.حالا می بودی![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
قول میدی منم اومدم سوال بپرسی؟تو بیا من ازت 100 تا سوال میپرســم!!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
چرا صندلی داغ؟بــــی کـــــاری!
چرا زامبی؟به خاطر قیافشون![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
چرا میگی رزیدنت6 بد بود؟به این خوبی.هر کی نظر خــاصــه خودشو داره!!!به نظرم مثــه قدیمیاش نبود!
به نظرت با نامردی بن نشدم؟مگه بن بودی؟؟؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نظرت درباره اسم و اشکال زیر:
[img]images/smi/s0 (41).gif[/img]:شکلی که تا حالا تو گیمفا ازش استفاده نکردم!!
[img]images/smi/s0 (62).gif[/img]:شکلیه که دوسش دارم![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
[img]images/smi/s0 (37).gif[/img]:شکلی است مخصـوص خودم!!
[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]:شکلی که زیاد کــاربرد داره تو جامعه!!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]:شکلی که خیلی جو گرفته است!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]:شکلی که همیشه ازش استفاده میکنم![img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]:در کنار هم جالبن!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]:باحالترین شکل فروم!!
از کدوم نقدام بیشتر خوشت اومد؟درد بی پــایــان|نقد و بررسی مکس پین 3
کدوم مسابقه به نظرت بیشترین رقابت رو داشت؟نمیشه نــام برد!کلــا رقابتها خیلی نزدیک بودن!
چرا چرا؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img]برای اینکه زیرا!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
چرا رئال از اتلیتکو هم میبازه؟به همون دلیل که بــارسا از رئال میبازه![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
چرا رئال پارسال از رئال بتیس هم باخت؟به همون دلیل که بــارسای پارسال از ســلتــیک بــاخت.[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
چرا رئال پارسال از مالاگاهم باخت؟چرا بارسای پــارسال مقابل بــایرن تــحقـیر شـــــــد؟؟؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
چرا پپه اینقدر به مسی میزنه؟یه موقع هایی عصبی میشه!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
قبول داری پپه خیلی وحشیه؟ولی آدم بـــاغیرتیه...[img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
از اینیستا و ژاوی خوشت میاد؟از ژاوی آره از اینیستا هم تا حدودی!
بهترین بازی که تو عمرت کردی جز GTA V?کدومو بگم:1-RED DEAD.و2-TOMBRAIDER.
بدترین بازی؟NeVer Dead[img]images/smi/s0 (52).gif[/img][img]images/smi/s0 (52).gif[/img][img]images/smi/s0 (52).gif[/img][img]images/smi/s0 (52).gif[/img][img]images/smi/s0 (52).gif[/img][img]images/smi/s0 (52).gif[/img][img]images/smi/s0 (52).gif[/img][img]images/smi/s0 (52).gif[/img][img]images/smi/s0 (52).gif[/img][img]images/smi/s0 (52).gif[/img][img]images/smi/s0 (52).gif[/img][img]images/smi/s0 (52).gif[/img][img]images/smi/s0 (52).gif[/img][img]images/smi/s0 (52).gif[/img][img]images/smi/s0 (52).gif[/img][img]images/smi/s0 (52).gif[/img][img]images/smi/s0 (52).gif[/img]
بدترین فیلم؟GOD Beless AmerIca!چرند کــــــامل!!
بدترین کارتون؟همه کارتونهایی که دیدم قــشنگ بودن!!
بهترین کارتون؟کـــارخـــانــه هـیولـــا2
چرا چرا چرا چرا چرا چرا چرا چرا چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟برای اینکه زیرا زیرا زیرا زیرا زیرا...[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
و من الله توفیق[img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!و من الله توفیق!!!!