Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: انجمن های عمومی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C)
+--- انجمن: گفت و گوی آزاد (https://forum.gamefa.com/Forum-%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S (/Thread-%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%BA-%D8%A8%D8%A7-%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-S-T-A-R-S)

RE: صندلی داغ با حضور کاربر john - spartacus - 10-23-2013

1.[font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma]چه جوری با سایت و انجمن آشنا شدی ؟!
2. نظرت در مورد سایت و انجمن چیه ؟! (اول سایت رو بگو بعد انجمن)
3. بهترین سایت های بازی رو از 1 تا 5 فقط عنوانشون رو نام ببر ؟!
4. دوتا از بهترین فیلم ها...؟!
[/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font]
5. دوتا از بهترین سریال ها...؟!
6. ژانر مورد علاقه...؟![/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font]
7. هفت نفر از افرادی که تو انجمن باهاشون رابطه سنگینی داری رو نام ببر...؟!
8. دوتا از محبوب ترین خواننده هات رو نام ببر، از هر سبک دو نفر بگو...؟!

RE: صندلی داغ با حضور کاربر john - Mr.Marston - 10-23-2013

(10-23-2013, 11:40 AM)'spartacus' نوشته است: 1.[font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma]چه جوری با سایت و انجمن آشنا شدی ؟!ازطریق سایت دنیای بازی[/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
[font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma]2. نظرت در مورد سایت و انجمن چیه ؟! (اول سایت رو بگو بعد انجمن) سایت خیلی خوبه وپیشرفتش محسوسه ولی یه چند تا نوب داره که داریم کم کم بیرونشون می کنیم[/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]انجمن هم قبلا به نظرم فعال تر بود و کاربرای بهتری داش ولی الان یکم فعالیت کم شده تو فروم که نویسنده ها این بارو دارن به تنهایی به دوش میکشن ایشالا با انتقال به وی بی انجمن هم دوباره فعال میشه[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
[font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma]3. بهترین سایت های بازی رو از 1 تا 5 فقط عنوانشون رو نام ببر ؟ 1.گیمفا2.دنیای بازی 3.پردیس گیم4. بازینما5.بازیسنتر  
4. دوتا از بهترین فیلم ها...؟! گاد فادر و شرلوک هولمز سال 2010 با بازی
[/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font]Robert Downey Jr
[font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma]5. دوتا از بهترین سریال ها...؟! لاست و 24
6. ژانر مورد علاقه...؟!در بازی بیشتر سوم شخص تو فیلم هم جنایی
[/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font]
7. هفت نفر از افرادی که تو انجمن باهاشون رابطه سنگینی داری رو نام ببر...؟! سعید نیکبخت,علیرضا رنجبر,god of xb,a.gamer وxbox infinityوارین اسمعیلی.....
8. دوتا از محبوب ترین خواننده هات رو نام ببر، از هر سبک دو نفر بگو...؟!
ادل و برنو مارس.....لینکین پارک و متالیکا

RE: صندلی داغ با حضور کاربر john - Ct Os - 10-23-2013

درود ( به خدا اگه بگی سلام 20 درصد اخطار بدون معطلی بهت میدم)
توجه کردی مرتضی فقط سوالا رو کپی پیست می کنه
2*2 
دستت رو کی باز می کنی ( ایشالاه زود خوب شی)
می گم تا حالا تو کلاس چند بار ضایع شدی
تا حالا تو گوشت زدن جلو دخترا 
تا حالا حال کسی رو گرفتی 
دستت راستت شکسته یا چپت
دیروز زدم فک یه بنده خدایی رو اوردم پایین ( البته دستت خودم **** شد به کنار) حال نمیده خدا وکیلی
چند تا نمره ی زیر 10 داشتی
بدترین معلم امسالت
از چه غذایی خوشت میاد
از چه رنگی خوشت میاد
آیا فکر می کردی 2012 میریم 
با کدوم نسخه ی assassin بیشتر حال کردی 
تا حالا چند بار شده اومدی پز بدی ضایع شدی
در حال حاظر چی بازی می کنی
معدل پارسالت ( دروغ نگو که عصبانی میشم)
چرا خورشید می تابه
خواننده مورد علاقت وطنی نگو
چرا زنگ های اول حال میده سر کلاس بخوابی 

یعنی دوست داشتم یه ادم پیدا شه اینارو از من بپرسه
در کل چاکریم[img]/images/smi/new/3.gif[/img] بدرود
مواظب باش باز میام سراغت با سوالای سخت[img]images/smi/s0 (40).gif[/img]

(10-22-2013, 08:21 PM)'Erfan_HD' نوشته است: سلام درود 
گفته بودی سوالای متفاوت میخوام حالا آماده باش:
تا حالا شده وقتی کسی یا چیزیو میبینی با خودت فک کنی من اینو قبلاً یه جایی دیدم؟ اوه زیاد
اگه آره، بعدش چی کار کردی؟ 20 ساعت فکر کردم من اینو کجا دیدم
اگه یه روز متوجه بشی که راهی که انتخاب کردی باب میل کسی نیست و باعث رسوایی تو میشه، بازم به اون راه ادامه میدی؟ (خواهشا خوب فکر کن بعد جواب بده.) مممممممممممممممممممههههههههههههههه   خیلی ادبی بود میشه تفسیرش کنی نه مگه اوشگلم
چی باعث میشه تو این دنیا به زندگیت ادامه بدی؟ بازی watch dogs[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
در صورتی که از یه نفر به شدت بدت میاد، چه reaction هایی از خودت بروز میدی؟ [img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (83).gif[/img]  میگم درس دارم در 90 درصد مواقع جواب میده
آیا شده که وقتی تو مدرسه یا جایی هستی بخوای زمان مث برق بگذره؟ اگه آره فکر می کنی دلیلش چیه؟ بابا ولکم کن سوالات سختها آره
سر زنگ دینی که می خوابم اون مشکلی نداره می خوام زنگ عربی زود بگذره
اگه کسی در اوج زمانی که عصبانی هستی ازت درخواستی کنه فکر می کنی چه جوری جوابش رو میدی؟ کلا آدم منطقی هستم پس بستگی به سوالش داره
وقتی که یه فکر نا متعارف وبعضا ناپسند تو ذهنت بیاد چه میکنی؟ [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img] سعی می کنم دیلیتش کنم
همین. ارزش این سوالا در پاسخیه که از ته قلبت بیرون میاد

مممممممممممممههههههههههه تازه می فهمم چرا شدی نویسنده مبتدی

(10-23-2013, 05:20 PM)'arian esmaili' نوشته است: درود ( به خدا اگه بگی سلام 20 درصد اخطار بدون معطلی بهت میدم) درود[img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
توجه کردی مرتضی فقط سوالا رو کپی پیست می کنه توجه نمیخاد که تابلوئه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
2*2 8تا[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
دستت رو کی باز می کنی ( ایشالاه زود خوب شی)ایشالا اگه مشکلی پیش نیاد 3 هفته دیگه[img]images/smi/s0 (83).gif[/img]
می گم تا حالا تو کلاس چند بار ضایع شدی 2یا سه بار [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
تا حالا تو گوشت زدن جلو دخترا نه برا چی[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
تا حالا حال کسی رو گرفتی زیاد کار روزانمه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
دستت راستت شکسته یا چپت راست
دیروز زدم فک یه بنده خدایی رو اوردم پایین ( البته دستت خودم **** شد به کنار) حال نمیده خدا وکیلیفقط[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
چند تا نمره ی زیر 10 داشتی داداش پارسال تو مدرسه ما باید می اومدی می پرسیدی چند تا نمره بالای 10 داری از بس له شدیم پارسال[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
بدترین معلم امسالت بد نداشته فعلا تا الان
از چه غذایی خوشت میاد قرمه سبزی 
از چه رنگی خوشت میاد قرمز
آیا فکر می کردی 2012 میریم  نه مگه دیوونم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
با کدوم نسخه ی assassin بیشتر حال کردی  ac:bh و ac2
تا حالا چند بار شده اومدی پز بدی ضایع شدی یادم نیس خدا وکیلی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
در حال حاظر چی بازی می کنید در حال حاظر هیچ ولی قبلش داشتم gtaبا فیفا می زدم
معدل پارسالت ( دروغ نگو که عصبانی میشم):1575 البته من مدرسه ماندگار بودم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
چا خورشید می تابه چون دوست داره
خواننده مورد علاقت وطنی نگو ادل برنو مارس کیتی پرری
چرا زنگ های اول حال میده سر کلاس بخوابی نمیدونم والا مخصوصا اگه دینی باشه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

یعنی دوست داشتم یه ادم پیدا شه اینارو از من بپرسه[img]images/smi/s0 (83).gif[/img][img]images/smi/s0 (83).gif[/img][img]images/smi/s0 (83).gif[/img][img]images/smi/s0 (83).gif[/img]
در کل چاکریم[img]/images/smi/new/3.gif[/img]  مخلصیم بدرود[img]/images/smi/new/Laie_73.gif[/img]
مواظب باش باز میام سراغت با سوالای سخت
[تصویر:  s0%20(40).gif] منتظرم.......[img]images/smi/s0 (24).gif[/img] 

RE: صندلی داغ با حضور کاربر john - m.maleki - 10-23-2013

سلام

قضیه دستت چیه همه ازت می پرسن؟ Confused60:

چه طور با این همه بازی قدیمی مثل سونیک خاطره داری اما با MGS نداری؟

جدا از قیمت کدوم ، کنسول نسل بعد رو ترجیح می دی؟

یه خاطره از سوتی های دبیرتون گفتی یه سوتی از خودت بگو؟

بهترین شخصیت بازی های کامپیوتری؟

بهترین کارگردان بازی های کامپیوتری؟

بهترین استدیوی سازنده ی بازی های کامپیوتری؟

از بچه های تحریریه با کدوم بیشتر حال می کنی؟ چرا؟ (اگه جوابت سعید نیکبخته نمی خواد دلیلش رو بگی چون معلومه ، از بس باحاله :D )

چیزی هست بخوای ازت سوال بشه و نشده باشه؟ اگه آره هم سوال رو بپرس هم جواب رو بگو

موفق باشی

(10-23-2013, 10:40 PM)'m.maleki' نوشته است: سلام

قضیه دستت چیه همه ازت می پرسن؟ هیچی دستمان تو والیبال شکست[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

چه طور با این همه بازی قدیمی مثل سونیک خاطره داری اما با MGS نداری؟متال گیر که صد البته اون موقع حضور ذهن نداشتم[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

جدا از قیمت کدوم ، کنسول نسل بعد رو ترجیح می دی؟صد در صد ps4

یه خاطره از سوتی های دبیرتون گفتی یه سوتی از خودت بگو؟من کلن سر تا پام سوتیه ولی الان حضور ذهن ندارم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img](مغز من دارم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img])

بهترین شخصیت بازی های کامپیوتری؟جان مارستون و مارکوس فنیکس و کول فلپس وویتو اسکالتا.و........صد البته اسنیک[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

بهترین کارگردان بازی های کامپیوتری؟استاد کوجیماو کیج و کلیف بلزینسکی و....

بهترین استدیوی سازنده ی بازی های کامپیوتری؟اپیک و ناتی*داگ

از بچه های تحریریه با کدوم بیشتر حال می کنی؟ چرا؟ (اگه جوابت سعید نیکبخته نمی خواد دلیلش رو بگی چون معلومه ، از بس باحاله :D )سعید که رفیقمه ولی تو بچه های دیگه با مبین نعمت الهی خیلی حال میکنم چون بچه باشعوریه....

چیزی هست بخوای ازت سوال بشه و نشده باشه؟ اگه آره هم سوال رو بپرس هم جواب رو بگو
نه سوالی نیس....

موفق باشی
see u[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر john - Ct Os - 10-24-2013

درود 
میگم دلیل اصلیت از اومدن به صندلی داغ چی بود
اگه تونستی ثابت کنی 2+2 برابر بی نهایت است یه جازه ی خوب پیش من داری
اهل دعوا هستی 
معلما رو دست می نداز
تو خونه کمک میکنی
از چه درسایی خوشت میاد
رشتت چیه
کدوم شهری
با یه دست اونم دست چپ چجوری می نویسی
سیستم کامپیوترت
در روز به طور متوسط چند ساعت بازی می کنی
چرا همه از GTA V خوششون میاد[img]images/smi/s0 (68).gif[/img][img]images/smi/s0 (68).gif[/img](عاشق این شکلکم)
اگه 3 برابر عددی در نصف عدد برابر 1/6 عدد باشد آن عدد چند است
نطرت در مورد من
نطرت در مورد خودت 
چه ویژگی هایی رو تو خودت دوستدای
چه ویژگی هایی رو دوست نداری
تو کجا درس می خونی
نظرت در مورد شکلک های زیر:
[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
[img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
[img]images/smi/s0 (83).gif[/img]
[img]images/smi/s0 (86).gif[/img]
تا حالا شکست عشقی خوردی
کلاس زبان میری چه زبانی ( خودم فرانسه )
چرا زنا افاده ای شدن
تا حالا فیزیوتراپی رفتی
چند بار سرت خورده به در و دیوار
چند بار خواب دیدی از RESIDENT هم ترسناک تر بلند شی ببینی خیس عرقی
با FARCRY حال کردی ( این نسخش عالی بود از نظر خودم)
تا حالا سیخ کباب رو ذوب کردی ( من کردم بوی آهن میده[img]images/smi/s0 (45).gif[/img])
جه راهکاری رو ارائه می دی که بگم گوشیم افتاد تو پارچ سوخت ( هنوز لنگشم نمی دونم چکار کنم)

دیکه این متفاوت ترین سوالایی بو که در کل گیتی میشد پیدا کرد
بدرود

RE: صندلی داغ با حضور کاربر john - xbox infinity - 10-24-2013

با سلام به آقا حسام گل [img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
تا حالا چند بار و چند جای بدنت شکسته ؟
من اصلا شکستگی ندارم[img]images/smi/s0 (5).gif[/img](اشتباه نکن سوسول نیستم بدنم مقاومه[img]images/smi/s0 (37).gif[/img])
میگم حسام اگه اسمت حسام نبود دوست داشتی اسمت چی بود؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
من اسم محسن و خیلی دوست دارم 
تا حالا شده انقد درد بکشی که بیهوش شی ؟
من یه بار پام موند لای در اتوبوس تا مرز جهنم رفتم و برگشتم
تا حالا شکست عشقی خوردی ؟اگه اره ,از کی ؟کجا؟کی ؟چرا؟بعدش چی شد؟(جواب همه اینا در یه به تو چه خلاصه میشه!)
اگه بخوای منو بکشی چه جوری میکشی؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
چه قد تو بیرحمی [img]images/smi/s0 (41).gif[/img]واقعا دلت میاد من به این باحالیو بکشی[img]/images/smi/new/241.gif[/img]
بدترین درسی که خوندی چیه؟
از کی تو فروم حالت به هم میخوره؟(هیچکس,از این سوالا نپرس،از همه خوشم میاد،...تو جوابت نباشه فقط اسم بگو [img]images/smi/s0 (25).gif[/img])
پرس یا استق؟
بارس یا رئا؟
معروف ترین ادمی که از نزدیک دیدی کیه ؟؟
من علی صادقی و شهاب حسینی رو دیدم[img]/images/smi/new/111.gif[/img]
نمیدونم میدونی یا نه ولی من یه سوال دارم که از هرکی میاد رو صندلی میپرسم :
دستشویی های کثیف بین راهی رو ترجیح میدی یا نگه داشتن خودت تا مقصد؟
یه لحظه واسا
ها...ها...ها...هاچچیییوووو 
ببخشید گرد و خاک لپتاپ رفت تو دماغم 
باید یه دستمال روش بکشم 
دیگه ببخشید اگه نتونستم دیشب سوالا رو بپرسم یه کاری برام پیش اومده بود [img]images/smi/s0 (32).gif[/img]
به قول یکی تا درودی دیگر بدرود[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]/images/smi/new/love.gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر john - risenberg - 10-24-2013

سلام
تو درسای مدرسه کدومو بیشتر دوست داری؟؟
فیزیک کوانتوم بلدی؟؟؟ نسیبت و ...؟؟؟
لیورپولی هستی؟؟؟؟
استقلال یا؟؟؟
در امان خدا

RE: صندلی داغ با حضور کاربر john - Mr.Marston - 10-24-2013

(10-24-2013, 03:42 AM)'arian esmaili' نوشته است: درود درود[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
میگم دلیل اصلیت از اومدن به صندلی داغ چی بود یادم نیس اخه درخواستی که دادم فک کنم ماله 2 ماه پیشه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
اگه تونستی ثابت کنی 2+2 برابر بی نهایت است یه جازه ی خوب پیش من داری:برابر بی نهایت نیس برابر 8 هس[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
اهل دعوا هستی بد جور
معلما رو دست می ندازی اصن یه روز دس نندازم اون روز افسردم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
تو خونه کمک میکنی والا اینو باید از بقیه اعضا خانواده بپرسی.ولی اره کمک می کنم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
از چه درسایی خوشت میاد زبان ,ریاضی,اصول حسابداری,........
رشتت چیه حسابداری
کدوم شهری قم
با یه دست اونم دست چپ چجوری می نویسی نمینویسم...[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]ولی تایپرو یه انگشتی انجام می دم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
سیستم کامپیوترت این سریه...[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
در روز به طور متوسط چند ساعت بازی می کنی:قبلنا که انقدر بازی می کردم که باید با لقد بلندم می کردن از سربازی ولی الان دیگه کم بازی مییاد که بشینم پاش ویه سره بازی کنم..اخریش که که اینطور شد gtavبود که فعلا رو 60 درصد ول شد به خاطر دست شکستگیم.....
چرا همه از GTA V خوششون میاد[img]images/smi/s0 (68).gif[/img][img]images/smi/s0 (68).gif[/img](عاشق این شکلکم)چون gtavهم از همه خوشش میاد.دل به دل را داره دیگه.....[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
اگه 3 برابر عددی در نصف عدد برابر 1/6 عدد باشد آن عدد چند است:[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]9 میشه
نطرت در مورد من پسر با جنبه ای هستی..
نطرت در مورد خودت :به خودم زیاد بد کردم ولی تا اونجا که تونستم سعی کردم کسی رو ناراحت نکنم....
چه ویژگی هایی رو تو خودت دوستدای:ادم با گذشتی هستم,با همه سریع صمیمی میشم,به احترام گذاشتن به بزرگتر خیلی اعتقاد دارم,از حرف زدن پشت سر کسی بدم میاد ,خیلی هم رک هستم....
چه ویژگی هایی رو دوست نداری:زود جوش میارم,سریع کنترلمو ازدس میدم,....تو بیشتر کار ها پشت کار ندارم.......رفیق هم خیلی کم دارم.....کلن یه خورده به خودم بد کردم.....
تو کجا درس می خونی:تو مدرسه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نظرت در مورد شکلک های زیر:
[img]images/smi/s0 (24).gif[/img] رفاقت....
[img]images/smi/s0 (37).gif[/img] از خود مچکر.....
[img]images/smi/s0 (83).gif[/img]خودشو به اون راه میزنه...
[img]images/smi/s0 (86).gif[/img] اشتباه میکنی.....

تا حالا شکست عشقی خوردی نه بابا من به هیچ کس پا نمی دم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
کلاس زبان میری چه زبانی ( خودم فرانسه ):نه .هرچی از زبان انگیلیسی بلدم از فیلمو ,سریالو, بازیو, کتابو ,روزنامه بوده.....
چرا زنا افاده ای شدن:دوره اخر زمونه.....[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
تا حالا فیزیوتراپی رفتی:نه اولین بارمه یه جاییم شکسته......
چند بار سرت خورده به در و دیوار:7,8 10 بار.....
چند بار خواب دیدی از RESIDENT هم ترسناک تر بلند شی ببینی خیس عرقی:هیچ دفعه کلن خواب های من خلاصه میشه به جنگ و پرت شدن از بلندی.....[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
با FARCRY حال کردی ( این نسخش عالی بود از نظر خودم):5 دیقه بیشتر بازی نکردم.....[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
تا حالا سیخ کباب رو ذوب کردی ( من کردم بوی آهن میده[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]):[img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
جه راهکاری رو ارائه می دی که بگم گوشیم افتاد تو پارچ سوخت ( هنوز لنگشم نمی دونم چکار کنم):با سشوار خشکش کن بزا کنار بعد یه ماه بیا روشنش کن درست میشه[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]

دیکه این متفاوت ترین سوالایی بو که در کل گیتی میشد پیدا کرد:برکلا بر شما[img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
بدرود see u[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(10-24-2013, 01:10 PM)'xbox infinity' نوشته است: با سلام به آقا حسام گل [img]images/smi/s0 (29).gif[/img] درود بر تو محمد گل[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
تا حالا چند بار و چند جای بدنت شکسته ؟دفعه اولمه
من اصلا شکستگی ندارم[img]images/smi/s0 (5).gif[/img](اشتباه نکن سوسول نیستم بدنم مقاومه[img]images/smi/s0 (37).gif[/img])همینطوره که شما میگی[img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
میگم حسام اگه اسمت حسام نبود دوست داشتی اسمت چی بود؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img] کوروش کبیر[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
من اسم محسن و خیلی دوست دارم :نیکوکار مثه خودت.....
تا حالا شده انقد درد بکشی که بیهوش شی ؟نه ولی یه بارر بی هوشم کردن برا یه عملی[img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
من یه بار پام موند لای در اتوبوس تا مرز جهنم رفتم و برگشتم:بنده خدا تا حالا انگشتای من سر بازی والیبال 160 بار در رفته هر کدوم.....[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
تا حالا شکست عشقی خوردی ؟اگه اره ,از کی ؟کجا؟کی ؟چرا؟بعدش چی شد؟(جواب همه اینا در یه به تو چه خلاصه میشه!)نه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
اگه بخوای منو بکشی چه جوری میکشی؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]:اول با یه شاتگان میزنم وسط قفسه سینت بع با تیکه های گوشت تنت کتلت درست می کنم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
چه قد تو بیرحمی [img]images/smi/s0 (41).gif[/img]واقعا دلت میاد من به این باحالیو بکشی[img]/images/smi/new/241.gif[/img]:دیگه اصرار میکنی ادم مجبور میشه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
بدترین درسی که خوندی چیه؟عربی ,دینی......[img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
از کی تو فروم حالت به هم میخوره؟(هیچکس,از این سوالا نپرس،از همه خوشم میاد،...تو جوابت نباشه فقط اسم بگو [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]):[img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
پرس یا استق؟6
بارس یا رئا؟بارسا
معروف ترین ادمی که از نزدیک دیدی کیه ؟؟داریوش فرهنگ و مهدی مهدوی کیا
من علی صادقی و شهاب حسینی رو دیدم[img]/images/smi/new/111.gif[/img]:درود بر هر دوشون
نمیدونم میدونی یا نه ولی من یه سوال دارم که از هرکی میاد رو صندلی میپرسم :می دونم
دستشویی های کثیف بین راهی رو ترجیح میدی یا نگه داشتن خودت تا مقصد؟همشون کثیف نیس که.....
یه لحظه واسا
ها...ها...ها...هاچچیییوووو 
ببخشید گرد و خاک لپتاپ رفت تو دماغم  عافیت باشه
باید یه دستمال روش بکشم :بکش
دیگه ببخشید اگه نتونستم دیشب سوالا رو بپرسم یه کاری برام پیش اومده بود [img]images/smi/s0 (32).gif[/img] من غلامتم[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
به قول یکی تا درودی دیگر بدرود[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]/images/smi/new/love.gif[/img] در پناه ایزد[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(10-24-2013, 06:46 PM)'risen' نوشته است: سلام درود[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
تو درسای مدرسه کدومو بیشتر دوست داری؟؟زبان ریاضی اصول حسابداری
فیزیک کوانتوم بلدی؟؟؟ نسیبت و ...؟؟؟ خیر
لیورپولی هستی؟؟؟؟استاد جرارد هر جا باشه اون تیمو دوس دارم.ولی در کل تو جزیره از اول طرفدار ارسنال بودم
استقلال یا؟؟؟پرسپولیس
در امان خدا بدرود[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]