Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: انجمن های عمومی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C)
+--- انجمن: گفت و گوی آزاد (https://forum.gamefa.com/Forum-%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S (/Thread-%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%BA-%D8%A8%D8%A7-%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-S-T-A-R-S)

RE: صندلی داغ با حضور کاربر john - Mr.Marston - 10-27-2013

(10-27-2013, 07:20 PM)'amin 0099' نوشته است: سلام:سلام[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
چرا الان مد شده بگن درود؟نمیدونم والا[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
دوستات تا حالا روت اسم گذاشتن؟زیاد.....[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
بنظرت ps4 و xone ارزششو دارن که ما بخاطرشون به هم توهین کینم؟اصلن.هیچ چیز ارزششو نداره که به هم توهین کنیم
اولین باری که از کلاس انداختنت بیرون چه حسی داشتی؟حس زدن معلم[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
چجوری با گیمفا آشنا شدی؟از طریق سایت دنیای بازی.......
وقتی بازیی که گرفتی کار نکنه عکس العمل اولیت چیه؟فوحش خار و مادر به فروشنده.[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (53).gif[/img]
از چه سبکایی خوشت میاد؟تو گیم اگه منظورته از همه سبکا خوشم میاد ولی اول شخص بیشتر....
گوشیت چیه؟nokia x1[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
ماشین مورد علاقت؟لامبروگینی اونتادور[img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
دست چپی یا دست راست؟راست[img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
شاگرد اول از آخر یا شاگرد آخر از اول؟شاگرد اخراز اول[img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
بنظرت گوشیا تا کجا گنده میشن؟تا تلویزیون که شده همین الانم[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
نظرت درباره ی سوالای من؟(می دونم خیلی ضایع بودن):نه اتفا قا خیلی هم خوب بود[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
در پناه معبود بدرود[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر john - xbob t - 10-27-2013

سلوم[img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
چه خبرا ؟؟
با دست شکسته چه جوری تایپ میکنی[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
از deathstroke خوشت میاد؟؟ master chief کبیر چی؟
gta v رو تموم کردی از کدوم شخصیت بیشتر از همه خوشت میاد من(مایکل و فرانکلین)
کمیک میخونی؟؟ dc یا marvel??
lego marvel superheroes رو بازی کردی خوشت اومد؟؟ بهش از 100 چند میدی؟؟
دوست داری معلمتو بد جور بزنی؟؟[img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
پایین ترین نمره ات توی راهنمایی چند بود؟(صادق باش[img]images/smi/s0 (25).gif[/img])
از چه درسی متنفری؟؟
دوست داری مدرسه تون منفجر بشه؟؟(من دوست دارم با جت جنگنده gta v منفجرش کنم)
فی@ بوق داری؟[img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
تا حالا عاشق شدی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (83).gif[/img]
از چه سبک بازی خوشت میاد؟
فیلم میبینی؟ زبان اصلی یا دوبله؟
دوست داری توی سن فرانسیسکو یا نیویورک و.. زندگی کنی؟؟(بهت بلیط کنفرانس ها رو هم بدن[img]images/smi/s0 (37).gif[/img])
تا حالا معلمو ضایع کردی/مسخره کردی اون فهمید؟؟ چی کارت کرد؟

(10-27-2013, 07:58 PM)'john' نوشته است:
(10-27-2013, 07:20 PM)'amin 0099' نوشته است: وقتی بازیی که گرفتی کار نکنه عکس العمل اولیت چیه؟فوحش خار و مادر به فروشنده.[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (53).gif[/img]

خیلی وقتا دوست دارم برم طرفو.... بدم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] یک ادم بیشعور بوق زاده ای هستش

RE: صندلی داغ با حضور کاربر john - amaz - 10-27-2013

سلام و درود رود سوم به دلیل تحریم قطع شده است
خسته نشدی این همه ازت سوال پرسیدن؟
چند وقت یه بار آنلاین میشی؟
نظرت در مورد سوال های بچه ها چیه؟
تاحالا بابات بهت گفته خودتو از ساختمون بنداز پایین؟(به مناسبت عید غدیر)
تو بهش چی گفتی منظورم باباته؟
اولین بازی ای که انجام دادی چی بود؟قشنگ بود؟
نمرت به اون بازی از 10 چنده؟
چند بار تاحالا وقتی خیلی تو جو بازی فرو رفتی یه نفر آوردتت بیرون؟
منو میشناسی ؟
نظرت در مورد من چیه؟چجور آدمی هستم؟
بهترین معلمت در زمان دانشگاه کی بود؟
از کدام نشریه ی بازی بیشتر خوشت میاد؟
تاحالا قرآن خوندی؟قرآنت خوبه؟
به نظرت بزرگ ترین اسپم در جهان چی بود؟
بیشتر به ایمیلت سر می زنی یا جی میل؟
تو دانشگاه خرخون بودی؟از خرخونا بدت میاد؟
می تونی هزار بار سریع بگی ریل رو قطار قطار رو ریل؟
به  نظرت آواتار خودت قشنگه؟
مزخرف ترین جمله ای که تو عمرت شنیدی چی بوده؟
دیگه بسه منم خسته شدم

RE: صندلی داغ با حضور کاربر john - Mr.Marston - 10-27-2013

(10-27-2013, 11:27 PM)'xbob t' نوشته است: سلوم[img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img] درود[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
چه خبرا ؟؟سلامتی....
با دست شکسته چه جوری تایپ میکنی[img]images/smi/s0 (60).gif[/img] یه دست دارم هنوز[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
از deathstroke خوشت میاد؟؟ master chief کبیر چی؟ج1:صددر صد چون شخصیت وتیپ جالبی داره.ج2:زیاد حال نمیکنم باش[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
gta v رو تموم کردی از کدوم شخصیت بیشتر از همه خوشت میاد من(مایکل و فرانکلین):gta به خاطر دستم رو 60 درصد مونده ولی بین شخصیت ها ترور از همه با حال تره
کمیک میخونی؟؟ dc یا marvel?? کلن فک کنم 10تا خونده باشم..[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
lego marvel superheroes رو بازی کردی خوشت اومد؟؟ بهش از 100 چند میدی؟؟خیر بازینکردم :متاش چند شد[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
دوست داری معلمتو بد جور بزنی؟؟[img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]:بضی وقتا دوست دارم با کفگیر کتلتش کنم
پایین ترین نمره ات توی راهنمایی چند بود؟(صادق باش[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]):10[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
از چه درسی متنفری؟؟عربی و دینی[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
دوست داری مدرسه تون منفجر بشه؟؟(من دوست دارم با جت جنگنده gta v منفجرش کنم):نه بابا بزا یه دوسال دیگه ما درس بخونیم بعد هر چی خاست بشه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
فی@ بوق داری؟[img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img] متنفرم ازش[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
تا حالا عاشق شدی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (83).gif[/img]:بستگی داره از عاشقی منظورت چی باشه...[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
از چه سبک بازی خوشت میاد؟سوم شخص واول شخص رو دوست دارم....
فیلم میبینی؟ زبان اصلی یا دوبله؟ به هر دو صورت میبینیم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
دوست داری توی سن فرانسیسکو یا نیویورک و.. زندگی کنی؟؟(بهت بلیط کنفرانس ها رو هم بدن[img]images/smi/s0 (37).gif[/img])  : لس انجلس خوبه به e3 هم نزدیکه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
تا حالا معلمو ضایع کردی/مسخره کردی اون فهمید؟؟ چی کارت کرد؟:هروز داریم معلمو اسکل میکنیم...فعلا که اتفاقی رخ نداده....
بدرود[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(10-27-2013, 07:58 PM)'john' نوشته است:
(10-27-2013, 07:20 PM)'amin 0099' نوشته است: وقتی بازیی که گرفتی کار نکنه عکس العمل اولیت چیه؟فوحش خار و مادر به فروشنده.[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (53).gif[/img]

خیلی وقتا دوست دارم برم طرفو.... بدم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] یک ادم بیشعور بوق زاده ای هستش

(10-27-2013, 11:31 PM)'amaz' نوشته است: سلام و درود رود سوم به دلیل تحریم قطع شده است[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
خسته نشدی این همه ازت سوال پرسیدن؟نه خیلی هم با حاله[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
چند وقت یه بار آنلاین میشی؟هستم در روز 4 تا 5 ساعت رو[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نظرت در مورد سوال های بچه ها چیه؟خوبه ادامه بدن پیشرفت میکنن[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
تاحالا بابات بهت گفته خودتو از ساختمون بنداز پایین؟(به مناسبت عید غدیر):نه برا چی[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
تو بهش چی گفتی منظورم باباته؟میگم نگفت[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
اولین بازی ای که انجام دادی چی بود؟قشنگ بود؟سونیک رو سگا وجدانن از بازی های الان حالش بیشتر بود[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نمرت به اون بازی از 10 چنده؟100000000
چند بار تاحالا وقتی خیلی تو جو بازی فرو رفتی یه نفر آوردتت بیرون؟بیی نهایت.....[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
منو میشناسی ؟با عرض شرمندگی خیر....[img]images/smi/s0 (30).gif[/img]
نظرت در مورد من چیه؟چجور آدمی هستم؟حتما ادم خوبی هستی دیگه..
بهترین معلمت در زمان دانشگاه کی بود؟هنوز جاداریم تا دانشگاه ولی بهترین معلمممعلم ادبیات سوم راهنماییم بود[img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
از کدام نشریه ی بازی بیشتر خوشت میاد؟دنیای بازی....
تاحالا قرآن خوندی؟قرآنت خوبه؟بعلع چرا نخونم ...بد نیست خوبه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
به نظرت بزرگ ترین اسپم در جهان چی بود؟نمی دونم والا[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
بیشتر به ایمیلت سر می زنی یا جی میل؟ایمیل[img]images/smi/s0 (83).gif[/img]
تو دانشگاه خرخون بودی؟از خرخونا بدت میاد؟:من هیچوقت خرخون نبوده ام ولی درسم خوب بوده از خرخونایی که خودشونو میگیرن بدم ماد[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
می تونی هزار بار سریع بگی ریل رو قطار قطار رو ریل؟خیر....سوال بعدی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
به  نظرت آواتار خودت قشنگه؟بسیار....[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
مزخرف ترین جمله ای که تو عمرت شنیدی چی بوده؟اینا همش توطئه غربه...
دیگه بسه منم خسته شدم خسته نباشی[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
بدرود[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر john - Mr.Marston - 10-28-2013

دوستان سوالی نیس روزه اخره ها[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (83).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر john - one.aiden - 10-30-2013

چرا از بارسا خوشت میاد؟

RE: صندلی داغ با حضور کاربر john - spartacus - 10-30-2013

نوبت کاربر JOHN  به پایان رسید میریم سراغ نفر بعدی:

[b]alireza fisher[/b] [img]images/Montakhab/buddy_offline.gif[/img]
LEON S. ESMAILI
[img]images/tag/user.png[/img]
[تصویر:  98541346515602803156.gif?dateline=1378638422][table][tr][td]ارسال‌ها: 69
میزان اخطار: 0%[/td][/tr][/table]

تا یک هفته وقت دارید سوالاتتون را از ایشون بپرسید

RE: صندلی داغ با حضور کاربر john - Alireza Kennedy - 10-31-2013

دوستان در خدمتتون هستم.انشالله روزی 3-4 بار میام جواباتونو میدم.[img]images/smi/s0 (37).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر john - Stan - 10-31-2013

سلام
خوبى؟
چرا انقدر به Re علاقه دارى؟
از كدوم نسخه Re خوشت اومد؟ ( من از نسخه چهارم )
مورد انتظار ترين بازيت؟
نظرت درباره بتمن: ريشه هاى آركام؟
بهترين شوتر اول شخص؟
بدترين بازى عمرت؟
بهترين بازى PS4؟
براى نسل بعد كدوم كنسول؟
نظرت درباره قالب جديد گيمفا؟
فعلاً خداحافظ[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر john - Alireza Kennedy - 10-31-2013

(10-31-2013, 11:44 AM)'Solid' نوشته است: سلام  سلام بر تو

خوبى؟ممنون شکر 

چرا انقدر به Re علاقه دارى؟چون به نظرم  سبک ترسناکو به نوع جدیدی معرفی کرد همراه با شخصیتهای عالی و جدید و البته از اولین بازهایی بود که من انجام دادم.

از كدوم نسخه Re خوشت اومد؟ ( من از نسخه چهارم )نسخه های 3-4-6 و reveloulations

مورد انتظار ترين بازيت؟بدون شک evil within و watch dogs برای pc و اگر انشالله ps4 بگیریم infamous .

نظرت درباره بتمن: ريشه هاى آركام؟بدون تغییر با مکانیزم های جدید و گجتهای بهتر 8.5/10

بهترين شوتر اول شخص؟سری call of duty و بازی titanfall

بدترين بازى عمرت؟RE:ORC---DISHONORED---SAINT ROW IV

بهترين بازى PS4؟INFAMOUS

براى نسل بعد كدوم كنسول؟با اینکه طرفدار XBOX هستم ولی حقا امسال PS4  ترکوند

نظرت درباره قالب جديد گيمفا؟نمودونم کجا ولی مطمئنم یه جا قبلا اینو دیدم یه ذره نسبت به قبل ضعیف شده[size=13px] [/size]

فعلاً خداحافظبه قول یکی از دوستان ومن الله توفیق
[تصویر:  s0%20(45).gif][تصویر:  s0%20(45).gif][img]images/smi/s0 (24).gif[/img]