Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: انجمن های عمومی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C)
+--- انجمن: گفت و گوی آزاد (https://forum.gamefa.com/Forum-%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S (/Thread-%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%BA-%D8%A8%D8%A7-%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-S-T-A-R-S)

RE: صندلی داغ با حضور کاربر JIGSAW - Ct Os - 11-13-2013

درود ( به خدا اگه بگی سلام 20 درصد اخطار رو گرفتی)
چون من زیاد نمی شناسمت یه آشناییت کلی داشته باشم
اسم 
فامیل
شهر
علاقیات (ور نداری به این جواب بدی به زیر شخهاش جواب بده)
میوه 
غذا 
حیوان 
رنگ 
گل 
ماشین
اشیاء
اعضای بدن
همرو جواب میدی ها[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

تیم مورد علاقه 
چیزی درباره ی ذره ی خدا شنیدی
همه ی جواباتو صورتی مایل به قرمز کن[img]images/smi/s0 (40).gif[/img] (این رنگ تو رنگ های فروم نیست یه خورده ابتکار می خواد)
با نسخه ی جدید assassin حال کردی
از عربا خوشت میاد[img]images/smi/s0 (25).gif[/img](نظر من نوعی انگل که کشور ما بعد از حمله  اونا پسرفت کرد)
نظرت در مورد من[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
ps4 رو میگیری
اولین بازی که باهاش می کنی چیه 
خوب دیگه فک کنم کتفت از جا دربیاد تا جواب اینارو بدی فعلا بای[img]images/smi/s0 (68).gif[/img](عاشق این شکلکم)

RE: صندلی داغ با حضور کاربر JIGSAW - JIGSAW - 11-13-2013

(11-13-2013, 12:27 PM)'arian esmaili' نوشته است: درود ( به خدا اگه بگی سلام 20 درصد اخطار رو گرفتی)درود خداوند بر تو
چون من زیاد نمی شناسمت یه آشناییت کلی داشته باشم
اسم بسم ال.. الرحمان رحیم این جانب امیر محمد
فامیل ابوالحسنی
شهر رشت (صومعه سرا)
علاقیات (ور نداری به این جواب بدی به زیر شخهاش جواب بده)
میوه موز
غذا پیتزا
حیوان سگ
رنگ ابی
گل رز
ماشین روید رویز
اشیاء pc
اعضای بدن دست
همرو جواب میدی ها[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] ok

تیم مورد علاقه منچستر یونایتد 
چیزی درباره ی ذره ی خدا شنیدی [img]images/smi/s0 (34).gif[/img] نه!!
همه ی جواباتو صورتی مایل به قرمز کن[img]images/smi/s0 (40).gif[/img] (این رنگ تو رنگ های فروم نیست یه خورده ابتکار می خواد) حالا ببینیم چی میشه
با نسخه ی جدید assassin حال کردی محشره 
از عربا خوشت میاد[img]images/smi/s0 (25).gif[/img](نظر من نوعی انگل که کشور ما بعد از حمله  اونا پسرفت کرد) به شما گفتم که من از حیوان سگ خوشم میاد چرا الکی سوال می کنی؟
نظرت در مورد من[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] کار اموز
ps4 رو میگیری به جاس PC رو تقویت می کنم
اولین بازی که باهاش می کنی چیه اگه بگیرم InFamous: Second Son 
خوب دیگه فک کنم کتفت از جا دربیاد تا جواب اینارو بدی فعلا بای[img]images/smi/s0 (68).gif[/img](عاشق این شکلکم) دوستتون دارم [img]/images/smi/new/111.gif[/img](منم عاشق این شکلکم)

RE: صندلی داغ با حضور کاربر JIGSAW - spartacus - 11-13-2013

1.[font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma]چه جوری با سایت و انجمن آشنا شدی ؟!
2. نظرت در مورد سایت و انجمن چیه ؟! (اول سایت رو بگو بعد انجمن)
3. بهترین سایت های بازی رو از 1 تا 5 فقط عنوانشون رو نام ببر ؟!
4. دوتا از بهترین فیلم ها...؟!
[/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font]
5. دوتا از بهترین سریال ها...؟!
6. ژانر مورد علاقه...؟![/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font]
7. هفت نفر از افرادی که تو انجمن باهاشون رابطه سنگینی داری رو نام ببر...؟!
8. دوتا از محبوب ترین خواننده هات رو نام ببر، از هر سبک دو نفر بگو...؟!

(11-13-2013, 02:42 PM)'spartacus' نوشته است: 1.[font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma]چه جوری با سایت و انجمن آشنا شدی ؟از طریق رادیو گیم ایمگ
2. نظرت در مورد سایت و انجمن چیه ؟! (اول سایت رو بگو بعد انجمن)سایت بد نیست و انجمن هم عالیست
3. بهترین سایت های بازی رو از 1 تا 5 فقط عنوانشون رو نام ببر ؟من فقط گیم فا میام
4. دوتا از بهترین فیلم ها...؟!
[/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font]saw srises،APOCALEPTO
[font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma]5. دوتا از بهترین سریال ها...؟!BRAKING BADtWALKING DEAD
6. ژانر مورد علاقه...؟!اکشن،کمدی
[/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font]
7. هفت نفر از افرادی که تو انجمن باهاشون رابطه سنگینی داری رو نام ببر...؟!اگه سنگین منظورتون اینه که زیاد با هاشون خودمونی نیستم عبارتند از
1.Persian wolf
2.spartacus
3.Admin
4.BigRed
5.Kasra
6.Expellite
7.Albert Wesker
8. دوتا از محبوب ترین خواننده هات رو نام ببر، از هر سبک دو نفر بگو...؟!1. نا.مجو 2.نجــــــــفی

RE: صندلی داغ با حضور کاربر JIGSAW - JOHN ABROZZI - 11-13-2013

اقا همه درود فرستادن ماهم میگیم {البته به سبک خودم}
درود دادا چطوری یا اره؟؟؟[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
اهنگ خارجی گوش میدی؟؟؟
30secod to marsرو میشناسی؟؟
داداشم اون رولز رویس هستش یه بار دیگه ببینم اسمشو اشتبا نوشتی دیگه نه من نه تو[img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
یه دلیل بیار که چرا ps4 نمیخری جاش اون تریلی رو قویتر میکنی؟؟؟[img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
نظرت در مورد the last of us?{میدونم ps3نداری }
نظرت درباره ..
امضام
خودم
اواتار
پیاز{اینو از کجا اوردم}[img]images/smi/s0 (30).gif[/img]
شیراز{من که خوشم نمیاد}
شاهین شهر {باید خوشت بیاد}
جونه من یه بار خربوزه رو با عسل بخور والا خاصیت داره[img]images/smi/s0 (83).gif[/img]
نمراتت چطوریه؟؟؟{حالا میگه شاگرد اول کلاس}}[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
تو کار ماشین هستی؟؟
پول داری؟؟؟
گوشی چی داری ؟؟؟
دیگه بسه اینارو هم الکی نوشتم بعد میام سئوال های بهتر میپرسم
بدرود[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(11-13-2013, 03:14 PM)'JOHN ABROZZI' نوشته است: اقا همه درود فرستادن ماهم میگیم {البته به سبک خودم}
درود دادا چطوری یا اره؟؟؟[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]درود دادا
اهنگ خارجی گوش میدی؟؟؟نه زیاد 
30secod to marsرو میشناسی؟؟ها؟
داداشم اون رولز رویس هستش یه بار دیگه ببینم اسمشو اشتبا نوشتی دیگه نه من نه تو[img]images/smi/s0 (66).gif[/img] ببخشید[img]images/smi/s0 (30).gif[/img]
یه دلیل بیار که چرا ps4 نمیخری جاش اون تریلی رو قویتر میکنی؟؟؟[img]images/smi/s0 (66).gif[/img]چون کنسول پس از یه مدتی دیگه کار امد نداره (مثل ps1)
نظرت در مورد the last of us?{میدونم ps3نداری }با این تعریفا فکنم بهترین بازی سال حتی بهتر از gta v
نظرت درباره ..
امضام[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
خودم[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
اواتار[img]images/smi/s0 (83).gif[/img] نمی دونم کی هستش
پیاز{اینو از کجا اوردم}[img]images/smi/s0 (30).gif[/img]  [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
شیراز{من که خوشم نمیاد}تنبل
شاهین شهر {باید خوشت بیاد}نمی دونم کجاست [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
جونه من یه بار خربوزه رو با عسل بخور والا خاصیت داره[img]images/smi/s0 (83).gif[/img] شما بخور بعد به من پیام خصوصی بده[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
نمراتت چطوریه؟؟؟{حالا میگه شاگرد اول کلاس}}می شه بعث رو عوض کنی[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
تو کار ماشین هستی؟؟نه زیاد
پول داری؟؟؟معمولی
گوشی چی داری ؟؟؟نوکیا 101
دیگه بسه اینارو هم الکی نوشتم بعد میام سئوال های بهتر میپرسم
بدرود و من الـ... توفیق [img]images/smi/s0 (45).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر JIGSAW - MR.FULLHD - 11-13-2013

سلام 
جواب بده[align=start]
 خوبي ؟
[/align] [align=start]
از من خوشت مياد ؟
[/align] [align=start]
 چرا ؟
[/align] [align=start]
 از فروم راضي هستي ؟
[/align] [align=start]
 چرا ؟

چرا؟

به نظرت ميتونيم از تحريم بيايم بيرون؟
چرا؟

به نظرت شركت سوني تو ايران نمايندگي ميزنه؟( اگه از تحريم بيايم بيرون)
چرا؟

فعلا في امان الله…

[/align]

(11-13-2013, 04:29 PM)'MR.FULLHD' نوشته است: سلام درود
جواب بده جواب میدم[align=start]
 خوبي ؟اره 
[/align][align=start]
از من خوشت مياد ؟ بله 
[/align][align=start]
 چرا ؟ چون فول اچ دی هستی
[/align][align=start]
 از فروم راضي هستي ؟ بله
[/align][align=start]
 چرا ؟ چون فول اچ دی هستش

چرا؟.....

به نظرت ميتونيم از تحريم بيايم بيرون؟بله
چرا؟چون ایران کشوری فول اچ دی هستش

به نظرت شركت سوني تو ايران نمايندگي ميزنه؟( اگه از تحريم بيايم بيرون)بله
چرا؟چون فول اچ دی هستش

فعلا في امان الله… و من الـ.. توفیق

سولات یکم خشن بود و لی باحال بودن
[img]images/smi/s0 (37).gif[/img]

[/align]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر JIGSAW - MR.FULLHD - 11-13-2013

سلام

اگه مدیر گیمفا بودی چیکار میکردی؟
وقتی از سفر 13-14روزه بر میگردی چی کار میکنی؟
چرا دلار این قدر گرونه؟
بنظرت چند سال عمر میکنی؟و (بعد از 120)چطوری فوت می کنی؟
وقتی به یه ادم کچل نگاه میکنی اولین چیزی که ذهنت میرسه چیه؟
حاضری باسه یه نفر جون بدی؟کی؟چرا؟

-چه قدر درس میخونی؟(تو فصل مدرسه)

-سنگ دل ترین ادمی که دیدی؟دوس داری باهاش چیکار کنی؟

اگه یه روز بخوای خودکشی کنی کدوم راه رو انتخاب کنی:
1-غرق کردن خودت
2-اتیش زدن خودت
3-خفه کردن خودت
4-شلیک کردن به خودت
5-زدن رگ

اگه یه روز خدا رو ببینی چی بهش میگی؟چی ازش میپرسی؟

تا حالا تو خوابت مردی؟ چه حسی داشت؟(اگه نمردی حتما یه بار امتاحان خیلی باحاله)

اگه فقط یه روز بهت فرصت بدن که جای تو با پدرو مادرت عوض شه چی کار میکنی؟

اگه با ماشین با یه نفر تصادف کنی چی کار میکنی؟(در ضمن گواهی نامه هم نداری)

(11-13-2013, 08:32 PM)'MR.FULLHD' نوشته است: سلام درود

اگه مدیر گیمفا بودی چیکار میکردی؟بن شدگان رو ازاد می کردم و کاربران موقتی هم حذف می کردم (برای یه مشکل عضو می شن)
وقتی از سفر 13-14روزه بر میگردی چی کار میکنی؟اول گیم فا دوم گیم
چرا دلار این قدر گرونه؟چون فول اچ دی هستش[img]images/smi/s0 (45).gif[/img] شوخی کردم نمی دونم
بنظرت چند سال عمر میکنی؟و (بعد از 120)چطوری فوت می کنی؟انشالا 110 سال عمر و سکته ی نافص[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
وقتی به یه ادم کچل نگاه میکنی اولین چیزی که ذهنت میرسه چیه؟ایینه
حاضری باسه یه نفر جون بدی؟کی؟چرا؟بله مادرم چون اگه اونم بود جون می داد[img]images/smi/s0 (67).gif[/img]

-چه قدر درس میخونی؟(تو فصل مدرسه)اقا می شه بعث رو عوض کنید

-سنگ دل ترین ادمی که دیدی؟دوس داری باهاش چیکار کنی؟ریگی،تیکه تیکش کنم[img]/images/smi/new/gameemag.ir_smiley (46).gif[/img]

اگه یه روز بخوای خودکشی کنی کدوم راه رو انتخاب کنی:
1-غرق کردن خودت
2-اتیش زدن خودت
3-خفه کردن خودت
4-شلیک کردن به خودت[img]images/smi/s0 (5).gif[/img] اینو بیشتر ترجیح میدم (این چه سوالی هستش؟)
5-زدن رگ

اگه یه روز خدا رو ببینی چی بهش میگی؟چی ازش میپرسی؟سلام ،من و ادمین سایت گم فا کنه

تا حالا تو خوابت مردی؟ چه حسی داشت؟(اگه نمردی حتما یه بار امتاحان خیلی باحاله)[img]images/smi/s0 (5).gif[/img] کم کم دارم ازتو می ترسم

اگه فقط یه روز بهت فرصت بدن که جای تو با پدرو مادرت عوض شه چی کار میکنی؟اگه جای مادرم بودم می گفتم توی حساب پسرمون هرچی پول داره بریزه[img]/images/smi/new/nau.gif[/img]

اگه با ماشین با یه نفر تصادف کنی چی کار میکنی؟(در ضمن گواهی نامه هم نداری)دیه می دم

این سوالات واقعا داغ بود!!!![img]/images/smi/new/brnheart.gif[/img] و من الـ.. توفیق