Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: انجمن های عمومی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C)
+--- انجمن: گفت و گوی آزاد (https://forum.gamefa.com/Forum-%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S (/Thread-%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%BA-%D8%A8%D8%A7-%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-S-T-A-R-S)

RE: صندلی داغ با حضور کاربر JIGSAW - Amir Game - 11-17-2013

سلام. چند تا سوال که تو آمپاس شدید  میزارتت....

0=جواب سوالای منو با آبی بده....

نظرت در مورد افراد زیر...

مرتضی=
رسول=
من=
بهترین کاآموز=

بد ترین کارآموز=

بهترین مدیر=

بدترین مدیر=

تیم مدیریتی گیمفا=

روز اولی که اومدی گیمفا چه حسی داشتی؟

به نظرت خودت تگ میگیری؟

نظرت در مورد[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] =

نظرت در مورد قالب سایت گیمفا=

با کیا رفیقی تو فروم؟ (رفیق فابریک) ؟؟

RE: صندلی داغ با حضور کاربر JIGSAW - Ct Os - 11-17-2013

درود
گفتم بزار ذوق مرگ شی بگی دو تا کارآموز با هم دارن می پرسن
خوب سوالا رو حال کن
تا حالا جلو دخترا ضایع شدی چند بار (الان میگه نه من می دونم میگه نه اصلا لعنت به من که این سوال رو پرسیدم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img])
چندبار زدی تو فک یه نفر
چند بار سوالات امتیازی ریاضی رو حل کردی
تا حالا جاییت شکسته کجاهات
اگه یه روز بگن تو یه مسابقه یه میلیارد برنده شدی چیکار می کنی ( خودم همه رو وقف می کنم به بنیاد مستضعفین[img]images/smi/s0 (43).gif[/img])
از پله ها تا حالا افتادی
چرا عاقل کند کاری که باز آرد پشیمانی
تا حالا آشپزی کردی
از کدوم یک از کارتون های بچگیت هنوزم خوشت میاد
وقتی بوی نماز خونه ی مدرسه به دماغت چه حسی داری [img]/images/smi/new/128.gif[/img]
از تقسیم 1/2 به 30 چه عددی حاصل میشه 
تا حالا چند بار  توی یک مسیری که داشتی میرفتی خیلی بهت فشار اومده ولی دستشویی پیدا نکردی[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
چرا اینقدر میگن بهشت خوبه (جایی که PS3 نباشه خوب نی[img]images/smi/s0 (43).gif[/img])

می دونم کم بود ولی باحال بود[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر JIGSAW - JIGSAW - 11-17-2013

(11-17-2013, 04:41 PM)'amir game' نوشته است: سلام. چند تا سوال که تو آمپاس شدید  میزارتت....سلام، بزار[img]/images/smi/new/nau.gif[/img]

0=جواب سوالای منو با آبی بده.... [img]/images/smi/new/113.gif[/img]

نظرت در مورد افراد زیر...

مرتضی=همه ی تاپیک ها رو می بنده!!
رسول=یک رومان نویس عالی
من=بسیار مقرراتی و گرمایی (چون گفته بودی عربستان خیلی گرمه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img])
بهترین کاآموز=اقا ارین،البته شما هم که جای خدتون رو دارید[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]

بد ترین کارآموز=
Amir Khomayezi
 چون خیلی وقته که سر نزده و گفته گیمفا خوب نیست
[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

بهترین مدیر=مدیر انجمن:Expellite ولی برای سایت:
kasra

بدترین مدیر=بد که نه ولی خیلی کم ان می شه 
razhaypenhan

تیم مدیریتی گیمفا=یک تیم موفق و عالی 

روز اولی که اومدی گیمفا چه حسی داشتی؟هیچی[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

به نظرت خودت تگ میگیری؟انشالا

نظرت در مورد[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] =این رو دوبار پرسیدی[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

نظرت در مورد قالب سایت گیمفا=[img]/images/smi/new/128.gif[/img]

با کیا رفیقی تو فروم؟ (رفیق فابریک) ؟؟a.gamer،mr.fullhd،mohammad-ps4

راستی ممنونم که بازم سوال کردی فقط خدا کنه به خاطر این سوال ها بن نشم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

اگه بن شدم تقصیر توبود [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

و من الـ.. توفیق

(11-17-2013, 05:15 PM)'arian esmaili' نوشته است: درود درود خداوند بر تو
گفتم بزار ذوق مرگ شی بگی دو تا کارآموز با هم دارن می پرسن [img]/images/smi/new/241.gif[/img]
خوب سوالا رو حال کن
تا حالا جلو دخترا ضایع شدی چند بار (الان میگه نه من می دونم میگه نه اصلا لعنت به من که این سوال رو پرسیدم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img])نه خدایی 
چندبار زدی تو فک یه نفر 3 بار دقیق یادمه
چند بار سوالات امتیازی ریاضی رو حل کردی می شه بعث رو عوض کنی
تا حالا جاییت شکسته کجاهات بله دستم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] 
اگه یه روز بگن تو یه مسابقه یه میلیارد برنده شدی چیکار می کنی ( خودم همه رو وقف می کنم به بنیاد مستضعفین[img]images/smi/s0 (43).gif[/img])به ادمین پول می دم تگ می گیرم[img]/images/smi/new/nau.gif[/img]
از پله ها تا حالا افتادی یادم نیار[img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
چرا عاقل کند کاری که باز آرد پشیمانی نمی دونم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
تا حالا آشپزی کردی اره 
از کدوم یک از کارتون های بچگیت هنوزم خوشت میاد تام و جری و باب اسفنجی[img]images/smi/s0 (30).gif[/img]
وقتی بوی نماز خونه ی مدرسه به دماغت چه حسی داری [img]/images/smi/new/128.gif[/img] خودت جواب دادی که با این شکلکه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
از تقسیم 1/2 به 30 چه عددی حاصل میشه اگه یه بار دیگه از ریاضی سوال کنی می گم تگ رو از تو بگیرن[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
تا حالا چند بار  توی یک مسیری که داشتی میرفتی خیلی بهت فشار اومده ولی دستشویی پیدا نکردی[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] من یه بار سه روز دست.شویی نرفتم[img]/images/smi/new/wall.gif[/img]
چرا اینقدر میگن بهشت خوبه (جایی که PS3 نباشه خوب نی[img]images/smi/s0 (43).gif[/img])[img]images/smi/s0 (60).gif[/img] تو با این سوالت خد.ا رو به چالش کشیدی!!

می دونم کم بود ولی باحال بود[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] دستت درد نکنه که بازم سوال کردی[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

و من الـ.. توفیق

RE: صندلی داغ با حضور کاربر JIGSAW - one.aiden - 11-18-2013

سلام

یه شعر بخون؟

ترخدا سه بار سریع و بلند بگو :شیخ سیخ شباب شیخی سیس هژاز

کلاس چندمی؟

از چه درسی بدت میاد؟

چه رشته ای هستی؟

نقش مژک در تریکودینا چیه؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]کتابو باز نکن[img]images/smi/s0 (66).gif[/img]

فردا امتحان چی داری؟

رئالی یا اتلتیکو مادرید[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]؟

دیگه سوالی ندارم

خداحافظ

RE: صندلی داغ با حضور کاربر JIGSAW - JIGSAW - 11-18-2013

(11-18-2013, 03:34 PM)'error dxgi.dll' نوشته است: سلام سلام خد.ا.وند بر تو

یه شعر بخون؟من و نداریم مثله دوتا داشیم که پابه پا از اول باهم بودم حتی اروپا می گن داداشمون تو غرب نه توغربت می گم.....

ترخدا سه بار سریع و بلند بگو :شیخ سیخ شباب شیخی سیس هژاز

کلاس چندمی؟اول دبیرستان

از چه درسی بدت میاد؟فیزیک

چه رشته ای هستی؟انشالا علوم انسانی

نقش مژک در تریکودینا چیه؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]کتابو باز نکن[img]images/smi/s0 (66).gif[/img] WTF?

فردا امتحان چی داری؟ریاضی[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

رئالی یا اتلتیکو مادرید[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]؟اتلنتیکو رو بیشتر ترجیح می دم![img]images/smi/s0 (29).gif[/img]

دیگه سوالی ندارم اهه چقدر کم [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

خداحافظ و من الـ.. توفیق ممنونم که سوال کردی [img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر JIGSAW - last assassin - 11-18-2013

درود(به خاطر آرین اسماعیلی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img])
اوضاع درس چطوره؟
با کدوم درس حال میکنی؟
از مدرسه رفتن خوشت میاد؟
چه کنسولی خواهی خرید؟
اصلا میخری؟
فیلم زیاد میبینی؟
بهترین فیلم:
بهترین سریال:
بهترین بازی:
بدترین بازی:
بریم تو فاز عرفانی[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
به روح اعتقاد داری؟(فکر بد نکنی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img])
به جن و فرشته چی؟
کلا اصلا به ماورا الطبیعه اعتقاد داری؟
کتابی در موردش خوندی؟
میخوای بخونی؟
میدونی امضام چیه؟
نظرت راجع بهش چیه؟
به نظرت بهشت و جهنم چجوری؟(عین تنور؟عین ...؟)
خواب زیاد میبینی؟
فیلم inception رو دیدی؟خوشت اومد؟
برام دعا میکنی؟(نگو برا چی فقط دعا کن)

برگردیم سراغ بازی[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
سبک مورد علاقت چیه؟
پولداری؟اصل بازی؟
نظرت راجع به gta v چیه؟

خسته نباشی [img]images/smi/s0 (62).gif[/img]
موفق باشی[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

سلامی چو بوق
خب حالا که سال اولی

جریان چیه؟

خنده دار ترین جکی که خوندی؟

شاگرد چندمی؟

میز چندم میشینی؟

انتظار داشتم از عربی بدت بیاد اما فیزیک که عالیه؟چرا آخه؟

امشب شبکه نمایش مرد عنکبوتی میده جون من خبر داشتی ؟

اگه pes بازی یا fifa بگو تو قسمت مربیگری مربی کدوم تیمی؟تو قسمت بازیکن بازیکن کدوم تیمی؟

چندتا از سوتیای معلماتو بگو؟(مثل من سوتیهاشونو آخر کتاب مینویسی)

روز آخر رو صندلیه داغی نچختی آیا؟

چرا رشته علوم انسانی؟

معدل سال قبل؟

اگه خواستی بازم بپرسم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

کاری نداری؟نه خب خداحافظ[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر JIGSAW - xbob t - 11-18-2013

درود 
ببینم درس های اول دبیرستان یادت میاد[img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
دو به توان منفی 4 ضرب در دو پنجم به توان منفی دو؟؟
یه توضیحی درباره ی jigsaw بده
با این همه خبر درباره ی مشکلات ps4 و نمره های کم بازیهاش بازم میخوای ps4 بخری یا اصلا نمیخوای
شخصیت کمیک مورد علاقه؟؟
ویرایش چیست و ویراستار کیست؟؟؟ جواب بده خخخخخخ
از انحصاری های xbox از کدوم بیشتر خوشت میاد(360 و one)
از مدرسه خوشت میاد؟؟؟ بگو نه[img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
در اینده میخوای چی کاره بشی؟؟
فحش موردعلاقه[img]images/smi/s0 (30).gif[/img][img]images/smi/s0 (83).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر JIGSAW - JIGSAW - 11-18-2013

(11-18-2013, 06:28 PM)'last assassin' نوشته است: درود(به خاطر آرین اسماعیلی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img])درود بر تو (در ضمن رنگ ارین اسماعیلی رو طلایی بنویس)
اوضاع درس چطوره؟فردا امتحان ریاضی دارم
با کدوم درس حال میکنی؟ادبیات
از مدرسه رفتن خوشت میاد؟جــــــــــــان؟
چه کنسولی خواهی خرید؟xbox 1
اصلا میخری؟احتمالش خیلـــــــــــی کمه
فیلم زیاد میبینی؟خیلی
بهترین فیلم:saw
بهترین سریال:braking bad
بهترین بازی:GTA V
بدترین بازی:بازی ایرانی شهر وحشت
بریم تو فاز عرفانی[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
به روح اعتقاد داری؟(فکر بد نکنی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img])بله
به جن و فرشته چی؟بله
کلا اصلا به ماورا الطبیعه اعتقاد داری؟بله
کتابی در موردش خوندی؟نه [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
میخوای بخونی؟نه[img]images/smi/s0 (38).gif[/img]
میدونی امضام چیه؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
نظرت راجع بهش چیه؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
به نظرت بهشت و جهنم چجوری؟(عین تنور؟عین ...؟)بهشت = گیمنت[img]images/smi/s0 (53).gif[/img] جهنم = مدرسه
برام دعا میکنی؟خدایا انشالا این کاربر اخرین اساسین نباشد[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

برگردیم سراغ بازی[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
سبک مورد علاقت چیه؟rpg , open word
پولداری؟اصل بازی؟نه بابا
نظرت راجع به gta v چیه؟[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]

خسته نباشی [img]images/smi/s0 (62).gif[/img]کاری نکردم
موفق باشی[img]images/smi/s0 (74).gif[/img] و من الـ.. توفیق

(11-18-2013, 07:06 PM)'error dxgi.dll' نوشته است: سلامی چو بوق سلامی چو دوغ[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
خب حالا که سال اولی مشکل داری[img]/images/smi/new/167.gif[/img]

جریان چیه؟به مقدار الکتریسته ای که از یک جا عبور می کند را جریان می گویند (ما خودمون ذغالیم ذغال فروش[img]images/smi/s0 (25).gif[/img])

خنده دار ترین جکی که خوندی؟بعدا بهت پخ می دم

شاگرد چندمی؟اول (از اخر)[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

میز چندم میشینی؟اول (خدایی راست می گم)

انتظار داشتم از عربی بدت بیاد اما فیزیک که عالیه؟چرا آخه؟باز عربی به یک دردی می خوره ولی فیزیک چی اخه؟؟سنگی را پرتاب می کنیم سرعتش را حساب کنید[img]images/smi/s0 (56).gif[/img]

امشب شبکه نمایش مرد عنکبوتی میده جون من خبر داشتی ؟من اصلا هیچ کانالی جز کانال قر.آن نگاه نمی کنم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] 

اگه pes بازی یا fifa بگو تو قسمت مربیگری مربی کدوم تیمی؟تو قسمت بازیکن بازیکن کدوم تیمی؟امسال اصلا این دوتا بازی رو نخریدم[img]images/smi/s0 (53).gif[/img]

چندتا از سوتیای معلماتو بگو؟(مثل من سوتیهاشونو آخر کتاب مینویسی)بیشتر به لحجه شون گیر می دمیم مثلا ناظممون تیکه کرامش اینه :می زنم دکو پوزت رو میارم پایین [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] یا معلم ریاضی می گه اشخالا[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]

روز آخر رو صندلیه داغی نچختی آیا؟خیلی زود گذشت حال داد

چرا رشته علوم انسانی؟به خاطر شرلوک هلمز (رشته ی جرم شناسی[img]images/smi/s0 (24).gif[/img])

معدل سال قبل؟قبول شدم[img]images/smi/s0 (83).gif[/img]

اگه خواستی بازم بپرسم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] صد البته منتظرم

کاری نداری؟نه خب خداحافظ[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]نه قربانت و من الـ.. توفیق

(11-18-2013, 07:12 PM)'xbob t' نوشته است: درود درود 
ببینم درس های اول دبیرستان یادت میاد[img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img] [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
دو به توان منفی 4 ضرب در دو پنجم به توان منفی دو؟؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
یه توضیحی درباره ی jigsaw بده؟خونسرد و متین
با این همه خبر درباره ی مشکلات ps4 و نمره های کم بازیهاش بازم میخوای ps4 بخری یا اصلا نمیخوای نه انشالا xbox one
شخصیت کمیک مورد علاقه؟؟x man
ویرایش چیست و ویراستار کیست؟؟؟ جواب بده خخخخخخ ویرایش به تغییر دادن متنی می گویند و ویراستار به تغییر دهنده[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
از انحصاری های xbox از کدوم بیشتر خوشت میاد(360 و one) از 360= یه پچ برای لیمبو بود و 1= daed rising 3
از مدرسه خوشت میاد؟؟؟ بگو نه[img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img] [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
در اینده میخوای چی کاره بشی؟؟یگان.ویژه
فحش موردعلاقه[img]images/smi/s0 (30).gif[/img][img]images/smi/s0 (83).gif[/img] ک** مشنگ

همون سنگی که مسخرش میکنی تو کنکور  میزنه تو کلت[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

مطمئن باش در ایران کسی شرلوک هلمز نمیشه[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]اگه میخوای مثل اون بشی باید بری بازیگری و نقش کارآگاه علوی بازی کنی[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]برو دکتر شو که یه پول و پله ای دستت بیاد[img]images/smi/s0 (67).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]البته اگه از آخر اولی همون انسانی برات خوبه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]